En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Tour of Qinghai Lake
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
11/07
Tianjin
Xihaizhen
205 km
Uitslag
Stand
1
Oleksandr Polivoda
Atlas Personal - Jakroo
5u41'20"
2
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
z.t
3
Sacha Modolo
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 40"
4
Ariel Maximiliano Richeze
Lampre - Merida
z.t
5
Michael Schwarzmann
Team Netapp - Endura
z.t
6
Mattia Pozzo
Vini Fantini
z.t
7
David De La Fuente Rasilla
Torku Sekerspor
z.t
8
Robert Förster
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
z.t
9
Maxim Averin
Atlas Personal - Jakroo
z.t
10
Yuriy Metlushenko
Torku Sekerspor
z.t
11
Giorgio Brambilla
Atlas Personal - Jakroo
z.t
12
Mauro Finetto
Vini Fantini
z.t
13
Rico Dene Thomas Rogers
Synergy Baku Cycling Project
z.t
14
Sergiy Grechyn
Torku Sekerspor
z.t
15
Marco Benfatto
Continental Team Astana
z.t
16
Filippo Fortin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
17
Joshua Berry
La Pomme Marseille
z.t
18
Volodymyr Starchyk
Amore & Vita
z.t
19
Davide Viganò
Lampre - Merida
z.t
20
Miraç Kal
Torku Sekerspor
z.t
21
Pengda Jiao
Champion System Pro Cycling Team
z.t
22
Samad Poor Seiedi
Tabriz Petrochemical Team
z.t
23
Tim Mikelj
Sava
z.t
24
Matej Mohoric
Sava
z.t
25
Matthew Brammeier
Champion System Pro Cycling Team
z.t
26
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
z.t
27
Zhi An Chen
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
z.t
28
Hossein Alizadeh
Amore & Vita
z.t
29
Mathieu Chiocca
Atlas Personal - Jakroo
z.t
30
Angelo Pagani
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
31
Massimo Graziato
Lampre - Merida
z.t
32
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
z.t
33
Ghader Mizbani Iranagh
Tabriz Petrochemical Team
z.t
34
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
z.t
35
Bernard Sulzberger
Drapac Cycling
z.t
36
Abdraimzhan Ishanov
Continental Team Astana
z.t
37
Alexandre Shushemoin
Continental Team Astana
z.t
38
Andrey Mizurov
Torku Sekerspor
z.t
39
Amir Zargari
Azad Univercity Cycling Team
z.t
40
Yoann Paillot
La Pomme Marseille
z.t
41
Nazar Jumabekov
Continental Team Astana
z.t
42
Iker Camaño Ortuzar
Team Netapp - Endura
z.t
43
Moisés Dueñas Nevado
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
44
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
45
Daniil Fominykh
Continental Team Astana
z.t
46
Mehdi Sohrabi
Tabriz Petrochemical Team
z.t
47
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
48
Hossein Askari
Tabriz Petrochemical Team
z.t
49
Tobias Dohlus
Nutrixxion Abus
z.t
50
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Continental Team Astana
z.t
51
Vahid Ghaffari
RTS Racing Team
z.t
52
Amir Kolahdozhagh
Tabriz Petrochemical Team
z.t
53
Johnnie Walker
Drapac Cycling
z.t
54
Antoine Lavieu
La Pomme Marseille
z.t
55
Grischa Janorschke
Nutrixxion Abus
z.t
56
Enrico Barbin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
57
Uri Martins
Amore & Vita
z.t
58
Gregoire Tarride
La Pomme Marseille
z.t
59
Jonathan Clarke
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
z.t
60
Marco Coledan
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
61
Muradjan Khalmuratov
RTS Racing Team
z.t
62
Saeid Safarzadeh
Tabriz Petrochemical Team
z.t
63
Filippo Pozzato
Lampre - Merida
z.t
64
Nik Burjek
Sava
z.t
65
Mathieu Perget
Rietumu - Delfin
z.t
66
Xue Cheng
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
z.t
67
Darío Hernandez
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
68
Fenghong Guo
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
z.t
69
Rahim Emami
RTS Racing Team
z.t
70
Alexander Schmitt
Nutrixxion Abus
z.t
71
Donato De Ieso
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
72
Julien Antomarchi
La Pomme Marseille
z.t
73
Jacobe Keough
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
z.t
74
Stuart Smith
z.t
75
Oleksandr Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
z.t
76
Robbie Hucker
Drapac Cycling
z.t
77
Mitchell Mulhern
z.t
78
Claudio Imhof
Atlas Personal - Jakroo
z.t
79
Nicolas Baldo
Atlas Personal - Jakroo
z.t
80
Daniel Summerhill
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
z.t
81
John Murphy
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
z.t
82
Luigi Miletta
Vini Fantini
z.t
83
Harry Carpenter
z.t
84
Scott Thwaites
Team Netapp - Endura
z.t
85
Daniele Pietropolli
Lampre - Merida
z.t
86
Chun Kai Feng
Champion System Pro Cycling Team
z.t
87
Blaz Jarc
Team Netapp - Endura
z.t
88
Wei Kei Chang
RTS Racing Team
z.t
89
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
z.t
90
Andrea Palini
Lampre - Merida
z.t
91
Federico Butto'
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
92
Francesco Chicchi
Vini Fantini
z.t
93
Yong Tai Wang
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
z.t
94
Shengjun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
95
Ralf Matzka
Team Netapp - Endura
z.t
96
Aldo Ino Ilesic
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
z.t
97
Roberto De Patre
Vini Fantini
z.t
98
Agshin Ismayilov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
99
Jonathan McEvoy
Team Netapp - Endura
z.t
100
John Bohn Ebsen
Synergy Baku Cycling Project
z.t
101
Biao Liu
Champion System Pro Cycling Team
z.t
102
Peilun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
103
Tilegen Maidos
Continental Team Astana
z.t
104
Artem Topchanyuk
Amore & Vita
z.t
105
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
z.t
106
Alireza Asgharzadeh
Tabriz Petrochemical Team
z.t
107
Jaroslaw Dabrowski
Amore & Vita
z.t
108
Cameron Bayly
z.t
109
Erick Rowsell
Team Netapp - Endura
z.t
110
Sun Jae Jang
RTS Racing Team
z.t
111
Mark Dzamastagic
Sava
z.t
112
Max Walsleben
Nutrixxion Abus
z.t
113
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
114
Gregor Gazvoda
Champion System Pro Cycling Team
z.t
115
Davide Frattini
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
z.t
116
Luis Mas Bonet
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
117
Sonny Colbrelli
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
118
Brodie Talbot
op 20'07"
119
Zhaoshun Zhang
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
z.t
120
Niv Libner
Amore & Vita
z.t
121
Ting Deng
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
z.t
122
Jinde Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
123
Matej Razingar
Sava
z.t
124
Andris Smirnovs
Rietumu - Delfin
z.t
125
Zeng Tao Yang
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
z.t
126
Dylan Spiby
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
127
Eugen Wacker
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
128
Dirk Müller
Nutrixxion Abus
z.t
129
Ziga Groselj
Sava
z.t
130
Efren Carazo
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
131
Joshua Lucas Prete
z.t
132
Guillaume Soula
Rietumu - Delfin
z.t
133
Pablo Torres Muino
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
134
Florian Salzinger
Atlas Personal - Jakroo
z.t
135
Jure Bitenc
Sava
z.t
Matthew Clark
DNF
Leonardo Giordani
Vini Fantini
DNF
Fabian Schnaidt
Champion System Pro Cycling Team
DNF
Darren Lapthorne
Drapac Cycling
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst