En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Mathieu van der Poel
Overwinningen
Grote Ronden
Klassiekers
2024-04-07
Paris-Roubaix
2024-03-31
Ronde van Vlaanderen
2024-03-22
E3 Saxo Bank Classic
2024-02-04
UCI Cyclo-cross World Championships Tabor
2024-01-28
UCI Cyclo-cross World Cup - Hoogerheide
2024-01-27
X²O Badkamers Trofee Flandriencross - Hamme
2024-01-07
UCI Cyclo-cross World Cup - Zonhoven
2024-01-04
X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde
2024-01-01
X²O Badkamers Trofee GP Sven Nys
2023-12-30
UCI Cyclo-cross World Cup - Hulst
2023-12-29
Exact Cross Loenhout - Azencross
2023-12-28
Telenet Superprestige Diegem
2023-12-26
UCI Cyclo-cross World Cup - Gavere
2023-12-23
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
2023-12-22
Zilvermeercross Mol
2023-12-16
X2O Badkamers Trofee Herentals
2023-10-29
Madrid Criterium
2023-09-16
Super 8 Classic / Primus Classic
2023-08-20
Profronde van Etten-Leur
2023-08-06
UCI World Championship Glasgow
2023-07-26
Acht van Chaam
2023-07-24
Na-Tour criterium Aalst
2023-06-18
Baloise Belgium Tour
2023-06-18
Baloise Belgium Tour: Puntenklassement
2023-06-17
Baloise Belgium Tour: Rit 4
2023-04-09
Paris-Roubaix
2023-03-18
Milano-Sanremo
2023-02-05
UCI Cyclo-cross World Championships Hoogerheide
2023-01-29
UCI Cyclo-cross World Cup - Besançon
2023-01-22
UCI Cyclo-cross World Cup - Benidorm
2023-01-03
X2O Badkamers Trofee Herentals
2022-12-26
UCI Cyclo-cross World Cup - Gavere
2022-12-04
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
2022-11-27
UCI Cyclo-cross World Cup - Hulst
2022-09-14
Grand Prix de Wallonie
2022-09-08
Izegem Koers
2022-08-31
Stadsprijs Geraardsbergen
2022-07-29
FranssenFranken Ronde Heerlen
2022-07-26
Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets
2022-07-25
Daags na de Tour Boxmeer
2022-05-06
Giro d'Italia: Rit 1
2022-04-03
Ronde van Vlaanderen
2022-03-30
Dwars door Vlaanderen
2022-03-25
Settimana Internazionale Coppi e Bartali: Rit 4
2021-09-12
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
2021-06-27
Tour de France: Rit 2
2021-06-08
Tour de Suisse: Rit 3
2021-06-07
Tour de Suisse: Rit 2
2021-05-14
UCI MTB World Cup XCO - Nove Mesto na Morave (short circuit)
2021-05-07
UCI MTB World Cup XCO - Albstadt (short circuit)
2021-03-14
Tirreno-Adriatico: Rit 5
2021-03-12
Tirreno-Adriatico: Rit 3
2021-03-06
Strade Bianche
2021-02-21
UAE Tour: Rit 1
2021-01-31
UCI Cyclo-cross World Championships Oostende
2021-01-23
X²O Badkamers Trofee - Flandriencross
2021-01-03
UCI World Cup CX - Hulst
2021-01-02
Cyclocross Gullegem
2021-01-01
X²O Badkamers Trofee - GP Sven Nys
2020-12-30
Cyclocross Bredene
2020-12-26
Telenet Superprestige - Heusden-Zolder
2020-12-22
Ethias Cross - Essen
2020-12-20
UCI World Cup CX - Namur
2020-12-12
X²O Badkamers Trofee - Scheldecross
2020-10-18
Ronde van Vlaanderen
2020-10-03
Binck Bank Tour
2020-10-03
Binck Bank Tour: Rit 5
2020-09-13
Tirreno-Adriatico: Rit 7
2020-08-23
National Road Championships - Netherlands
2020-02-02
UCI Cyclo-cross World Championships Dübendorf
2020-01-26
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Hoogerheide
2020-01-25
Kasteelcross Zonnebeke
2020-01-13
Cyclocross Otegem
2020-01-12
Dutch National Championships CX
2020-01-05
DVV Verzekeringen trofee - Brussels
2020-01-04
Cyclocross Gullegem
2020-01-01
DVV Verzekeringen trofee - GP Sven Nys
2019-12-30
Cyclocross Bredene
2019-12-29
Telenet Superprestige Diegem
2019-12-27
DVV Verzekeringen trofee - Azencross
2019-12-26
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Heusden-Zolder
2019-12-22
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Namur
2019-12-21
Waaslandcross Sint-Niklaas
2019-12-15
Vlaamse Druivencross Overijse
2019-12-01
Lampiris Zilvermeercross
2019-11-30
DVV Verzekeringen trofee - Kortrijk
2019-11-24
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
2019-11-23
Ambiancecross Wachtebeke
2019-11-17
DVV Verzekeringen trofee - Flandriencross
2019-11-16
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Tabor
2019-11-11
Jaarmarktcross Niel
2019-11-10
UEC Cyclo-cross European Championships
2019-11-03
Telenet Superprestige Ruddervoorde
2019-09-15
OVO Energy Tour of Britain
2019-09-14
OVO Energy Tour of Britain: Rit 8
2019-09-13
OVO Energy Tour of Britain: Rit 7
2019-09-10
OVO Energy Tour of Britain: Rit 4
2019-08-15
Arctic Race of Norway: Rit 1
2019-08-11
UCI World Cup #6 - Lenzerheide
2019-08-09
UCI World Cup #6 - Lenzerheide (Short Track)
2019-08-05
Draai van de Kaai - Roosendaal
2019-08-04
UCI World Cup #5 - Val di Sole
2019-08-02
UCI World Cup #5 - Val di Sole (Short Track)
2019-07-31
Na-Tour Derny Antwerpen
2019-07-28
European Continental Championships - XCO
2019-07-12
UCI World Cup #4 - Les Gets (Short Track)
2019-05-26
UCI World Cup #2 - Nove Mesto na Morave
2019-05-24
UCI World Cup #2 - Nove Mesto na Morave (Short Track)
2019-05-17
UCI World Cup #1 - Albstadt (Short Track)
2019-05-12
Belgian Mountainbike Challenge (BeMC)
2019-04-21
Amstel Gold Race
2019-04-17
De Brabantse Pijl
2019-04-09
Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire: Rit 1
2019-04-03
Dwars door Vlaanderen
2019-03-24
Grand Prix de Denain
2019-02-21
Tour of Antalya: Rit 1
2019-02-17
Vestingcross Hulst
2019-02-16
Telenet Superprestige Noordzeecross Middelkerke
2019-02-16
Telenet Superprestige Cyclocross
2019-02-10
Telenet Superprestige Hoogstraten
2019-02-09
DVV verzekeringen trofee - Krawatencross
2019-02-09
DVV Verzekeringen Trofee
2019-02-06
Parkcross Maldegem
2019-02-03
UCI Cyclo-cross World Championships Bogense
2019-01-27
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Hoogerheide
2019-01-14
Cyclocross Otegem
2019-01-13
Dutch National Championships
2019-01-06
DVV verzekeringen trofee - Brussels Universities
2019-01-05
Cyclocross Gullegem
2019-01-01
DVV verzekeringen trofee - GP Sven Nys
2018-12-30
Telenet Superprestige Diegem
2018-12-28
DVV verzekeringen trofee - Azencross
2018-12-26
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Heusden-Zolder
2018-12-23
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Namur
2018-12-22
Waaslandcross Sint-Niklaas
2018-12-16
Telenet Superprestige Zonhoven
2018-12-15
DVV verzekeringen trofee - Scheldecross
2018-11-25
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
2018-11-24
Ambiancecross Wachtebeke
2018-11-18
DVV verzekeringen trofee - Flandriencross
2018-11-17
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Tabor
2018-11-11
Telenet Superprestige Gavere
2018-11-10
DVV verzekeringen trofee - Jaarmarktcross Niel
2018-11-04
UEC Cyclo-cross European Championships Rosmalen
2018-10-28
Telenet Superprestige Ruddervoorde
2018-10-21
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Bern
2018-10-20
Telenet Superprestige De Schorre Boom
2018-10-14
Telenet Superprestige Cyclocross Gieten
2018-10-07
Brico Cross - Hotondcross Ronse
2018-10-06
Brico Cross - Berencross Meulebeke
2018-08-24
UCI World Cup - La Bresse (Short Track)
2018-08-19
Arctic Race of Norway: Puntenklassement
2018-08-19
Arctic Race of Norway: Rit 4
2018-08-16
Arctic Race of Norway: Rit 1
2018-07-21
Dutch National Championships - XCO
2018-07-06
UCI World Cup - Val di Sole (Short Track)
2018-07-01
National Road Championships - Netherlands
2018-06-10
Ronde van Limburg
2018-06-03
Boucles de la Mayenne
2018-06-01
Boucles de la Mayenne: Rit 1
2018-05-18
UCI World Cup - Albstadt (Short Track)
2018-02-25
Internationale Sluitingsprijs Oostmalle
2018-02-21
Cyclo Cross Masters Waregem
2018-02-18
Telenet Superprestige Cyclocross
2018-02-18
Brico Cross Hulst
2018-02-17
Telenet Superprestige Noordzeecross Middelkerke
2018-02-11
Telenet Superprestige Hoogstraten
2018-02-11
DVV Verzekeringen Trofee
2018-02-10
DVV Verzekeringen Trofee - Krawatencross
2018-01-29
UCI World Cup Cyclocross
2018-01-28
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Hoogerheide
2018-01-21
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Nommay
2018-01-15
Cyclocross Otegem
2018-01-14
Dutch National Championships Cyclo-Cross
2018-01-01
DVV Verzekeringen Trofee - GP Sven Nys
2017-12-30
Telenet Superprestige Diegem
2017-12-28
DVV Verzekeringen Trofee - Azencross
2017-12-26
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Heusden-Zolder
2017-12-16
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross
2017-12-10
Vlaamse Druivencross Overijse
2017-12-09
DVV Verzekeringen Trofee - Cyclocross Essen
2017-11-26
DVV Verzekeringen Trofee - Flandriencross
2017-11-19
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Bogense
2017-11-05
UEC Cyclo-cross European Championships
2017-11-01
DVV Verzekeringen Trofee - Koppenbergcross
2017-10-29
Telenet Superprestige Ruddervoorde
2017-10-28
De Grote Prijs van Brabant
2017-10-22
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
2017-10-15
Telenet Superprestige Zonhoven
2017-10-14
Brico Cross Kruibeke
2017-10-07
Berencross Meulebeke
2017-10-01
Telenet Superprestige - Gieten
2017-09-24
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Waterloo
2017-09-22
Trek CXC Cup - Waterloo
2017-09-17
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Iowa City
2017-09-10
Brico Cross Eeklo
2017-08-05
Dwars door het Hageland - Aarschot
2017-06-04
Boucles de la Mayenne
2017-06-04
Boucles de la Mayenne: Puntenklassement
2017-06-04
Boucles de la Mayenne: Rit 3
2017-06-03
Boucles de la Mayenne: Rit 2
2017-05-25
Baloise Belgium Tour: Rit 2
2017-05-14
Belgian Mountainbike Challenge (BeMC)
2017-02-18
Soudal Classics Leuven
2017-02-12
Vestingcross Hulst
2017-02-11
Hansgrohe Superprestige Noordzeecross Middelkerke
2017-02-11
Hansgrohe Superprestige Cyclocross
2017-02-05
Hansgrohe Superprestige Hoogstraten
2017-02-04
DVV Verzekeringen Trofee - Krawatencross
2017-02-01
Parkcross Maldegem
2017-01-09
Cyclocross Otegem
2017-01-08
Kampioenschap van Nederland Veldrijden
2016-12-23
Hansgrohe Superprestige Diegem
2016-12-18
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Namur
2016-12-17
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross
2016-12-11
Vlaamse Druivencross Overijse
2016-12-04
Zilvermeercross Mol
2016-11-27
DVV Verzekeringen Trofee - Flandriencross
2016-11-26
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Zeven
2016-11-13
Hansgrohe Superprestige Gavere
2016-11-12
De Grote Prijs van Brabant
2016-11-06
Hansgrohe Superprestige Ruddervoorde
2016-10-23
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Valkenburg
2016-10-16
Hansgrohe Superprestige Zonhoven
2016-10-08
Berencross Meulebeke
2016-10-02
Hansgrohe Superprestige Gieten
2016-04-10
GP MTB Stad Beringen
2016-02-13
Superprestige - Noordzeecross Middelkerke
2016-02-07
Superprestige - Hoogstraten
2016-01-24
UCI World Cup Hoogerheide
2016-01-17
UCI World Cup Lignières-en-Berry
2016-01-16
Kasteelcross Zonnebeke
2016-01-11
Cyclocross Otegem
2016-01-10
Kampioenschap van Nederland Veldrijden
2015-12-27
Superprestige - Diegem
2015-12-26
UCI World Cup Heusden-Zolder
2015-12-20
UCI World Cup Namur
2015-12-06
Vlaamse Druivencross Overijse
2015-02-25
Cyclo Cross Masters Waregem
2015-02-21
Boels Classic Internationale Cyclo-cross Heerlen
2015-02-16
Hansgrohe Superprestige 2014-2015
2015-02-08
Superprestige Hoogstraten
2015-02-07
Bpost bank trofee - Krawatencross Lille
2015-02-01
UCI Cyclo-cross World Championships
2015-01-25
UCI World Cup Hoogerheide
2015-01-11
Kampioenschap van Nederland Veldrijden
2015-01-04
SOUDAL Cyclocross Leuven
2014-12-28
Superprestige Diegem
2014-12-17
Cyclocross van het Waasland
2014-12-13
Scheldecross Antwerpen
2014-10-05
Superprestige Gieten
2014-08-24
Baltic Chain Tour
2014-08-24
Baltic Chain Tour: Bergklassement
2014-08-23
Baltic Chain Tour: Rit 4
2014-08-01
Tour Alsace: Rit 3
2014-06-15
Ronde van Limburg
2014-02-16
Boels Classic Int. Cyclo-cross Heerlen
2014-01-26
UCI World Cup Cyclocross U23
2014-01-12
Kampioenschap van Nederland Veldrijden U23
2014-01-05
UCI World Cup Roma U23
2013-12-29
Superprestige Diegem U23
2013-12-26
UCI World Cup Heusden-Zolder U23
2013-12-15
Vlaamse Industrieprijs Bosduin U23
2013-11-24
Superprestige Gieten U23
2013-11-23
UCI World Cup Koksijde U23
2013-11-10
Superprestige Hamme-Zogge U23
2013-10-27
Superprestige Ruddervoorde U23
2013-10-26
UCI World Cup Tabor U23
2013-10-13
Bpost Bank Trofee - Ronse U23
2013-09-28
World Championship U19
2013-09-01
Grand Prix Rüebliland
2013-08-31
Grand Prix Rüebliland: Rit 2b
2013-08-31
Grand Prix Rüebliland: Rit 2a
2013-08-30
Grand Prix Rüebliland: Rit 1
2013-08-04
Le Trophée Centre Morbihan
2013-08-03
Le Trophée Centre Morbihan: Rit 1
2013-07-23
Kampioenschap van Nederland U19
2013-07-14
Tour du Valromey
2013-07-14
Tour du Valromey: Rit 4
2013-07-11
Tour du Valromey: Rit 1
2013-07-07
GP Général Patton: Rit 2
2013-05-02
Course de la Paix Juniors: Rit 1
2013-02-24
Sluitingsprijs Oostmalle U19
2013-02-23
Cauberg Cyclo-cross U19
2013-02-16
Superprestige Middelkerke U19
2013-02-10
Superprestige Hoogstraten U19
2013-02-09
Krawaten Cross Lille U19
2013-02-02
UCI Cyclo-cross World Championships U19
2013-01-20
UCI World Cup Hoogerheide U19
2013-01-20
UCI World Cup Cyclocross U19
2013-01-13
Kampioenschap van Nederland Veldrijden U19
2013-01-06
UCI World Cup Roma U19
2013-01-01
Bpost Bank Trofee - G.P. Sven Nys U19
2012-12-30
Superprestige Diegem U19
2012-12-28
Azencross Loenhout U19
2012-12-26
UCI World Cup Heusden-Zolder U19
2012-12-22
Bpost Bank Trofee - GP Rouwmoer U19
2012-12-09
38. Frankfurter Rad-Cross U19
2012-11-25
Superprestige Gieten U19
2012-11-24
UCI World Cup Koksijde U19
2012-11-18
Superprestige Asper-Gavere U19
2012-11-17
GP Stad Hasselt U19
2012-11-11
Superprestige Hamme-Zogge U19
2012-11-04
Superprestige Zonhoven U19
2012-11-03
UEC Cyclo-Cross European Championships U9
2012-11-01
Bpost Bank Trofee - Koppenbergcross U19
2012-10-28
UCI World Cup Plzen U19
2012-10-21
UCI World Cup Tabor U19
2012-10-14
GP Mario De Clercq - Ronse U19
2012-10-07
Superprestige Ruddervoorde U19
2012-09-30
Vlaamse Industrieprijs Bosduin U19
2012-08-12
Ronde des Vallées
2012-02-19
Sluitingsprijs Oostmalle U19
2012-02-18
Cauberg Cyclo-cross U19
2012-02-12
Superprestige Cylocross U19
2012-02-11
Superprestige Middelkerke U19
2012-02-05
Superprestige Hoogstraten U19
2012-01-28
UCI Cyclo-cross World Championships U19
2012-01-23
UCI World Cup Cyclocross U19
2012-01-22
UCI World Cup Hoogerheide U19
2012-01-15
UCI World Cup Liévin U19
2012-01-08
Kampioenschap van Nederland Veldrijden U19
2012-01-01
Grote Prijs Sven Nys U19
2011-12-28
Azencross Loenhout U19
2011-12-26
Cyclocross Heusden-Zolder U19
2011-12-23
Superprestige Diegem U19
2011-12-18
Fidea Classic Namur U19
2011-12-17
GP Rouwmoer Essen U19
2011-12-11
Vlaamse Druivenveldrit Overijse U19
2011-11-27
Superprestige Gieten U19
2011-11-26
UCI World Cup Koksijde U19
2011-11-20
Superprestige Asper-Gavere U19
2011-11-19
GP Stad Hasselt U19
2011-11-13
Superprestige Hamme-Zogge U19
2011-11-06
UEC Cyclo-Cross European Championships U19
2011-10-30
Superprestige Zonhoven U19
2011-10-25
Kiremko Nacht van Woerden U19
2011-10-23
UCI World Cup Tabor U19
2011-10-02
Vlaamse Industrieprijs Bosduin U19
2023
57
e
27
e
32
e
2022
1
57
e
4
e
21
e
DNF
2021
1
DNF
2024
10
e
2
e
1
e
1
e
22
e
3
e
2023
14
e
1
e
2
e
1
e
1
e
2022
3
e
1
e
9
e
4
e
DNF
2021
1
e
5
e
2
e
3
e
8
e
2020
15
e
13
e
9
e
1
e
6
e
10
e
2019
4
e
4
e
1
e
43
e
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
1899
1898
1897
1896
1895
1894
1893
1892
1891
1890
1889
1888
Info
Uitslagen
Palmares