En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Olympia's Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
25/03
Neede
Tiel
161 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Emil Mielke Vinjebo
Leopard Togt Pro Cycling
11u30'19"
2
Lars Boven
Jumbo-Visma Development Team
op 4"
3
Rick Ottema
Allinq Continental Cyclingteam
op 20"
4
Max Kroonen
Volkerwessels Cycling Team
op 21"
5
Liam Slock
Lotto Dstny
op 24"
6
Magnus Bak Klaris
Restaurant Suri - Carl Ras
op 25"
7
Mathias Bregnhoj
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
8
Bram Dissel
BEAT Cycling
op 32"
9
Timo de Jong
Volkerwessels Cycling Team
op 44"
10
Martins Pluto
A Bloc CT
op 49"
11
Jack Rootkin-Gray
Saint Piran
op 52"
12
Colby Simmons
Jumbo-Visma Development Team
z.t
13
Jelle Johannink
A Bloc CT
op 54"
14
Irgens Frederik Jensen
BHS-PL Beton Bornholm
op 58"
15
Jesse Kramer
Jumbo-Visma Development Team
op 1'00"
16
Lars Hohmann
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
17
Tim Torn Teutenberg
Leopard Togt Pro Cycling
op 1'03"
18
Victor Broex
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 1'07"
19
Wessel Mouris
Scorpions Racing Team
op 1'09"
20
Sakarias Koller Loland
Uno-X Dare Development Team
op 1'14"
21
Daniel Stampe
Restaurant Suri - Carl Ras
z.t
22
Nils Sinschek
A Bloc CT
op 1'17"
23
Tim Marsman
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 1'21"
24
Bert-Jan Lindeman
Volkerwessels Cycling Team
op 1'25"
25
Stijn Daemen
BEAT Cycling
op 1'32"
26
Riley Pickrell
Israel Premier Tech Academy
op 1'48"
27
Vlad Van Mechelen
Development Team DSM - Firmenich
op 1'51"
28
Jan-Willem van Schip
A Bloc CT
op 1'54"
29
Roy Hoogendoorn
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 3'12"
30
Daniel Schrag
Team Lotto - Kern Haus
op 3'24"
31
Kristian Egholm
Restaurant Suri - Carl Ras
op 5'20"
32
Romet Pajur
Team Lotto - Kern Haus
op 5'38"
33
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
op 5'46"
34
Enzo Leijnse
Development Team DSM - Firmenich
op 6'10"
35
Charlie Tanfield
Saint Piran
op 6'45"
36
Gianluca Pollefliet
Lotto Dstny Development Team
op 9'11"
37
Frank Van Den Broek
A Bloc CT
op 9'21"
38
Joren Bloem
TDT-Unibet
op 9'27"
39
Tomas Kopecky
TDT-Unibet
op 9'35"
40
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
op 9'56"
41
Patrick Eddy
Development Team DSM - Firmenich
op 10'01"
42
Mathias Alexander E. Larsen
Restaurant Suri - Carl Ras
op 10'06"
43
Tibor Del Grosso
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
44
Nick Van der Meer
Volkerwessels Cycling Team
op 10'10"
45
Lorenz Van De Wynkele
Lotto Dstny Development Team
op 10'12"
46
Brent Cle
Scorpions Racing Team
op 11'09"
47
Jakob Egholm
Restaurant Suri - Carl Ras
op 11'37"
48
Chiel Schulten
Scorpions Racing Team
op 11'38"
49
Zeb Kyffin
Saint Piran
op 11'43"
50
Lars Rouffaer
Allinq Continental Cyclingteam
op 11'48"
51
Alexander Salby
Bingoal WB
op 11'51"
52
Vincent Hoppezak
BEAT Cycling
op 11'54"
53
Rik Van Der Wal
op 12'11"
54
Thomas Portsmouth
Bingoal Wb Devo Team
op 12'39"
55
Guillaume Visser
BEAT Cycling
op 13'03"
56
Rick Hezeman
op 13'06"
57
Sebastian Kirkedam Larsen
Uno-X Dare Development Team
op 13'23"
58
Jesper Rasch
A Bloc CT
op 14'10"
59
Mattanja Woets
op 15'36"
60
Michiel Lambrecht
Bingoal Wb Devo Team
op 15'58"
61
Colin Heiderscheid
Leopard Togt Pro Cycling
op 17'00"
62
Joshua Giddings
Lotto Dstny Development Team
op 17'45"
63
Erlend Blikra
Uno-X Pro Cycling Team
op 17'53"
64
William Tidball
Saint Piran
z.t
65
Ben Felix Jochum
Team Lotto - Kern Haus
op 18'31"
66
Theo Reinhardt
Rad-Net Osswald
op 18'33"
67
Sam Gademan
Allinq Continental Cyclingteam
op 18'56"
68
Erik Nygaard Madsen
Uno-X Dare Development Team
op 19'40"
69
Roger Kluge
Rad-Net Osswald
op 20'30"
70
Elmar Abma
Allinq Continental Cyclingteam
op 20'48"
71
Siim Kiskonen
Tartu2024 Cycling Team
op 20'51"
72
Rokas Adomaitis
Tartu2024 Cycling Team
op 21'02"
73
Matthijs Büchli
BEAT Cycling
op 21'09"
74
Owen Geleijn
Jumbo-Visma Development Team
op 21'41"
75
Markus Pajur
Tartu2024 Cycling Team
op 21'58"
76
Gil d'Heygere
BEAT Cycling
op 23'13"
77
Jordy Bouts
TDT-Unibet
op 23'17"
78
Niklas Jagerstal
Motala Aif Serneke Allebike
op 23'21"
79
Sven Redmann
Rad-Net Osswald
op 24'00"
80
Tijn Louwerensen
op 24'11"
81
Truls Nordhagen
Uno-X Dare Development Team
op 26'19"
82
Adam Seeman
Development Team DSM - Firmenich
op 27'27"
83
Joeri Fledderus
op 27'55"
84
Axel De Lie
Lotto Dstny Development Team
op 28'50"
85
Christiaan Lubbers
op 28'56"
86
Tobias Aagaard Hansen
Leopard Togt Pro Cycling
op 28'59"
87
Redmar Dijkman
op 29'16"
88
Adne Koster
op 29'22"
89
Gaëtan Verleyen
Bingoal Wb Devo Team
op 29'29"
90
Jelle Ter Weeme
op 29'42"
91
Carl Kagevi
Motala Aif Serneke Allebike
op 29'57"
92
Maarten Vierhout
op 30'23"
93
Sjors Handgraaf
Scorpions Racing Team
op 30'42"
94
Sebastian Andreasson
BHS-PL Beton Bornholm
op 31'34"
95
Martin Pedersen
Restaurant Suri - Carl Ras
op 32'02"
96
Sven De Haan
op 32'03"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2000
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst