En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Hongrie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
13/05
Balatonfüred
Nagykanizsa
183 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Jordi Meeus
Bora - HansGrohe
4u03'55"
2
Alberto Dainese
Team DSM
z.t
3
Phil Bauhaus
Bahrain Victorious
z.t
4
Olav Kooij
Jumbo - Visma
z.t
5
Kaden Groves
Team BikeExchange
z.t
6
Rudy Barbier
Israel Start-Up Nation
z.t
7
Edward Theuns
Trek - Segafredo
z.t
8
Timothy Dupont
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
9
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
10
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
11
Orluis Alberto Aular Sanabria
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
12
Davide Martinelli
Astana - Premier Tech
z.t
13
Patryk Stosz
Voster Ats Team
z.t
14
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
z.t
15
Alfred Wright
Bahrain Victorious
z.t
16
Arne Marit
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
17
Charlie Quarterman
Trek - Segafredo
z.t
18
Yevgeniy Fedorov
Astana - Premier Tech
z.t
19
Emils Liepins
Trek - Segafredo
z.t
20
Paolo Simion
Giotti Victoria Savini Due
z.t
21
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
22
Luca Pacioni
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
23
Niklas Markl
Team DSM
z.t
24
Gergo Orosz
Hungary
z.t
25
Fabio Van Den Bossche
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
26
Antonio Tiberi
Trek - Segafredo
z.t
27
Rick Pluimers
Jumbo-Visma Development Team
z.t
28
Erik Fetter
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
29
Mike Teunissen
Jumbo - Visma
z.t
30
Damien Howson
Team BikeExchange
z.t
31
Stefan De Bod
Astana - Premier Tech
z.t
32
Gijs Leemreize
Jumbo - Visma
z.t
33
Artyom Zakharov
Astana - Premier Tech
z.t
34
Frederik Wandahl
Bora - HansGrohe
z.t
35
Jakub Mareczko
Vini Zabù
z.t
36
Kamil Gradek
Vini Zabù
z.t
37
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
38
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
z.t
39
Javier Romo Oliver
Astana - Premier Tech
z.t
40
Viacheslav Kuznetsov
Gazprom - Rusvelo
z.t
41
Kristian Yustre
Giotti Victoria Savini Due
z.t
42
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
43
Asbjørn Kragh Andersen
Team DSM
z.t
44
Josip Rumac
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
45
Tom Van Asbroeck
Israel Start-Up Nation
z.t
46
Kevin Vermaerke
Team DSM
z.t
47
Petr Rikunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
48
Romain Combaud
Team DSM
z.t
49
Alejandro Ropero Molina
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
50
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
51
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
z.t
52
Luca Chirico
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
53
Damiano Cima
Gazprom - Rusvelo
z.t
54
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
z.t
55
Ben Hermans
Israel Start-Up Nation
z.t
56
Laurens Huys
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
57
Aljaz Jarc
Adria Mobil
z.t
58
Ádám Kristóf Karl
Hungary
z.t
59
János Pelikán
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
60
Pawel Cieslik
Voster Ats Team
z.t
61
Maciej Paterski
Voster Ats Team
z.t
62
Taj Jones
Israel Cycling Academy
z.t
63
Gilles De Wilde
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
64
Edoardo Zardini
Vini Zabù
z.t
65
Peter Kusztor
Team Novo Nordisk
z.t
66
Gergely Szarka
Giotti Victoria Savini Due
z.t
67
Piotr Brozyna
Mazowsze Serce Polski
z.t
68
Pawel Franczak
Voster Ats Team
z.t
69
Manuele Boaro
Astana - Premier Tech
z.t
70
Adrian Kurek
Mazowsze Serce Polski
z.t
71
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
z.t
72
Mattia Frapporti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
73
Balázs Rozsa
Hungary
z.t
74
Davide Bais
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
75
Jokin Murguialday Elorza
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
76
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
77
Viktor Filutas
Giotti Victoria Savini Due
z.t
78
Luc Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
79
Niklas Larsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
80
Charles Planet
Team Novo Nordisk
z.t
81
Michel Heßmann
Jumbo-Visma Development Team
z.t
82
Pawel Bernas
Mazowsze Serce Polski
z.t
83
Mattia Viel
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
84
Mihkel Raim
Mazowsze Serce Polski
z.t
85
Mehdi Benhamouda
Team Novo Nordisk
z.t
86
Heinrich Haussler
Bahrain Victorious
z.t
87
Norbert Hrenkó
Hungary
z.t
88
Zsombor Palumby
Hungary
z.t
89
Szymon Rekita
Voster Ats Team
z.t
90
Marcel Sieberg
Bahrain Victorious
z.t
91
Mick Van Dijke
Jumbo-Visma Development Team
z.t
92
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
93
Laurenz Rex
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
94
Leonardo Marchiori
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
95
Erlend Blikra
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
96
Itmar Einhorn
Israel Start-Up Nation
z.t
97
Andrea Guardini
Giotti Victoria Savini Due
z.t
98
Kristoffer Halvorsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
99
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
100
Matteo Malucelli
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
101
Juraj Sagan
Bora - HansGrohe
z.t
102
Ruben Apers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
103
Marco Frapporti
Vini Zabù
z.t
104
Mateusz Grabis
Voster Ats Team
z.t
105
Aljaz Omrzel
Adria Mobil
z.t
106
Torstein Traeen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
107
Jakob Egholm
Trek - Segafredo
z.t
108
Sam Brand
Team Novo Nordisk
z.t
109
Kevin Colleoni
Team BikeExchange
z.t
110
Barnabas Peak
Team BikeExchange
z.t
111
Alexander Kamp Egested
Trek - Segafredo
z.t
112
Alexander Konychev
Team BikeExchange
z.t
113
Gal Glivar
Adria Mobil
z.t
114
Ahmed Madan
Bahrain Victorious
z.t
115
Emanuele Onesti
Giotti Victoria Savini Due
z.t
116
Sergio Roman Martin Galan
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
117
Ferenc Szollosi
Hungary
z.t
118
Louis Blouwe
Bingoal WB Development Team
z.t
119
Simone Bevilacqua
Vini Zabù
z.t
120
Jacob Hindsgaul Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
121
Sean De Bie
Bingoal Pauwels Sauces WB
op 2'46"
122
Yuval Ben Moshe
Israel Cycling Academy
z.t
123
Santiago Buitrago Sanchez
Bahrain Victorious
op 0"
124
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
op 3'36"
125
Marius Mayrhofer
Development Team DSM
op 0"
126
Sam Bewley
Team BikeExchange
op 4'11"
127
Patrick Gamper
Bora - HansGrohe
op 0"
128
Sasha Weemaes
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
129
Liam Bertazzo
Vini Zabù
op 5'54"
130
Ben Zwiehoff
Bora - HansGrohe
op 0"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2007
2004
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst