En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Cro Race
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
29/09
Krk
Labin
191 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Matej Mohoric
Bahrain Victorious
4u48'19"
2
Magnus Sheffield
Ineos Grenadiers
z.t
3
Orluis Alberto Aular Sanabria
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
4
Ethan Hayter
Ineos Grenadiers
z.t
5
Roger Adria Oliveras
Equipo Kern Pharma
z.t
6
Matthew Dinham
Team DSM - Firmenich
z.t
7
Erik Fetter
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
8
Jakub Otruba
ATT Investments
z.t
9
Urko Berrade Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
10
Eddie Dunbar
Team Jayco AlUla
z.t
11
Gal Glivar
UAE Team Emirates
z.t
12
Torstein Traeen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
13
Asbjørn Hellemose
Lidl - Trek
op 9"
14
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
z.t
15
Oscar Onley
Team DSM - Firmenich
z.t
16
Jonas Gregaard Wilsly
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
17
Nicolo' Parisini
Q36.5 - Qhubeka
z.t
18
Alexander Kristoff
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
19
Rainer Kepplinger
Bahrain Victorious
op 15"
20
Szymon Tracz
Santic-Wibatech
op 17"
21
Rudy Porter
Team Jayco AlUla
z.t
22
Edward Ravasi
Hrinkow Advarics
op 20"
23
Nicolo' Buratti
Bahrain Victorious
z.t
24
Igor Arrieta Lizarraga
Equipo Kern Pharma
op 25"
25
Fernando Barcelo Aragon
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
26
Tsgabu Gebremaryam Grmay
Team Jayco AlUla
z.t
27
Mirco Maestri
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
28
Fernando Tercero Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
29
Iñigo Elosegui Momeñe
Equipo Kern Pharma
z.t
30
Joseba Lopez Cuesta
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
31
Frank Van Den Broek
Development Team DSM - Firmenich
z.t
32
Nils Aebersold
Lidl - Trek
op 31"
33
Simon Dalby
Uno-X Dare Development Team
op 33"
34
Luke Plapp
Ineos Grenadiers
op 53"
35
Matteo Badilatti
Q36.5 - Qhubeka
z.t
36
Andrea Pietrobon
EOLO - Kometa Cycling Team
op 1'00"
37
Connor Swift
Ineos Grenadiers
op 1'08"
38
Jefferson Albeiro Cepeda
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'13"
39
Fran Miholjevic
Bahrain Victorious
op 1'36"
40
Jonas Rapp
Hrinkow Advarics
op 1'49"
41
Jaka Primozic
Slovenia
z.t
42
Kamil Malecki
Q36.5 - Qhubeka
op 2'06"
43
Fredrik Dversnes
Uno-X Pro Cycling Team
op 2'08"
44
Jonas Abrahamsen
Uno-X Pro Cycling Team
op 3'10"
45
Joshua Tarling
Ineos Grenadiers
z.t
46
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
op 7'00"
47
Louis Bendixen
Uno-X Pro Cycling Team
op 7'10"
48
Christopher Juul Jensen
Team Jayco AlUla
op 12'26"
49
Andrew Sampson
Ljubljana Gusto Santic
op 16'31"
50
Bartlomiej Proc
Santic-Wibatech
z.t
51
Jonas Fabian Messerschmidt
Santic-Wibatech
z.t
52
Aljaž Turk
Adria Mobil
z.t
53
Filip Maciejuk
Bahrain Victorious
z.t
54
Travis Stedman
Q36.5 Continental Cycling Team
z.t
55
Corey Davis
Q36.5 - Qhubeka
z.t
56
Dylan Hopkins
Ljubljana Gusto Santic
z.t
57
Mario Gamper
Santic-Wibatech
z.t
58
Pavel Bittner
Team DSM - Firmenich
op 16'44"
59
Tim Torn Teutenberg
Lidl - Trek
z.t
60
Matevz Govekar
Bahrain Victorious
op 16'55"
61
Mikel Retegi Goñi
Equipo Kern Pharma
op 17'17"
62
Michal Schuran
ATT Investments
op 17'39"
63
Szymon Wojciech Sajnok
Q36.5 - Qhubeka
op 18'48"
64
Yesid Albeiro Pira Parada
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
65
Quinn Simmons
Lidl - Trek
z.t
66
Campbell Stewart
Team Jayco AlUla
z.t
67
Karel Camrda
ATT Investments
z.t
68
Kinfe Hailemichael
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
69
Lukas Pöstlberger
Team Jayco AlUla
z.t
70
Jan Kaspar
ATT Investments
op 16'36"
71
Jiri Petrus
ATT Investments
z.t
72
Jakub Murias
Voster Ats Team
z.t
73
Matús Stocek
ATT Investments
z.t
74
Antwan Tolhoek
Lidl - Trek
z.t
75
Natan Gregorcic
Ljubljana Gusto Santic
z.t
76
Fabijan Kralj
Ljubljana Gusto Santic
z.t
77
David Martin Romero
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
78
Anže Skok
Ljubljana Gusto Santic
z.t
79
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
z.t
80
Artur Sowinski
Voster Ats Team
z.t
81
Mateusz Kostanski
Voster Ats Team
z.t
82
Iúri Leitão
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
83
Kristijan Koren
Adria Mobil
op 16'41"
84
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
85
Fabian Schormaier
Santic-Wibatech
z.t
86
Mateusz Grabis
Voster Ats Team
z.t
87
Elia Viviani
Ineos Grenadiers
z.t
88
Tilen Finkst
Adria Mobil
z.t
89
Jernej Hribar
Ljubljana Gusto Santic
z.t
90
Aljaz Jarc
Adria Mobil
z.t
91
Simone Bevilacqua
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
92
Giovanni Lonardi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
93
Fabian Steininger
Maloja Pushbikers
z.t
94
Bostjan Murn
Adria Mobil
z.t
95
Luke Rowe
Ineos Grenadiers
z.t
96
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
z.t
97
Amund Groendahl Jansen
Team Jayco AlUla
z.t
98
Tobias Lund Andresen
Team DSM - Firmenich
z.t
99
Jon Aberasturi Izaga
Lidl - Trek
op 16'46"
100
Martin Pedersen
Lidl - Trek
op 16'53"
101
Michael Konczer
Hrinkow Advarics
z.t
102
Tim Wollenberg
Santic-Wibatech
z.t
103
Enzo Leijnse
Development Team DSM - Firmenich
z.t
104
Patrick Eddy
Development Team DSM - Firmenich
z.t
105
Marvin Hammerschmid
Hrinkow Advarics
z.t
Francisco Galvan Fernandez
Equipo Kern Pharma
DNF
Pavel Kelemen
ATT Investments
DNF
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
DNF
Johan Price-Pejtersen
Bahrain Victorious
DNF
Bartosz Rudyk
Voster Ats Team
DNF
Philip Weber
Maloja Pushbikers
DNF
Raul Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst