En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Tour de l'Avenir
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
24/08
Scionzier
Les Carroz-d'Arâches
97.8 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Jhon Anderson Rodriguez
EPM Tigo - Une Area Metropolitana
2u15'31"
2
Michael Storer
Unisa - Australie
z.t
3
Pavel Sivakov
BMC Development Team
op 4"
4
Aleksander Vlasov
op 18"
5
Alex Aranburu Deba
Euskadi Basque Country - Murias
op 22"
6
Aurelien Paret-Peintre
op 23"
7
David Gaudu
FDJ
op 29"
8
Neilson Powless
Axeon - Hagens Berman
z.t
9
Nicholas Schultz
ORICA BikeExchange
z.t
10
Tao Geoghegan Hart
Axeon - Hagens Berman
z.t
11
Matteo Fabbro
z.t
12
Patrick Müller
BMC Development Team
z.t
13
Nikolay Cherkasov
z.t
14
Antwan Tolhoek
Roompot - Oranje Peloton
z.t
15
Egan Arley Bernal Gomez
Androni Giocattoli
z.t
16
Daniel Felipe Martinez
Wilier Triestina - Southeast
z.t
17
Léo Vincent
FDJ
z.t
18
Edward Ravasi
Lampre - Merida
z.t
19
Logan Owen
Axeon - Hagens Berman
z.t
20
Mathias Le Turnier
Cofidis
z.t
21
Jai Hindley
Attaque Team Gusto
z.t
22
Wilmar Andres Paredes Zapata
Manzana Postobon Team
z.t
23
Michal Schlegel
Klein Constantia
z.t
24
Abderrahim Zahiri
z.t
25
Niklas Eg
Team Trefor
z.t
26
Miguel Eduardo Florez Lopez
Boyaca Raza de Campeones
z.t
27
Adrien Costa
Etixx - Quick Step
z.t
28
El Mehdi Chokri
z.t
29
Cristian Rodriguez Martin
Wilier Triestina - Southeast
z.t
30
Harm Vanhoucke
Lotto - Soudal U23
z.t
31
Gonzalo Serrano
z.t
32
James Knox
Team Wiggins
z.t
33
Maximilian Schachmann
Klein Constantia
z.t
34
Iván Ramiro Sosa
z.t
35
William Barta
Axeon - Hagens Berman
z.t
36
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
z.t
37
Giovanni Carboni
Unieuro Wilier
z.t
38
Valentin Madouas
z.t
39
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
z.t
40
Stefan De Bod
Dimension Data for Qhubeka
z.t
41
Nico Denz
Ag2r - La Mondiale
z.t
42
Joris Nieuwenhuis
Rabobank Development Team
z.t
43
Galym Akhmetov
Astana City
z.t
44
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
45
Lennard Kämna
Stölting Service Group
z.t
46
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
z.t
47
Kilian Frankiny
BMC Development Team
z.t
48
Jasper de Laat
z.t
49
Juan Antonio Lopez-Cozar
z.t
50
Jhonnatan Manuel Narvaez
Klein Constantia
z.t
51
Jonas Gregaard Wilsly
Riwal Platform Cycling Team
z.t
52
Jan Tschernoster
Rad-Net Rose Team
z.t
53
Nickolas Dlamini
Dimension Data for Qhubeka
op 44"
54
Nans Peters
op 46"
55
Ivan Centrone
Team Differdange - Losch
op 21"
56
Ole Forfang
Team Joker
op 59"
57
Anders Skaarseth
Team Joker
op 1'04"
58
Jan Maas
Rabobank Development Team
z.t
59
Caio Godoy Ormenese
op 1'11"
60
Mounir Makhchoun
op 1'16"
61
Robin Christofer Jurado Lopez
z.t
62
Pavel Camrda
Whirlpool - Author
op 1'26"
63
Samuel Jenner
op 1'39"
64
Piotr Konwa
op 1'53"
65
Mads Würtz Schmidt
Team Trefor
op 2'13"
66
Patrick Haller
Rad-Net Rose Team
op 2'19"
67
Evgeny Zotov
z.t
68
Remy Mertz
Color Code - Arden'Beef
op 2'26"
69
Daniel Lehner
Team Vorarlberg
z.t
70
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
op 2'29"
71
Vladimir Tsoy
Astana City
op 2'56"
72
Marcel Neuhauser
Tirol Cycling Team
op 2'59"
73
Lukas Schlemmer
WSA - Greenlife
z.t
74
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
z.t
75
Thomas Vereecken
Lotto - Soudal U23
op 3'07"
76
Mads Baadsgaard Rahbek
Team Trefor
op 3'13"
77
Mohcine Elkouraji
op 3'34"
78
Sergey Rozin
z.t
79
Gian Friesecke
op 3'45"
80
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
op 4'18"
81
Ryan Gibbons
Dimension Data
z.t
82
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
z.t
83
Adam Sekanina
z.t
84
Patryk Stosz
CCC Sprandi Polkowice
z.t
85
Sepp Kuss
Rally Cycling
z.t
86
Jan Kovar
Whirlpool - Author
z.t
87
Ivan Garcia Cortina
Etixx - Quick Step
z.t
88
Michael Kukrle
Whirlpool - Author
z.t
89
Dusan Rajovic
op 5'28"
90
Antonio Barac
z.t
91
Gorazd Per
Adria Mobil
z.t
92
David Per
Adria Mobil
z.t
93
Sergey Luchshenko
Astana City
op 5'41"
94
Lucas Hamilton
Unisa - Australie
op 5'52"
95
Masahiro Ishigami
op 6'07"
96
Michael Carbel Svendgaard
Stölting Service Group
op 6'59"
97
Vincenzo Albanese
op 7'20"
98
Benjamin Declercq
op 7'32"
99
Scott Davies
Team Wiggins
op 8'21"
100
Jonathan Dibben
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
z.t
101
Lukas Spengler
BMC Development Team
z.t
102
Martin Schäppi
BMC Development Team
z.t
103
Piotr Brozyna
CCC Sprandi Polkowice
z.t
104
Jokin Etxabe
z.t
105
Daniel Fitter
z.t
106
Maxim Satlikov
Astana City
z.t
107
Matic Groselj
z.t
108
Grigoriy Shtein
Astana City
z.t
109
Jon Bozic
Adria Mobil
z.t
110
Andreas Walzel
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
111
German Nicolas Tivani Perez
z.t
112
Emil Mielke Vinjebo
Team Giant Scatto U23
z.t
113
Marek Sipos
SKC Tufo Prostejov
z.t
114
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
z.t
115
Gabriel Cullaigh
z.t
116
Lennard Hofstede
Rabobank Development Team
z.t
117
Marino Kobayashi
Nippo - Vini Fantini
z.t
118
Rei Onodera
Utsunomia Blitzen
z.t
119
Takuma Akita
Shimano Racing Team
z.t
120
Filippo Ganna
z.t
121
Simone Consonni
z.t
122
Kristoffer Halvorsen
Team Joker
op 9'33"
123
Matthias Reutimann
z.t
124
Tobias Foss
op 12'10"
125
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
z.t
Steff Cras
Lotto - Soudal U23
DNF
Mateusz Grabis
DNF
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
DNF
Pascal Ackermann
Rad-Net Rose Team
DNS
Morne Van Niekerk
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst