En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Vuelta a Asturias
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
28/04
Avilés
Piedras Blancas
14 km
Uitslag
Stand
1
Alejandro Manuel Marques Porto
Carmin - Prio
6u25'09"
2
Ion Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
op 17"
3
Beñat Intxausti Elorriaga
Movistar Team
op 23"
4
David De La Cruz Melgarejo
Caja Rural
op 32"
5
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
op 45"
6
David Lopez Garcia
Movistar Team
op 49"
7
David Blanco Rodriguez
Efapel - Glassdrive
op 51"
8
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
op 58"
9
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
op 1'01"
10
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Euskaltel - Euskadi
op 1'02"
11
Ricardo Mestre
Carmin - Prio
op 1'04"
12
Rémy Di Gregorio
Cofidis
op 1'11"
13
Hernani Broco
Caja Rural
op 1'12"
14
Henrique Casimiro
Carmin - Prio
op 1'14"
15
Giovanni Manuel Baez Alvarez
EPM - UNE
op 1'16"
16
Sergio Ferreira Sousa
Efapel - Glassdrive
op 1'22"
17
André Lima César Fonte
Efapel - Glassdrive
op 1'24"
18
Yoann Bagot
Cofidis
op 1'25"
19
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
z.t
20
Miguel Minguez Ayala
Euskaltel - Euskadi
op 1'27"
21
Sergei Shilov
Lokosphinx
op 1'33"
22
David Da Silva Livramento
Carmin - Prio
op 1'35"
23
Mikhail Antonov
Lokosphinx
op 1'40"
24
Ivan Ramiro Parra Pinto
EPM - UNE
op 1'50"
25
Garikoitz Bravo Oiarbide
Caja Rural
op 1'52"
26
Igor Merino Cortazar
Orbea Continental
op 1'59"
27
José Gonçalves
Onda
op 2'04"
28
Camilo Andres Suarez Albarracin
EPM - UNE
op 2'13"
29
Marcos García Fernandez
Caja Rural
op 2'19"
30
Jorge Martín Montenegro
op 2'23"
31
Adrian Saez de Arregi Egurrola
Euskaltel - Euskadi
op 2'25"
32
Pedro Merino Criado
Gios Deyser - Leon Kastro
op 2'34"
33
Jaume Rovira Pous
Gios Deyser - Leon Kastro
op 2'36"
34
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia
op 2'38"
35
Pierre Cazaux
Euskaltel - Euskadi
op 2'43"
36
David Moncoutié
Cofidis
op 2'53"
37
Nuño Ribeiro
Efapel - Glassdrive
op 2'58"
38
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
op 3'03"
39
Jose Belda Mira
op 3'08"
40
Sergio Miguel Vieira Ribeiro
Efapel - Glassdrive
op 3'37"
41
Ricardo Vilela
Efapel - Glassdrive
op 3'42"
42
Sergey Belykh
Lokosphinx
op 3'49"
43
Higinio Fernandez Suarez
Andalucia
op 3'51"
44
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
op 4'01"
45
Omar Fraile Matarranza
Orbea Continental
op 4'07"
46
Robigzon Leandro Oyola Oyola
EPM - UNE
op 4'25"
47
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
op 4'29"
48
Aitor Perez Arrieta
Gios Deyser - Leon Kastro
op 4'35"
49
Alexey Kunshin
Lokosphinx
op 4'40"
50
Francisco Jose Pacheco Torres
Gios Deyser - Leon Kastro
op 4'43"
51
José Manuel Gutierrez Revuelta
op 4'47"
52
Jesus Merino Criado
op 4'54"
53
Mikel Bizkarra Etxegibel
Orbea Continental
z.t
54
Carlos Verona Quintanilla
Burgos BH - Castilla y Leon
op 4'56"
55
Francisco Jarley Colorado Hernandez
EPM - UNE
op 5'03"
56
Damien Branaa
Burgos BH - Castilla y Leon
op 5'13"
57
Jesus Del Pino Corrochano
op 5'16"
58
Mauricio Ortega Ramirez
EPM - UNE
op 5'23"
59
Rudy Molard
Cofidis
op 5'31"
60
Daniel Eduardo Moreira Silva
Onda
op 5'42"
61
Celio Cristiano Sousa
Onda
op 6'06"
62
Nicolas Edet
Cofidis
op 6'13"
63
Ignatas Konovalovas
Movistar Team
op 6'20"
64
Yelko Gomez
Caja Rural
op 7'18"
65
Nelson Victorino
Carmin - Prio
op 7'27"
66
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Efapel - Glassdrive
op 7'39"
67
Efren Carazo
Burgos BH - Castilla y Leon
op 7'43"
68
Jonathan Gonzalez Rios
Gios Deyser - Leon Kastro
op 7'50"
69
David Gutierrez Gutierrez
Onda
z.t
70
Jaime Vergara
EPM - UNE
op 7'54"
71
Xabier Zabalo Imaz
Orbea Continental
op 8'12"
72
Jose Luis Roldán Carmona
Andalucia
op 8'36"
73
Evgeny Shalunov
Lokosphinx
op 8'39"
74
Javier Chacon Quesada
Andalucia
op 8'49"
75
Delio Fernández Cruz
Onda
op 8'50"
76
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
op 9'03"
77
Julian Sanchez Pimienta
Caja Rural
op 9'04"
78
Enrique Sanz
Movistar Team
op 9'37"
79
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
op 10'36"
80
Haritz Orbe Urrutia
Orbea Continental
op 10'47"
81
Alexander Riabkin
Caja Rural
op 10'53"
82
Marzio Bruseghin
Movistar Team
op 11'09"
83
Pablo Lechuga Rodriguez
Andalucia
op 11'15"
84
Luis Angel Mate Mardones
Cofidis
op 11'17"
85
Florent Barle
Cofidis
op 11'32"
86
Pablo Torres Muino
Burgos BH - Castilla y Leon
op 11'34"
87
Mauricio Muller
op 11'55"
88
José David Martinez
op 12'00"
89
Salvador Guardiola Tora
Gios Deyser - Leon Kastro
op 12'21"
90
Helder Oliveira
Onda
op 12'25"
91
Pascual Orengo Lopez
Burgos BH - Castilla y Leon
op 13'20"
92
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
op 13'39"
93
Illart Zuazubiskar Gallastegi
Orbea Continental
op 14'09"
94
Raul Alarcon Garcia
Efapel - Glassdrive
op 14'59"
95
Mario Gonzalez Salas
op 15'13"
96
José Antonio Carrasco Ramírez
Gios Deyser - Leon Kastro
op 15'14"
97
Walter Fernando Pedraza Morales
EPM - UNE
op 15'33"
98
Román Osuna Montes
Andalucia
op 15'39"
99
Oscar Santamaria Munoz
Burgos BH - Castilla y Leon
op 15'41"
100
Sergio Carrasco Garcia
Andalucia
op 15'48"
101
José Luis Cano
Andalucia
op 15'50"
102
Maxim Kozyrev
Lokosphinx
op 15'59"
103
Victor Holgado
op 16'00"
104
Aritz Etxebarria
Orbea Continental
op 16'15"
105
Aritz Bagües
Orbea Continental
op 16'27"
106
Nicolas Vogondy
Cofidis
op 16'55"
107
Filipe Afonso Válter Pereira
Carmin - Prio
op 17'02"
108
João Cabreira
Onda
op 17'05"
109
José Vega Aguilar
Andalucia
op 17'09"
110
Samuel José Rodrigues Caldeira
Carmin - Prio
op 17'22"
111
Tomas Enrique Gil
Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert
op 18'15"
112
Jose Rafael Martinez Castillo
Gios Deyser - Leon Kastro
op 19'09"
113
Nicolas Capdepuy
Burgos BH - Castilla y Leon
op 19'27"
114
Víctor Gomez
op 21'04"
115
Joao Pereira
Carmin - Prio
op 21'58"
116
Leandro Atencio
op 23'44"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst