En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Liège-Bastogne-Liège
Uitslag
1
Paolo Bettini
Mapei - Quick Step
6u28'32"
2
David Etxebarria Alkorta
O.N.C.E. - Deutsche Bank
z.t
3
Davide Rebellin
Liquigas - Pata
z.t
4
Wladimir Belli
Fassa Bortolo
op 10"
5
Axel Merckx
Mapei - Quick Step
op 12"
6
Mauro Gianetti
Vini Caldirola - Sidermec
op 30"
7
Alexandre Vinokourov
Team Deutsche Telekom
op 33"
8
Maarten den Bakker
Rabobank
op 40"
9
Francesco Casagrande
Vini Caldirola - Sidermec
op 44"
10
Laurent Jalabert
O.N.C.E. - Deutsche Bank
op 48"
11
Dario Frigo
Fassa Bortolo
z.t
12
Peter Farazijn
Cofidis
op 1'06"
13
Oscar Camenzind
Lampre - Daikin
op 1'12"
14
Markus Zberg
Rabobank
z.t
15
Zbigniew Spruch
Lampre - Daikin
z.t
16
Mario Aerts
Lotto - Adecco
z.t
17
Michael Boogerd
Rabobank
z.t
18
Christian Vandevelde
US Postal Service
z.t
19
Marco Velo
Mercatone Uno - Albacom
z.t
20
Unai Osa Eizaguirre
Banesto
op 1'16"
21
Laurent Dufaux
Saeco - Valli & Valli
z.t
22
Niki Aebersold
Rabobank
op 1'25"
23
Andreas Klöden
Team Deutsche Telekom
op 3'14"
24
Geert Verheyen
Lotto - Adecco
op 3'20"
25
Fabio Sacchi
Team Polti
z.t
26
Dariusz Baranowski
Banesto
z.t
27
Alessandro Spezialetti
Liquigas - Pata
z.t
28
Rik Verbrugghe
Lotto - Adecco
op 3'22"
29
Stive Vermaut
US Postal Service
op 3'23"
30
Tyler Hamilton
US Postal Service
z.t
31
Victor Hugo Peña Grisales
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
z.t
32
Rinaldo Nocentini
Mapei - Quick Step
z.t
33
Martin Rittsel
Memory Card - Jack & Jones
op 3'31"
34
Jens Voigt
Crédit Agricole
op 4'58"
35
Raimondas Rumsas
Fassa Bortolo
op 6'26"
36
Xavier Jan
La Française des Jeux
op 6'28"
37
Steven Kleynen
Farm Frites
op 6'35"
38
Francisco Mancebo Perez
Banesto
op 7'16"
39
Erik Zabel
Team Deutsche Telekom
op 7'34"
40
Massimiliano Lelli
Cofidis
z.t
41
Sergueï Ivanov
Farm Frites
z.t
42
Giuseppe Di Grande
Festina
z.t
43
Laurent Lefevre
Cofidis
z.t
44
Steve De Wolf
Cofidis
z.t
45
Juan Manuel Cuenca Martinez
Kelme - Costa Blanca
z.t
46
Filip Vereecke
Ville de Charleroi - Newsystems
z.t
47
Oscar Mason
Mercatone Uno - Albacom
z.t
48
Inigo Cuesta Lopez de Castro
O.N.C.E. - Deutsche Bank
z.t
49
Roland Meier
Cofidis
z.t
51
Serge Baguet
Lotto - Adecco
z.t
52
Tomasz Brozyna
Banesto
z.t
53
Michel Lafis
Farm Frites
z.t
54
Armin Meier
Saeco - Valli & Valli
z.t
55
Igor Pugaci
Saeco - Valli & Valli
z.t
56
Andrei Tchmil
Lotto - Adecco
z.t
57
Christophe Brandt
Saeco - Valli & Valli
z.t
58
Bobby Julich
Crédit Agricole
z.t
59
Eddy Mazzoleni
Team Polti
z.t
60
Cédric Vasseur
US Postal Service
z.t
61
Juan Carlos Vicario Barbera
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
z.t
62
Matthias Kessler
Team Deutsche Telekom
z.t
63
Marco Serpellini
Lampre - Daikin
z.t
64
Daniele De Paoli
Mercatone Uno - Albacom
z.t
65
Andrea Tafi
Mapei - Quick Step
z.t
66
Jens Heppner
Team Deutsche Telekom
z.t
67
José Javier Gomez Gonzalo
Kelme - Costa Blanca
z.t
68
Fabian Jeker
Festina
z.t
69
Stéphane Heulot
La Française des Jeux
z.t
70
Dmitri Konyshev
Fassa Bortolo
z.t
71
Mikel Zarrabeitia Uranga
O.N.C.E. - Deutsche Bank
z.t
72
Gabriele Missaglia
Lampre - Daikin
z.t
73
Massimo Donati
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
74
Andrea Ferrigato
Fassa Bortolo
z.t
75
Sebastien Demarbaix
Lotto - Adecco
z.t
76
Benoît Salmon
Ag2r Prévoyance - Décathlon
z.t
77
Marty Jemison
US Postal Service
z.t
78
Sergio Barbero
Lampre - Daikin
z.t
79
Udo Bölts
Team Deutsche Telekom
z.t
80
Jörg Jaksche
Team Deutsche Telekom
z.t
81
Richard Virenque
Team Polti
z.t
82
Daniele Nardello
Mapei - Quick Step
z.t
83
Kurt Van De Wouwer
Lotto - Adecco
z.t
84
Patrick Jonker
US Postal Service
z.t
85
Alberto Elli
Team Deutsche Telekom
z.t
86
Jorgen Bo Petersen
Ville de Charleroi - Newsystems
z.t
87
Rolf Huser
Festina
z.t
88
Luca Mazzanti
Fassa Bortolo
z.t
89
Giuliano Figueras
Mapei - Quick Step
z.t
90
Johan Museeuw
Mapei - Quick Step
z.t
91
Peter Van Petegem
Farm Frites
z.t
92
Marcelino Garcia Alonso
O.N.C.E. - Deutsche Bank
z.t
93
Matthew White
Vini Caldirola - Sidermec
op 7'51"
94
Pedro Horrillo Munoz
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
op 10'41"
95
Ricardo Ochoa Palacios
Kelme - Costa Blanca
z.t
96
Nicolas Jalabert
O.N.C.E. - Deutsche Bank
z.t
97
Vincent Cali
Ville de Charleroi - Newsystems
z.t
98
Marco Della Vedova
Lampre - Daikin
z.t
99
Juan Miguel Mercado Martin
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
z.t
100
Franco Ballerini
Lampre - Daikin
z.t
101
David Delrieu
Ag2r Prévoyance - Décathlon
z.t
102
Marc Lotz
Rabobank
z.t
103
Rossano Brasi
Team Polti
z.t
104
Ludovic Turpin
Ag2r Prévoyance - Décathlon
z.t
105
Guido Trentin
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
106
Francesco Casagrande
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
Christophe Agnolutto
Ag2r Prévoyance - Décathlon
DNF
Igor Astarloa Ascasibar
Mercatone Uno - Albacom
DNF
Daniel Atienza Urendez
Saeco - Valli & Valli
DNF
Candido Barbosa
Banesto
DNF
Michael Blaudzun
Memory Card - Jack & Jones
DNF
Chris Boardman
Crédit Agricole
DNF
Philippe Bordenave
Ag2r Prévoyance - Décathlon
DNF
Gianluca Bortolami
Vini Caldirola - Sidermec
DNF
Jan Boven
Rabobank
DNF
Florent Brard
Festina
DNF
Stefano Cattai
Liquigas - Pata
DNF
David Clinger
Festina
DNF
Massimo Codol
Lampre - Daikin
DNF
Michele Coppolillo
Mercatone Uno - Albacom
DNF
Mirco Crepaldi
Team Polti
DNF
Glenn D'Hollander
Lotto - Adecco
DNF
Rafael Diaz Justo
O.N.C.E. - Deutsche Bank
DNF
Andy Flickinger
Festina
DNF
Fabiano Fontanelli
Mercatone Uno - Albacom
DNF
Riccardo Forconi
Mercatone Uno - Albacom
DNF
Cristiano Frattini
Liquigas - Pata
DNF
Ruben Galvan Manchon
Kelme - Costa Blanca
DNF
Fabrice Gougot
Crédit Agricole
DNF
Grzegorz Gwiazdowski
La Française des Jeux
DNF
Bo Hamburger
Memory Card - Jack & Jones
DNF
Pascal Herve
Team Polti
DNF
Christopher Jenner
Crédit Agricole
DNF
Eladio Jimenez Sanchez
Banesto
DNF
Benoît Joachim
US Postal Service
DNF
René Jørgensen
Memory Card - Jack & Jones
DNF
Andrei Kivilev
Ag2r Prévoyance - Décathlon
DNF
Andreas Klier
Farm Frites
DNF
Mikael Holst Kyneb
Memory Card - Jack & Jones
DNF
Anthony Langella
Crédit Agricole
DNF
Yvon Ledanois
La Française des Jeux
DNF
Laurent Lefevre
Cofidis
DNF
Levi Leipheimer
US Postal Service
DNF
Francisco Leon Mane
Kelme - Costa Blanca
DNF
Gilles Maignan
Ag2r Prévoyance - Décathlon
DNF
Fabio Marchesin
Liquigas - Pata
DNF
Christophe Mengin
La Française des Jeux
DNF
Marco Milesi
Vini Caldirola - Sidermec
DNF
David Millar
Cofidis
DNF
David Moncoutié
Cofidis
DNF
Sven Montgomery
La Française des Jeux
DNF
Anthony Morin
Crédit Agricole
DNF
Bjarke Nielsen
Memory Card - Jack & Jones
DNF
Grischa Niermann
Rabobank
DNF
Abraham Olano Manzano
O.N.C.E. - Deutsche Bank
DNF
Gian Mario Ortenzi
Mercatone Uno - Albacom
DNF
Victor Hugo Peña Grisales
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
DNF
Luis Pérez
DNF
Alessandro Petacchi
Fassa Bortolo
DNF
Mariano Piccoli
Lampre - Daikin
DNF
Arvis Piziks
Memory Card - Jack & Jones
DNF
Arnaud Pretot
Cofidis
DNF
Jacob Moe Rasmussen
Memory Card - Jack & Jones
DNF
Eligio Requejo Dominguez
Kelme - Costa Blanca
DNF
Cristian Salvato
Liquigas - Pata
DNF
Cyril Saugrain
La Française des Jeux
DNF
Francesco Secchiari
Saeco - Valli & Valli
DNF
David Tani
Mapei - Quick Step
DNF
Jean-Michel Tessier
La Française des Jeux
DNF
Bart Voskamp
Team Polti
DNF
Pieter Vries
Farm Frites
DNF
Marc Wauters
Rabobank
DNF
Geert Van Bondt
Farm Frites
DNF
Miquel van Kessel
Farm Frites
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1943
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1909
1908
1894
1893
1892
Info
Parcours
Startlijst
Uitslag
Erelijst