En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Flèche du Sud
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
02/06
Kayl
Esch-sur-Alzette
138.2 km
Uitslag
Eindstand
1
Quinten Hermans
Telenet Baloise Lions
13u40'03"
2
Toon Aerts
Telenet Baloise Lions
op 14"
3
Stef Krul
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 1'22"
4
Karel Hnik
Elkov - Author
op 3'23"
5
Lukas Ruegg
Swiss Racing Academy
op 3'24"
6
Sjoerd Bax
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 3'31"
7
Lennert Teugels
Cibel
op 3'33"
8
Gianni Marchand
Cibel
op 3'36"
9
Frederik Dombrowski
op 3'41"
10
Jesper Schultz
Team Waoo
op 3'43"
11
Lars Van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 3'44"
12
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
op 3'46"
13
Lars van der Haar
Telenet Baloise Lions
op 3'57"
14
Nicolas Cleppe
Telenet Baloise Lions
op 3'59"
15
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
op 4'02"
16
Jan Barta
Elkov - Author
op 4'03"
17
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 4'18"
18
Jannik Steimle
Team Vorarlberg Santic
op 4'23"
19
Jeen de Jong
Monkey Town-à Bloc CT
op 4'27"
20
Damian Lüscher
Swiss Racing Academy
op 4'30"
21
Jeroen Eyskens
Cibel
z.t
22
Rasmus Guldhammer
Team Waoo
op 5'28"
23
Michael Kukrle
Elkov - Author
op 6'19"
24
Christoffer Lisson
BHS - Almeborg-Bornholm
op 6'52"
25
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
op 7'50"
26
Michiel Dieleman
Cibel
op 8'06"
27
Gian Friesecke
Swiss Racing Academy
op 8'07"
28
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
op 8'13"
29
Jakub Otruba
Elkov - Author
op 8'16"
30
Dominik Röber
P & S Metalltechnik
op 8'18"
31
Raphael Krähemann
Swiss Racing Academy
op 8'21"
32
Marvin Tasset
Wallonie-Bruxelles Development Team
op 8'32"
33
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
op 10'13"
34
Daan Soete
Pauwels Sauzen - Bingoal
op 10'59"
35
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 11'17"
36
Timo de Jong
op 12'33"
37
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
op 13'38"
38
Frederik Thomsen
Team Waoo
op 13'52"
39
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 13'53"
40
Kasper Wurtz Schmidt
op 15'17"
41
Filip Maciejuk
Leopard Pro Cycling
op 15'23"
42
Sascha Weber
op 15'40"
43
Eli Iserbyt
Pauwels Sauzen - Bingoal
op 16'19"
44
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
op 16'23"
45
Ivan Centrone
Team Differdange - GeBa
op 16'24"
46
Tom Paquot
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
47
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
op 16'25"
48
John Mandrysch
P & S Metalltechnik
op 16'31"
49
Fabian Schormaier
P & S Metalltechnik
op 16'33"
50
Michal Schlegel
Elkov - Author
op 16'36"
51
Frantisek Sisr
Elkov - Author
op 16'37"
52
Lex Reichling
z.t
53
Michael Carbel Svendgaard
Team Waoo
op 16'45"
54
Frederik Muff
z.t
55
Mads Baadsgaard Rahbek
BHS - Almeborg-Bornholm
op 17'01"
56
Silas Clemmensen
Team Waoo
op 17'21"
57
Dennis van der Horst
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 17'34"
58
Lukas Meiler
Team Vorarlberg Santic
op 17'56"
59
Marco Doets
Alecto Cycling Team
op 18'12"
60
Jens Adams
Pauwels Sauzen - Bingoal
op 20'48"
61
René Hooghiemster
Alecto Cycling Team
op 20'49"
62
Ryan Kamp
Pauwels Sauzen - Bingoal
op 20'53"
63
Mathias Bregnhoj
BHS - Almeborg-Bornholm
op 20'56"
64
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 20'59"
65
Yann Pestiaux
Wallonie-Bruxelles Development Team
op 21'02"
66
Sebastian Kolze Changizi
z.t
67
Tim Diederich
op 21'03"
68
Antonio Santoro
Monkey Town-à Bloc CT
op 21'13"
69
Jonathan Dinkler
P & S Metalltechnik
op 21'37"
70
Emerson Fontaine
Wallonie-Bruxelles Development Team
op 22'56"
71
Adne Koster
Alecto Cycling Team
op 24'08"
72
Benjamin Brkic
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 24'18"
73
Emil Toudal
BHS - Almeborg-Bornholm
op 25'38"
74
Owen James
op 25'53"
75
Maarten de Jonge
Monkey Town-à Bloc CT
op 28'17"
76
Mehmet Sampiyonbisiklet (Gabriel Muller)
Team Differdange - GeBa
op 32'29"
77
Thomas Edemann Jensen
op 34'11"
78
Jelle Johannink
op 34'40"
79
Wiebe Scholten
op 35'36"
80
Arne Peters
op 35'46"
81
Spas Gyurov
op 36'10"
82
Lorenzo Harbers
op 38'36"
83
Thomas Rald Kaspersen
BHS - Almeborg-Bornholm
op 38'38"
84
Maxime Weyrich
op 39'02"
85
Florian Kierner
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 39'07"
86
Niels van Ekeren
op 46'35"
87
Balázs Rozsa
Team Differdange - GeBa
op 49'31"
88
Mathias Bundsgaard Matz
BHS - Almeborg-Bornholm
op 52'13"
89
Mike Diener
op 53'03"
90
Lukas Baldinger
op 53'52"
91
Nick Van der Meer
op 55'10"
92
Matthias Mangertseder
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 55'41"
93
Michael Feller
op 55'54"
94
Joseph Beckingsale
op 1u02'51"
95
Jurriaan Vos
op 1u03'21"
96
Marien Bogerd
op 1u04'31"
97
Joseph Rees
op 1u06'14"
98
Colin Heiderscheid
Leopard Pro Cycling
op 1u06'30"
99
Joshua Price
op 1u08'22"
100
Jasper Plender
op 1u09'38"
101
William Roberts
op 1u09'44"
102
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
op 1u11'42"
103
Luka Zetsche
op 1u14'03"
Jim Aernouts
Telenet Baloise Lions
DNF
Martin Mortensen
Team Waoo
DNF
Laurens Sweeck
Pauwels Sauzen - Bingoal
DNF
Cyrille Thièry
Swiss Racing Academy
DNF
Corné Van Kessel
Telenet Baloise Lions
DNF
Stefan Parinussa
DNS
Jord Baak
DNF
Gregory Baustert
DNF
Cameron Beard
Team Differdange - GeBa
DNF
Joren Bloem
DNF
Dennis Coenen
Cibel
DNF
Huub Deelstra
DNF
Toni Franz
Team Differdange - GeBa
DNF
Fabian Kässmann
P & S Metalltechnik
DNF
Patrick Lechner
DNF
Jacob Gye Madsen
DNF
Charel Meyers
DNF
Eric Meyers
DNF
Diether Sweeck
Pauwels Sauzen - Bingoal
DNF
Samuel Tillett
DNF
Gordian Banzer
Team Vorarlberg Santic
DNS
Arvid de Kleijn
Metec - TKH CT p/b Mantel
DNS
Sandro Dostert
DNS
Lasse Eland
DNS
Alex Molenaar
Monkey Town-à Bloc CT
DNS
Jeroen Pattyn
Team Differdange - GeBa
DNS
Ben Philippe
DNS
Raphaël Schweitzer
DNS
Luc Wirtgen
Wallonie-Bruxelles Development Team
DNS
Stefan Fettes
DNF
Philip Hund
DNF
Ludovic Vallimaresco
DNF
Nicolas Wernimont
Wallonie-Bruxelles Development Team
DNF
Larry Valvasori
Team Vorarlberg Santic
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst