En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Tour of Malopolska
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
17/06
Jodlownik
Rabka Zdrój
166 km
Uitslag
Stand
1
Tomasz Marczynski
CCC Polsat Polkowice
6u44'16"
2
Marek Rutkiewicz
CCC Polsat Polkowice
op 30"
3
Lukasz Bodnar
CCC Polsat Polkowice
op 37"
4
Adrian Kurek
op 40"
5
Tijmen Eising
Sunweb - Revor
op 5'16"
6
Pawel Cieslik
Bank BGZ
op 5'24"
7
Damian Walczak
op 5'27"
8
Matej Jurco
Dukla Trencin Merida
op 5'31"
9
Jacek Morajko
CCC Polsat Polkowice
op 5'52"
10
Kevin Pauwels
Sunweb - Revor
op 5'53"
11
Mariusz Gil
Baboco
z.t
12
Jim Aernouts
Sunweb - Revor
z.t
13
Adam Pierzga
z.t
14
Michal Podlaski
z.t
15
Artur Detko
Bank BGZ
z.t
16
Matvey Zubov
z.t
17
Robert Radosz
z.t
18
Marcin Sapa
z.t
19
Patrik Tybor
Dukla Trencin Merida
z.t
20
Krzysztof Tracz
z.t
21
Michal Olejnik
z.t
22
Klaas Vantornout
Sunweb - Revor
z.t
23
Karol Domagalski
z.t
24
Jiri Polnický
Sunweb - Revor
z.t
25
Matej Vysna
Dukla Trencin Merida
z.t
26
Dariusz Baranowski
z.t
27
Andzs Flaksis
z.t
28
Radoslaw Romianik
Bank BGZ
z.t
29
Ivan Savitskiy
z.t
30
Jaroslaw Dabrowski
z.t
31
Mateusz Komar
z.t
32
Vadim Maslennikov
z.t
33
Janis Dakteris
z.t
34
Dariusz Rudnicki
op 6'02"
35
Mariusz Witecki
CCC Polsat Polkowice
op 6'13"
36
Oleksandr Sheydyk
ISD - Lampre Continental
op 9'19"
37
Sven Beelen
Sunweb - Revor
op 9'22"
38
Roman Kolstov
z.t
39
Marcin Ziemianek
z.t
40
Evgeny Reshetko
op 9'38"
41
Alexander Foliforov
op 15'14"
42
Peter Renner
op 15'20"
43
Wolfgang Brandl
op 15'27"
44
Kirill Yatsevich
z.t
45
Alexander Sulimov
op 15'30"
46
Adam Wadecki
op 15'36"
47
Krzysztof Jezowski
Bank BGZ
z.t
48
Marc Reyness
PSK Whirlpool - Author
z.t
49
Artis Pujats
z.t
50
Pawel Kister
z.t
51
Gianni Denolf
Baboco
z.t
52
Wojciech Migdal
z.t
53
Xandro Meurisse
Baboco
z.t
54
Denys Karnulin
ISD - Lampre Continental
z.t
55
Spas Gyurov
z.t
56
Joshua Lucas Prete
PSK Whirlpool - Author
z.t
57
Ritchie Denolf
Baboco
z.t
58
Blazej Janiaczyk
CCC Polsat Polkowice
z.t
59
Andris Smirnovs
z.t
60
Wojciech Wrega
z.t
61
Christopher Schunk
z.t
62
Kristof Zegers
Baboco
z.t
63
Aleksey Velikanov
z.t
64
Lukasz Strzedula
z.t
65
Indulis Bekmanis
z.t
66
Tomasz Lisowicz
Bank BGZ
z.t
67
Vojtech Dlouhy
PSK Whirlpool - Author
z.t
68
Jaroslaw Rebiewski
Bank BGZ
z.t
69
Martin Mahdar
Dukla Trencin Merida
z.t
70
Andrzej Gaj
z.t
71
Alexey Belov
z.t
72
Fabian Holzmeier
z.t
73
Michal Malejka
z.t
74
Valdis Zogota
z.t
75
Arkadiusz Kogut
z.t
76
Damian Ziemianin
z.t
77
Frantisek Padour
PSK Whirlpool - Author
z.t
78
Jakub Vecera
PSK Whirlpool - Author
z.t
79
Radostin Yordanov
z.t
80
Jan Sipeky
Dukla Trencin Merida
z.t
81
Grzegorz Kwiatkowski
z.t
82
Jiri Hudecek
PSK Whirlpool - Author
z.t
83
Piotr Krajewski
op 15'46"
84
Valentin Stoenchev
op 16'28"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst