En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Quatre Jours de Dunkerque
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
06/05
Caudry
Le Cateau-Cambrésis
171.2 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Marcel Kittel
Skil - Shimano
3u46'49"
2
Yauheni Hutarovich
FDJ
z.t
3
Denis Galimzyanov
Katusha Team
z.t
4
Michael Van Staeyen
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
5
Giacomo Nizzolo
Team Leopard - Trek
z.t
6
Aidis Kruopis
Landbouwkrediet
z.t
7
Michele Merlo
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
8
Sébastien Hinault
Ag2r - La Mondiale
z.t
9
Laurent Pichon
Bretagne - Schuller
z.t
10
Sven Vanthourenhout
Landbouwkrediet
z.t
11
Maxime Vantomme
Katusha Team
z.t
12
Sébastien Chavanel
Team Europcar
z.t
13
Stefano Borchi
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
14
Julien Vermote
Quick Step Cycling Team
z.t
15
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
16
Sébastien Turgot
Team Europcar
z.t
17
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
z.t
18
Mathieu Drujon
Big Mat - Auber 93
z.t
19
Steven Tronet
Roubaix Lille Metropole
z.t
20
Luke Roberts
Team Saxo Bank - SunGard
z.t
21
Gorik Gardeyn
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
22
Alexander Porsev
Katusha Team
z.t
23
Bert De Backer
Skil - Shimano
z.t
24
Zdenek Stybar
Quick Step Cycling Team
z.t
25
Mathieu Claude
Team Europcar
z.t
26
Steven Caethoven
Veranda's Willems - Accent
z.t
27
Rony Martias
Saur - Sojasun
z.t
28
Aleksejs Saramotins
Cofidis
z.t
29
Frederique Robert
Quick Step Cycling Team
z.t
30
Jelle Wallays
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
31
Pierrick Fédrigo
FDJ
z.t
32
Kevin De Weert
Quick Step Cycling Team
z.t
33
Mickael Delage
FDJ
z.t
34
Joost Posthuma
Team Leopard - Trek
z.t
35
Saïd Haddou
Team Europcar
z.t
36
Jaroslaw Marycz
Team Saxo Bank - SunGard
z.t
37
Martijn Keizer
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
38
Jurgen Van Goolen
Veranda's Willems - Accent
z.t
39
Thomas Voeckler
Team Europcar
z.t
40
Rob Ruijgh
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
41
Davy Commeyne
Landbouwkrediet
z.t
42
James Vanlandschoot
Veranda's Willems - Accent
z.t
43
Stéphane Poulhiès
Saur - Sojasun
z.t
44
Florian Vachon
Bretagne - Schuller
z.t
45
Tristan Valentin
Cofidis
z.t
46
Jimmy Engoulvent
Saur - Sojasun
z.t
47
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
z.t
48
Marcello Pavarin
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
49
Anthony Geslin
FDJ
z.t
50
Martin Mortensen
Team Leopard - Trek
z.t
51
Thierry Hupond
Skil - Shimano
z.t
52
Kristof Goddaert
Ag2r - La Mondiale
z.t
53
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
z.t
54
Niki Terpstra
Quick Step Cycling Team
z.t
55
Dominique Rollin
FDJ
z.t
56
Matthieu Boulo
Roubaix Lille Metropole
z.t
57
Rémi Cusin
Cofidis
z.t
58
Arnaud Labbe
Cofidis
z.t
59
Andy Cappelle
Quick Step Cycling Team
z.t
60
Eric Berthou
Bretagne - Schuller
z.t
61
Frédéric Guesdon
FDJ
z.t
62
Fabien Bacquet
Big Mat - Auber 93
z.t
63
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Schuller
z.t
64
Matthieu Ladagnous
FDJ
z.t
65
Bram Schmitz
Veranda's Willems - Accent
z.t
66
Romain Lemarchand
Ag2r - La Mondiale
z.t
67
Frederico Rocchetti
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
68
Koen Barbé
Landbouwkrediet
z.t
69
Sven Nys
Landbouwkrediet
z.t
70
Marco Bandiera
Quick Step Cycling Team
z.t
71
Jimmy Casper
Saur - Sojasun
z.t
72
Matthieu Sprick
Skil - Shimano
z.t
73
Gregory Habeaux
Veranda's Willems - Accent
z.t
74
Ronan Racault
Big Mat - Auber 93
z.t
75
Egidijus Juodvalkis
Landbouwkrediet
z.t
76
Baptiste Planckaert
Landbouwkrediet
z.t
77
Joost van Leijen
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
78
Nicolas Bazin
Big Mat - Auber 93
z.t
79
Paolo Bailetti
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
80
Julien El Fares
Cofidis
z.t
81
Nikolay Trusov
Katusha Team
z.t
82
Morgan Kneisky
Roubaix Lille Metropole
z.t
83
Luca Paolini
Katusha Team
z.t
84
Johan Mombaerts
Big Mat - Auber 93
z.t
85
Denis Flahaut
Roubaix Lille Metropole
z.t
86
Martin Pedersen (1)
Team Leopard - Trek
z.t
87
Stijn Vandenbergh
Katusha Team
z.t
88
Santo Anzà
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
89
Filippo Pozzato
Katusha Team
op 29"
90
Jean-Lou Paiani
Saur - Sojasun
op 37"
91
Sylvain Georges
Big Mat - Auber 93
op 52"
92
Romain Bacon
Big Mat - Auber 93
op 1'33"
93
Mitchell Docker
Skil - Shimano
op 1'35"
94
William Clarke
Team Leopard - Trek
z.t
95
Giuseppe De Maria
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
96
Julien Fouchard
Cofidis
z.t
97
Guillaume Van Keirsbulck
Quick Step Cycling Team
z.t
98
Alexandre Pichot
Team Europcar
z.t
99
Ruslan Pydgornyy
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
100
Florian Guillou
Bretagne - Schuller
z.t
101
Sven Jodts
Topsport Vlaanderen - Mercator
op 1'50"
102
Mads Christensen
Team Saxo Bank - SunGard
z.t
103
Grégory Joseph
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
104
Kevin Lalouette
Roubaix Lille Metropole
z.t
105
Adrien Petit
Cofidis
z.t
106
Dominique Cornu
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
107
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
z.t
108
Damien Gaudin
Team Europcar
z.t
109
Stijn Neirynck
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
110
Vladimir Isaychev
Katusha Team
z.t
111
Stéphane Bonsergent
Bretagne - Schuller
z.t
112
Benoît Daeninck
Roubaix Lille Metropole
z.t
113
Gianluca Maggiore
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
114
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
z.t
115
Filippo Baggio
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
116
Giorgio Brambilla
De Rosa - Ceramica Flaminia
z.t
117
Sven Van Den Houte
Veranda's Willems - Accent
z.t
118
Juan José Haedo
Team Saxo Bank - SunGard
z.t
119
Thomas Damuseau
Skil - Shimano
z.t
120
Jean-Luc Delpech
Bretagne - Schuller
z.t
121
Steve Houanard
Ag2r - La Mondiale
z.t
122
Anthony Ravard
Ag2r - La Mondiale
z.t
123
Julien Guay
Roubaix Lille Metropole
z.t
124
Arnaud Coyot
Saur - Sojasun
z.t
125
Yoann Offredo
FDJ
op 1'57"
126
Roger Kluge
Skil - Shimano
op 3'21"
127
Anders Lund
Team Leopard - Trek
op 3'28"
128
Dieter Cappelle
Veranda's Willems - Accent
op 4'55"
129
Thomas Vernaeckt
Veranda's Willems - Accent
z.t
130
Anthony Colin
Roubaix Lille Metropole
op 6'25"
131
Arnaud Molmy
Big Mat - Auber 93
z.t
132
Alexandre Geniez
Skil - Shimano
op 8'36"
133
Cyril Bessy
Saur - Sojasun
z.t
134
Manuele Boaro
Team Saxo Bank - SunGard
z.t
135
Kris Boeckmans
Topsport Vlaanderen - Mercator
z.t
Benjamin Gourgue
Landbouwkrediet
DNF
Jonas Aaen Jörgensen
Team Saxo Bank - SunGard
DNS
Nick Nuyens
Team Saxo Bank - SunGard
DNS
Jarl Salomein
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1931
1896
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst