En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
4 Jours de Dunkerque
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
10/05
Fort-Mahon-Plage
Ecques
172.2 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Timothy Dupont
Team Wanty - Groupe Gobert
12u25'00"
2
Bryan Coquard
Vital Concept Cycling Club
z.t
3
Marc Sarreau
Groupama - FDJ
op 2"
4
Nacer Bouhanni
Cofidis
z.t
5
Jeremy Lecroq
Vital Concept Cycling Club
op 3"
6
Brice Feillu
Team Fortuneo - Samsic
z.t
7
Jérémy Leveau
Delko Marseille Provence KTM
op 4"
8
Jan-Willem van Schip
Roompot - Nederlandse Loterij
op 5"
9
Romain Combaud
Delko Marseille Provence KTM
op 7"
10
Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
op 8"
11
Rudy Barbier
Ag2r - La Mondiale
z.t
12
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
op 12"
13
Damien Touzé
St Michel - Auber 93
z.t
14
Mikel Aristi Gardoki
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
15
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
16
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
17
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
z.t
18
Lindsay De Vylder
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
19
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
z.t
20
Xandro Meurisse
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
21
Julien Trarieux
Delko Marseille Provence KTM
z.t
22
Julien Simon
Cofidis
z.t
23
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
z.t
24
Adrien Petit
Direct Energie
z.t
25
Mathias De Witte
Veranda's Willems - Crelan
z.t
26
Daniel Hoelgaard
Groupama - FDJ
z.t
27
Jimmy Turgis
Cofidis
z.t
28
Samuel Dumoulin
Ag2r - La Mondiale
z.t
29
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
30
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
z.t
31
Valentin Madouas
Groupama - FDJ
z.t
32
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
33
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
34
Romain Cardis
Direct Energie
z.t
35
Flavien Maurelet
St Michel - Auber 93
z.t
36
Mauro Finetto
Delko Marseille Provence KTM
z.t
37
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
38
Geoffrey Soupe
Cofidis
z.t
39
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
40
Paul Ourselin
Direct Energie
z.t
41
Michael Carbel Svendgaard
Team Fortuneo - Samsic
z.t
42
Olivier Le Gac
Groupama - FDJ
z.t
43
Kevin Le Cunff
St Michel - Auber 93
z.t
44
Remy Mertz
Lotto - Soudal
z.t
45
Dimitri Claeys
Cofidis
z.t
46
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
47
Anthony Turgis
Cofidis
z.t
48
Lorrenzo Manzin
Vital Concept Cycling Club
z.t
49
Alexandre Pichot
Direct Energie
z.t
50
Alo Jakin
St Michel - Auber 93
z.t
51
Florian Vachon
Team Fortuneo - Samsic
z.t
52
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
z.t
53
Casper Pedersen
Aqua Blue Sport
z.t
54
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
55
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
56
Aimé Degendt
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
57
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
z.t
58
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
59
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
60
Senne Leysen
Veranda's Willems - Crelan
z.t
61
Yoann Paillot
St Michel - Auber 93
z.t
62
Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
z.t
63
Maxime Bouet
Team Fortuneo - Samsic
z.t
64
Julen Irizar Laskurain
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
65
Iuri Filosi
Delko Marseille Provence KTM
z.t
66
Steven Tronet
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
67
Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
z.t
68
Julien Antomarchi
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
69
Dmitrii Kozonchuk
Gazprom - Rusvelo
z.t
70
Hector Saez Benito
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
71
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
z.t
72
Simon Sellier
Direct Energie
z.t
73
Christophe Masson
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
74
Filippo Zaccanti
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
75
Kris Boeckmans
Vital Concept Cycling Club
z.t
76
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
77
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
z.t
78
Yohann Gène
Direct Energie
z.t
79
Damien Gaudin
Direct Energie
z.t
80
Aitor Gonzalez Prieto
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
81
Sho Hatsuyama
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
82
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
op 22"
83
André Greipel
Lotto - Soudal
op 26"
84
Guillaume Van Keirsbulck
Team Wanty - Groupe Gobert
op 36"
85
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
op 59"
86
Bram Welten
Team Fortuneo - Samsic
z.t
87
Tom Devriendt
Team Wanty - Groupe Gobert
op 1'00"
88
Simone Antonini
Team Wanty - Groupe Gobert
op 1'18"
89
Arjen Livyns
Veranda's Willems - Crelan
op 1'58"
90
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
op 2'19"
91
Julien Duval
Ag2r - La Mondiale
z.t
92
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
op 2'30"
93
Benoît Vaugrenard
Groupama - FDJ
op 2'33"
94
Bert De Backer
Vital Concept Cycling Club
op 2'53"
95
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
op 2'55"
96
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
97
Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
z.t
98
Franck Bonnamour
Team Fortuneo - Samsic
z.t
99
Nans Peters
Ag2r - La Mondiale
z.t
100
Guillaume Levarlet
St Michel - Auber 93
z.t
101
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
op 3'10"
102
Kenny Dehaes
WB Veranclassic Aquality Protect
op 3'16"
103
Alan Marangoni
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
op 3'23"
104
Samuel Leroux
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 3'45"
105
Tom Dernies
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 3'46"
106
David Tanner
Veranda's Willems - Crelan
z.t
107
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
op 3'48"
108
Benoît Jarrier
Team Fortuneo - Samsic
op 4'02"
109
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
op 4'04"
110
Romain Feillu
St Michel - Auber 93
z.t
111
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
112
Przemyslaw Kasperkiewicz
Delko Marseille Provence KTM
op 5'01"
113
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
114
Pierre Idjouadienne
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 5'27"
115
Corentin Ermenault
Vital Concept Cycling Club
op 5'35"
116
Ludovic Robeet
WB Veranclassic Aquality Protect
op 7'25"
117
Peter Koning
Aqua Blue Sport
op 7'36"
118
Moreno De Pauw
Sport Vlaanderen - Baloise
op 7'41"
119
Lawrence Naesen
Lotto - Soudal
z.t
120
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
op 7'43"
121
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
op 8'00"
122
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
op 9'32"
123
Matthew Brammeier
Aqua Blue Sport
op 12'06"
124
Pierre Barbier
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 12'37"
125
Bruno Armirail
Groupama - FDJ
op 15'24"
126
Julien Morice
Vital Concept Cycling Club
op 18'20"
127
Emiel Vermeulen
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 18'25"
128
Mickael Delage
Groupama - FDJ
op 25'06"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1931
1896
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst