En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Vuelta Asturias
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
29/04
Cangas del Narcea
Oviedo
119 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Ricardo Mestre
W52/Fc Porto
2u40'42"
2
Alexander Evtushenko
Lokosphinx
op 9"
3
Benjamin Prades Reverte
Team Ukyo
op 34"
4
Ruben Fernandez Andujar
Movistar Team
z.t
5
Nathan Earle
Israel Cycling Academy
z.t
6
André Lima César Fonte
W52/Fc Porto
z.t
7
Eduard Prades Reverte
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
8
Richard Carapaz
Movistar Team
z.t
9
Gabriel Silva Luís Gomes
Radio Popular - Boavista
z.t
10
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
Medellin
z.t
11
Sergio Pardilla Bellon
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
12
Joaquim Silva
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
13
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Medellin
z.t
14
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
15
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
16
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
op 41"
17
Alexander Vdovin
Lokosphinx
op 1'14"
18
Rui Pedro Carvalho Vinhas
W52/Fc Porto
z.t
19
German Enrique Chaves Torres
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 1'15"
20
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
Medellin
z.t
21
Hernan Ricardo Aguirre Calpa
Manzana Postobon Team
z.t
22
José Fernandes Neves
W52/Fc Porto
z.t
23
Sergio Andres Higuita
Manzana Postobon Team
z.t
24
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Manzana Postobon Team
z.t
25
Johnatan Cañaveral Vargas
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
26
Oscar Cabedo Carda
Burgos - BH
z.t
27
Jose Manuel Diaz Gallego
Israel Cycling Academy
z.t
28
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
29
Cristhian Montoya Giraldo
Medellin
z.t
30
Domingos André Maciel Gonçalves
Radio Popular - Boavista
op 1'19"
31
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Team Euskadi
op 1'37"
32
Jordi Simon Casulleras
Burgos - BH
z.t
33
Gotzon Martin Sanz
Team Euskadi
op 2'02"
34
Miguel Angel Rubiano Chavez
Coldeportes Zenu Sello Rojo
z.t
35
Joao Benta
Radio Popular - Boavista
z.t
36
Juan Antonio Lopez-Cozar
Team Euskadi
z.t
37
Stiven Calderon Porras
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
38
Hernando Bohorquez Sanchez
Manzana Postobon Team
z.t
39
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
z.t
40
David De La Fuente Rasilla
Aviludo - Louletano - Uli
z.t
41
Aristobulo Cala
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 2'18"
42
Omar Alberto Mendoza Cardona
Medellin
op 2'52"
43
Marc de Maar
Team Ukyo
op 2'54"
44
Edwin Alcibiades Avila Vanegas
Israel Cycling Academy
z.t
45
Artem Samolenkov
Lokosphinx
z.t
46
Antonio Molina
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
47
Juan Villegas
Manzana Postobon Team
z.t
48
Robigzon Leandro Oyola Oyola
Medellin
z.t
49
Luis Felipe Laverde Jimenez
Coldeportes Zenu Sello Rojo
z.t
50
Cristian Rodriguez Martin
Caja Rural - Seguros RGA
op 3'03"
51
Igor Merino Cortazar
Burgos - BH
z.t
52
Julio Alexis Camacho Bernal
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 3'49"
53
Oscar Pelegri
Radio Popular - Boavista
op 3'59"
54
Awet Ghebremedhin
Israel Cycling Academy
z.t
55
Joao Rodrigues
W52/Fc Porto
z.t
56
Daniel Turek
Israel Cycling Academy
z.t
57
Vicente Garcia De Mateos Rubio
Aviludo - Louletano - Uli
z.t
58
Marc Buades
Team Euskadi
op 4'20"
59
Oscar Hernandez
Aviludo - Louletano - Uli
z.t
60
Victor De La Parte Gonzalez
Movistar Team
op 6'06"
61
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Radio Popular - Boavista
z.t
62
Victor Alejandro Ocampo Giraldo
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
63
Jorge Cubero Galvez
Burgos - BH
z.t
64
Johan Antonio Colon Buelvas
Coldeportes Zenu Sello Rojo
z.t
65
Fabio Andres Duarte Arevalo
Manzana Postobon Team
z.t
66
Fernando Orjuela Gutierrez
Manzana Postobon Team
z.t
67
Eduardo Estrada
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
68
Carlos Barbero Cuesta
Movistar Team
op 8'10"
69
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
op 8'21"
70
Raymond Kreder
Team Ukyo
z.t
71
Jon Ander Insausti Irastorza
Team Euskadi
z.t
72
Txomin Juaristi Arrieta
Team Euskadi
z.t
73
Fernando Barcelo Aragon
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
74
Egoitz Fernandez Ayarzaguena
Team Euskadi
z.t
75
Alex Alberto Cano Ardila
Coldeportes Zenu Sello Rojo
z.t
76
David Miguel Costa Rodrigues
Radio Popular - Boavista
z.t
77
Weimar Alfonso Roldan Ortiz
Medellin
z.t
78
Dmitrii Strakhov
Lokosphinx
z.t
79
Oscar Rodriguez Garaicoechea
Euskadi Basque Country - Murias
op 9'50"
80
Jaime Castrillo
Movistar Team
z.t
81
Mikel Aristi Gardoki
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
82
Sergio Rodriguez Reche
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
83
Juan Perez
Aviludo - Louletano - Uli
z.t
84
Josu Zabala
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
85
Camilo Pedroza
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
86
Lemus Davila Luis Enrique
Israel Cycling Academy
z.t
87
Aviv Yechzkel
Israel Cycling Academy
z.t
88
Rodrigo Lorente Araque
Team Ukyo
z.t
89
James Mitri
Burgos - BH
op 10'17"
90
Nicolas Sessler
Burgos - BH
z.t
91
Nuno Bico Matos
Movistar Team
z.t
92
Francisco Moreira
Radio Popular - Boavista
op 14'37"
93
Marcio Barbosa
Aviludo - Louletano - Uli
op 17'03"
94
Filipe Silva Luís Fernandes
Aviludo - Louletano - Uli
z.t
André Piedade Evangelista
Aviludo - Louletano - Uli
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst