En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
GP Industria & Artigianato
Uitslag
1
Adam Yates
Orica-GreenEDGE
4u38'57"
2
Davide Formolo
Cannondale
op 2"
3
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 7"
4
Jérôme Baugnies
Team Wanty - Groupe Gobert
op 16"
5
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
z.t
6
Sergey Firsanov
Rusvelo
op 19"
7
Gianfranco Zilioli
Androni Giocattoli
op 28"
8
Andrea Fedi
Neri Sottoli
op 38"
9
Davide Mucelli
Meridiana Kamen
z.t
10
Matteo Busato
MG Kvis - Trevigiani
op 43"
11
Matteo Rabottini
Neri Sottoli
op 57"
12
Antonio Santoro
Meridiana Kamen
op 1'09"
13
Mirko Selvaggi
Team Wanty - Groupe Gobert
op 1'12"
14
Rasmus Mygind
Team Trefor - Blue Water
z.t
15
Rasmus Guldhammer
Team Trefor - Blue Water
z.t
16
Davide Villella
Cannondale
z.t
17
Patrick Konrad
RC Arbö Gourmetfein Wels
z.t
18
Tilegen Maidos
Continental Team Astana
z.t
19
Sergey Lagutin
Rusvelo
z.t
20
Marco Canola
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 1'34"
21
Francesco Failli
Neri Sottoli
z.t
22
Marco Minnaard
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
23
Pierpaolo De Negri
Vini Fantini - Nippo
op 1'41"
24
Luca Chirico
MG Kvis - Trevigiani
op 3'45"
25
Bakhtiyar Kozhatayev
Continental Team Astana
z.t
26
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
op 4'24"
27
Donato De Ieso
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 5'03"
28
Kristian Sbaragli
MTN - Qhubeka
z.t
29
Alessio Camilli
Vega - Hotsand
z.t
30
Jonathan Paredes
Colombia
z.t
31
Iuri Filosi
op 6'24"
32
Samuele Conti
Neri Sottoli
op 6'51"
33
Laurens De Vreese
Team Wanty - Groupe Gobert
op 9'03"
34
Maxat Ayazbayev
Continental Team Astana
op 10'55"
35
Nikita Panassenko
Continental Team Astana
z.t
36
Johann van Zyl
MTN - Qhubeka
op 10'58"
37
Lorenzo Rota
MG Kvis - Trevigiani
op 11'20"
38
Galym Akhmetov
Continental Team Astana
z.t
39
Matteo Collodel
Team Idea
z.t
40
Edward Fabian Diaz Cardenas
Colombia
op 11'26"
41
Alessio Taliani
Androni Giocattoli
z.t
42
Dmitry Ignatyev
Itera - Katusha
z.t
43
Jure Golcer
RC Arbö Gourmetfein Wels
z.t
44
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen
z.t
45
Fabio Taborre
Neri Sottoli
z.t
46
Dario Cataldo
Sky Procycling
z.t
47
Andrei Solomennikov
Rusvelo
z.t
48
Ilnur Zakarin
Rusvelo
z.t
49
Paolo Ciavatta
Area Zero Pro Team
z.t
50
Alessandro Malaguti
Vini Fantini - Nippo
z.t
51
Angelo Pagani
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
52
Gian Marco Di Francesco
Vega - Hotsand
z.t
53
Nicola Gaffurini
Vega - Hotsand
z.t
54
Simone Petilli
Area Zero Pro Team
z.t
55
Artem Ovechkin
Rusvelo
z.t
56
Mirko Tedeschi (2)
Team Idea
z.t
57
Matteo Gozzi
Nankang - Fondriest
z.t
Yuya Akimaru
Vini Fantini - Nippo
DNF
Mikhail Akimov
Itera - Katusha
DNF
Daniele Aldegheri
MG Kvis - Trevigiani
DNF
Juan Esteban Arango Carvajal
Colombia
DNF
Ildar Arslanov
Itera - Katusha
DNF
Edwin Alcibiades Avila Vanegas
Colombia
DNF
Filippo Baggio
Nankang - Fondriest
DNF
Davide Ballerini
Team Idea
DNF
Alfredo Balloni
Nankang - Fondriest
DNF
Ivan Balykin
Rusvelo
DNF
Manuel Belletti
Androni Giocattoli
DNF
Matteo Belli
Nankang - Fondriest
DNF
Alberto Bettiol
Cannondale
DNF
Sam Bewley
Orica-GreenEDGE
DNF
Alessandro Bisolti
Vini Fantini - Nippo
DNF
Carlo Brugnotto
MG Kvis - Trevigiani
DNF
Simone Carantoni
Team Idea
DNF
Giovanni Carboni
Area Zero Pro Team
DNF
Fabio Chinello
Area Zero Pro Team
DNF
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
DNF
Paolo Colonna
Bardiani Valvole - CSF Inox
DNF
Paolo Cravanzola
Team Novo Nordisk
DNF
Juan Ignacio Curuchet
MG Kvis - Trevigiani
DNF
Gianni Franco D'Intino
Vega - Hotsand
DNF
Nicola Dal Santo
Nankang - Fondriest
DNF
Tiziano Dall'Antonia
Androni Giocattoli
DNF
Nick Dougall
MTN - Qhubeka
DNF
Leonardo Fabio Duque
Colombia
DNF
Mauro Finetto
Neri Sottoli
DNF
Daniel Holm Foder
Team Trefor - Blue Water
DNF
Mateo Frankovic
Meridiana Kamen
DNF
Blaz Furdi
Meridiana Kamen
DNF
Fabio Gadda
Team Idea
DNF
Jan Ghyselinck
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Moreno Giampaolo
Vega - Hotsand
DNF
Silvio Giorni
Area Zero Pro Team
DNF
Matthew Harley Goss
Orica-GreenEDGE
DNF
Felix Grossschartner
RC Arbö Gourmetfein Wels
DNF
Eduard-Michael Grosu
Vini Fantini - Nippo
DNF
Damien Howson
Orica-GreenEDGE
DNF
Paul Illenberger
RC Arbö Gourmetfein Wels
DNF
Robert Jenko
Meridiana Kamen
DNF
Songezo Jim
MTN - Qhubeka
DNF
Peter Kozlovic
Meridiana Kamen
DNF
Timofey Kritskiy
Rusvelo
DNF
Brett Lancaster
Orica-GreenEDGE
DNF
Alessio Lanzano
Vega - Hotsand
DNF
Nicolas Lefrançois
Team Novo Nordisk
DNF
Gianluca Leonardi
Area Zero Pro Team
DNF
Stefano Locatelli
Bardiani Valvole - CSF Inox
DNF
Roman Maikin
Rusvelo
DNF
Matej Marin
RC Arbö Gourmetfein Wels
DNF
Davide Martinelli
DNF
Gianluca Mengardo
Area Zero Pro Team
DNF
Antonio Merolese
Nankang - Fondriest
DNF
Cameron Meyer
Orica-GreenEDGE
DNF
Takashi Miyazawa
Vini Fantini - Nippo
DNF
Andrei Nechita
MG Kvis - Trevigiani
DNF
Dennis Paulus
RC Arbö Gourmetfein Wels
DNF
Mark Sehested Pedersen
Team Trefor - Blue Water
DNF
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
DNF
Alessandro Pettiti
Team Idea
DNF
Ricardo Pichetta
Team Idea
DNF
Andrea Piechele
Bardiani Valvole - CSF Inox
DNF
Frederik Plesner
Team Trefor - Blue Water
DNF
Simone Ponzi
Neri Sottoli
DNF
Filippo Pozzato
Lampre - Merida
DNF
Pavel Ptashkin
Itera - Katusha
DNF
Duber Armando Quintero Artunduaga
Colombia
DNF
Mads Baadsgaard Rahbek
Team Trefor - Blue Water
DNF
Youcef Reguigui
MTN - Qhubeka
DNF
Alessandro Riccardi
Vega - Hotsand
DNF
Thomas Nybo Riis
Team Trefor - Blue Water
DNF
Diego Rosa
Androni Giocattoli
DNF
Ivan Santaromita
Orica-GreenEDGE
DNF
Emanuele Sella
Androni Giocattoli
DNF
Roman Semyonov
Continental Team Astana
DNF
Matteo Spreafico
Team Idea
DNF
Riccardo Stacchiotti
Vini Fantini - Nippo
DNF
Luca Taschin
Nankang - Fondriest
DNF
Mirko Tedeschi
Neri Sottoli
DNF
Lorenzo Trabucco
Nankang - Fondriest
DNF
Fabio Tuzi
Vega - Hotsand
DNF
Juan Pablo Valencia
Colombia
DNF
Gianluca Vecchio
MG Kvis - Trevigiani
DNF
Martijn Verschoor
Team Novo Nordisk
DNF
Frederik Veuchelen
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Aske Vorre Louring
Team Trefor - Blue Water
DNF
Pieter Weening
Orica-GreenEDGE
DNF
Martin Wesemann
MTN - Qhubeka
DNF
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
DNF
Genki Yamamoto
Vini Fantini - Nippo
DNF
Aydar Zakarin
Itera - Katusha
DNF
Lukas Zeller
RC Arbö Gourmetfein Wels
DNF
Federico Zurlo
DNF
Evgeny Zverkov
Itera - Katusha
DNF
Kevin De Mesmaeker
Team Novo Nordisk
DNF
Tim De Troyer
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Dennis Van Niekerk
MTN - Qhubeka
DNF
Mariano Giallorenzo
Meridiana Kamen
DNS
Tsgabu Gebremaryam Grmay
MTN - Qhubeka
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst