En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Croatia
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
19/04
Trogir
Makarska
134 km
Uitslag
Stand
1
Kanstantsin Sivtsov
Bahrein - Merida
3u51'32"
2
Pieter Weening
Roompot - Nederlandse Loterij
op 4"
3
Yevgeniy Gidich
Astana Pro Team
op 49"
4
Radoslav Rogina
Adria Mobil
op 56"
5
Niklas Eg
Trek - Segafredo
op 1'38"
6
Daniel Pearson
Aqua Blue Sport
op 2'01"
7
Gianluca Brambilla
Trek - Segafredo
op 2'27"
8
Ruben Dario Acosta Ospina
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 2'42"
9
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
op 2'51"
10
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
op 3'42"
11
Domen Novak
Bahrein - Merida
op 3'47"
12
Taylor Eisenhart
Holowesko-Citadel Racing Team
op 4'57"
13
Enrico Barbin
Bardiani CSF
op 5'14"
14
Tadej Pogacar
Ljubljana Gusto Xaurum
op 6'04"
15
Josip Rumac
Meridiana Kamen Team
op 7'02"
16
Johnatan Cañaveral Vargas
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 7'23"
17
Danilo Celano
Caja Rural - Seguros RGA
op 7'32"
18
Nicky van der Lijke
Roompot - Nederlandse Loterij
op 7'43"
19
Daniil Fominykh
Astana Pro Team
op 7'58"
20
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
21
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
op 8'19"
22
Ziga Rucigaj
Ljubljana Gusto Xaurum
op 8'47"
23
Simone Ponzi
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
op 8'53"
24
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 9'15"
25
Artyom Zakharov
Astana Pro Team
op 9'22"
26
Aristobulo Cala
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 9'34"
27
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF
op 10'04"
28
Andrei Krasilnikau
Holowesko-Citadel Racing Team
op 10'29"
29
Janez Brajkovic
Adria Mobil
op 12'40"
30
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
z.t
31
Jure Golcer
Adria Mobil
op 14'14"
32
Lukasz Owsian
CCC Sprandi Polkowice
op 14'32"
33
Manuele Boaro
Bahrein - Merida
op 14'48"
34
Bakhtiyar Kozhatayev
Astana Pro Team
op 14'49"
35
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
z.t
36
Raul-Antonio Sinza
Mstina Focus
op 15'14"
37
Matej Mohoric
Bahrein - Merida
op 15'52"
38
Zhandos Bizhigitov
Astana Pro Team
op 16'42"
39
Daniel Savini
Bardiani CSF
op 16'47"
40
Laurent Didier
Trek - Segafredo
op 17'05"
41
Krists Neilands
Israel Cycling Academy
z.t
42
Yukiya Arashiro
Bahrein - Merida
z.t
43
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
44
Nicholas Schultz
Caja Rural - Seguros RGA
op 19'02"
45
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
op 19'17"
46
Mateo Frankovic
Meridiana Kamen Team
op 20'17"
47
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural - Seguros RGA
op 20'51"
48
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
49
Gregor Gazvoda
Adria Mobil
z.t
50
Kristian Sbaragli
Israel Cycling Academy
op 22'58"
51
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
op 23'32"
52
Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
z.t
53
Eduardo Estrada
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
54
Sondre Holst Enger
Israel Cycling Academy
z.t
55
Vlad-Nicolae Dobre
Mstina Focus
z.t
56
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
57
Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
z.t
58
Jon Bozic
Adria Mobil
z.t
59
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
z.t
60
Fabian Lienhard
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
61
Sergey Lagutin
Gazprom - Rusvelo
z.t
62
Deni Banicek
Meridiana Kamen Team
z.t
63
Federico Zurlo
Mstina Focus
op 23'37"
64
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
op 23'45"
65
Bruno Maltar
Meridiana Kamen Team
op 23'50"
66
Diego Fernando Cano Malaver
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 23'52"
67
David Jabuka
Meridiana Kamen Team
op 24'24"
68
Emil Dima
Mstina Focus
op 24'40"
69
Ludovic Robeet
WB Veranclassic Aquality Protect
op 27'01"
70
Fumiyuki Beppu
Trek - Segafredo
op 28'04"
71
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
op 29'08"
72
Alex Kirsch
WB Veranclassic Aquality Protect
op 29'23"
73
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
74
Jan Tratnik
CCC Sprandi Polkowice
op 29'37"
75
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
op 29'40"
76
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
op 29'54"
77
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
78
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
79
Andrea Guardini
Bardiani CSF
op 30'49"
80
Mirco Maestri
Bardiani CSF
z.t
81
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
82
Riccardo Minali
Astana Pro Team
z.t
83
Gorazd Per
Adria Mobil
z.t
84
Paolo Simion
Bardiani CSF
z.t
85
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
z.t
86
Justin Oien
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
87
Andrew Dahlheim
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
88
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
89
Matic Groselj
Ljubljana Gusto Xaurum
op 30'53"
90
Izidor Penko
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
91
Yannis Yssaad
Caja Rural - Seguros RGA
op 30'55"
92
Ruslan Tleubayev
Astana Pro Team
z.t
93
Benjamin Hill
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
94
Juan José Lobato del Valle
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
95
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
op 30'57"
96
Marko Kump
CCC Sprandi Polkowice
z.t
97
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
op 30'58"
98
Adrian Kurek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
99
Charles Planet
Team Novo Nordisk
op 31'00"
100
Riccardo Stacchiotti
Mstina Focus
z.t
101
Kamil Gradek
CCC Sprandi Polkowice
op 31'04"
102
Pawel Franczak
CCC Sprandi Polkowice
op 31'05"
103
Pawel Bernas
CCC Sprandi Polkowice
z.t
104
Vincenzo Albanese
Bardiani CSF
op 31'06"
105
Niccolo Bonifazio
Bahrein - Merida
op 31'07"
106
Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
107
Peter Koning
Aqua Blue Sport
op 31'14"
108
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
op 31'20"
109
Michel Kreder
Aqua Blue Sport
op 31'25"
110
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
op 31'28"
111
Miguel Bryon
Holowesko-Citadel Racing Team
op 32'58"
112
Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
op 34'03"
113
Alex Frame
Trek - Segafredo
op 34'04"
114
Ziga Horvat
Adria Mobil
z.t
115
Ziga Jerman
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
116
Rik van IJzendoorn
Team Novo Nordisk
op 35'43"
117
William David Munoz Perez
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 36'44"
118
Franklin Six
WB Veranclassic Aquality Protect
op 37'00"
119
Shane Archbold
Aqua Blue Sport
op 37'21"
120
Mattia Marcelli
Mstina Focus
op 37'58"
121
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
op 38'20"
122
Nicolas Marini
Mstina Focus
op 45'04"
123
Nicolai Brochner
Holowesko-Citadel Racing Team
op 46'10"
Eugenio Alafaci
Trek - Segafredo
DNF
Kenny Dehaes
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Brian Kamstra
Team Novo Nordisk
DNF
John Murphy
Holowesko-Citadel Racing Team
DNF
Giacomo Nizzolo
Trek - Segafredo
DNF
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst