En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour d'Alsace
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
28/07
Rust (Europapark)
Scherwiller
156.9 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Roland Thalmann
Team Vorarlberg
3u53'18"
2
Lennert Van Eetvelt
Lotto - Soudal U23
z.t
3
Thomas Gloag
Trinity Racing
z.t
4
Reuben Thompson
Groupama - FDJ CT
z.t
5
Xavier Finlay Pickering
Groupama - FDJ CT
op 4"
6
Lars Boven
Jumbo-Visma Development Team
op 1'03"
7
Drew Morey
Team Bridgelane
op 1'05"
8
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
op 1'44"
9
Michael Boros
Elkov - Kasper
z.t
10
Matthew Dinham
Team Bridgelane
z.t
11
Eli Iserbyt
Pauwels Sauzen - Bingoal
z.t
12
Nicolas Debeaumarche
St Michel - Auber 93
z.t
13
Lukas Meiler
Team Vorarlberg
z.t
14
Elias Maris
Leopard Pro Cycling
z.t
15
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg
z.t
16
Jordan Jegat
Team U Nantes Atlantique
z.t
17
Witse Meeussen
Pauwels Sauzen - Bingoal
z.t
18
Carson Miles
Premier Tech U23 Cycling Project
z.t
19
Marcus Sander Hansen
Uno-X Dare Development Team
z.t
20
Nicolas Breuillard
z.t
21
Dean Harvey
z.t
22
Petr Kelemen
Swiss Racing Academy
z.t
23
Samuel Jenner
Team Bridgelane
z.t
24
Robin Juel Skivild
Uno-X Dare Development Team
z.t
25
Karel Vacek
Tirol KTM Cycling Team
z.t
26
Ramses Debruyne
Lotto - Soudal U23
z.t
27
Baptiste Huyet
z.t
28
Stephane Rossetto
St Michel - Auber 93
z.t
29
Axel Mariault
Team U Nantes Atlantique
z.t
30
Louis Richard
Team U Nantes Atlantique
z.t
31
Clément Braz Afonso
z.t
32
Arthur Kluckers
Leopard Pro Cycling
z.t
33
Tijmen Graat
Jumbo-Visma Development Team
z.t
34
Jon Agirre Egaña
Equipo Kern Pharma
z.t
35
Florian Lipowitz
Tirol KTM Cycling Team
z.t
36
Riccardo Zoidl
Team Vorarlberg
z.t
37
Leo Hayter
Hagens Berman Axeon
z.t
38
Hannes Wilksch
Development Team DSM
z.t
39
Magnus Kulset
Uno-X Dare Development Team
z.t
40
Yael Joalland
Team U Nantes Atlantique
z.t
41
Clément Delcros
z.t
42
Carlos Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
z.t
43
Ivan Moreno Sanchez
Equipo Kern Pharma
op 2'10"
44
Morne Van Niekerk
St Michel - Auber 93
op 4'10"
45
Thomas Bonnet
op 8'18"
46
Lorenzo Masciarelli
Pauwels Sauzen - Bingoal
z.t
47
Paul Buschek
Tirol KTM Cycling Team
z.t
48
Romain Gregoire
Groupama - FDJ CT
op 8'22"
49
Guillaume Dauschy
Premier Tech U23 Cycling Project
op 9'09"
50
Gwen Leclainche
z.t
51
Filip Reha
Elkov - Kasper
z.t
52
Moritz Kretschy
Rad-Net Rose Team
z.t
53
Rhys Robotham
Team Bridgelane
op 9'11"
54
Lukas Ruegg
Team Vorarlberg
z.t
55
Alexis Guerin
Team Vorarlberg
z.t
56
Alexandre Vinokurov
Astana Qazaqstan Development Team
op 10'05"
57
Robin Plamondon
Premier Tech U23 Cycling Project
op 10'07"
58
Charles-Étienne Chrétien
Premier Tech U23 Cycling Project
z.t
59
Colby Simmons
Jumbo-Visma Development Team
op 10'10"
60
Théo Thomas
Tormans Cyclo Cross Team
z.t
61
Rémi Lelandais
Cross Team Legendre
z.t
62
Arnaud Tendon
Swiss Racing Academy
z.t
63
Jannis Peter
P & S Benotti
z.t
64
Gleb Brussenskiy
Astana Qazaqstan Team
z.t
65
Emilien Jeannière
z.t
66
Casper Van Uden
Development Team DSM
z.t
67
Felix Engelhardt
Tirol KTM Cycling Team
z.t
68
Alexander Hajek
Trinity Racing
z.t
69
Dylan George
Team Bridgelane
z.t
70
Samuel Watson
Groupama - FDJ CT
z.t
71
Marco Schrettl
Trinity Racing
z.t
72
Joseph Pidcock
Groupama - FDJ CT
z.t
73
Jakob Geßner
Team Lotto - Kern Haus
z.t
74
Thibaud Saint Guilheim
z.t
75
Aurelien Philibert
Ardennes Cross Team Gecibat
z.t
76
Laurens Sweeck
Pauwels Sauzen - Bingoal
z.t
77
Sam Culverwell
Trinity Racing
z.t
78
Jesse Kramer
Jumbo-Visma Development Team
z.t
79
Michael Vanthourenhout
Pauwels Sauzen - Bingoal
z.t
80
Owen Geleijn
Jumbo-Visma Development Team
z.t
81
Mats Wenzel
Leopard Pro Cycling
z.t
82
Daniel Alejandro Mendez Norena
Equipo Kern Pharma
z.t
83
Sergio Nestor Araiz Michel
Equipo Kern Pharma
z.t
84
Robin Meyer
z.t
85
Alec Segaert
Lotto - Soudal U23
op 14'09"
86
Yuhi Todome
op 14'37"
87
Louis Coqueret
Leopard Pro Cycling
z.t
88
Michael Garrison
Hagens Berman Axeon
z.t
89
Davide Toneatti
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
90
Timon Rüegg
Cross Team Legendre
z.t
91
Enzo Leijnse
Development Team DSM
z.t
92
Aloïs Charrin
Swiss Racing Academy
z.t
93
Nicolas Rivard
Premier Tech U23 Cycling Project
z.t
94
Yusuke Kadota
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
95
Yannis Voisard
Swiss Racing Academy
z.t
96
Brieuc Rolland
op 14'47"
97
Milan Paulus
Lotto - Soudal U23
op 18'44"
98
Damian Wild
z.t
99
Alexander Tarlton
Team Lotto - Kern Haus
z.t
100
Sakarias Koller Loland
Uno-X Dare Development Team
z.t
101
Adam Kus
z.t
102
Hijiri Oda
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
103
Simon Baran
z.t
104
Dries De Pooter
Hagens Berman Axeon
z.t
105
Joseph Laverick
Hagens Berman Axeon
z.t
106
Ryan Kamp
Pauwels Sauzen - Bingoal
z.t
107
Gilles Mottiez
Cross Team Legendre
z.t
108
Louis Barre
Team U Nantes Atlantique
z.t
109
Orken Slamzhanov
Astana Qazaqstan Development Team
op 19'11"
110
Stian Edvardsen-Fredheim
Uno-X Dare Development Team
op 19'12"
111
Cédric Pries
Leopard Pro Cycling
z.t
112
Laurence Pithie
Groupama - FDJ CT
z.t
113
Sean Flynn
Swiss Racing Academy
z.t
114
Pirmin Benz
Rad-Net Rose Team
z.t
115
Luke Lamperti
Trinity Racing
z.t
116
Trym Brennsæter
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
117
Florian Carpentier
Premier Tech U23 Cycling Project
z.t
118
Johannes Hodapp
Leopard Pro Cycling
z.t
119
Gergo Orosz
z.t
120
Nicolas Rousset Favier
z.t
121
Vincent Van Hemelen
Lotto - Soudal U23
z.t
122
Flavien Maurelet
St Michel - Auber 93
z.t
123
Adam Toupalik
Elkov - Kasper
z.t
124
Alastair Christie-Johnston
Team Bridgelane
z.t
125
Joris Delbove
St Michel - Auber 93
op 19'21"
126
Noé Castille
Cross Team Legendre
z.t
127
Clément Jolibert
Sorius
z.t
128
Kasper Andersen
Hagens Berman Axeon
op 23'18"
129
Gianluca Pollefliet
Lotto - Soudal U23
z.t
130
Kevin Pezzo Rosola
Tirol KTM Cycling Team
z.t
131
Pierre-Pascal Keup
Team Lotto - Kern Haus
z.t
132
Emanuel Zangerle
Tirol KTM Cycling Team
op 24'28"
133
Cameron Mason
Trinity Racing
z.t
134
Toby Perry
Hagens Berman Axeon
z.t
135
Baptiste Vadic
z.t
136
Mickael Crispin
Cross Team Legendre
z.t
137
Dillon Corkery
z.t
138
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
z.t
139
Patrick Eddy
Development Team DSM
z.t
140
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
z.t
141
Anthony Maldonado
St Michel - Auber 93
z.t
142
Joost Brinkman
Development Team DSM
z.t
143
Matiss Kalverss
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
144
Benjamin Marais
z.t
Fabio Christen
Ef Education - Nippo Development Team
DNF
Fabio Christen
Ef Education - Nippo Development Team
DNF
Robin Froidevaux
Swiss Racing Academy
DNF
Robin Froidevaux
Swiss Racing Academy
DNF
Dylan Guinet
Evopro Racing
DNF
Dylan Guinet
Evopro Racing
DNF
Jeremie La Grenade
DNF
Jeremie La Grenade
DNF
Adrien Maire
DNF
Adrien Maire
DNF
Joris Reinderink
Development Team DSM
DNF
Joris Reinderink
Development Team DSM
DNF
Torjus Sleen
Uno-X Pro Cycling Team
DNF
Torjus Sleen
Uno-X Pro Cycling Team
DNF
Ivan Cobo Cayon
Equipo Kern Pharma
OTL
Ivan Cobo Cayon
Equipo Kern Pharma
OTL
Szymon Tracz
Ef Education - Nippo Development Team
OTL
Szymon Tracz
Ef Education - Nippo Development Team
OTL
Darren van Bekkum
Jumbo-Visma Development Team
OTL
Darren van Bekkum
Jumbo-Visma Development Team
OTL
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst