En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Lars Boom
Victories
Grand Tours
Classics
2018-12-09
European Championships - Beachrace
2018-09-30
Dutch National Championships - XCM
2017-10-08
Dutch National Championships - XCM
2017-09-10
Tour of Britain
2017-09-07
Tour of Britain: Stage 5
2017-08-11
BinckBank Tour: Stage 5
2016-08-16
Criterium Naaldwijk
2016-07-03
Grote Prijs Jean - Pierre Monseré
2016-06-27
50e Kermiskoers Luyksgestel
2015-08-28
Profronde van Almelo
2015-08-04
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark: Stage 1
2014-08-07
Ronde van Oostvoorne
2014-07-28
Daags na de Tour
2014-07-09
Tour de France: Stage 5
2013-08-18
Eneco Tour: Points classification
2013-08-04
Profronde van Zevenbergen
2013-07-26
RaboRonde Heerlen
2013-06-16
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk
2013-06-15
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk: Stage 4
2013-02-17
Tour Cycliste Int. du Haut Var: Stage 2
2013-02-07
Tour Méditerranéen: Stage 2
2012-08-12
Eneco Tour
2012-07-05
Melle
2012-06-16
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk: Stage 3
2012-01-08
Kampioenschap van Nederland Veldrijden
2011-12-03
Boonen & Friends Cyclocross
2011-09-18
Tour of Britain
2011-09-16
Tour of Britain: Stage 6
2011-09-13
Tour of Britain: Stage 3
2011-07-25
Daags na de Tour
2011-06-05
Critérium du Dauphiné: Prologue
2011-02-06
Tour of Qatar: Prologue
2011-01-09
Kampioenschap van Nederland Veldrijden
2010-12-26
UCI World Cup Heusden-Zolder
2010-12-05
Grand Prix Julien Cajot
2010-09-05
Grote Prijs Jef Scherens
2010-08-06
Mijl van Mares
2010-07-26
Daags na de Tour
2010-03-07
Paris-Nice: Prologue
2010-01-10
Kampioenschap van Nederland Veldrijden
2009-09-14
Vuelta a España: Stage 15
2009-06-05
Nacht van Hengelo
2009-05-31
Ronde van België
2009-05-23
Dernycriterium Buchten
2009-01-14
Internationale Centrumcross van Surhuisterveen
2009-01-11
Kampioenschap van Nederland Veldrijden
2008-12-21
UCI World Cup Nommay
2008-11-11
GVA #2 Niel Jaarmarkt Cross
2008-11-09
UCI World Cup Pijnacker
2008-08-31
Kampioenschap van Nederland TT
2008-08-17
Profwielerronde Etten-Leur
2008-08-08
Vuelta Ciclista a León: Stage 4
2008-06-29
Kampioenschap van Nederland
2008-06-17
Circuito Montañés: Stage 8
2008-06-15
Circuito Montañés: Stage 6
2008-06-11
Circuito Montañés: Stage 1
2008-06-07
Volta a Lleida
2008-06-06
Volta a Lleida: Stage 6
2008-05-25
Olympia's Tour
2008-05-24
Olympia's Tour: Stage 8
2008-05-23
Olympia's Tour: Stage 7
2008-04-30
Le Tour de Bretagne Cycliste: Stage 6
2008-04-27
Le Tour de Bretagne Cycliste: Stage 3
2008-01-31
Flanders Indoor Cyclocross Hasselt
2008-01-27
UCI Cyclo-cross World Championships
2008-01-20
UCI World Cup Hoogerheide
2008-01-13
UCI World Cup Liévin
2008-01-06
Kampioenschap van Nederland Veldrijden
2007-12-28
GVA #5 Azencross Loenhout
2007-12-23
GP Montferland Zeddam
2007-11-11
UCI World Cup Pijnacker
2007-09-26
World Championship TT U23
2007-08-15
Kampioenschap van Nederland TT U23
2007-05-17
Olympia's Tour: Stage 6
2007-05-16
Olympia's Tour: Stage 4
2007-05-12
Olympia's Tour: Prologue
2007-05-06
Omloop der Kempen
2007-05-01
Le Tour de Bretagne Cycliste
2007-04-30
Le Tour de Bretagne Cycliste: Stage 5
2007-04-25
Le Tour de Bretagne Cycliste: Prologue
2007-03-26
Tour de Normandie: Stage 1
2007-02-11
GP Heerlen
2007-01-27
UCI Cyclo-cross World Championships U23
2007-01-21
UCI World Cup Hoogerheide U23
2007-01-07
Kampioenschap van Nederland Veldrijden
2006-05-14
Int. Thüringen-Rundfahrt U23: Stage 3
2006-04-02
Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes
2006-04-01
Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes: Stage 2
2006-03-13
Volta ao Distrito de Santarém
2006-03-11
Volta ao Distrito de Santarém: Stage 3
2006-01-22
UCI World Cup Hoogerheide U23
2006-01-08
Kampioenschap van Nederland Veldrijden U23
2006-01-01
GVA #5 GP Sven Nys - Baal
2005-12-18
Vlaamse Druivenveldrit Overijse
2005-09-17
Tour de la Somme: Stage 2
2005-09-11
Tryptique des Barrages
2005-09-11
Tryptique des Barrages: Stage 2
2005-01-08
Kampioenschap van Nederland Veldrijden U23
2004-11-07
UEC Cyclo-Cross European Championships U23
2004-10-17
Superprestige Ruddervoorde U23
2004-05-22
Triptyque Ardennais: Stage 2
2004-01-10
Kampioenschap van Nederland Veldrijden U23
2003-12-28
UCI World Cup Koksijde U23
2003-02-22
Superprestige Cylocross U19
2003-02-01
UCI Cyclo-cross World Championships U19
2003-01-12
Kampioenschap van Nederland Veldrijden U19
2002-12-29
Superprestige Diegem U19
2002-12-01
Superprestige Gieten U19
2002-11-17
Superprestige Asper-Gavere U19
2002-11-03
Superprestige Sint-Michielsgestel U19
2002-01-12
Kampioenschap van Nederland Veldrijden U19
2018
153
e
54
e
2017
2016
2015
DNF
2014
1
97
e
36
e
51
e
2013
105
e
28
e
35
e
2012
107
e
2011
DNF
2010
130
e
2009
1
55
e
2019
57
e
DNF
74
e
DNF
2018
DNF
2017
95
e
97
e
DNF
DNF
104
e
2016
25
e
DNF
11
e
DNF
DNF
2015
78
e
51
e
6
e
4
e
DNF
81
e
2014
108
e
93
e
37
e
2013
DNF
23
e
11
e
14
e
DNF
2012
32
e
107
e
DNF
6
e
96
e
DNF
5
e
22
e
11
e
2011
112
e
9
e
37
e
12
e
29
e
2010
94
e
77
e
DNF
DNF
41
e
2009
102
e
16
e
91
e
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
1899
1898
1897
1896
1895
1894
1893
1892
1891
1890
1889
1888
Info
Results
Palmares