En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Giro d'Italia
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Info
Sven Nys
Victories
Grand Tours
Classics
2016-02-24
Cyclo Cross Masters Waregem
2015-11-22
UCI World Cup Koksijde
2015-11-21
SOUDAL Classics - GP Hasselt
2015-07-18
Kampioenschap van België Mountainbike
2014-11-11
Jaarmarktcross Niel
2014-10-12
Bpost bank trofee - Ronse
2014-09-27
SOUDAL GP Neerpelt
2014-09-10
Clif Bar CrossVegas
2014-08-09
Dernycriterium Lombardsijde
2014-07-20
Kampioenschap van België Mountainbike
2014-07-05
Crelan MTB Cup St. Vith - Sankt Vith
2014-02-26
Cyclo Cross Masters Waregem
2014-02-23
Bpost Bank Trofee 2013-2014
2014-02-22
Kleicross Lebbeke
2014-02-16
Superprestige Cyclocross 2013-2014
2014-02-09
Superprestige Hoogstraten
2014-02-08
Bpost bank trofee - Krawatencross
2014-02-05
Parkcross Maldegem
2014-01-19
SOUDAL Cyclocross Leuven
2014-01-18
Kasteelcross Zonnebeke
2014-01-12
Kampioenschap van België Veldrijden
2014-01-01
Bpost Bank Trofee - G.P. Sven Nys
2013-12-29
Superprestige Diegem
2013-12-27
Bpost bank trofee - Azencross Loenhout
2013-12-08
Vlaamse Druivencross Overijse
2013-11-17
Superprestige Gavere
2013-11-16
bpost bank trofee - GP Hasselt
2013-11-11
SOUDAL Jaarmarktcross Niel
2013-11-03
Superprestige Zonhoven
2013-10-13
Bpost bank trofee - Ronse
2013-09-18
CrossVegas
2013-07-21
Kampioenschap van België Mountainbike
2013-02-27
Cyclo Cross Masters Waregem
2013-02-23
Kleicross Lebbeke
2013-02-17
G.P. Stad Eeklo
2013-02-17
Superprestige Cyclocross 2012-2013
2013-02-10
Superprestige Hoogstraten
2013-02-02
UCI Cyclo-cross World Championships
2012-12-29
Versluys cyclocross Bredene
2012-12-26
UCI World Cup Heusden-Zolder
2012-12-19
GP De Ster Sint-Niklaas
2012-12-09
Vlaamse Druivenveldrit Overijse
2012-12-02
UCI World Cup Roubaix
2012-11-24
UCI World Cup Koksijde
2012-11-18
Superprestige Asper-Gavere
2012-11-17
Bpost Bank Trofee - GP Hasselt
2012-11-11
Superprestige Hamme-Zogge
2012-11-04
Superprestige Zonhoven
2012-11-01
Bpost Bank Trofee - Koppenbergcross
2012-10-07
Superprestige Ruddervoorde
2012-09-30
Vlaamse Industrieprijs Bosduin
2012-09-29
Soudal GP Neerpelt
2012-07-14
Belgacom Belgian Grand Prix MTB #4 - Geraardsbergen
2012-07-07
Belgacom Belgian Grand Prix MTB #3 - Sankt Vith
2012-06-02
Belgacom Belgian Grand Prix MTB #2 - Antwerp MTB Cup - Antwerp
2012-02-18
Cauberg Cyclo-cross
2012-02-12
G.P. Stad Eeklo
2012-02-12
Superprestige Cyclocross 2011-2012
2012-01-08
Kampioenschap van België Veldrijden
2012-01-01
GVA Trofee - G.P. Sven Nys
2011-12-30
Fidea Cyclo-cross Leuven
2011-12-18
UCI World Cup Namur
2011-12-11
Vlaamse Druivenveldrit Overijse
2011-12-10
Scheldecross Antwerpen
2011-11-27
Superprestige Gieten
2011-11-26
UCI World Cup Koksijde
2011-11-11
Fidea Jaarmarktcross NIEL
2011-10-16
UCI World Cup Plzen
2011-10-08
GP Albert Van Damme Laarne
2011-09-24
GP Neerpelt Wisseltrofee Eric Vanderaerden
2011-02-20
GVA Trofee Cyclocross 2010-2011
2011-02-13
Kleicross Lebbeke
2011-02-12
Superprestige Cyclocross
2011-02-06
Superprestige Hoogstraten
2011-02-02
Augustijn Parkcross Maldegem
2011-01-01
GVA #6 Grote Prijs Sven Nys
2010-12-12
Vlaamse Druivenveldrit Overijse
2010-12-11
GVA #4 GP Rouwmoer Essen
2010-12-06
Asteasuko XII Ziklo-Krossa
2010-11-21
Superprestige Asper-Gavere
2010-11-14
Superprestige Hamme-Zogge
2010-11-11
Fidea Jaarmarktcross Niel
2010-11-07
GP Mario De Clercq - Ronse
2010-11-01
GVA #2 Koppenbergcross Oudenaarde
2010-09-26
GP Neerpelt Wisseltrofee Eric Vanderaerden
2010-09-19
Steenbergcross Erpe-Mere
2010-02-21
GVA Trofee Cyclocross 2009-2010
2010-02-20
Kleicross Lebbeke
2010-02-07
Superprestige Zonhoven
2010-02-06
GVA #7 Krawatencross Lille
2010-01-23
Kasteelcross Zonnebeke
2010-01-10
Kampioenschap van België Veldrijden
2010-01-01
GVA #6 Grote Prijs Sven Nys
2009-12-29
GVA #5 Azencross Loenhout
2009-12-23
Noordzeecross Middelkerke
2009-12-20
UCI World Cup Kalmthout
2009-12-18
Scheldecross Antwerpen
2009-11-29
Superprestige Gieten
2009-11-11
Niel Jaarmarkt Cross
2009-10-25
GVA #2 Koppenbergcross Oudenaarde
2009-10-20
Kiremko Nacht van Woerden
2009-10-11
Superprestige Ruddervoorde
2009-05-10
Benelux Cup - Averbode
2009-02-22
GVA #8 Int. Sluitingsprijs Oostmalle
2009-02-22
GVA Trofee Cyclocross 2008-2009
2009-02-15
Superprestige Vorselaar
2009-02-15
Superprestige Cyclocross
2009-02-08
Superprestige Hoogstraten
2009-02-04
Parkcross Maldegem
2009-01-25
UCI World Cup Milano
2009-01-25
UCI World Cup Cyclocross
2009-01-11
Kampioenschap van België Veldrijden
2009-01-01
GVA #6 Grote Prijs Sven Nys
2008-12-29
Noordzeecross Middelkerke
2008-12-13
GVA #4 GP Rouwmoer Essen
2008-12-07
UCI World Cup Igorre
2008-11-23
Superprestige Hamme-Zogge
2008-11-16
Superprestige Asper-Gavere
2008-11-08
Vlaamse Houtlandcross Eernegem
2008-11-01
GVA #1 Koppenbergcross Oudenaarde
2008-10-19
UCI World Cup Kalmthout
2008-10-12
Superprestige Ruddervoorde
2008-10-11
Grand Prix de la région Wallonne
2008-09-21
GP Neerpelt Wisselbeker Eric Vanderaerden
2008-08-30
Dernycriterium Deurne
2008-02-17
GVA Trofee Cyclocross 2007-2008
2008-02-16
Superprestige Cyclocross
2008-01-09
Centrumcross Surhuisterveen
2008-01-07
GP Jozef Defoor Otegem
2008-01-06
Kampioenschap van België Veldrijden
2008-01-01
GVA #6 GP Sven Nys - Baal
2007-12-30
Superprestige Diegem
2007-12-29
Noordzeecross Middelkerke
2007-12-26
UCI World Cup Hofstade
2007-12-15
GVA #4 GP Rouwmoer Essen
2007-12-09
Superprestige Veghel
2007-12-06
Ciclocross Internacional Asteasu
2007-12-02
UCI World Cup Igorre
2007-11-24
UCI World Cup Koksijde
2007-11-18
Superprestige Asper-Gavere
2007-11-17
GVA #3 GP Stad Hasselt
2007-11-04
Superprestige Hamme-Zogge
2007-11-01
GVA #1 Koppenbergcross Oudenaarde
2007-10-27
UCI World Cup Tabor
2007-10-14
Superprestige Ruddervoorde
2007-10-13
Grand Prix de la Région Wallonne
2007-09-29
Int. Openingsveldrit Harderwijk
2007-09-23
GP Neerpelt Wisselbeker Eric Vanderaerden
2007-07-22
Kampioenschap van België Mountainbike
2007-06-27
Int. Wielertrofee Jong Maar Moedig
2007-02-18
GVA Trofee Cyclocross 2006-2007
2007-02-17
Superprestige Vorselaar
2007-02-17
Superprestige Cyclocross
2007-02-10
Grote Prijs de Eecloonaar
2007-02-04
Superprestige Hoogstraten
2007-02-03
GVA #7 Krawaten Cross Lille
2007-01-31
Parkcross Maldegem
2007-01-21
UCI World Cup Hoogerheide
2007-01-17
Flanders Indoor 'Cross
2007-01-14
UCI World Cup Nommay
2007-01-08
GP Jozef Defoor Otegem
2007-01-02
Grote Prijs De Ster
2007-01-01
GVA #6 GP Sven Nys - Baal
2006-12-31
Superprestige Diegem
2006-12-23
Kerstcross Wachtebeke
2006-12-17
Vlaamse Druivenveldrit Overijse
2006-12-16
GVA #4 GP Rouwmoer Essen
2006-12-10
Superprestige Hamme-Zogge
2006-12-03
UCI World Cup Igorre
2006-11-26
Superprestige Gieten
2006-11-25
UCI World Cup Koksijde
2006-11-19
Superprestige Asper-Gavere
2006-11-12
UCI World Cup Pijnacker
2006-11-05
Vlaamse Witloof Veldrit
2006-11-01
GVA #1 Koppenbergcross Oudenaarde
2006-10-29
Superprestige Sint-Michielsgestel
2006-10-22
UCI World Cup Kalmthout
2006-10-15
Superprestige Ruddervoorde
2006-10-14
Grand Prix de la Région Wallonne
2006-10-07
Herdenkingscross Etienne Bleukx Zonhoven
2006-10-01
UCI World Cup Aigle
2006-09-17
Steenbergcross Erpe-Mere
2006-02-19
GVA Trofee Cyclocross 2005-2006
2006-02-18
Superprestige Vorselaar
2006-02-18
Superprestige Cyclocross
2006-02-12
GP Heerlen
2006-02-11
Grote Prijs Eecloonaar Eeklo
2006-02-05
Superprestige Hoogstraten
2006-02-04
GVA #6 Krawaten Cross Lille
2006-01-15
UCI World Cup Liévin
2006-01-11
Scheldecross Antwerpen
2006-01-09
Kampioenschap van België Veldrijden
2006-01-02
Grote Prijs De Ster
2005-12-31
UCI World Cup Hooglede-Gits
2005-12-28
GVA #4 Azencross Loenhout
2005-12-26
UCI World Cup Hofstade
2005-12-08
UCI World Cup Milano
2005-12-04
UCI World Cup Wetzikon
2005-11-26
Vlaamse Duinencross Koksijde
2005-11-20
Superprestige Asper-Gavere
2005-11-19
GP Stad Hasselt
2005-11-13
UCI World Cup Pijnacker
2005-11-11
GVA #2 Niel Jaarmarkt Cross
2005-11-06
Superprestige Hamme-Zogge
2005-11-01
GVA #1 Koppenbergcross Oudenaarde
2005-10-29
UCI World Cup Tabor
2005-10-23
UCI World Cup Kalmthout
2005-10-22
Kleicross Lebbeke
2005-10-02
Herdenkingscross Etienne Bleukx Zonhoven
2005-10-01
Int. Openingsveldrit Harderwijk
2005-09-21
Aalterse Jaarmarkttrofee
2005-08-22
Dernycriterium 's-Gravenwezel
2005-07-17
Kampioenschap van België Mountainbike
2005-02-20
GVA #7 Sluitingsprijs Oostmalle
2005-02-20
GVA Trofee Cyclocross 2004-2005
2005-02-19
Superprestige Vorselaar
2005-02-19
Superprestige Cyclocross
2005-02-13
UCI World Cup Lanarvily
2005-02-05
GVA #6 Krawaten Cross Lille
2005-01-30
UCI Cyclo-cross World Championships
2005-01-23
UCI World Cup Hoogerheide
2005-01-16
UCI World Cup Nommay
2005-01-09
Kampioenschap van België Veldrijden
2005-01-01
GVA #5 GP Sven Nys - Baal
2004-12-29
GVA #4 Azencross Loenhout
2004-12-28
UCI World Cup Hofstade
2004-12-19
Vlaamse Druivenveldrit Overijse
2004-12-12
Vlaamse Industrieprijs Bosduin Kalmthout
2004-12-08
UCI World Cup Milano
2004-12-05
UCI World Cup Wetzikon
2004-11-28
Superprestige Gieten
2004-11-21
Superprestige Asper-Gavere
2004-11-14
UCI World Cup Pijnacker
2004-11-13
Int. Cyclo-cross Huijbergen
2004-11-01
GVA #1 Koppenbergcross Oudenaarde
2004-10-17
Superprestige Ruddervoorde
2004-10-05
Nacht van Woerden
2004-09-26
Steenbergcross Erpe-Mere
2004-09-22
Aalterse Jaarmarkttrofee
2004-08-23
Dernycriterium 's-Gravenwezel
2004-02-21
Superprestige Vorselaar
2004-02-14
Grote Prijs Eecloonaar Eeklo
2004-01-01
GVA #6 GP Sven Nys - Baal
2003-12-26
Kersttrofee Hofstade
2003-12-07
UCI World Cup Wetzikon
2003-11-16
UCI World Cup Sankt-Wendel
2003-11-02
Superprestige Sint-Michielsgestel
2003-10-26
Uci World Cup Torino
2003-10-04
Middelkerke
2003-09-28
Steenbergcross Erpe-Mere
2003-02-23
GVA Trofee Cyclocross 2002-2003
2003-02-22
Superprestige Cyclocross
2003-02-16
UCI World Cup Hoogerheide
2003-02-09
Superprestige Harnes
2003-01-26
Superprestige Hoogstraten
2003-01-12
Kampioenschap van België Veldrijden
2003-01-05
UCI World Cup Liévin
2003-01-01
GVA #5 GP Sven Nys - Baal
2002-12-27
GVA #4 Azencross Loenhout
2002-12-14
GVA #3 GP Rouwmoer Essen
2002-12-01
Superprestige Gieten
2002-11-10
Cyclocross van Vlaanderen - Hamme
2002-11-03
Superprestige Sint-Michielsgestel
2002-10-26
Grand Prix de la Région Wallonne
2002-10-20
Superprestige Ruddervoorde
2002-10-13
Fourmies Cyclo-Cross
2002-10-06
Middelkerke Noordzeecross
2002-02-23
Superprestige Cyclocross
2002-01-27
UCI World Cup Cyclocross
2002-01-20
UCI World Cup Wetzikon
2001-12-02
UCI World Cup Igorre
2001-11-25
Superprestige Gieten
2001-11-17
UCI World Cup Monopoli
2001-11-11
Superprestige Asper-Gavere
2001-11-01
Koppenbergcross Oudenaarde
2001-10-27
GP Tabor
2001-10-14
Cyclo-cross International Fourmies
2001-10-06
GP Shimano - Harderwijk
2001-02-10
GVA #5 Krawatencross Lille
2001-01-07
UCI World Cup Zeddam
2001-01-01
Grote Prijs Sven Nys
2000-12-31
Superprestige Diegem
2000-12-27
GVA Azencross Loenhout
2000-12-17
UCI World Cup Heusden-Zolder
2000-12-10
GVA #3 GP Industrie Bosduin Kalmthout
2000-02-19
Afscheidscross Danny De Bie
2000-02-06
Superprestige Cyclocross
2000-02-05
GVA #5 Krawatencross Lille
2000-01-23
Superprestige Wetzikon
2000-01-16
UCI World Cup Cyclocross
2000-01-09
Kampioenschap van België Veldrijden
2000-01-01
Grote Prijs Sven Nys
1999-12-30
Superprestige Surhuisterveen
1999-12-11
Superprestige Hoogstraten
1999-12-08
Superprestige Silvelle
1999-12-05
UCI World Cup Leudelange
1999-12-04
GVA #2 Rijkevorsel
1999-11-28
Superprestige Gieten
1999-11-27
Duinencross Koksijde
1999-11-13
Kasteelcross Zonnebeke
1999-11-07
UCI World Cup Safenwil
1999-10-31
GP des Assurances Axa
1999-10-24
Superprestige Ruddervoorde
1999-10-17
Vlaamse Witloof Veldrit Vossem
1999-02-14
GVA #6 Int. Sluitingsprijs Oostmalle
1999-02-13
GP Geert De Vlaeminck Eeklo
1999-02-07
Superprestige Cyclocross
1999-01-24
Superprestige Wetzikon
1999-01-11
Cyclocross Otegem
1998-12-27
Superprestige Diegem
1998-12-19
GVA #3 Essen
1998-12-08
Superprestige Silvelle
1998-11-29
Superprestige Gieten
1998-11-22
Superprestige Sint-Michielsgestel
1998-11-21
UCI World Cup Tabor
1998-11-01
Dijon International Cyclo Cross
1998-10-31
Internatiionales Radquer Hägendorf
1998-10-24
Superprestige Ruddervoorde
1998-01-31
UCI Cyclo-cross World Championships U23
1998-01-12
Otegem cyclo-cross
1997-11-02
Steinsel
1997-02-01
UCI Cyclo-cross World Championships U23
1997-01-04
Ruddervoorde
1996-09-22
Wingene
1995-01-07
Kampioenschap van België Veldrijden U19
2003
DNF
2002
62
e
36
e
2001
36
e
41
e
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
1899
1898
1897
1896
1895
1894
1893
1892
1891
1890
1889
1888
Info
Results
Palmares