En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Tour de Romandie
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
27/04
Porrentruy
Porrentruy
4.3 km
Uitslag
Stand
1
Marco Pinotti
Team HTC - Columbia
5'17"
2
Peter Sagan
Liquigas - Doimo
op 1"
3
Jérémy Roy
FDJ
op 3"
4
Michael Rogers
Team HTC - Columbia
z.t
5
Rick Flens
Rabobank
op 4"
6
Christophe Moreau
Caisse d'Epargne
op 5"
7
Gregory Henderson
Sky Professional Cycling Team
z.t
8
Roman Kreuziger
Liquigas - Doimo
z.t
9
Rubén Plaza Molina
Caisse d'Epargne
z.t
10
Haimar Zubeldia Agirre
Team RadioShack
z.t
11
Fabio Felline
Footon - Servetto
op 7"
12
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
14
Artem Ovechkin
Team Katusha
op 8"
15
Danilo Hondo
Lampre - Farnese Vini
z.t
16
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
z.t
17
Adam Hansen
Team HTC - Columbia
z.t
18
Mark Cavendish
Team HTC - Columbia
z.t
19
Frantisek Rabon
Team HTC - Columbia
op 9"
20
Tom Stamsnijder
Rabobank
z.t
22
Jack Bobridge
Garmin - Transitions
z.t
23
Vladimir Karpets
Team Katusha
op 10"
24
Denis Menchov
Rabobank
z.t
25
Philippe Gilbert
Omega Pharma - Lotto
z.t
26
Jussi Veikkanen
FDJ
z.t
27
Svein Tuft
Garmin - Transitions
z.t
28
Jaroslaw Marycz
Team Saxo Bank
z.t
29
Mark Renshaw
Team HTC - Columbia
z.t
30
Dennis van Winden
Rabobank
z.t
31
Maciej Bodnar
Liquigas - Doimo
op 11"
32
Jean-Christophe Peraud
Omega Pharma - Lotto
z.t
33
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
z.t
34
Janez Brajkovic
Team RadioShack
z.t
35
Gerald Ciolek
Team Milram
z.t
36
Markus Fothen
Team Milram
op 12"
37
Pieter Weening
Rabobank
z.t
38
Christian Vandevelde
Garmin - Transitions
z.t
39
Tiago José Pinto Machado
Team RadioShack
z.t
40
Mikhail Ignatyev
Team Katusha
z.t
41
Francesco Gavazzi
Lampre - Farnese Vini
z.t
42
Alexandre Moos
BMC Racing Team
z.t
43
Markus Eibegger
Footon - Servetto
z.t
44
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
z.t
45
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
46
Branislau Samoilau
Quick Step
z.t
47
Gert Steegmans
Team RadioShack
op 13"
48
Matthias Brandle
Footon - Servetto
z.t
49
Adriano Malori
Lampre - Farnese Vini
z.t
50
Bauke Mollema
Rabobank
z.t
51
Robert Hunter
Garmin - Transitions
z.t
52
Simon Zahner
BMC Racing Team
z.t
53
Ben Swift
Sky Professional Cycling Team
z.t
54
Mauricio Alberto Ardila Cano
Rabobank
z.t
55
Marcel Wyss
Cervélo Test Team
z.t
56
Alessandro Vanotti
Liquigas - Doimo
op 14"
57
Bert Grabsch
Team HTC - Columbia
z.t
58
Markel Irizar Aranburu
Team RadioShack
z.t
59
Andrei Kunitski
Quick Step
z.t
60
Sandy Casar
FDJ
z.t
61
Charles Wegelius
Omega Pharma - Lotto
z.t
62
Simon Spilak
Lampre - Farnese Vini
z.t
63
Robert Förster
Team Milram
op 15"
64
André Steensen
Team Saxo Bank
z.t
65
Michael Morkov
Team Saxo Bank
z.t
66
Björn Schröder
Team Milram
z.t
67
Laszlo Bodrogi
Team Katusha
z.t
68
Rémy Di Gregorio
FDJ
z.t
69
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
op 16"
70
Eros Capecchi
Footon - Servetto
z.t
71
Jan Bakelants
Omega Pharma - Lotto
z.t
72
Michael Schär
BMC Racing Team
z.t
73
Michel Kreder
Garmin - Transitions
z.t
74
Bernhard Eisel
Team HTC - Columbia
z.t
75
Mauro Facci
Quick Step
z.t
76
Matthias Russ
Team Milram
z.t
77
Ivan Basso
Liquigas - Doimo
z.t
78
Stefan Denifl
Cervélo Test Team
op 17"
79
Allan Davis
Astana
z.t
80
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
81
Alexandr Pliuschin
Team Katusha
z.t
82
Michiel Elijzen
Omega Pharma - Lotto
op 18"
83
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
z.t
84
Arthur Vichot
FDJ
z.t
85
Matthew Busche
Team RadioShack
z.t
86
Fabio Sabatini
Liquigas - Doimo
z.t
87
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
z.t
88
Sylwester Szmyd
Liquigas - Doimo
z.t
89
Peter Kennaugh
Sky Professional Cycling Team
z.t
90
Thomas Rohregger
Team Milram
z.t
91
Juan José Cobo Acebo
Caisse d'Epargne
op 19"
92
Jeffry Louder
BMC Racing Team
z.t
93
Mathias Frank
BMC Racing Team
z.t
94
Marco Velo
Quick Step
z.t
95
Francis De Greef
Omega Pharma - Lotto
z.t
96
David Loosli
Lampre - Farnese Vini
z.t
97
Maxim Iglinsky
Astana
z.t
98
Travis Meyer
Garmin - Transitions
op 20"
99
Andrey Zeits
Astana
z.t
100
José Luis Rubiera Vigil
Team RadioShack
z.t
101
Christophe Le Mével
FDJ
z.t
102
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
103
Dmitrii Kozonchuk
Rabobank
z.t
104
Davide Appollonio
Cervélo Test Team
z.t
105
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Team RadioShack
z.t
106
Aitor Galdos Alonso
Euskaltel - Euskadi
z.t
107
Roger Hammond
Cervélo Test Team
op 21"
108
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
z.t
109
Juan Mauricio Soler Hernandez
Caisse d'Epargne
z.t
110
Thibaut Pinot
FDJ
op 22"
111
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
112
Alexander Efimkin
Ag2r - La Mondiale
z.t
113
Oliver Zaugg
Liquigas - Doimo
op 23"
114
Nicolas Portal
Sky Professional Cycling Team
z.t
115
Manuel Antonio Cardoso Leal
Footon - Servetto
z.t
116
Serge Pauwels
Sky Professional Cycling Team
z.t
117
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
z.t
118
Dario David Cioni
Sky Professional Cycling Team
op 24"
119
Andreas Stauff
Quick Step
z.t
120
João Correia
z.t
121
Kirk Carlsen
Garmin - Transitions
z.t
122
Alexsandr Dyachenko
Astana
op 25"
123
Sergey Renev
Astana
z.t
124
Francis Mourey
FDJ
z.t
125
Rene Mandri
Ag2r - La Mondiale
z.t
126
Christophe Brandt
Omega Pharma - Lotto
z.t
127
Danilo Wyss
BMC Racing Team
op 26"
128
Alexandre Botcharov
Team Katusha
z.t
129
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
130
Murilo Antonio Fischer
Garmin - Transitions
z.t
131
Oscar Pujol Muñoz
Cervélo Test Team
z.t
132
Danilo Napolitano
Team Katusha
z.t
133
Wouter Weylandt
Quick Step
z.t
134
Rafael Valls Ferri
Footon - Servetto
z.t
135
Maxim Gourov
Astana
op 27"
136
Volodymir Gustov
Cervélo Test Team
z.t
137
Dominik Roels
Team Milram
z.t
138
Kevin Seeldraeyers
Quick Step
op 29"
139
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
140
Marco Marzano
Lampre - Farnese Vini
z.t
141
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
op 30"
142
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
143
Daniele Righi
Lampre - Farnese Vini
op 31"
144
Chad Beyer
BMC Racing Team
z.t
145
Mathieu Perget
Caisse d'Epargne
z.t
146
Enrico Magazzini
Lampre - Farnese Vini
z.t
147
Arkaitz Duran Aroca
Footon - Servetto
z.t
148
Anders Lund
Team Saxo Bank
z.t
149
Lucas Sebastian Haedo
Team Saxo Bank
op 32"
150
Giampaolo Caruso
Team Katusha
op 34"
151
Morris Possoni
Sky Professional Cycling Team
op 35"
152
Thomas Vedel Kvist
Quick Step
z.t
153
Valentin Iglinskiy
Astana
op 37"
154
Mario Aerts
Omega Pharma - Lotto
z.t
155
Scott Davis
Astana
op 41"
156
Noe Gianetti
Footon - Servetto
op 44"
157
Richie Porte
Team Saxo Bank
op 49"
158
Christopher Froome
Sky Professional Cycling Team
op 1'23"
159
Joaquin Novoa Mendez
Cervélo Test Team
z.t
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Alejandro Valverde werd 13e, maar is door een schorsing met terugwerkende kracht uit de uitslag geschrapt.
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst