En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Czech Cycling Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
01/07
Olomouc
Olomouc
179.2 km
Uitslag
Eindstand
1
Frantisek Padour
Whirlpool - Author
13u36'08"
2
Pavel Kochetkov
Itera-Katusha
op 2"
3
Sven van Luijk
Cyclingteam Jo Piels
op 24"
4
Adil Jelloul
op 1'01"
5
Jan Polanc
Radenska
op 1'45"
6
Tomas Buchacek
Whirlpool - Author
op 2'33"
7
Luka Pibernik
Radenska
op 2'59"
8
Lorents Ola Aasvold
Plussbank - BMC
op 3'28"
9
Jan Hirt
op 4'23"
10
Jaka Bostner
Radenska
op 4'26"
11
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
op 4'38"
12
Joshua Lucas Prete
Whirlpool - Author
op 4'42"
13
Anatoliy Pakhtusov
ISD - Lampre Continental
op 5'08"
14
Dariusz Baranowski
BDC - Marcpol Team
op 5'35"
15
Denys Karnulin
ISD - Lampre Continental
op 5'49"
16
Jasper Hamelink
Cyclingteam Jo Piels
op 6'14"
17
Mark Schreurs
Cyclingteam Jo Piels
op 6'42"
18
Michel Koch
LKT Team Brandenburg
op 7'01"
19
Michael Olsson
Team Cykelcity.se
op 7'08"
20
Anthony Buhler
op 7'34"
21
Kevin Pauwels
Sunweb - Revor
op 7'35"
22
Daan de Groot
op 7'50"
23
Josef Cerny
Wibatech - LMGK Ziemia Brzeska
op 8'58"
24
Kristian Haugaard Jensen
Tre - For
op 8'59"
25
Vinnie Braet
Sunweb - Revor
op 9'03"
26
Stefan Ganser
Team Eddy Merckx - Indeland
op 9'39"
27
Iker Camaño Ortuzar
Endura Racing
op 10'23"
28
Petr Vakoc
op 11'01"
29
Klemen Stimulak
Radenska
op 18'05"
30
Sigurd Nesset
Froy - Trek
op 19'00"
31
Matej Jurco
Whirlpool - Author
op 27'42"
32
Jonas Orset
Froy - Trek
op 28'11"
33
Paolo Morbiato
op 28'50"
34
Soufiane Haddi
op 29'49"
35
Viacheslav Kuznetsov
Itera-Katusha
op 31'00"
36
Rene Mandri
Endura Racing
op 31'20"
37
Martin Mahdar
Dukla Trencin Trek
op 32'58"
38
Steven Lammertink
Cyclingteam Jo Piels
op 33'20"
39
Andris Smirnovs
Rietumu - Delfin
op 34'05"
40
Zakkari Dempster
Endura Racing
op 34'27"
41
Mathieu Chiocca
op 37'03"
42
Irwin Gras
op 37'43"
43
Igor Boev
Itera-Katusha
op 38'32"
44
Vitalii Popkov
ISD - Lampre Continental
op 40'53"
45
Jack Anderson
Endura Racing
op 40'55"
46
Kristoffer Sommer Wormsen
Argon 18 - Unaas Cycling
op 43'12"
47
Jiri Hudecek
Whirlpool - Author
op 45'32"
48
Felix Donath
LKT Team Brandenburg
op 48'24"
49
Mats Andersson
Argon 18 - Unaas Cycling
op 50'12"
50
Luc Loozen
op 1u03'41"
Niklas Aakvik
Plussbank - BMC
DNF
Jim Aernouts
Sunweb - Revor
DNF
Ismail Ayoune
DNF
Derk Abel Beckeringh
DNF
Indulis Bekmanis
Rietumu - Delfin
DNF
Matthias Bertling
Team Eddy Merckx - Indeland
DNF
Riccardo Bolzan
DNF
Tomas Bouteille
DNF
Alex Buttazzoni
DNF
Angelo Ciccone
DNF
Tijmen Eising
Sunweb - Revor
DNF
Alexander Gingsjö
DNF
Karel Hnik
Sunweb - Revor
DNF
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
DNF
Barry Hulzebos
DNF
Tim Kerkhof
DNF
Piotr Kirpsza
BDC - Marcpol Team
DNF
Tobias Knaup
LKT Team Brandenburg
DNF
Dmitriy Kosyakov
Itera-Katusha
DNF
Maros Kovac
Dukla Trencin Trek
DNF
Stanislav Kozubek
Whirlpool - Author
DNF
Klaus Vorgod Kristensen
DNF
Mouhssine Lahsaini
DNF
Nicolas Marche
DNF
Jiri Matousek
DNF
Bastian Menzel
LKT Team Brandenburg
DNF
Tim Merlier
Sunweb - Revor
DNF
Morten Morland
Plussbank - BMC
DNF
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Plussbank - BMC
DNF
Maksym Polischuk
DNF
Jiri Polnický
Whirlpool - Author
DNF
Stefan Poutsma
Cyclingteam Jo Piels
DNF
Sjors Roosen
Cyclingteam Jo Piels
DNF
Mattia Rossi
DNF
Andrei Solomennikov
Itera-Katusha
DNF
Dimitriy Sorokins
Rietumu - Delfin
DNF
Magnus Tonsager
Argon 18 - Unaas Cycling
DNF
Jan Tratnik
Radenska
DNF
Juriy Vasyliv
LKT Team Brandenburg
DNF
Dmytro Volovod
ISD - Lampre Continental
DNF
Matej Vysna
Dukla Trencin Trek
DNF
Edvin Wilsson
Team Cykelcity.se
DNF
Dean Windsor
Endura Racing
DNF
Pim de Beer
Cyclingteam Jo Piels
DNF
Lars Van de Vall
DNF
Magnus Nordahl
Argon 18 - Unaas Cycling
DSQ
Jiri Bares
ASC Dukla Praha
DNF
Indulis Bekmanis
Rietumu - Delfin
DNF
Alexandre Blain
Endura Racing
DNF
Roman Bronis
Dukla Trencin Trek
DNF
Volodymyr Dzhus
ISD - Lampre Continental
DNF
Ola Elfmark
Argon 18 - Unaas Cycling
DNF
Thomas Guldhammer
Tre - For
DNF
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
DNF
Nico Hesslich
LKT Team Brandenburg
DNF
Robert Jenko
Radenska
DNF
Mateusz Komar
BDC - Marcpol Team
DNF
Dmitriy Kosyakov
Itera-Katusha
DNF
Thomas Madsen
Tre - For
DNF
Josef Manousek
DNF
Oleksandr Martynenko
ISD - Lampre Continental
DNF
Kim-Simon Nottebohm
Team Eddy Merckx - Indeland
DNF
Marko Pavlic
Radenska
DNF
Artis Pujats
Rietumu - Delfin
DNF
Robert Radosz
BDC - Marcpol Team
DNF
Nicki Rasmussen
Tre - For
DNF
Dariusz Rudnicki
BDC - Marcpol Team
DNF
Juraj Sagan
Liquigas - Cannondale
DNF
Tomas Salaj
DNF
Morten Renslo Sandvik
Froy - Trek
DNF
Johann Schwabik
DNF
Andrei Solomennikov
Itera-Katusha
DNF
Torgeir Strandberg
Plussbank - BMC
DNF
Tord Andre Sundhagen
Froy - Trek
DNF
Rasmus Vorre Louring
Tre - For
DNF
Alexander Wetterhall
Endura Racing
DNF
Jan Wolf
DNF
Jaap de Man
DNF
Alois Kankovsky
ASC Dukla Praha
DNS
Ivars Prokofjevs
Rietumu - Delfin
DNS
Emil Andersson
DNF
Emil Andersson
DNF
Jiri Bares
ASC Dukla Praha
DNF
Indulis Bekmanis
Rietumu - Delfin
DNF
Alexandre Blain
Endura Racing
DNF
Roman Bronis
Dukla Trencin Trek
DNF
Daniele Cazzola
DNF
Daniele Cazzola
DNF
Volodymyr Dzhus
ISD - Lampre Continental
DNF
Ola Elfmark
Argon 18 - Unaas Cycling
DNF
Marco Fusaz
DNF
Marco Fusaz
DNF
Thomas Guldhammer
Tre - For
DNF
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
DNF
Nico Hesslich
LKT Team Brandenburg
DNF
Robert Jenko
Radenska
DNF
Sebastian Ferner Johansen
Argon 18 - Unaas Cycling
DNF
Sebastian Ferner Johansen
Argon 18 - Unaas Cycling
DNF
Mateusz Komar
BDC - Marcpol Team
DNF
Dmitriy Kosyakov
Itera-Katusha
DNF
Jan Kraus
ASC Dukla Praha
DNF
Jan Kraus
ASC Dukla Praha
DNF
Knut Landa
Froy - Trek
DNF
Knut Landa
Froy - Trek
DNF
Eryk Laton
BDC - Marcpol Team
DNF
Eryk Laton
BDC - Marcpol Team
DNF
Philip Lindau
Team Cykelcity.se
DNF
Philip Lindau
Team Cykelcity.se
DNF
Thomas Madsen
Tre - For
DNF
Thomas Madsen
Tre - For
DNF
Thomas Madsen
Tre - For
DNF
Kim Magnusson
DNF
Kim Magnusson
DNF
Róbert Malik
DNF
Róbert Malik
DNF
Josef Manousek
DNF
Lars Lyso Marthinsen
Froy - Trek
DNF
Lars Lyso Marthinsen
Froy - Trek
DNF
Oleksandr Martynenko
ISD - Lampre Continental
DNF
Kim-Simon Nottebohm
Team Eddy Merckx - Indeland
DNF
Marko Pavlic
Radenska
DNF
Artis Pujats
Rietumu - Delfin
DNF
Robert Radosz
BDC - Marcpol Team
DNF
Nicki Rasmussen
Tre - For
DNF
Dariusz Rudnicki
BDC - Marcpol Team
DNF
Juraj Sagan
Liquigas - Cannondale
DNF
Tomas Salaj
DNF
Morten Renslo Sandvik
Froy - Trek
DNF
Thomas Schneider
Team Eddy Merckx - Indeland
DNF
Thomas Schneider
Team Eddy Merckx - Indeland
DNF
Johann Schwabik
DNF
Kaspars Sergis
Rietumu - Delfin
DNF
Kaspars Sergis
Rietumu - Delfin
DNF
Andrei Solomennikov
Itera-Katusha
DNF
Torgeir Strandberg
Plussbank - BMC
DNF
Tord Andre Sundhagen
Froy - Trek
DNF
Aske Vorre Louring
Tre - For
DNF
Aske Vorre Louring
Tre - For
DNF
Rasmus Vorre Louring
Tre - For
DNF
Alexander Wetterhall
Endura Racing
DNF
Jan Wolf
DNF
Wojciech Ziólkowski
BDC - Marcpol Team
DNF
Wojciech Ziólkowski
BDC - Marcpol Team
DNF
Jaap de Man
DNF
Alois Kankovsky
ASC Dukla Praha
DNS
Ivars Prokofjevs
Rietumu - Delfin
DNS
Daniel Westmattelmann
Team Eddy Merckx - Indeland
DNS
Daniel Westmattelmann
Team Eddy Merckx - Indeland
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst