En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
GP Beiras e Serra da Estrela
Ritinfo
Rit 1a
Rit 1b
Rit 2
Rit 3
28/05
Fundão
Guarda
183.7 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Artem Nych
Glassdrive / Q8 / Anicolor
13u36'35"
2
Abel Balderstone Roumens
Caja Rural - Seguros RGA
op 41"
3
Pelayo Sanchez Mayo
Burgos - BH
op 51"
4
Henrique Casimiro
Efapel Cycling
op 1"
5
Frederico Figueiredo
Glassdrive / Q8 / Anicolor
z.t
6
Antonio Eric Fagundez Lima
Burgos - BH
z.t
7
Jokin Murguialday Elorza
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
8
Rui Carvalho
Tavfer- Ovos Matinados - Mortágua
z.t
9
Xavier Canellas Sanchez
Electro Hiper Europa
op 2"
10
Joaquim Silva
Efapel Cycling
op 3"
11
Daniel Navarro Garcia
Burgos - BH
op 4"
12
De Sousa Venceslau Fernandes
AP Hotels & Resorts / Tavira / SC Farense
op 5"
13
Gonçalo Carvalho
Tavfer- Ovos Matinados - Mortágua
z.t
14
Jose Maria Garcia Soriano
Electro Hiper Europa
op 6"
15
Jose Luis Faura Asensio
Electro Hiper Europa
z.t
16
Ivo Pinheiro
ABTF Betão - Feirense
z.t
17
Jesus Del Pino Corrochano
Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
z.t
18
James Whelan
Glassdrive / Q8 / Anicolor
op 12"
19
Alvaro Trueba Diego
AP Hotels & Resorts / Tavira / SC Farense
op 14"
20
Josu Etxeberria Azpilikueta
Caja Rural - Seguros RGA
op 15"
21
Samuel Blanco Prol
AP Hotels & Resorts / Tavira / SC Farense
op 16"
22
Pedro Pinto
Efapel Cycling
z.t
23
Emanuel Duarte
Efapel Cycling
z.t
24
Duarte Domingues
Glassdrive / Q8 / Anicolor
op 17"
25
Garcez Diogo Barbosa
AP Hotels & Resorts / Tavira / SC Farense
z.t
26
André Lima César Fonte
Radio Popular - Paredes - Boavista
op 18"
27
Rafael Silva
Efapel Cycling
z.t
28
José Manuel Gutierrez Revuelta
Bai Sicasal Petro de Luanda
z.t
29
Pedro De João Medeiros
Credibom / La Aluminios / Marcos Car
z.t
30
Carlos Ivan Oyarzun Guinez
Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
z.t
31
Vicente Garcia De Mateos Rubio
Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
z.t
32
Antonio Ferreira Carvalho
ABTF Betão - Feirense
z.t
33
Gorka Sorarrain Agirrezabala
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
34
Kristian Klevgard
Xspeed United Continental
z.t
35
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Caja Rural - Seguros RGA
op 20"
36
Mikel Mujika
Bai Sicasal Petro de Luanda
op 22"
37
Guillermo Garcia Janeiro
Radio Popular - Paredes - Boavista
op 27"
38
Francisco Moreira
ABTF Betão - Feirense
z.t
39
Tiago Jorge Oliveira Ferreira
DMT Racing Team by A.S.D. Marconi Project's
op 28"
40
Lucas Lopes
Portugal
z.t
41
Cyprien Jean François Vie
Credibom / La Aluminios / Marcos Car
z.t
42
Mario Aparicio Muñoz
Burgos - BH
op 40"
43
Bernardo Gonçalves
Xspeed United Continental
op 44"
44
Yesid Albeiro Pira Parada
Caja Rural - Seguros RGA
op 47"
Carlos Alvarez Bran
JV Perfis Windmob
DNF
Pedro Andrade
ABTF Betão - Feirense
DNF
Antonio Angulo Sampedro
Burgos - BH
DNF
Bruno Araujo
Bai Sicasal Petro de Luanda
DNF
Emanuel Arboleda
DNF
António Barbio
Tavfer- Ovos Matinados - Mortágua
DNF
Marcio Barbosa
NSJBI Victoria Sports Cycling Team
DNF
Joan Marti Bennassar Rossello
Electro Hiper Europa
DNF
Matteo Bertrand
Xspeed United Continental
DNF
Gustavo Camanho Costa
Santa Maria da Feira - Segmento dÉpoca
DNF
Gustavo Camanho Costa
Santa Maria da Feira - Segmento dÉpoca
DNF
Miguel Carvalho
DNF
Gabriel Casal
DNF
Tomas Contte
Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
DNF
Fábio Costa
Glassdrive / Q8 / Anicolor
DNF
Tiano Da Silva
Santa Maria da Feira - Segmento dÉpoca
DNF
Filipe Vilar Daniel Dias
Credibom / La Aluminios / Marcos Car
DNF
Bruno Duarte Ferreira Silva
Tavfer- Ovos Matinados - Mortágua
DNF
Miguel Feliz
Santa Maria da Feira - Segmento dÉpoca
DNF
Filipe Silva Luís Fernandes
Radio Popular - Paredes - Boavista
DNF
Alexander Grigoriev
Efapel Cycling
DNF
Francisco Guerreiro
Efapel Cycling
DNF
Bernardo Jorge
DNF
Manuel Ferreira Tiago Leal
Radio Popular - Paredes - Boavista
DNF
Iúri Leitão
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Neto Rafael Lourenço
AP Hotels & Resorts / Tavira / SC Farense
DNF
Miguel Ferreira João Macedo
Credibom / La Aluminios / Marcos Car
DNF
Sérgio Magalhäes
Santa Maria da Feira - Segmento dÉpoca
DNF
Emanuel Maia
DNF
Viktor Manakov
Óbidos Cycling Team
DNF
Jose Maria Martin Muñoz
Electro Hiper Europa
DNF
Alexandre Feiteira César Martingil
Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
DNF
Serafim Pacheco Nuno Meireles
Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
DNF
Luis Mendonca
Glassdrive / Q8 / Anicolor
DNF
Santiago Mesa Pietralunga
ABTF Betão - Feirense
DNF
Yesid Misas Valencia
JV Perfis Windmob
DNF
Francisco Morais
Tavfer- Ovos Matinados - Mortágua
DNF
Henrique Da Cunha Diogo Narciso
Credibom / La Aluminios / Marcos Car
DNF
Rafael Andrade Hugo Nunes
Radio Popular - Paredes - Boavista
DNF
Ander Okamika
Burgos - BH
DNF
Charles Page
Bai Sicasal Petro de Luanda
DNF
Pedro Paulinho
NSJBI Victoria Sports Cycling Team
DNF
Oscar Pelegri
Burgos - BH
DNF
Francisco Pereira
ABTF Betão - Feirense
DNF
José Joao Pimenta Costa Mendes
NSJBI Victoria Sports Cycling Team
DNF
Fábio Marcelo Pinto de Oliveira
ABTF Betão - Feirense
DNF
Filipe Gaisita André Ramalho
Credibom / La Aluminios / Marcos Car
DNF
Rafael Ferreira Reis
Kelly Simoldes Udo
DNF
Miguel Andre Rodrigues Canelas
Santa Maria da Feira - Segmento dÉpoca
DNF
Alejandro Ropero Molina
Electro Hiper Europa
DNF
Nicolas Saenz Ballesteros
Tavfer- Ovos Matinados - Mortágua
DNF
Angel Lorenzo Sanchez Rebollido
Tavfer- Ovos Matinados - Mortágua
DNF
André Santos
Santa Maria da Feira - Segmento dÉpoca
DNF
Diogo Filipe Beato Vieira Silva
DNF
Rúben Simão
AP Hotels & Resorts / Tavira / SC Farense
DNF
James Somerfield
Xspeed United Continental
DNF
Cruz Tuto
DNF
Rui Ventura
Óbidos Cycling Team
DNF
Pedroso Daniel Viegas
Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
DNF
2024
2023
2019
2018
2017
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst