En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Czech Cycling Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
30/06
Jesenik
Sternberk
193.8 km
Uitslag
Stand
1
Maros Kovac
Dukla Trencin Trek
5u17'52"
2
Jan Polanc
Radenska
op 46"
3
Kevin Pauwels
Sunweb - Revor
op 1'56"
4
Anatoliy Pakhtusov
ISD - Lampre Continental
op 1'57"
5
Derk Abel Beckeringh
z.t
6
Luka Pibernik
Radenska
z.t
7
Sven van Luijk
Cyclingteam Jo Piels
z.t
8
Tomas Buchacek
Whirlpool - Author
z.t
9
Adil Jelloul
z.t
10
Iker Camaño Ortuzar
Endura Racing
z.t
11
Pavel Kochetkov
Itera-Katusha
z.t
12
Lorents Ola Aasvold
Plussbank - BMC
z.t
13
Frantisek Padour
Whirlpool - Author
z.t
14
Joshua Lucas Prete
Whirlpool - Author
z.t
15
Dariusz Baranowski
BDC - Marcpol Team
z.t
16
Jan Hirt
op 2'03"
17
Piotr Kirpsza
BDC - Marcpol Team
op 2'37"
18
Denys Karnulin
ISD - Lampre Continental
z.t
19
Pim de Beer
Cyclingteam Jo Piels
z.t
20
Stefan Ganser
Team Eddy Merckx - Indeland
op 3'31"
21
Daan de Groot
z.t
22
Vinnie Braet
Sunweb - Revor
z.t
23
Michel Koch
LKT Team Brandenburg
z.t
24
Anthony Buhler
z.t
25
Mark Schreurs
Cyclingteam Jo Piels
z.t
26
Jaka Bostner
Radenska
z.t
27
Michael Olsson
Team Cykelcity.se
z.t
28
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
z.t
29
Jasper Hamelink
Cyclingteam Jo Piels
op 3'35"
30
Barry Hulzebos
z.t
31
Kristian Haugaard Jensen
Tre - For
op 4'29"
32
Petr Vakoc
op 6'58"
33
Josef Cerny
Wibatech - LMGK Ziemia Brzeska
z.t
34
Matej Vysna
Dukla Trencin Trek
op 7'19"
35
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Plussbank - BMC
op 8'26"
36
Klemen Stimulak
Radenska
op 8'57"
37
Stanislav Kozubek
Whirlpool - Author
z.t
38
Karel Hnik
Sunweb - Revor
op 9'22"
39
Matthias Bertling
Team Eddy Merckx - Indeland
op 9'43"
40
Magnus Tonsager
Argon 18 - Unaas Cycling
op 11'54"
41
Sigurd Nesset
Froy - Trek
op 11'59"
42
Soufiane Haddi
op 12'08"
43
Tijmen Eising
Sunweb - Revor
op 12'45"
44
Jim Aernouts
Sunweb - Revor
z.t
45
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
op 15'30"
46
Angelo Ciccone
op 15'43"
47
Jiri Polnický
Whirlpool - Author
op 17'11"
48
Tobias Knaup
LKT Team Brandenburg
op 23'50"
49
Maksym Polischuk
z.t
50
Mouhssine Lahsaini
z.t
51
Andris Smirnovs
Rietumu - Delfin
z.t
52
Jonas Orset
Froy - Trek
z.t
53
Reda Aadel
z.t
54
Stefan Poutsma
Cyclingteam Jo Piels
z.t
55
Ismail Ayoune
z.t
56
Paolo Morbiato
z.t
57
Juriy Vasyliv
LKT Team Brandenburg
op 27'34"
58
Viacheslav Kuznetsov
Itera-Katusha
z.t
59
Vitalii Popkov
ISD - Lampre Continental
z.t
60
Riccardo Bolzan
op 28'17"
61
Mattia Rossi
z.t
62
Jack Anderson
Endura Racing
z.t
63
Sjors Roosen
Cyclingteam Jo Piels
z.t
64
Oystein Stake Laengen
Plussbank - BMC
z.t
65
Matej Jurco
Whirlpool - Author
z.t
66
Zakkari Dempster
Endura Racing
z.t
67
Dean Windsor
Endura Racing
z.t
68
Igor Boev
Itera-Katusha
z.t
69
Edvin Wilsson
Team Cykelcity.se
z.t
70
Martin Mahdar
Dukla Trencin Trek
z.t
71
Tim Merlier
Sunweb - Revor
z.t
72
Lars Van de Vall
z.t
73
Rene Mandri
Endura Racing
z.t
74
Dimitriy Sorokins
Rietumu - Delfin
z.t
75
Mats Andersson
Argon 18 - Unaas Cycling
z.t
76
Jiri Hudecek
Whirlpool - Author
z.t
77
Tomas Bouteille
z.t
78
Vojtech Nipl
z.t
79
Jan Tratnik
Radenska
z.t
80
Kristoffer Sommer Wormsen
Argon 18 - Unaas Cycling
z.t
81
Magnus Nordahl
Argon 18 - Unaas Cycling
z.t
82
Morten Morland
Plussbank - BMC
z.t
83
Alex Buttazzoni
z.t
84
Dmytro Volovod
ISD - Lampre Continental
z.t
85
Irwin Gras
z.t
86
Luc Loozen
z.t
87
Jiri Matousek
op 28'33"
88
Steven Lammertink
Cyclingteam Jo Piels
op 29'58"
89
Felix Donath
LKT Team Brandenburg
z.t
90
Niklas Aakvik
Plussbank - BMC
z.t
91
Klaus Vorgod Kristensen
op 33'00"
92
Mathieu Chiocca
z.t
93
Tim Kerkhof
z.t
94
Bastian Menzel
LKT Team Brandenburg
op 35'56"
95
Alexander Gingsjö
op 38'20"
96
Nicolas Marche
op 44'36"
Jiri Bares
ASC Dukla Praha
DNF
Indulis Bekmanis
Rietumu - Delfin
DNF
Alexandre Blain
Endura Racing
DNF
Roman Bronis
Dukla Trencin Trek
DNF
Volodymyr Dzhus
ISD - Lampre Continental
DNF
Ola Elfmark
Argon 18 - Unaas Cycling
DNF
Thomas Guldhammer
Tre - For
DNF
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
DNF
Nico Hesslich
LKT Team Brandenburg
DNF
Robert Jenko
Radenska
DNF
Mateusz Komar
BDC - Marcpol Team
DNF
Dmitriy Kosyakov
Itera-Katusha
DNF
Thomas Madsen
Tre - For
DNF
Josef Manousek
DNF
Oleksandr Martynenko
ISD - Lampre Continental
DNF
Kim-Simon Nottebohm
Team Eddy Merckx - Indeland
DNF
Marko Pavlic
Radenska
DNF
Artis Pujats
Rietumu - Delfin
DNF
Robert Radosz
BDC - Marcpol Team
DNF
Nicki Rasmussen
Tre - For
DNF
Dariusz Rudnicki
BDC - Marcpol Team
DNF
Juraj Sagan
Liquigas - Cannondale
DNF
Tomas Salaj
DNF
Morten Renslo Sandvik
Froy - Trek
DNF
Johann Schwabik
DNF
Andrei Solomennikov
Itera-Katusha
DNF
Torgeir Strandberg
Plussbank - BMC
DNF
Tord Andre Sundhagen
Froy - Trek
DNF
Rasmus Vorre Louring
Tre - For
DNF
Alexander Wetterhall
Endura Racing
DNF
Jan Wolf
DNF
Jaap de Man
DNF
Alois Kankovsky
ASC Dukla Praha
DNS
Ivars Prokofjevs
Rietumu - Delfin
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst