En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a Castilla y Leon
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
17/05
Zamora
Alto de Lubian
179.2 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
David Belda Garcia
Burgos-BH
4u29'17"
2
Marcos García Fernandez
Caja Rural
op 53"
3
Sylwester Szmyd
Movistar Team
op 55"
4
Aleksey Rybalkin
Lokosphinx
op 1'28"
5
Edgar Miguel Lemos Pinto
La Aluminios - Antarte
op 1'45"
6
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
z.t
7
Jesus Del Pino Corrochano
Burgos-BH
z.t
8
Frederico Figueiredo
Radio Popular
z.t
9
David Arroyo Duran
Caja Rural
op 1'56"
10
Ricardo Mestre
Efapel - Glassdrive
z.t
11
Antonio Ferreira Carvalho
La Aluminios - Antarte
z.t
12
Raul Garcia De Mateo Rubio
Louletano - Dunas Douradas
op 2'08"
13
Sandro Filipe Silva Pinto
Louletano - Dunas Douradas
z.t
14
Juan Jose Oroz Ugalde
Burgos-BH
op 2'20"
15
Juan Ernesto Chamorro Chitan
4-72 Colombia
op 2'27"
16
Matteo Busato
MG Kvis - Trevigiani
z.t
17
Jaime Roson Garcia
Team Ecuador
op 2'41"
18
Victor De La Parte Gonzalez
Efapel - Glassdrive
z.t
19
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural
z.t
20
Hugo De Matos Sancho
La Aluminios - Antarte
op 2'48"
21
Amets Txurruka Ansola
Caja Rural
z.t
22
Simone Petilli
Area Zero Pro Team
op 2'52"
23
Miguel Minguez Ayala
Euskadi
z.t
24
Igor Merino Cortazar
Burgos-BH
z.t
25
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
26
Victor Etxebarria Carrasco
Euskadi
op 2'57"
27
Hugo Sabido
La Aluminios - Antarte
op 3'00"
28
Luis Afonso
La Aluminios - Antarte
op 3'27"
29
Micael Isidoro
Louletano - Dunas Douradas
z.t
30
Higinio Fernandez Suarez
Team Ecuador
z.t
31
André Lima César Fonte
Radio Popular
z.t
32
Fernando Orjuela Gutierrez
4-72 Colombia
op 3'43"
33
Nikodemus Holler
Team Stuttgart
z.t
34
Diego Antonio Ochoa Camargo
4-72 Colombia
op 3'49"
35
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
z.t
36
Paolo Ciavatta
Area Zero Pro Team
op 3'56"
37
Sergei Shilov
Lokosphinx
op 4'13"
38
Mikel Iturria Segurola
Euskadi
op 4'31"
39
Pablo Lechuga Rodriguez
Euskadi
z.t
40
Hernani Broco
Louletano - Dunas Douradas
z.t
41
Hélder Fernandes Ferreira
Efapel - Glassdrive
op 4'39"
42
Luca Chirico
MG Kvis - Trevigiani
op 4'59"
43
Víctor Martín Hernandez
Burgos-BH
op 5'08"
44
Ruben Menendez Velasco
Team Differdange - Losch
op 5'12"
45
Nicola Dal Santo
Nankang - Fondriest
op 5'20"
46
Francisco Javier Moreno Allue
Louletano - Dunas Douradas
op 5'48"
47
Daniel Eduardo Moreira Silva
Radio Popular
z.t
48
Celio Cristiano Sousa
Radio Popular
z.t
49
Nuno Bico Matos
Radio Popular
z.t
50
Bernardo Albeiro Suaza Arango
4-72 Colombia
op 6'18"
51
Ever Alexander Rivera Guerrero
4-72 Colombia
z.t
52
Antonio Merolese
Nankang - Fondriest
op 6'30"
53
Jaume Rovira Pous
Team Ecuador
op 6'46"
54
Segundo Navarrete
Team Ecuador
z.t
55
Luis Léon Sanchez Gil
Caja Rural
op 6'55"
56
Virgilio Martins Dos Santos
Radio Popular
op 8'08"
57
Sergio Ferreira Sousa
Efapel - Glassdrive
z.t
58
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Efapel - Glassdrive
z.t
59
Arkimedes Arguelyes Rodriges
Lokosphinx
z.t
60
André Mourato
La Aluminios - Antarte
z.t
61
Pablo Torres Muino
Burgos-BH
op 8'45"
62
Matteo Belli
Nankang - Fondriest
z.t
63
Alexander Krieger
Team Stuttgart
z.t
64
Vicente Garcia De Mateos Rubio
Louletano - Dunas Douradas
op 9'55"
65
Alfredo Balloni
Nankang - Fondriest
op 10'42"
66
Riccardo Donato
MG Kvis - Trevigiani
op 10'48"
67
Diego Milan Jimenez
Team Differdange - Losch
op 11'19"
68
Marcel Weber
Team Stuttgart
op 12'00"
69
Fernando Grijalba
Caja Rural
z.t
70
Lorenzo Di Remigio
MG Kvis - Trevigiani
z.t
71
Haritz Orbe Urrutia
Euskadi
z.t
72
Ibai Salas
Burgos-BH
z.t
73
Evgeny Shalunov
Lokosphinx
z.t
74
Daniel Freitas
La Aluminios - Antarte
z.t
75
Raul Alarcon Garcia
Louletano - Dunas Douradas
z.t
76
Gianluca Mengardo
Area Zero Pro Team
op 12'34"
77
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
op 13'00"
78
Alexander Vdovin
Lokosphinx
z.t
79
Jose Ragonessi
Team Ecuador
z.t
80
Giovanni Visconti
Movistar Team
op 14'17"
81
Alex Dowsett
Movistar Team
op 14'26"
82
Marco Tecchio
Area Zero Pro Team
op 14'37"
83
Christopher Muche
Team Stuttgart
op 15'07"
84
Damien Garcia
Team Differdange - Losch
op 15'19"
85
Juan Diego Quintero Gil
4-72 Colombia
op 16'41"
86
Ricardo Ferreira
Radio Popular
op 16'54"
87
Rui Miguel Sousa Barbosa
Radio Popular
z.t
88
Jon Larrinaga
Euskadi
z.t
89
Carlos Ivan Oyarzun Guinez
Efapel - Glassdrive
z.t
90
Diego Rubio Hernandez
Efapel - Glassdrive
z.t
91
Joaquin Sobrino Martinez
Team Differdange - Losch
z.t
92
Carlos Barbero Cuesta
Euskadi
z.t
93
Benat Txoperena Matxikote
Euskadi
z.t
94
Sergey Vdovin
Lokosphinx
z.t
95
Pablo Lastras Garcia
Movistar Team
z.t
96
Sebastiano Frassetto
Team Differdange - Losch
z.t
97
Daniele Aldegheri
MG Kvis - Trevigiani
z.t
98
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
z.t
99
Jorge Martín Montenegro
Louletano - Dunas Douradas
op 17'01"
100
Andrei Nechita
MG Kvis - Trevigiani
op 17'02"
101
Gianluca Leonardi
Area Zero Pro Team
z.t
102
Pedro Paulinho
La Aluminios - Antarte
op 18'55"
103
Francesco Lasca
Caja Rural
op 19'42"
104
Matteo Gozzi
Nankang - Fondriest
z.t
105
Garikoitz Bravo Oiarbide
Efapel - Glassdrive
op 20'52"
106
Fabio Chinello
Area Zero Pro Team
op 21'03"
107
Rino Gasparrini
MG Kvis - Trevigiani
op 22'38"
108
Mattia Frapporti
MG Kvis - Trevigiani
z.t
109
Jasha Sütterlin
Movistar Team
z.t
110
Filippo Baggio
Nankang - Fondriest
z.t
111
Stefano Tonin
Area Zero Pro Team
op 23'32"
112
Lorenzo Trabucco
Nankang - Fondriest
op 23'47"
113
Isaac Carbonell Rabat
Team Ecuador
op 24'10"
114
Kevin Suarez Martinez
Team Differdange - Losch
op 24'27"
115
Enrique Sanz
Movistar Team
op 24'40"
116
Giacomo Forconi
Nankang - Fondriest
z.t
117
Augusto Sanchez Beriguete
Team Differdange - Losch
op 24'52"
118
Darío Hernandez
Burgos-BH
op 25'19"
Silvio Giorni
Area Zero Pro Team
DNF
Bayron Guama de la Cruz
Team Ecuador
DNF
Carlos Alberto Uran Arroyave
4-72 Colombia
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst