En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
World Championship Bergen U23
Uitslag
1
Benoit Cosnefroy
Ag2r - La Mondiale
4u48'23"
2
Lennard Kämna
Team Sunweb
z.t
3
Michael Carbel Svendgaard
Team Veloconcept
op 3"
4
Oliver Wood
Team WIGGINS
z.t
5
Vincenzo Albanese
Bardiani CSF
z.t
6
Damien Touzé
HP BTP - Auber 93
z.t
7
Max Kanter
Team Sunweb
z.t
8
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
z.t
9
Mark Downey
z.t
10
Anders Skaarseth
Joker Icopal
z.t
11
German Nicolas Tivani Perez
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
z.t
12
Patrick Müller
BMC Racing Team
z.t
13
Stylianos Farantakis
z.t
14
Marc Hirschi
BMC Development Team
z.t
15
Bjorg Lambrecht
Lotto - Soudal U23
z.t
16
Aliaksandr Riabushenko
UAE Team Emirates
z.t
17
Wilmar Andres Paredes Zapata
Manzana Postobon Team
z.t
18
Giovanni Carboni
z.t
19
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal
z.t
20
Tadej Pogacar
ROG - Ljubljana
z.t
21
Ivan Garcia Cortina
Bahrain - Merida
z.t
22
Callum Scotson
BMC Development Team
z.t
23
Pavel Sivakov
BMC Development Team
z.t
24
Lucas Eriksson
Seg Racing Academy
z.t
25
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
26
Jaakko Hänninen
z.t
27
Rasmus Tiller
Joker Icopal
z.t
28
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
z.t
29
Valentin Madouas
FDJ
z.t
30
Michael Storer
z.t
31
Kevin Geniets
Ag2r - La Mondiale
z.t
32
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
z.t
33
Mauricio Moreira
z.t
34
Michal Schlegel
CCC Sprandi Polkowice
z.t
35
Casper Pedersen
Team Giant - Castelli
z.t
36
Daniel Felipe Martinez
Wilier Triestina
z.t
37
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
38
James Callum Shaw
Lotto - Soudal
z.t
39
Jonas Gregaard Wilsly
Riwal Platform Cycling Team
z.t
40
Mark Stewart
An Post Chain Reaction
op 20"
41
Alvaro Jose Hodeg
Quick Step Floors
op 1'01"
42
Mikkel Bjerg
Team Giant - Castelli
z.t
43
Ziga Jerman
ROG - Ljubljana
op 1'04"
44
Robert Stannard
z.t
45
Piotr Brozyna
CCC Sprandi Polkowice
z.t
46
Hayato Okamoto
Aisan Racing Team
op 1'50"
46
Dusan Rajovic
Adria Mobil
z.t
48
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
z.t
49
Izidor Penko
ROG - Ljubljana
z.t
50
Kamil Malecki
CCC Sprandi Polkowice
z.t
51
Yuriy Natarov
Astana City
z.t
52
Lukas Ruegg
z.t
53
Joris Nieuwenhuis
Development Team Sunweb
z.t
54
William Barta
Axeon Hagens Berman
z.t
55
Anatolii Budiak
ISD - Jorbi Continental Team
z.t
56
Kasper Asgreen
Team Veloconcept
z.t
57
Johannes Schinnagel
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
58
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
z.t
59
Takeaki Amezawa
Utsunomia Blitzen
z.t
60
Nicola Conci
op 1'55"
61
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
op 2'16"
62
Gino Mäder
op 2'50"
63
Nikolay Cherkasov
Gazprom - Rusvelo
op 3'00"
64
Jai Hindley
z.t
65
Petr Rikunov
op 4'44"
66
Yevgeniy Gidich
Astana Pro Team
z.t
67
Francisco Campos
z.t
68
Benjamin Thomas
Armee de Terre
op 6'11"
69
Daire Feeley
op 6'23"
70
Franck Bonnamour
Fortuneo-Oscaro
z.t
71
Jeremy Lecroq
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
72
Mikkel Froelich Honoré
Lotto - Soudal U23
z.t
73
Grigoriy Shtein
Astana City
z.t
74
Roman Lehky
z.t
75
Patrick Gamper
Tirol Cycling Team
z.t
76
Vadim Pronskiy
Astana City
z.t
77
Karl Patrick Lauk
Astana Pro Team
z.t
78
Luke Mudgway
z.t
79
Matic Groselj
ROG - Ljubljana
z.t
80
Hector Carretero
Movistar Team
z.t
81
Ole Forfang
Joker Icopal
z.t
82
Dmitrii Strakhov
Lokosphinx
z.t
83
Erik Sandersson
Team Tre Berg - Postnord
z.t
84
Sam Dobbs
BMC Development Team
z.t
85
Kristoffer Halvorsen
Joker Icopal
z.t
86
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
87
Florian Nowak
z.t
88
Tobias Foss
Joker Icopal
z.t
89
James Knox
Team WIGGINS
op 6'28"
90
Alan Banaszek
CCC Sprandi Polkowice
op 7'34"
91
Soufiane Sahbaoui
VIB Bikes
z.t
92
Neilson Powless
Axeon Hagens Berman
z.t
93
Nickolas Zukowsky
Silber Pro Cycling
z.t
94
Sergio Samitier
z.t
95
Scott Davies
Team WIGGINS
op 9'16"
96
Andre Carvalho
z.t
97
Ethan Hayter
z.t
98
Jakub Otruba
SKC Tufo Prostejov
z.t
99
Jasper Philipsen
BMC Development Team
z.t
100
Barnabas Peak
z.t
101
Ivo Emanuel Oliveira Alves
Axeon Hagens Berman
z.t
102
Justin Oien
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
103
Abderrahim Zahiri
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
z.t
104
Mohcine Elkouraji
op 11'07"
105
Andrej Petrovski
z.t
106
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
z.t
107
Szymon Wojciech Sajnok
Attaque Team Gusto
z.t
108
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
z.t
109
Bram Welten
BMC Racing Team
z.t
110
Senne Leysen
Lotto - Soudal
z.t
111
Atsushi Oka
Utsunomia Blitzen
op 13'24"
112
Dinmukhammed Ulysbayev
Astana City
op 16'13"
113
Gustav Höög
Team Coop
z.t
114
Matteo Moschetti
Trek - Segafredo
z.t
115
Jan Andrej Cully
Dukla Banska Bystrica
op 17'04"
116
Habtom Awet
Bike Aid
z.t
117
Darragh O'Mahony
z.t
118
Abderrahmane Mansouri
z.t
119
Orluis Alberto Aular Sanabria
Start Vaxes Cycling Team
z.t
120
Syver Westgaard Waersted
UNO - X Hydrogen Development Team
z.t
121
Regan Gough
An Post Chain Reaction
z.t
Elgun Alizada
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Joseph Areruya
Dimension Data for Qhubeka
DNF
Tegsh-Bayar Batsaikhan
DNF
Benjamin Brkic
Tirol Cycling Team
DNF
Jack Burke
Aevolo
DNF
Jaime Castrillo
DNF
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
DNF
Tomas Contte
DNF
Pier-André Coté
Silber Pro Cycling
DNF
Alexander Cowan
Silber Pro Cycling
DNF
José Fernandes Neves
DNF
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
DNF
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
DNF
Ian Garrison
Axeon Hagens Berman
DNF
Eriks Toms Gavars
Rietumu Banka - Riga
DNF
Nikolai Genov
DNF
Omer Goldstein
DNF
Patrick Haller
Rad-Net Rose Team
DNF
Yacine Hamza
DNF
Vlaszimir Harakhavik
DNF
Jason Huertas
DNF
Fabio Jakobsen
Seg Racing Academy
DNF
Daniel Jara
DNF
Joni Kanerva
DNF
Victor Langellotti
DNF
Islam Mansouri
DNF
Silver Mäoma
DNF
Brandon McNulty
Rally Cycling
DNF
Musa Mikayilzade
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Andreas Miltiadis
DNF
Daniel Moricz
DNF
Samuel Mugisha
Dimension Data for Qhubeka
DNF
Matias Munoz
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
DNF
Saymon Musie Mehari
DNF
Vitaliy Novakovskyi
DNF
Rei Onodera
Utsunomia Blitzen
DNF
János Pelikán
Amplatz - BMC
DNF
Jhon Anderson Rodriguez
Delko Marseille Provence KTM
DNF
Roy Roukoz
DNF
Klaus Rubenis
Rietumu Banka - Riga
DNF
Zemenfes Selemun
DNF
Yahor Shpakouski
DNF
Marc-Antoine Soucy
Garneau Quebecor
DNF
Zisis Soulios
DNF
Adam Stenson
DNF
Vasili Strokau
DNF
Matthew Teggart
An Post Chain Reaction
DNF
Mehari Tesfatsion
DNF
Norman Vahtra
AGO - Aqua Service
DNF
Attila Valter
Cube-Csomor MTB Team
DNF
Karl-Arnold Vendelin
DNF
Luis Villalobos
Aevolo
DNF
Ilya Volkau
DNF
Masaki Yamamoto
DNF
Mykyta Zubenko
ISD - Jorbi Continental Team
DNF
Robin Christofer Jurado Lopez
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1983
1982
1981
1979
1978
1977
1975
1974
1973
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1896
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst