En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a Castilla y Leon
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
21/05
Ponferrada
León
145,5 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Jonathan Hivert
Direct Energie
11u48'28"
2
Jaime Roson Garcia
Caja Rural - Seguros RGA
op 38"
3
Henrique Casimiro
Efapel
op 55"
4
Richard Carapaz
Movistar Team
op 1'04"
5
Frederico Figueiredo
Sporting / Tavira
op 1'08"
6
Oscar Sevilla Ribera
Medellin - Inder
op 1'09"
7
Antonio Ferreira Carvalho
W52/FC Porto
op 1'14"
8
Joaquim Silva
W52/FC Porto
op 1'19"
9
Jesus Del Pino Corrochano
Efapel
op 1'28"
10
Rodolfo Andres Torres Agudelo
Androni Giocattoli
op 1'30"
11
Alessio Taliani
Androni Giocattoli
z.t
12
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
op 1'37"
13
Iván Ramiro Sosa
Androni Giocattoli
op 1'39"
14
Sergio Pardilla Bellon
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'45"
15
Davide Rebellin
Kuwait - Cartucho.es
op 1'52"
16
Romain Sicard
Direct Energie
op 1'56"
17
Egor Silin
op 2'00"
18
Cristhian Montoya Giraldo
Medellin - Inder
op 2'05"
19
Dmitrii Strakhov
Lokosphinx
op 2'19"
20
Omar Alberto Mendoza Cardona
Equipo Bolivia
op 2'21"
21
Pablo Guerrero Bonilla
RP - Boavista
op 2'25"
22
Wilmar Jahir Perez Munoz
Team Sapura Cycling
op 2'27"
23
Alvaro Trueba Diego
Efapel
op 2'35"
24
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural - Seguros RGA
op 2'42"
25
Mateo Garcia Castaneda
Efapel
op 2'49"
26
Lilian Calmejane
Direct Energie
op 2'54"
27
André Lima César Fonte
LA / Metalusa Blackjack
op 2'56"
28
Oscar Eduardo Sanchez Guarin
Bicicletas Strongman
op 2'59"
29
Alexander Vdovin
Lokosphinx
op 3'00"
30
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
op 3'04"
31
Dayer Uberney Quintana Rojas
Movistar Team
op 3'06"
32
Sergei Shilov
Lokosphinx
op 3'19"
33
Awet Ghebremedhin
Kuwait - Cartucho.es
op 3'23"
34
Daniel Turek
Israel Cycling Academy
z.t
35
Egan Arley Bernal Gomez
Androni Giocattoli
z.t
36
Aristobulo Cala
Bicicletas Strongman
z.t
37
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
Medellin - Inder
op 3'37"
38
Andrea Vendrame
Androni Giocattoli
op 3'49"
39
Alexander Evtushenko
Lokosphinx
op 3'59"
40
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Efapel
op 4'04"
41
Samuel Blanco Prol
LA / Metalusa Blackjack
op 4'08"
42
Domingos André Maciel Gonçalves
RP - Boavista
op 4'12"
43
Benat Txoperena Matxikote
Euskadi Basque Country - Murias
op 4'23"
44
Victor Niño Corredor
Team Sapura Cycling
op 4'24"
45
Ibai Salas
Burgos BH
op 4'38"
46
Gilber Zurita
Equipo Bolivia
op 4'43"
47
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
GW Shimano
op 5'05"
48
Nuno Bico Matos
Movistar Team
op 5'20"
49
Jóni Silva Brandao
Sporting / Tavira
z.t
50
Gabriel Silva Luís Gomes
RP - Boavista
op 5'30"
51
Juan Ignacio Pérez Martin
W52/FC Porto
op 5'34"
52
Robigzon Leandro Oyola Oyola
Medellin - Inder
op 6'19"
53
Didier Alexander Sastoque
Bicicletas Strongman
op 6'29"
54
José Manuel Gutierrez Revuelta
Kuwait - Cartucho.es
op 6'30"
55
Rafael Ferreira Reis
Caja Rural - Seguros RGA
op 6'34"
56
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
op 6'39"
57
Pablo Torres Muino
Burgos BH
z.t
58
Daniel Rozo
Bicicletas Strongman
op 7'08"
59
Hugo De Matos Sancho
LA / Metalusa Blackjack
op 7'12"
60
Perrig Quemeneur
Direct Energie
op 7'20"
61
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskadi Basque Country - Murias
op 7'23"
62
Brian Nauleau
Direct Energie
op 7'35"
63
Tyler Williams
Israel Cycling Academy
op 8'07"
64
Daniel Mestre
Efapel
op 8'27"
65
Carlos Jimenez Lozano
Equipo Bolivia
op 8'34"
66
Joao Rodrigues
W52/FC Porto
op 8'39"
67
Angel Lorenzo Sanchez Rebollido
W52/FC Porto
op 8'43"
68
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli
op 8'45"
69
Bruno Duarte Ferreira Silva
Efapel
op 8'50"
70
Daniel Sánchez
RP - Boavista
op 8'55"
71
Stiven Calderon Porras
Bicicletas Strongman
op 8'56"
72
Ivan Martinez Jimenez
Equipo Bolivia
op 9'08"
73
Aitor Gonzalez
Euskadi Basque Country - Murias
op 9'21"
74
Carlos Barbero Cuesta
Movistar Team
op 10'25"
75
Daniel Freitas
W52/FC Porto
op 10'35"
76
Eduard Prades Reverte
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
77
Diego Rubio Hernandez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
78
Brayan Stiven Ramirez Chacon
Medellin - Inder
z.t
79
David Arroyo Duran
Caja Rural - Seguros RGA
op 10'50"
80
Thomas Voeckler
Direct Energie
op 10'51"
81
Roberto Gonzalez
op 10'52"
82
Filipe Duarte Cardoso Sousa
RP - Boavista
op 10'58"
83
Marcos Jurado Rodriguez
Burgos BH
op 11'32"
84
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
op 11'40"
85
Rafael Silva
Efapel
op 11'46"
86
Hector Carretero
Movistar Team
op 13'22"
87
Miguel Angel Benito Diez
Caja Rural - Seguros RGA
op 13'25"
88
Guillaume De Almeida
op 13'37"
89
Tony Hurel
Direct Energie
op 13'40"
90
Walter Alejandro Vargas Alzate
Medellin - Inder
op 15'36"
91
Jason Christie
op 15'49"
92
Axel Costa Soria
Kuwait - Cartucho.es
op 16'22"
93
Carlos Amurrio
Equipo Bolivia
op 16'24"
94
Mihkel Raim
Israel Cycling Academy
op 17'04"
95
Lemus Davila Luis Enrique
Israel Cycling Academy
op 17'08"
96
Luis Afonso
LA / Metalusa Blackjack
op 17'14"
97
Juan Esteban Arango Carvajal
Medellin - Inder
op 17'33"
98
Adrián Gonzalez Velasco
Euskadi Basque Country - Murias
op 17'56"
99
Filipe Silva Luís Fernandes
Sporting / Tavira
op 18'41"
100
Jason Lowndes
Israel Cycling Academy
op 18'43"
101
Marvin Angarita
Equipo Bolivia
op 19'45"
102
Julian Barrientos
Equipo Bolivia
op 20'13"
103
Eloy Teruel Rovira
op 20'28"
104
Edwin Torres
Kuwait - Cartucho.es
op 20'34"
105
Shaun-Nick Bester
Sporting / Tavira
op 25'02"
106
Artem Samolenkov
Lokosphinx
op 25'17"
107
Fabrice Jeandesboz
Direct Energie
op 32'41"
108
Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
op 34'46"
Piter Campero Villaroel
Equipo Bolivia
DNF
Raul Castrillo Sedano
Burgos BH
DNF
Victor Etxebarria Carrasco
RP - Boavista
DNF
Julen Irizar Laskurain
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Matteo Malucelli
Androni Giocattoli
DNF
João Matias
LA / Metalusa Blackjack
DNF
Rinaldo Nocentini
Sporting / Tavira
DNF
Alvaro Robredo Crespo
Burgos BH
DNF
Weimar Alfonso Roldan Ortiz
Medellin - Inder
DNF
Juan Sebastian Tamayo Martinez
Bicicletas Strongman
DNF
Jacobo Ucha
W52/FC Porto
DNF
Sergey Vdovin
Lokosphinx
DNF
Mohamad Izzat Hilmi Abdul Halil
Team Sapura Cycling
DNF
Antonio Angulo Sampedro
LA / Metalusa Blackjack
DNF
Jorge Cubero Galvez
Burgos BH
DNF
Jesús Ezquerra Muela
Sporting / Tavira
DNF
Mario Gonzalez Salas
Sporting / Tavira
DNF
David Da Silva Livramento
Sporting / Tavira
DNF
Daniel Lopez Parada
Burgos BH
DNF
Oscar Rodriguez Garaicoechea
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Aviv Yechzkel
Israel Cycling Academy
DNF
Carlos Becerra
Bicicletas Strongman
DNS
Mamyr Stash
Lokosphinx
DSQ
Muhamad Zawawi Azman
Team Sapura Cycling
OTL
Matt Boys
Kuwait - Cartucho.es
OTL
Muhsin Al Redha Misbah
Team Sapura Cycling
OTL
Fitri Saharil
Team Sapura Cycling
OTL
Adriano Malori
Movistar Team
DNF
Xuban Perez
RP - Boavista
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst