En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Amstel Gold Race
Uitslag
1
Wout Van Aert
Jumbo - Visma
5u03'29"
2
Tom Pidcock
Ineos Grenadiers
z.t
3
Maximilian Schachmann
Bora - HansGrohe
z.t
4
Michael Matthews
Team BikeExchange
op 3"
5
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
z.t
6
Julian Alaphilippe
Deceuninck - Quick Step
z.t
7
Kristian Sbaragli
Alpecin - Fenix
z.t
8
Michal Kwiatkowski
Ineos Grenadiers
z.t
9
Matej Mohoric
Bahrain Victorious
z.t
10
Tosh Van der Sande
Lotto Soudal
z.t
11
Alex Aranburu Deba
Astana - Premier Tech
z.t
12
Matteo Trentin
UAE Team Emirates
z.t
13
Michael Valgren Andersen
EF Education - Nippo
z.t
14
Patrick Konrad
Bora - HansGrohe
z.t
15
Tiesj Benoot
Team DSM
z.t
16
Guillaume Martin
Cofidis
z.t
17
Ben Tulett
Alpecin - Fenix
z.t
18
Aurelien Paret-Peintre
Ag2r Citroën Team
z.t
19
Markus Hoelgaard
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
20
Quinten Hermans
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
21
Daryl Impey
Israel Start-Up Nation
z.t
22
Clement Venturini
Ag2r Citroën Team
z.t
23
Rudy Molard
Groupama - FDJ
z.t
24
Sergio Andres Higuita
EF Education - Nippo
z.t
25
Warren Barguil
Team Arkéa - Samsic
z.t
26
Greg Van Avermaet
Ag2r Citroën Team
z.t
27
Valentin Madouas
Groupama - FDJ
z.t
28
Richard Carapaz
Ineos Grenadiers
z.t
29
Tim Wellens
Lotto Soudal
z.t
30
Sergio Luis Henao Montoya
Team Qhubeka NextHash
z.t
31
Alexey Lutsenko
Astana - Premier Tech
z.t
32
Michael Woods
Israel Start-Up Nation
z.t
33
Dylan Teuns
Bahrain Victorious
z.t
34
David Gaudu
Groupama - FDJ
z.t
35
Marc Hirschi
UAE Team Emirates
z.t
36
Krists Neilands
Israel Start-Up Nation
op 8"
37
Wilco Kelderman
Bora - HansGrohe
op 9"
38
Jakob Fuglsang
Astana - Premier Tech
op 10"
39
Magnus Cort Nielsen
EF Education - Nippo
op 2'12"
40
Edward Theuns
Trek - Segafredo
z.t
41
Stefano Oldani
Lotto Soudal
z.t
42
Simon Geschke
Cofidis
z.t
43
Fernando Barcelo Aragon
Cofidis
z.t
44
Lorenzo Rota
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
45
Dorian Godon
Ag2r Citroën Team
z.t
46
Luc Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
47
Jan Tratnik
Bahrain Victorious
z.t
48
Floris De Tier
Alpecin - Fenix
z.t
49
Dion Smith
Team BikeExchange
z.t
50
Dmitrii Strakhov
Gazprom - Rusvelo
z.t
51
Michael Gogl
Team Qhubeka NextHash
z.t
52
Jan Polanc
UAE Team Emirates
z.t
53
Nicola Conci
Trek - Segafredo
z.t
54
Rui Alberto Costa Da Faria
UAE Team Emirates
z.t
55
Simon Clarke
Team Qhubeka NextHash
z.t
56
Ide Schelling
Bora - HansGrohe
z.t
57
Omar Fraile Matarranza
Astana - Premier Tech
z.t
58
Wout Poels
Bahrain Victorious
z.t
59
Simon Carr
EF Education - Nippo
z.t
60
Carlos Verona Quintanilla
Movistar Team
z.t
61
Anthony Perez
Cofidis
z.t
62
Dylan van Baarle
Ineos Grenadiers
z.t
63
Jan Bakelants
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
64
Bauke Mollema
Trek - Segafredo
op 2'17"
65
Jhoan Esteban Chaves Rubio
Team BikeExchange
op 2'19"
66
Jimmy Janssens
Alpecin - Fenix
z.t
67
Mauri Vansevenant
Deceuninck - Quick Step
op 2'29"
68
Jonas Abrahamsen
Uno-X Pro Cycling Team
op 3'44"
69
Primož Roglič
Jumbo - Visma
z.t
70
Rémi Cavagna
Deceuninck - Quick Step
z.t
71
Ryan Gibbons
UAE Team Emirates
z.t
72
Sonny Colbrelli
Bahrain Victorious
z.t
73
Kevin Vermaerke
Team DSM
z.t
74
Stan Dewulf
Ag2r Citroën Team
z.t
75
Pieter Serry
Deceuninck - Quick Step
z.t
76
Laurent Pichon
Team Arkéa - Samsic
z.t
77
Anders Skaarseth
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
78
Julien Bernard
Trek - Segafredo
z.t
79
Mikkel Bjerg
UAE Team Emirates
op 4'59"
80
Ruben Apers
Sport Vlaanderen - Baloise
op 6'17"
81
Roman Kreuziger
Gazprom - Rusvelo
z.t
82
Jack Bauer
Team BikeExchange
z.t
83
Michael Schär
Ag2r Citroën Team
z.t
84
Marcus Burghardt
Bora - HansGrohe
z.t
85
Matthieu Ladagnous
Groupama - FDJ
z.t
86
Toms Skujins
Trek - Segafredo
z.t
87
Alex Howes
EF Education - Nippo
z.t
88
Jonas Hvideberg
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
89
Bert-Jan Lindeman
Team Qhubeka NextHash
z.t
90
Sergei Chernetski
Gazprom - Rusvelo
z.t
91
Sam Oomen
Jumbo - Visma
z.t
92
Robert Stannard
Team BikeExchange
z.t
93
Robert Gesink
Jumbo - Visma
z.t
94
Martijn Tusveld
Team DSM
z.t
95
Gonzalo Serrano
Movistar Team
z.t
96
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
97
Luka Mezgec
Team BikeExchange
z.t
98
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
99
Oscar Riesebeek
Alpecin - Fenix
z.t
100
Aaron Van Poucke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
101
Xandro Meurisse
Alpecin - Fenix
z.t
102
Syver Westgaard Waersted
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
103
Connor Swift
Team Arkéa - Samsic
z.t
104
Loic Vliegen
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
105
Sébastien Grignard
Lotto Soudal
z.t
106
Tom Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
107
Lukasz Owsian
Team Arkéa - Samsic
z.t
108
Michal Golas
Ineos Grenadiers
z.t
109
Eddie Dunbar
Ineos Grenadiers
z.t
110
Hugo Hofstetter
Israel Start-Up Nation
z.t
111
Florian Sénéchal
Deceuninck - Quick Step
z.t
112
Mattia Cattaneo
Deceuninck - Quick Step
z.t
113
Kenny Molly
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
114
Maurits Lammertink
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
115
Jonas Vingegaard
Jumbo - Visma
z.t
116
Mark Donovan
Team DSM
z.t
117
Stephen Williams
Bahrain Victorious
z.t
118
Rune Herregodts
Sport Vlaanderen - Baloise
op 14'24"
119
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
z.t
120
Martin Bugge Urianstad
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
121
Christopher Juul Jensen
Team BikeExchange
z.t
122
Robert Power
Team Qhubeka NextHash
z.t
123
Simone Velasco
Gazprom - Rusvelo
z.t
124
Patrick Gamper
Bora - HansGrohe
z.t
125
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
z.t
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
DNF
Sander Armée
Team Qhubeka NextHash
DNF
Daniel Arroyave Canas
EF Education - Nippo
DNF
Samuele Battistella
Astana - Premier Tech
DNF
Sean Bennett
Team Qhubeka NextHash
DNF
Jenthe Biermans
Israel Start-Up Nation
DNF
Guillaume Boivin
Israel Start-Up Nation
DNF
William Bonnet
Groupama - FDJ
DNF
Marco Canola
Gazprom - Rusvelo
DNF
Amaury Capiot
Team Arkéa - Samsic
DNF
Lawson Craddock
EF Education - Nippo
DNF
Stefan De Bod
Astana - Premier Tech
DNF
Benjamin Declercq
Team Arkéa - Samsic
DNF
Aimé Degendt
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
Nico Denz
Team DSM
DNF
Nicolas Edet
Cofidis
DNF
Ruben Fernandez Andujar
Cofidis
DNF
Ivan Garcia Cortina
Movistar Team
DNF
Ian Garrison
Deceuninck - Quick Step
DNF
Chad Haga
Team DSM
DNF
Heinrich Haussler
Bahrain Victorious
DNF
Lennard Hofstede
Jumbo - Visma
DNF
Reto Hollenstein
Israel Start-Up Nation
DNF
Hugo Houle
Astana - Premier Tech
DNF
Johan Jacobs
Movistar Team
DNF
Bob Jungels
Ag2r Citroën Team
DNF
Alexander Kamp Egested
Trek - Segafredo
DNF
Søren Kragh Andersen
Team DSM
DNF
Fabian Lienhard
Groupama - FDJ
DNF
Arjen Livyns
Bingoal Pauwels Sauces WB
DNF
Tomasz Marczynski
Lotto Soudal
DNF
Paul Martens
Jumbo - Visma
DNF
Luis Mas Bonet
Movistar Team
DNF
Milan Menten
Bingoal Pauwels Sauces WB
DNF
Julian Mertens
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Sylvain Moniquet
Lotto Soudal
DNF
Emmanuel Morin
Cofidis
DNF
Christophe Noppe
Team Arkéa - Samsic
DNF
Ivo Emanuel Oliveira Alves
UAE Team Emirates
DNF
Petr Rikunov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Ludovic Robeet
Bingoal Pauwels Sauces WB
DNF
Luke Rowe
Ineos Grenadiers
DNF
Romain Seigle
Groupama - FDJ
DNF
Iver Skaarseth
Uno-X Pro Cycling Team
DNF
Jasper Stuyven
Trek - Segafredo
DNF
Boris Vallee
Bingoal Pauwels Sauces WB
DNF
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Philipp Walsleben
Alpecin - Fenix
DNF
Kevin Van Melsen
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
Brent Van Moer
Lotto Soudal
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Info
Parcours
Startlijst
Uitslag
Erelijst