En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Norway
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
05/06
Hamar
Lillestrøm
178 km
Uitslag
Eindstand
1
Christer Rake
Joker Merida
4u10'22"
2
Angelo Furlan
Christina Watches - Onfone
op 4"
3
Jonathan McEvoy
Motorpoint
z.t
4
Frans Leonard Mustaparta
Ringeriks - Kraft
z.t
5
Iker Camaño Ortuzar
Endura Racing
z.t
6
Marcin Bialoblocki
Motorpoint
z.t
7
Johan Lindgren
Team Cykelcity
z.t
8
Henning Bommel
LKT Team Brandenburg
z.t
9
Thor Inge Espeland
z.t
10
Wilco Kelderman
Rabobank CT
z.t
11
Michael Rasmussen
Christina Watches - Onfone
z.t
12
Roy Hegreberg
Sparebanken Vest - Ridley
z.t
13
Johan Svensson
z.t
14
Filip Eidsheim
Sparebanken Vest - Ridley
z.t
15
Jack Bauer
Endura Racing
z.t
16
Audun Brekke Flotten
Ringeriks - Kraft
z.t
17
Magnus Børresen
z.t
18
Michael Reihs
Christina Watches - Onfone
z.t
19
Daniel Holm Foder
Glud & Marstrand - LRO
z.t
20
Nikola Aistrup
Team Concordia Forsikring - Himmerland
z.t
21
Bob Schoonbroodt
Cyclingteam De Rijke
z.t
22
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Plussbank Cervélo
z.t
23
Thomas Vedel Kvist
Glud & Marstrand - LRO
z.t
24
Alexander Serov
z.t
25
Nicky van der Lijke
Rabobank CT
z.t
26
Olivier Johr
Seven Stones
z.t
27
Frode Solberg
Sparebanken Vest - Ridley
z.t
28
Jay McCarthy
Team Jayco - AIS
z.t
29
Rikke Dijkxhoorn
Cyclingteam De Rijke
z.t
30
Lorents Ola Aasvold
Plussbank Cervélo
z.t
31
Tormod Haugstad
z.t
32
Geir Inge Berg
z.t
33
Andreas Frisch
Team Concordia Forsikring - Himmerland
z.t
34
Michael Olsson
Team Cykelcity
z.t
35
Bas Stamsnijder
Cyclingteam De Rijke
z.t
36
Stian Remme
Joker Merida
z.t
37
Vegard Robinson Bugge
Joker Merida
z.t
38
Aslak Sörensen Vaernes
Ringeriks - Kraft
z.t
39
Michael Stevenson
Sparebanken Vest - Ridley
z.t
40
Ike Groen
Cyclingteam De Rijke
z.t
41
Frederik Wilmann
Joker Merida
z.t
42
Stian Saugstad
Ringeriks - Kraft
z.t
43
Vegard Stake Laengen
Joker Merida
z.t
44
Lucas Persson
z.t
45
Valery Valynin
z.t
46
Rik Houwers
z.t
47
Andreas Landa
z.t
48
Jack Anderson
Endura Racing
z.t
49
Sebastian Kvaalsvoll
Plussbank Cervélo
z.t
50
Lars Andersson
z.t
51
Jacob Nielsen
Glud & Marstrand - LRO
z.t
52
Kalle Sandell
z.t
53
Andrea Elik
z.t
54
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
z.t
55
René Jørgensen
Christina Watches - Onfone
op 30"
56
Vegard Breen
Joker Merida
op 44"
57
Ian Bibby
Motorpoint
op 57"
58
Alexander Wetterhall
Endura Racing
op 4'25"
59
Jon Roberto Salgsvold
z.t
60
Haavard Jorbekk Blikra
Sparebanken Vest - Ridley
z.t
61
Michael Berling
Glud & Marstrand - LRO
z.t
62
Kasper Jebjerg
Glud & Marstrand - LRO
z.t
63
Lasse Bochmann
Glud & Marstrand - LRO
z.t
64
Tobias Barkschat
LKT Team Brandenburg
z.t
65
Torgeir Strandberg
Plussbank Cervélo
z.t
66
Tino Meier
LKT Team Brandenburg
z.t
67
Johannes Heider
LKT Team Brandenburg
z.t
68
Max Emil Boholm Korner
z.t
69
Alexander Randin
Ringeriks - Kraft
z.t
70
Lee Davis
Motorpoint
z.t
71
Christopher Stevenson
Sparebanken Vest - Ridley
z.t
72
Guytan Lilholt
Christina Watches - Onfone
op 7'33"
73
Ola Elfmark
z.t
74
Tore Bjelland
op 7'40"
75
Dagfinn Seglem
z.t
76
Jon Anders Grondahl
Plussbank Cervélo
z.t
77
Olav van den Bergh
op 7'43"
78
Flavio Pasquino
z.t
79
Oystein Stake Laengen
Plussbank Cervélo
op 8'25"
80
Jesper Asselman
Rabobank CT
z.t
81
Kristoffer Aase Vabo
op 12'08"
82
Magnus Nordahl
z.t
83
Martin Gustavsen
z.t
84
Ola Inge Dropping
z.t
85
Lars Erik Granly
z.t
86
Jo Kogstad Ringheim
z.t
87
Goran Bollestad
z.t
88
Jon Arne Gaundal
z.t
89
Adriaan Aas Stien
z.t
90
Danny Vrolijk
z.t
91
Ove Nilsson
op 12'11"
92
Philip Lindau
Team Cykelcity
z.t
93
Christian Ranneries
Team Concordia Forsikring - Himmerland
z.t
94
Jon Einar Bergsland
z.t
95
Marc Hester
Christina Watches - Onfone
z.t
96
Vegard Fredheim
z.t
97
Stefan Vreugdenhil
Cyclingteam De Rijke
z.t
98
Jonas Bjelkmark
Team Cykelcity
z.t
99
Tord Sundhagen
z.t
100
Michael Weicht
LKT Team Brandenburg
z.t
101
Alexander Khatuntsev
z.t
Nick Aitken
Team Jayco - AIS
DNF
Tom Bal
DNF
Hans Joachim Benning
Seven Stones
DNF
Espen Halvorsen Bjorgan
DNF
Jasper Bovenhuis
Rabobank CT
DNF
Alex Carver
Team Jayco - AIS
DNF
Jesper Dahlström
DNF
Rohan Dennis
Rabobank CT
DNF
Luke Durbridge
Team Jayco - AIS
DNF
Edgar Eidsheim
DNF
Tommy Frengen Evensen
DNF
Børge Godejord
DNF
Michael Hepburn
Team Jayco - AIS
DNF
Kristopher Jordan
DNF
Ivan Kovalev
DNF
Johan Landstrom
Team Cykelcity
DNF
Tobias Ludvigsson
Team Cykelcity
DNF
Jens-Erik Madsen
Team Concordia Forsikring - Himmerland
DNF
Rene Mandri
Endura Racing
DNF
Alexey Markov
DNF
James Moss
Endura Racing
DNF
Rick Ottema
Cyclingteam De Rijke
DNF
Ron Pfeifer
Seven Stones
DNF
Oscar Riesebeek
Rabobank CT
DNF
Malcom Rudolph
Team Jayco - AIS
DNF
Franz Schiewer
LKT Team Brandenburg
DNF
Lars Stenslokken
DNF
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst