En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
UCI World Championship Hamilton
Uitslag
1
Igor Astarloa Ascasibar
Saeco - Macchine Per Caffe
6u30'19"
2
Alejandro Valverde Belmonte
Kelme - Costa Blanca
op 5"
3
Peter Van Petegem
Lotto - Domo
z.t
4
Paolo Bettini
Quick Step - Davitamon
z.t
5
Michael Boogerd
Rabobank
op 6"
6
Bo Hamburger
Formaggi Pinzolo Fiave' - Ciarrocchi Immobiliare
z.t
7
Michael Barry
US Postal Service presented by Berry Floor
z.t
8
Luca Paolini
Quick Step - Davitamon
op 12"
9
Oscar Freire Gomez
Rabobank
z.t
10
Janek Tombak
Cofidis
z.t
11
Erik Zabel
Team Telekom
z.t
12
Allan Davis
O.N.C.E. - Eroski
z.t
13
Martin Elmiger
Phonak Hearing Systems
z.t
14
Dmitri Konyshev
Marlux - Wincor Nixdorf
z.t
15
Frank Høj
Team Fakta
z.t
16
Patrik Sinkewitz
Quick Step - Davitamon
z.t
17
Tom Boonen
Quick Step - Davitamon
z.t
18
Fred Rodriguez
Vini Calderola - SO.DI
z.t
19
Tadej Valjavec
Fassa Bortolo
z.t
20
Giovanni Lombardi
Domina Vacanze - Elitron
z.t
21
Beat Zberg
Rabobank
z.t
22
Alexandre Usov
Phonak Hearing Systems
z.t
23
Bernhard Eisel
fdjeux.com
z.t
24
Laurent Brochard
Ag2r Prevoyance
z.t
25
Maarten den Bakker
Rabobank
z.t
26
Gerben Löwik
Bankgiroloterij Cycling Team
z.t
27
Cédric Vasseur
Cofidis
z.t
28
Gerrit Glomser
Saeco - Macchine Per Caffe
z.t
29
Kim Kirchen
Fassa Bortolo
z.t
30
Guido Trenti
Fassa Bortolo
z.t
31
Maximilian Sciandri
Lampre
z.t
32
Bekim Leif Christensen
Team CSC
z.t
33
Mathew Hayman
Rabobank
z.t
34
Peter Luttenberger
Team CSC
z.t
35
Gorazd Stangelj
Fassa Bortolo
z.t
36
Alexandre Botcharov
Ag2r Prevoyance
z.t
37
George Hincapie
US Postal Service presented by Berry Floor
z.t
38
Marlon Alirio Perez Arango
05 Orbitel
z.t
39
Laszlo Bodrogi
Quick Step - Davitamon
z.t
40
Serhiy Honchar
De Nardi - Colpack
z.t
41
Viatcheslav Ekimov
US Postal Service presented by Berry Floor
z.t
42
Kurt-Asle Arvesen
Team Fakta
z.t
43
Daniel Schnider
Phonak Hearing Systems
z.t
44
Goncalo José Amorim Valada
Milaneza - MSS
z.t
45
Ryan Cox
Team Barloworld
z.t
46
Manuel Beltran Martinez
US Postal Service presented by Berry Floor
z.t
47
Marc Wauters
Rabobank
z.t
48
Andrey Mizurov
MBK - Oktos - Saint-Quentin
z.t
49
Alexander Kolobnev
Domina Vacanze - Elitron
op 19"
50
Mario Aerts
Team Telekom
op 21"
51
Patrice Halgand
Jean Delatour
z.t
52
Cezary Zamana
Action Nvidia Mroz
op 23"
53
Denis Menchov
iBanesto.com
z.t
54
Christophe Brandt
Lotto - Domo
op 26"
55
Félix Rafael Cardenas Ravelo
05 Orbitel
z.t
56
Francesco Casagrande
Lampre
z.t
57
Sylwester Szmyd
Mercatone Uno - Scanavino
op 30"
58
Rolf Aldag
Team Telekom
z.t
59
Volodymir Gustov
Fassa Bortolo
z.t
60
Floyd Landis
US Postal Service presented by Berry Floor
z.t
61
Nico Sijmens
Vlaanderen - T Interim
z.t
62
Francisco Mancebo Perez
iBanesto.com
z.t
63
Marcos Antonio Serrano Rodriguez
O.N.C.E. - Eroski
z.t
64
Dave Bruylandts
Marlux - Wincor Nixdorf
z.t
65
Daniele Nardello
Team Telekom
z.t
66
Danilo Di Luca
Saeco - Macchine Per Caffe
z.t
67
Mark Scanlon
Ag2r Prevoyance
op 42"
68
Dmitriy Fofonov
Cofidis
z.t
69
Evgeny Petrov
iBanesto.com
z.t
70
Oscar Camenzind
Phonak Hearing Systems
op 1'05"
71
Marcel Strauss
Gerolsteiner
op 1'11"
72
Axel Merckx
Lotto - Domo
z.t
73
Serge Baguet
Lotto - Domo
op 1'30"
74
Nuño Ribeiro
L.A - Pecol
op 1'55"
75
Fabian Jeker
Milaneza - MSS
op 2'00"
76
Christopher Horner
Saturn Cycling Team
op 2'11"
77
Kyrylo Pospyeyev
Domina Vacanze - Elitron
z.t
78
Michael Skelde
Team Fakta
z.t
79
Michael Rogers
Quick Step - Davitamon
op 3'41"
80
Niki Aebersold
Phonak Hearing Systems
op 3'50"
81
Stephan Schreck
Team Telekom
op 4'33"
82
Andreas Klier
Team Telekom
z.t
83
Matthias Kessler
Team Telekom
z.t
84
Sylvain Chavanel
Brioches La Boulangère
z.t
85
Roger Hammond
Palmans - Collstrop
op 4'52"
86
David Millar
Cofidis
z.t
87
Fabian Wegmann
Gerolsteiner
z.t
88
Karsten Kroon
Rabobank
z.t
89
Luis Pérez Rodriguez
Cofidis
op 5'08"
90
Franck Renier
Brioches La Boulangère
z.t
91
Bram Schmitz
Bankgiroloterij Cycling Team
z.t
92
Levi Leipheimer
Rabobank
op 5'39"
93
Jurgen Van Goolen
Quick Step - Davitamon
z.t
94
Radoslav Rogina
Perutnina Ptuj
z.t
95
Mark Walters
Navigators Cycling Team
op 8'09"
96
Andrea Noè
Alessio
z.t
97
Vladimir Karpets
iBanesto.com
op 9'18"
98
Dawid Krupa
Legia
z.t
99
Pedro Miguel Lopes Goncalves
L.A - Pecol
op 9'55"
100
Benoît Joachim
US Postal Service presented by Berry Floor
op 9'56"
101
Gerhard Trampusch
Gerolsteiner
z.t
102
Michal Hrazdira
eD'system - ZVVZ
op 12'23"
103
Martin Derganc
Domina Vacanze - Elitron
z.t
104
Dominique Perras
Flanders - IteamNova.com
z.t
105
Eric Wohlberg
Saturn Cycling Team
z.t
106
Bram de Groot
Rabobank
z.t
107
Frédéric Bessy
Cofidis
z.t
108
Roger Beuchat
Phonak Hearing Systems
z.t
109
David Moncoutié
Cofidis
z.t
110
Andy Flickinger
Ag2r Prevoyance
z.t
111
Nicolas Fritsch
fdjeux.com
z.t
112
David George
Team Barloworld
z.t
Christopher Baldwin
Navigators Cycling Team
DNF
Ivan Basso
Fassa Bortolo
DNF
Raivis Belohvosciks
Marlux - Wincor Nixdorf
DNF
Volodymyr Bileka
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Jan Boven
Rabobank
DNF
Fabian Cancellara
Fassa Bortolo
DNF
David Clinger
Prime Alliance Cycling Team
DNF
Inigo Cuesta Lopez de Castro
Cofidis
DNF
Scott Davis
Ceramiche Panaria - Fiordo
DNF
Benjamin Day
Carvalhelhos - Boavista
DNF
Erik Dekker
Rabobank
DNF
Vladimir Duma
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Samuel Dumoulin
Jean Delatour
DNF
Dario Frigo
Fassa Bortolo
DNF
Philippe Gilbert
fdjeux.com
DNF
Jure Golcer
Volksbank - Ideal
DNF
Igor González de Galdeano
O.N.C.E. - Eroski
DNF
Gorka Gonzalez Larranaga
Euskaltel - Euskadi
DNF
Bert Grabsch
Phonak Hearing Systems
DNF
Cesar Augusto Grajales
The Jittery Joe's cycling Team
DNF
Thomas Grönqvist
Team Fakta
DNF
Ruslan Gryschenko
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Maryan Hary
Brioches La Boulangère
DNF
Torsten Hiekmann
Team Telekom
DNF
Ruslan Ivanov
Alessio
DNF
Timothy Johnson
Saturn Cycling Team
DNF
Bobby Julich
Team Telekom
DNF
Milan Kadlec (1)
Lampre
DNF
Yuriy Krivtsov
Jean Delatour
DNF
Sebastian Lang
Gerolsteiner
DNF
Gustav Erik Larsson
Fassa Bortolo
DNF
John Lieswyn
7UP / Maxxis
DNF
Mark McCormack
Saturn Cycling Team
DNF
Glen Mitchell
Navigators Cycling Team
DNF
Koos Moerenhout
Lotto - Domo
DNF
Sven Montgomery
Fassa Bortolo
DNF
Alexandre Moos
Phonak Hearing Systems
DNF
Cristian Moreni
Alessio
DNF
Israel Antonio Ochoa Plazas
DNF
Aitor Osa Eizaguirre
iBanesto.com
DNF
Sergio Miguel Moreira Paulinho
ASC - Vila do Conde
DNF
Victor Hugo Peña Grisales
US Postal Service presented by Berry Floor
DNF
Yaroslav Popovych
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Matthé Pronk
Bankgiroloterij Cycling Team
DNF
Igor Pugaci
Saeco - Macchine Per Caffe
DNF
Erki Pütsep
Ag2r Prevoyance
DNF
Rik Reinerink
Bankgiroloterij Cycling Team
DNF
Christophe Rinero
MBK - Oktos - Saint-Quentin
DNF
Balazs Rohtmer
Miche
DNF
Marek Rutkiewicz
Cofidis
DNF
Fabio Sacchi
Saeco - Macchine Per Caffe
DNF
Ronny Scholz
Gerolsteiner
DNF
Mario Scirea
Domina Vacanze - Elitron
DNF
Oscar Sevilla Ribera
Kelme - Costa Blanca
DNF
Ondrej Sosenka
CCC - Polsat
DNF
Jochen Summer
Volksbank - Ideal
DNF
Scott Sunderland(1)
Team Fakta
DNF
Shinri Suzuki
Shimano Racing
DNF
Lubor Tesar
eD'system - ZVVZ
DNF
Romans Vainsteins
Vini Calderola - SO.DI
DNF
Tomas Vaitkus
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Wim Vansevenant
Lotto - Domo
DNF
Björnar Vestöl
Team Fakta
DNF
Charles Wegelius
De Nardi - Colpack
DNF
Christian Werner
Team Telekom
DNF
Matthew White
US Postal Service presented by Berry Floor
DNF
Steve Zampieri
Vini Calderola - SO.DI
DNF
Steven de Jongh
Rabobank
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst