En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a Castilla y Leon
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
14/04
Aguilar de Campoo
Cervera de Pisuerga
183.1 km
Uitslag
Eindstand
1
Rubén Plaza Molina
Movistar Team
4u30'36"
2
Francisco Mancebo Perez
5 Hour Energy
op 2"
3
Carlos Barbero Cuesta
Euskadi
op 7"
4
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
op 11"
5
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
z.t
6
Julien El Fares
Sojasun
z.t
7
Sergey Firsanov
Rusvelo
z.t
8
Amets Txurruka Ansola
Caja Rural
z.t
9
Evgeny Shalunov
Lokosphinx
z.t
10
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Colombia
z.t
11
Mikhail Antonov
Lokosphinx
z.t
12
Fabrice Jeandesboz
Sojasun
z.t
13
Francesco Lasca
Caja Rural
z.t
14
Juan Villegas
472 - Colombia
z.t
15
Edson Calderon
472 - Colombia
op 15"
16
Aritz Bagües
Euskadi
op 20"
17
Sergio Ferreira Sousa
Efapel - Glassdrive
z.t
18
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke - Shanks
z.t
19
Juan Pablo Suarez Suarez
Colombia
z.t
20
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
21
Alexis Vuillermoz
Sojasun
op 27"
22
Dalivier Ospina Navarro
Colombia
z.t
23
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
z.t
24
Moisés Dueñas Nevado
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
25
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
26
Juan Ernesto Chamorro Chitan
472 - Colombia
z.t
27
André Lima César Fonte
Efapel - Glassdrive
z.t
28
Wilson Alexander Marentes Torres
Colombia
op 37"
29
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi
op 45"
30
Nuño Ribeiro
Efapel - Glassdrive
z.t
31
Sergei Pomoshnikov
Rusvelo
z.t
32
Hugo Sebastian Salazar Castaneda
472 - Colombia
op 54"
33
Roy Sentjens
Cyclingteam De Rijke - Shanks
op 56"
34
Aleksey Rybalkin
Lokosphinx
op 1'01"
35
Juan Esteban Arango Carvajal
Colombia
z.t
36
Javier Megias Leal
Team Novo Nordisk
z.t
37
Maxime Mederel
Sojasun
z.t
38
Marsh Cooper
Optum P/B Kelly Benefit Strategies
z.t
39
Arkimedes Arguelyes Rodriges
Lokosphinx
z.t
40
Huub Duyn
Cyclingteam De Rijke - Shanks
z.t
41
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
op 1'05"
42
Max Jenkins
5 Hour Energy
op 1'11"
43
Taylor Sheldon
5 Hour Energy
z.t
44
Jorge Azanza Soto
Euskaltel - Euskadi
z.t
45
Sjoerd Kouwenhoven
Cyclingteam De Rijke - Shanks
op 1'21"
46
Marcos García Fernandez
Caja Rural
op 1'24"
47
Sergei Shilov
Lokosphinx
op 1'29"
48
Igor Merino Cortazar
Euskadi
op 1'36"
49
Sergey Klimov
Rusvelo
op 1'50"
50
Pavel Kochetkov
Rusvelo
op 2'08"
51
Nikolay Trusov
Cyclingteam De Rijke - Shanks
z.t
52
Adrian Palomares Villaplana
Cyclingteam De Rijke - Shanks
z.t
53
Haritz Orbe Urrutia
Euskadi
op 2'10"
54
Gennadiy Tatarinov
Rusvelo
z.t
55
Jérémie Galland
Sojasun
op 2'16"
56
Andre Fernando S. Martins Cardoso
Caja Rural
op 2'30"
57
Sylwester Szmyd
Movistar Team
op 2'36"
58
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
op 2'50"
59
Vladimir Karpets
Movistar Team
z.t
60
Julio Alexis Camacho Bernal
Colombia
op 2'57"
61
Luis Mas Bonet
Burgos BH - Castilla y Leon
op 3'09"
62
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
op 3'34"
63
Artem Ovechkin
Rusvelo
op 3'41"
64
Robert Sweeting
5 Hour Energy
op 3'50"
65
Hernani Broco
Efapel - Glassdrive
z.t
66
Camilo Andres Suarez Albarracin
472 - Colombia
op 3'53"
67
Sebastian Salas
Optum P/B Kelly Benefit Strategies
op 4'36"
68
Enrique Sanz
Movistar Team
z.t
69
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Efapel - Glassdrive
z.t
70
Robert Vrecer
Euskaltel - Euskadi
z.t
71
Ever Alexander Rivera Guerrero
472 - Colombia
op 4'39"
72
Jesus Del Pino Corrochano
Burgos BH - Castilla y Leon
op 5'13"
73
David Lelay
Sojasun
op 5'26"
74
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
op 5'45"
75
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
76
Neofytos Sakellaridis Mangouras
SP Tableware
op 5'58"
77
Eloy Teruel Rovira
Movistar Team
z.t
78
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
op 7'19"
79
Nathaniel English
5 Hour Energy
op 8'08"
80
Ricardo Mestre
Euskaltel - Euskadi
z.t
81
Martijn Verschoor
Team Novo Nordisk
z.t
82
Victor De La Parte Gonzalez
SP Tableware
op 8'26"
83
Joaquin Sobrino Martinez
SP Tableware
z.t
84
Jon Larrinaga
Euskadi
z.t
85
Brice Feillu
Sojasun
op 8'33"
86
Mikel Iturria Segurola
Euskadi
z.t
87
Michael Friedman
Optum P/B Kelly Benefit Strategies
op 8'36"
88
Alexander Candelario
Optum P/B Kelly Benefit Strategies
z.t
89
James Stemper
5 Hour Energy
op 14'15"
90
Jesse Anthony
Optum P/B Kelly Benefit Strategies
z.t
91
Ruben Fernandez Andujar
Caja Rural
z.t
92
Pablo Torres Muino
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
93
Yelko Gomez
Caja Rural
z.t
94
Ilnur Zakarin
Rusvelo
z.t
95
Paul Poux
Sojasun
op 16'51"
96
Fabio Calabria
Team Novo Nordisk
z.t
97
Juan Pablo Valencia
Colombia
z.t
98
Duber Armando Quintero Artunduaga
Colombia
z.t
99
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
100
Ken Hanson
Optum P/B Kelly Benefit Strategies
z.t
101
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
102
Darío Hernandez
Burgos BH - Castilla y Leon
z.t
103
Igor Boev
Rusvelo
z.t
104
Jon Aberasturi Izaga
Euskaltel - Euskadi
z.t
105
David Williams
5 Hour Energy
z.t
106
Boris Shpilevskiy
Lokosphinx
z.t
107
Petrus van Dijk
SP Tableware
op 18'38"
108
Georgios Karatzios
SP Tableware
z.t
109
Panagiotis Chatzakis
SP Tableware
z.t
Steve Bekaert
Burgos BH - Castilla y Leon
DNF
Efren Carazo
Burgos BH - Castilla y Leon
DNF
Jesus Castaño
472 - Colombia
DNF
Omar Fraile Matarranza
Caja Rural
DNF
Dylan Groenewegen
Cyclingteam De Rijke - Shanks
DNF
Unai Iparragirre
Euskadi
DNF
Shawn Milne
5 Hour Energy
DNF
Jóni Silva Brandao
Efapel - Glassdrive
DNF
Sandro Filipe Silva Pinto
Efapel - Glassdrive
DNF
Vasileios Simantirakis
SP Tableware
DNF
Thomas Soladay
Optum P/B Kelly Benefit Strategies
DNF
Carlos Alberto Uran Arroyave
472 - Colombia
DNF
Ricardo Vilela
Efapel - Glassdrive
DNF
Eric Young
Optum P/B Kelly Benefit Strategies
DNF
Kevin De Mesmaeker
Team Novo Nordisk
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst