En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Tour of Qinghai Lake
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
21/07
Qinghai Lake
Gangcha
185 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Vitaliy Buts
Kolss-BDC Team
17u12'16"
2
Yevgeniy Gidich
Vino 4-Ever Sko
op 9"
3
Mykhaylo Kononenko
Kolss-BDC Team
op 18"
4
Alberto Cecchin
Team Roth
op 21"
5
Sergiy Lagkuti
Kolss-BDC Team
op 31"
6
Andriy Vasylyuk
Kolss-BDC Team
op 41"
7
Zhandos Bizhigitov
Vino 4-Ever Sko
op 44"
8
Matej Mugerli
Synergy Baku Cycling Project
op 48"
9
Saeid Safarzadeh
Tabriz Shahrdari Team
op 7'08"
10
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
op 7'09"
11
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
op 7'12"
12
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
z.t
13
Griffin Easter
Team Illuminate
z.t
14
Francisco Jarley Colorado Hernandez
RTS - Santic Racing Team
z.t
15
Hossaini Reza
z.t
16
Jahir Perez
z.t
17
Rahim Emami
Pishgaman Giant Team
z.t
18
Antonio Santoro
Meridiana Kamen Team
z.t
19
Ghader Mizbani Iranagh
Tabriz Shahrdari Team
z.t
20
Amir Kolahdozhagh
Pishgaman Giant Team
z.t
21
Ahad Kazemi Sarai
Tabriz Shahrdari Team
z.t
22
Hossein Alizadeh
RTS - Santic Racing Team
op 7'19"
23
Carlos Julian Quintero Norena
China Continental Team of Gansu Bank
op 7'20"
24
Federico Zurlo
Lampre - Merida
op 7'26"
25
Edwin Alcibiades Avila Vanegas
Team Illuminate
op 7'29"
26
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
op 8'09"
27
Marco Zanotti
Parkhotel Valkenburg Continental Team
op 8'33"
28
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
op 11'05"
29
Miguel Angel Rubiano Chavez
China Continental Team of Gansu Bank
op 14'24"
30
Hamid Pourhashemi
Tabriz Petrochemical Team
op 14'36"
31
Mauricio Ortega Ramirez
z.t
32
Serghei Tvetcov
Androni Giocattoli
op 14'41"
33
Oleksandr Polivoda
Kolss-BDC Team
z.t
34
Pedro Antonio Herrera Moreno
z.t
35
Vladimir Yesid Lopez Gil
z.t
36
Nikodemus Holler
Stradalli - Bike Aid
op 15'02"
37
Massimo Graziato
Parkhotel Valkenburg Continental Team
op 16'55"
38
Nicola Toffali
Team Roth
op 19'16"
39
Juan Pablo Wilches Rodriguez
China Continental Team of Gansu Bank
op 22'38"
40
Alberto Nardin
Androni Giocattoli
z.t
41
Victor Niño Corredor
z.t
42
Khalil Khorshidi
RTS - Santic Racing Team
op 22'39"
43
Dadi Suryadi
Terengganu Cycling Team
op 22'48"
44
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
op 23'06"
45
Juan Sebastian Tamayo Martinez
z.t
46
Alexandre Shushemoin
Vino 4-Ever Sko
op 23'12"
47
Cullen Easter
Team Illuminate
op 29"
48
Marko Kump
Lampre - Merida
op 25'01"
49
Suleiman Kangangi
Kenyan Riders Downunder
op 25'14"
50
Nathan Elliott
Kenyan Riders Downunder
z.t
51
Flavio De Luna
Team Illuminate
z.t
52
Oleksandr Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
op 25'47"
53
Meron Teshome Hagos
Stradalli - Bike Aid
z.t
54
Connor McCutcheon
Team Illuminate
z.t
55
Oleg Zemlyakov
Vino 4-Ever Sko
op 26'41"
56
Jasper Ockeloen
Parkhotel Valkenburg Continental Team
op 26'47"
57
Ryan Cavanagh
State of Matter / Maap
op 27'28"
58
Oleksandr Prevar
Kolss-BDC Team
op 27'56"
59
Zhishan Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
op 28'04"
60
Stepan Astafyev
Vino 4-Ever Sko
op 29'43"
61
Arvin Moazami Godarzi
Pishgaman Giant Team
op 30'32"
62
Pengda Jiao
China Continental Team of Gansu Bank
op 30'40"
63
Mehdi Sohrabi
Tabriz Shahrdari Team
op 31'45"
64
Gianfranco Zilioli
Nippo - Vini Fantini
op 33'16"
65
Adam Bull
State of Matter / Maap
z.t
66
Derk Abel Beckeringh
Parkhotel Valkenburg Continental Team
z.t
67
Alexey Voloshin
Vino 4-Ever Sko
z.t
68
Hamid Beikkhormizi
Pishgaman Giant Team
op 33'45"
69
Samuele Conti
Wilier Triestina - Southeast
op 34'03"
70
Enkhtaivan Bolor-Erdene
op 35'15"
71
Geoffrey Kiprotich Langat
Kenyan Riders Downunder
op 35'59"
72
Taras Voropayev
Vino 4-Ever Sko
op 36'32"
73
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
op 37'12"
74
Alireza Haghi
Hy Sport - Look Continental Cycling
z.t
75
Michele Viola
Meridiana Kamen Team
op 37'19"
76
Mattia Cattaneo
Lampre - Merida
op 38'20"
77
Lukas Jaun
Team Roth
op 38'32"
78
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
op 38'48"
79
Jesse Kerrison
State of Matter / Maap
op 39'11"
80
Seyed Moezeddin Seyed Rezaei Khormizi
Pishgaman Giant Team
op 39'16"
81
Norberto Wilches
China Continental Team of Gansu Bank
op 39'22"
82
Andrea Zordan
Team Roth
z.t
83
Marco Benfatto
Androni Giocattoli
op 40'20"
84
Bram Nolten
Parkhotel Valkenburg Continental Team
op 40'49"
85
Andriy Kulyk
Kolss-BDC Team
op 41'05"
86
Gang Xu
Lampre - Merida
op 41'13"
87
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
op 41'29"
88
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
op 41'49"
89
Jason Christie
Kenyan Riders Downunder
op 42'07"
90
Nick Miller
Kenyan Riders Downunder
op 43'37"
91
Valerio Conti
Lampre - Merida
op 44'10"
92
Erdenesuren Munkhtulga
op 45'08"
93
Daniel Bichlmann
Stradalli - Bike Aid
op 45'09"
94
Alberto Fernandez Sainz
op 45'29"
95
Altanzul Altansukh
op 45'49"
96
Genki Yamamoto
Nippo - Vini Fantini
z.t
97
Remco Te Brake
Parkhotel Valkenburg Continental Team
op 46'32"
98
Chun Kai Feng
Lampre - Merida
op 46'36"
99
Feng Qiao
op 25"
100
Mirko Tedeschi
Wilier Triestina - Southeast
op 46'36"
101
Georgios Bouglas
China Continental Team of Gansu Bank
op 47'08"
102
Mustafa Sayar
Torku Sekerspor
op 47'33"
103
Mirsamad Pourseyedigolakhour
Tabriz Shahrdari Team
op 48'06"
104
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
105
Luca Pacioni
Androni Giocattoli
z.t
106
Choon Huat Goh
Terengganu Cycling Team
op 50'10"
107
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Southeast
op 53'55"
108
Maral-Erdene Batmunkh
Terengganu Cycling Team
op 54'03"
109
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
op 54'05"
110
Francesco Chicchi
Androni Giocattoli
z.t
111
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
z.t
112
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
z.t
113
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
z.t
114
Conor Murtagh
z.t
115
Giuseppe Fonzi
Wilier Triestina - Southeast
z.t
116
Eugert Zhupa
Wilier Triestina - Southeast
op 54'56"
117
Andrea Vaccher
Team Roth
op 55'04"
118
Marco Bandiera
Androni Giocattoli
op 55'23"
119
Jinde Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
op 55'49"
120
Daniel Whitehouse
Terengganu Cycling Team
op 56'22"
121
Vahid Ghaffari
op 56'42"
122
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
op 1u02'01"
123
Patrick Lechner
Stradalli - Bike Aid
op 1u02'02"
124
Amanuel Mengis Ghebreindrias
Stradalli - Bike Aid
z.t
125
Joschka Beck
Stradalli - Bike Aid
z.t
126
Juraj Lajcha
Dukla Banska Bystrica
op 1u02'22"
127
Tomas Harag
Dukla Banska Bystrica
op 1u03'40"
128
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
op 1u04'59"
129
Zeng Tao Yang
China Continental Team of Gansu Bank
z.t
130
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
z.t
131
Jozef Palcak
Dukla Banska Bystrica
z.t
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst