En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Baby Giro
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
12/06
San Vito al Tagliamento
Castelfranco Veneto
162.7 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Juan Ayuso Pesquera
Team Colpack Ballan
32u09'46"
2
Tobias Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
op 2'55"
3
Henri Vandenabeele
Development Team DSM
op 3'49"
4
Thomas Gloag
Trinity Racing
op 4'01"
5
Asbjørn Hellemose
op 4'40"
6
Alessandro Verre
Team Colpack Ballan
op 5'23"
7
Yannis Voisard
Swiss Racing Academy
op 6'42"
8
Anders Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
op 7'53"
9
Omar El Gouzi
Iseo - Rime - Carnovali
op 8'16"
10
Davide Piganzoli
op 8'40"
11
Alex Tolio
Zalf Euromobil Fior
op 8'41"
12
Ben Healy
Trinity Racing
op 10'33"
13
Edoardo Zambanini
Zalf Euromobil Fior
op 10'45"
14
Gabriele Porta
op 10'53"
15
Unai Iribar Jauregi
op 11'04"
16
Lennert Van Eetvelt
Lotto - Soudal U23
op 11'39"
17
Henok Mulubrhan
Team Qhubeka
op 15'56"
18
Reuben Thompson
Groupama - FDJ CT
op 16'17"
19
Harrison Wood
SEG Racing Academy
op 16'57"
20
Marco Frigo
SEG Racing Academy
op 18'04"
21
Gianmarco Garofoli
Development Team DSM
op 18'30"
22
Xabier Berasategi Garmendia
op 21'40"
23
Julen Arriola-Bengoa Beitia
op 22'09"
24
Gianluca Mignolli
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
op 26'03"
25
Asier Etxeberria Zafra
op 26'21"
26
Brayan Esteban Malaver Samaca
op 28'09"
27
Fernando Tercero Lopez
op 29'58"
28
Pasquale Abenante
op 30'06"
29
Aloïs Charrin
Swiss Racing Academy
op 30'33"
30
Edoardo Sandri
Cycling Team Friuli Asd
op 32'51"
31
Magnus Kulset
Uno-X Dare Development Team
op 32'52"
32
Lorenzo Milesi
Beltrami Tsa Tre Colli
op 39'22"
33
Simone Raccani
Zalf Euromobil Fior
op 39'39"
34
Alessio Nieri
op 42'20"
35
Nicolo' Parisini
Beltrami Tsa Tre Colli
op 42'29"
36
Marlos David Garzon Herrera
op 43'33"
37
Alessandro Santaromita Villa
op 45'53"
38
Ben Turner
Trinity Racing
op 47'08"
39
Filippo Baroncini
Team Colpack Ballan
op 48'29"
40
Stan Van Tricht
SEG Racing Academy
op 51'17"
41
Marijn van den Berg
Groupama - FDJ CT
op 53'33"
42
Pablo Garcia Frances
op 55'33"
43
Gabriele Benedetti
Zalf Euromobil Fior
op 56'08"
44
Yesid Albeiro Pira Parada
op 56'22"
45
Francesco Galimberti
op 1u01'52"
46
Pedro Andrade
Hagens Berman Axeon
op 1u03'38"
47
Xabier Isasa Larrañaga
op 1u03'42"
48
Andrea Guerra
op 1u04'02"
49
Davide Baldaccini
op 1u04'31"
50
Andréa Mifsud
Swiss Racing Academy
op 1u04'56"
51
Thibaut Ponsaerts
Lotto - Soudal U23
op 1u05'17"
52
Jesus David Pena Jimenez
op 1u05'34"
53
Luca Cavallo
op 1u07'22"
54
Richard Rolando Huera Montenegro
op 1u08'27"
55
Brandon Alejandro Rojas Vega
op 1u10'55"
56
Mattia Gaffuri
op 1u11'10"
57
Didier Norberto Merchan Cardona
op 1u11'43"
58
Aaron Van Der Beken
Lotto - Soudal U23
op 1u11'49"
59
Francesco Busatto
op 1u13'03"
60
Michele Gazzoli
Team Colpack Ballan
op 1u13'47"
61
Lorenzo Ginestra
op 1u14'16"
62
Andrei Stepanov
op 1u15'03"
63
Robin Juel Skivild
Uno-X Dare Development Team
op 1u15'10"
64
Michael Belleri
op 1u15'55"
65
Nicholas Agostini
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
op 1u16'26"
66
Samuele Carpene
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
op 1u17'17"
67
Daan Hoole
SEG Racing Academy
op 1u18'00"
68
Matteo Carboni
op 1u18'09"
69
Hannes Wilksch
Development Team DSM
op 1u19'45"
70
Emanuele Ansaloni
op 1u20'52"
71
Alexandre Vinokurov
op 1u23'12"
72
Daan Hoeks
op 1u25'17"
73
Jelte Krijnsen
op 1u25'23"
74
Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli Asd
op 1u26'19"
75
Alex Martin Gutierrez
op 1u27'16"
76
Laurence Pithie
Groupama - FDJ CT
op 1u27'30"
77
Theo Gilbertson
op 1u28'55"
78
Leon Heinschke
Development Team DSM
op 1u29'32"
79
Andrea Pietrobon
Cycling Team Friuli Asd
op 1u31'41"
80
Riccardo Ciuccarelli
op 1u32'18"
81
Arnaud De Lie
Lotto - Soudal U23
op 1u32'31"
82
Alessandro Motti
op 1u32'37"
83
Walter Calzoni
op 1u34'16"
84
Laurent Rigollet
op 1u34'50"
85
Andrea Cervellera
op 1u35'35"
86
Jacopo Menegotto
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
op 1u36'57"
87
Robin Froidevaux
Swiss Racing Academy
op 1u37'09"
88
Filippo Magli
op 1u37'50"
89
Luca Van Boven
Lotto - Soudal U23
op 1u38'06"
90
Valter Ghigino
op 1u38'40"
91
German Dario Gomez Becerra
op 1u41'45"
92
Manuele Tarozzi
op 1u42'38"
93
Davide Bauce
op 1u44'46"
94
Marc Mehagnoul
op 1u45'24"
95
Stefano Rizza
op 1u46'08"
96
Davide Dapporto
op 1u46'10"
97
Connor Sens
op 1u48'47"
98
Cristofer Pellegrini
op 1u49'03"
99
Agrotis Alexandros
op 1u49'14"
100
Oliver Knudsen
op 1u49'35"
101
Marc Oliver Pritzen
Team Qhubeka
op 1u50'18"
102
Marco Lolli
op 1u50'30"
103
Francesco Carollo
Mg.K Vis Vpm
op 1u51'05"
104
Kyle Chromy
SEG Racing Academy
op 1u52'08"
105
Thomas Pesenti
Beltrami Tsa Tre Colli
op 1u54'31"
106
Alessio Bonelli
op 1u55'30"
107
Oliver Rees
Trinity Racing
op 1u55'37"
108
Marco Grendene
Beltrami Tsa Tre Colli
op 1u55'56"
109
Andoni Lopez De Abetxuko Jimenez
op 1u58'07"
110
Andrea Gallo
op 1u58'14"
111
Javier Serrano Rodriguez
op 1u58'22"
112
Andrea Cantoni
op 1u58'51"
113
Christian Bagatin
Iseo - Rime - Carnovali
op 1u59'11"
114
Leandro Masotto
Iseo - Rime - Carnovali
op 2u01'00"
115
Guido Draghi
Mg.K Vis Vpm
op 2u02'49"
116
Simone Carro'
op 2u03'08"
117
Edoardo Ferri
op 2u04'26"
118
Kevin Bonaldo
Team Qhubeka
op 2u05'57"
119
Federico Molini
op 2u08'22"
120
Samuele Zambelli
Iseo - Rime - Carnovali
op 2u08'49"
121
Ibai Ruiz De Arcaute Cuesta
op 2u10'17"
122
Reto Müller
Swiss Racing Academy
op 2u12'42"
123
Immanuel D'Aniello
op 2u14'58"
124
Nicholas Spinelli
op 2u15'48"
125
Michael Zecchin
Work Service - Marchiol - Dinatek
op 2u16'35"
126
Riccardo Carretta
Cycling Team Friuli Asd
op 2u17'06"
127
Joan Marti Bennassar Rossello
op 2u18'08"
128
Luke Lamperti
Trinity Racing
op 2u19'38"
129
Ádám Kristóf Karl
op 2u20'46"
130
Federico Guzzo
Zalf Euromobil Fior
z.t
131
Nicolo' Di Bernardo
op 2u21'47"
132
Manuel Belloni
op 2u22'11"
133
Ivan Yatsenko
op 2u22'56"
134
Antonio Puppio
Team Qhubeka
op 2u23'49"
135
Stefano Di Benedetto
Work Service - Marchiol - Dinatek
op 2u27'08"
136
Riccardo Bobbo
Work Service - Marchiol - Dinatek
op 2u27'44"
137
Eric Paties Montagner
Work Service - Marchiol - Dinatek
op 2u30'40"
138
Luca Coati
Team Qhubeka
op 2u31'11"
139
Nikita Martynov
op 2u38'31"
140
Pablo Sanchez
op 2u40'56"
141
Lorenzo Peschi
Beltrami Tsa Tre Colli
op 2u41'09"
142
Artur Kiryievich
Minsk Cycling Club
op 2u43'35"
143
Dzianis Marchuk
Minsk Cycling Club
op 2u49'45"
Marius Mayrhofer
Development Team DSM
DNF
Jarrad Drizners
Hagens Berman Axeon
DNS
Nicolo' Buratti
Cycling Team Friuli Asd
DNF
Yeisson Ferney Casallas Rincon
DNF
Matteo Fantoni
DNF
Tommaso Nencini
DNF
Alex Raimondi
Iseo - Rime - Carnovali
DNF
Nicolas Vinokurov
DNF
Daniel Cassol
DNF
Anthon Charmig
Uno-X Dare Development Team
DNF
Luca Colnaghi
DNF
Michael Garrison
Hagens Berman Axeon
DNF
Alessandro Venturini
DNF
Christopher Consolaro
DNF
Jacopo Cortese
Mg.K Vis Vpm
DNF
Mark Grinkevich
Minsk Cycling Club
DNF
Alberto Leoni
DNF
Luca Marziale
DNF
Patrick Mentil
Work Service - Marchiol - Dinatek
DNF
Davide Ongaro
DNF
Anton Popov
DNF
Antoine Raugel
Groupama - FDJ CT
DNF
Samuele Rubino
DNF
Alexandre Balmer
Groupama - FDJ CT
DNS
Vicente Hernaiz Santamaria
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2012
2011
2010
2009
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst