En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Flèche du Sud
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
11/06
Mamer
Roeser
174.5 km
Uitslag
Stand
1
Laurent Beuret
Atlas Personal
8u08'07"
2
Markus Eichler
Team NSP
op 7"
3
Troels Ronning Vinther
Glud & Marstrand - LRO
op 12"
4
Jasper Hamelink
Cyclingteam Jo Piels
op 13"
5
Dale Parker
Trek Livestrong U23
z.t
6
Jarno Gmelich
Cyclingteam Jo Piels
op 16"
7
Nicolas Baldo
Atlas Personal
z.t
8
Rasmus Christian Quaade
Team Concordia Forsikring - Himmerland
z.t
9
Maurits Lammertink
Cyclingteam Jo Piels
z.t
10
Bob Jungels
op 17"
11
Andreas Frisch
Team Concordia Forsikring - Himmerland
op 19"
12
Clément Lhotellerie
z.t
13
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
op 22"
14
Harald Totschnig
Tyrol Team
z.t
15
Carter Jones
Trek Livestrong U23
op 23"
16
Lasse Bochmann
Glud & Marstrand - LRO
z.t
17
Alexey Markov
z.t
18
Larry Warbasse
op 24"
19
Jacob Rathe
Chipotle Development Team
op 25"
20
Joseph Lewis
Trek Livestrong U23
op 26"
21
Kristian Haugaard Jensen
Team Energi Fyn
z.t
22
Peter Kusztor
Atlas Personal
op 28"
23
Rasmus Sterebo
Team Energi Fyn
op 29"
24
Markus Fothen
Team NSP
z.t
25
Pirmin Lang
Atlas Personal
op 30"
26
Anders Newbury
Chipotle Development Team
z.t
27
Tom Thill
z.t
28
Joe Dombrowski
Trek Livestrong U23
op 32"
29
George Bennett
Trek Livestrong U23
op 34"
30
Alexander Serov
op 35"
31
Sébastien Reichenbach
Atlas Personal
z.t
32
Niki Ostergaard
Glud & Marstrand - LRO
op 36"
33
Jonas Ljungblad
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
op 37"
34
Deon Locke
Champion System
z.t
35
Sven Nooytens
z.t
36
Llewwellyn Kinch
op 38"
37
Tom Goovaerts
z.t
38
Quentin Bertholet
op 40"
39
Stefan Kirchmair
Tyrol Team
op 41"
40
Michael Vink
Trek Livestrong U23
z.t
41
Martin Weiss
Tyrol Team
op 42"
42
Marc Obkircher
Tyrol Team
op 44"
43
Pit Schlechter
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
op 45"
44
Daniel Bintz
op 46"
45
Lachlan Norris
Drapac
z.t
46
Kasper Linde Jorgensen
Glud & Marstrand - LRO
z.t
47
Nikola Aistrup
Team Concordia Forsikring - Himmerland
op 47"
48
Joël Zangerle
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
z.t
49
Carson Miller
Jelly Belly P/B Kenda
op 48"
50
Clemens Fankhauser
Champion System
op 51"
51
Stefan van Winden
Cyclingteam Jo Piels
z.t
52
John Bennett
z.t
53
Stefan Cohnen
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
op 53"
54
Ivo Lux
z.t
55
Floris Goesinnen
Drapac
op 54"
56
Adam Semple
z.t
57
Kim Michely
op 55"
58
Morten Ollegaard
Team Energi Fyn
op 57"
59
Thomas Palmer
Drapac
z.t
60
Benn Würth
op 58"
61
Muhamad Adiq Husainie Othman
Drapac
op 1'02"
62
Harm Bronkhorst
z.t
63
Philippe Herman
op 1'03"
64
Alexander Khatuntsev
z.t
65
Jens Van Beylen
op 1'04"
66
Tom Kohn
op 1'05"
67
Thomas Hasibeder
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 1'07"
68
Florian Salzinger
Atlas Personal
op 1'08"
69
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
z.t
70
Claude Wolter
z.t
71
Guillaume Bourgeois
Champion System
op 1'09"
72
Maximilian Kuen
Tyrol Team
z.t
73
Viktor Manakov
op 1'10"
74
Tomas Wecker
z.t
75
Roger Beuchat
Champion System
op 1'11"
76
Norbert Durauer
Tyrol Team
op 1'13"
77
Tom Schanen
op 1'14"
78
Wai Man Chau
Champion System
op 1'15"
79
Philipp Becker
z.t
80
Adam Phelan
Drapac
op 1'16"
81
Jorne Videler
op 1'18"
82
André Benoit
op 1'19"
83
Hubert Jacques
op 1'20"
84
Remco Broers
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
op 1'21"
85
Andreas Fließgarten
op 1'25"
86
Philip Schinagl
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 1'29"
87
Daniel Reiter
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 1'30"
88
Jacques Dahm
op 1'32"
89
Yu Takenouchi
op 1'43"
90
Brian Megens
Cyclingteam Jo Piels
op 1'46"
91
Steve Fries
op 2'06"
92
Karsten Keunecke
op 2'09"
93
Thomas Opteynde
op 2'14"
94
Nico Schneider
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
op 2'15"
95
Christian Jersild Jensen
Team Energi Fyn
op 2'19"
96
Olivier Laterza
op 2'20"
97
Gusty Bausch
op 2'39"
98
Matthias Mortka
Team NSP
op 2'43"
99
Christian Moberg Jörgensen
Glud & Marstrand - LRO
op 2'47"
100
Jeroen Socquet
op 2'48"
101
Fabian Bruno
Team NSP
op 2'57"
102
Jerome Theis
op 3'00"
103
Robert Berke
op 3'01"
104
Marcel Delisser
z.t
105
Stefan Fettes
op 3'17"
106
Simon Finucane
op 3'41"
107
Kelian Lankester
z.t
108
Jérôme Junker
op 3'55"
109
Pieter Scheerens
op 4'59"
110
Mathias Gade Jacobsen
Glud & Marstrand - LRO
op 5'15"
111
Christian Ranneries
Team Concordia Forsikring - Himmerland
op 5'31"
112
Nicolaj Olesen
Team Energi Fyn
op 5'39"
113
Sébastian Baldauf
Team NSP
op 5'44"
114
Jonas Schmeiser
Team NSP
op 7'06"
115
Christoph Täubel
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 17'40"
116
Sean Joyce
op 17'47"
117
Benjamin Höber
op 17'50"
118
Thomas Guldhammer
Team Concordia Forsikring - Himmerland
op 17'53"
119
Xavier Weyland
op 18'10"
120
Lars Pria
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 18'22"
121
Stefan Probst
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 20'39"
122
Ivan Kovalev
op 20'40"
123
Nelson Luis
op 23'56"
124
Roeland Dijkshoorn
op 24'48"
125
Quentin Tanis
op 26'40"
126
Ludovic Capelle
op 27'15"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst