En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Tour de Slovaquie
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
10/06
Štrbské Pleso
Zuberec
193.2 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Mauro Finetto
Unieuro Wilier
11u56'02"
2
Vitaliy Buts
Kolss-BDC Team
op 7"
3
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
op 9"
4
Hamish Schreurs
Klein Constantia
op 13"
5
Mark Christian
Team Wiggins
op 19"
6
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
op 1'59"
7
Kevin Pauwels
Marlux - Napoleon Games
op 2'03"
8
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
z.t
9
Maximilian Schachmann
Klein Constantia
op 2'04"
10
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
op 2'06"
11
Mikkel Froelich Honoré
Lotto - Soudal U23
op 2'08"
12
Marek Canecky
Amplatz - BMC
z.t
13
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
z.t
14
Alex Turrin
Unieuro Wilier
op 2'09"
15
James Callum Shaw
Lotto - Soudal U23
z.t
16
Bartosz Warchol
Whirlpool - Author
z.t
17
James Knox
Team Wiggins
op 2'10"
18
Antonio Santoro
Meridiana Kamen Team
op 2'11"
19
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
op 2'12"
20
Liam Holohan
Team Wiggins
z.t
21
James McLaughlin
Team Felbermayr Simplon Wels
op 2'13"
22
Jhonnatan Manuel Narvaez
op 2'14"
23
Sergiy Lagkuti
Kolss-BDC Team
z.t
24
Matteo Spreafico
Kolss-BDC Team
op 2'15"
25
Daniel Pearson
Team Wiggins
op 2'16"
26
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
z.t
27
Matteo Rabottini
op 2'18"
28
Frantisek Sisr
Klein Constantia
op 2'22"
29
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
op 2'29"
30
Derk Abel Beckeringh
Parkhotel Valkenburg Continental Team
op 2'33"
31
Jan Tratnik
Amplatz - BMC
op 2'36"
32
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Maratoni.lv
op 2'37"
33
Stefan Poll
WSA - Greenlife
op 2'42"
34
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
op 2'43"
35
Fabian Schormaier
LKT Team Brandenburg
op 2'46"
36
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
op 2'48"
37
Jim van den Berg
Parkhotel Valkenburg Continental Team
z.t
38
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
op 2'49"
39
Eriks Toms Gavars
Rietumu - Delfin
op 2'50"
40
Tomas Buchacek
Whirlpool - Author
z.t
41
Mykhaylo Kononenko
Kolss-BDC Team
z.t
42
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
op 3'03"
43
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
op 3'07"
44
Lubos Malovec
Cycling Academy Team
op 3'13"
45
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
op 3'16"
46
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal U23
z.t
47
Dion Beukeboom
Parkhotel Valkenburg Continental Team
op 3'17"
48
Martin Hunal
Whirlpool - Author
op 3'24"
49
Dieter Vanthourenhout
Marlux - Napoleon Games
z.t
50
Roman Bronis
CK Pribram Fany Gastro
op 3'29"
51
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
op 3'30"
52
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
op 3'38"
53
Filippo Fortin
GM Europa Ovini
op 4'04"
54
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
op 4'15"
55
Maximilian Kuen
Amplatz - BMC
op 4'20"
56
Asmund Romstad Lovik
Team Fixit.no
op 4'33"
57
Ondrej Glajza
op 4'44"
58
Oleksandr Prevar
Kolss-BDC Team
op 5'16"
59
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
op 5'19"
60
Enrico Salvador
Unieuro Wilier
op 5'33"
61
Johannes Schinnagel
Team Felbermayr Simplon Wels
op 5'50"
62
Andrea Ruscetta
GM Europa Ovini
op 5'57"
63
Dennis Bakker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
op 6'55"
64
Sindre Eid Hermansen
Team Fixit.no
op 7'04"
65
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
op 7'10"
66
Paulius Siskevicius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
op 7'19"
67
Thomas Joseph
Marlux - Napoleon Games
op 7'33"
68
Michael Thompson
Team Wiggins
op 7'49"
69
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
op 8'16"
70
Andi Bajc
Amplatz - BMC
op 8'19"
71
Lukas Schlemmer
WSA - Greenlife
op 9'16"
72
Mohcine Elkouraji
op 12'17"
73
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
op 12'24"
74
Adrian Gjolberg
Team Fixit.no
op 14'17"
75
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
op 14'20"
76
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
z.t
77
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
op 14'22"
78
Yorben Van Tichelt
Marlux - Napoleon Games
op 15'00"
79
Angelo De Clercq
Marlux - Napoleon Games
op 15'25"
80
Andris Smirnovs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
op 16'26"
81
Klaus Rubenis
op 16'37"
82
Joachim Vanreyten
Lotto - Soudal U23
op 21'29"
83
Leon Rohde
LKT Team Brandenburg
op 22'18"
84
Filip Taragel
op 23'06"
85
Andrea Cacciotti
Unieuro Wilier
z.t
86
Milan Menten
Lotto - Soudal U23
op 27'26"
87
Andreas Umhaller
Amplatz - BMC
op 27'35"
88
Andriy Vasylyuk
Kolss-BDC Team
op 27'38"
89
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
op 28'50"
90
Jannik Steimle
Team Felbermayr Simplon Wels
op 30'14"
91
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
op 33'21"
92
Vojtech Hacecky
Whirlpool - Author
op 33'43"
93
Maros Kovac
Dukla Banska Bystrica
op 33'44"
94
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
op 33'47"
95
Alois Kankovsky
Whirlpool - Author
z.t
96
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
op 33'48"
97
Tomas Visnovsky
op 33'49"
98
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
op 33'50"
99
Samuel Lowe
Team Wiggins
z.t
100
Jiri Sorm
Whirlpool - Author
op 33'51"
101
Mykolas Raciunas
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
z.t
102
Soufiane Sahbaoui
op 33'52"
103
Leon Berger
LKT Team Brandenburg
op 33'57"
104
Andreas Skjaelo Jacobsen
Team Fixit.no
op 35'13"
105
Jan Sokol
WSA - Greenlife
op 35'14"
106
Juraj Karas
op 35'36"
107
Jan William Jensen
Team Fixit.no
op 37'04"
108
Matteo Malucelli
Unieuro Wilier
op 37'58"
109
Davide Plebani
Unieuro Wilier
op 38'10"
110
Michele Viola
Meridiana Kamen Team
op 38'13"
111
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
op 38'14"
112
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
op 38'17"
113
Oleksandr Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
op 38'18"
114
Sebastian Wotschke
LKT Team Brandenburg
op 38'23"
115
Hardzei Tsishchanka
op 41'39"
116
Kristian Zimany
Dukla Banska Bystrica
op 42'12"
117
Yauheni Akhramenka
op 42'43"
118
Yauheni Karaliok
op 45'13"
119
Svetikas Gintaras
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
op 1u01'14"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2002
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst