En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Circuit des Ardennes
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
06/04
Nouvion-sur-Meuse
Sedan
90 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Axel Laurance
Alpecin-Deceuninck Development Team
2u08'02"
2
Henri Uhlig
Alpecin-Deceuninck Development Team
op 4"
3
Cooper Johnson
Hagens Berman Axeon
op 6"
4
Mats Wenzel
Leopard Togt Pro Cycling
op 10"
5
Jelle Vermoote
Cycling Cafe' Racing Team
z.t
6
Jesse Kramer
Jumbo-Visma Development Team
z.t
7
Jordi Warlop
Soudal - Quick Step Devo Team
z.t
8
Gwen Leclainche
z.t
9
Lucas Avadanian
z.t
10
Fabian Weiss
Tudor Pro Cycling Team U23
z.t
11
Antoine Huby
Cross Team Legendre
z.t
12
Thibaud Gruel
Groupama - FDJ CT
z.t
13
Ramses Debruyne
Lotto Dstny Development Team
z.t
14
Andreas Stokbro Nielsen
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
15
Robin Orins
Lotto Dstny Development Team
z.t
16
Patrick Eddy
Development Team DSM - Firmenich
z.t
17
Dylan Vandenstorme
Circus-Re Uz-Technord
z.t
18
Francesco Busatto
Circus-Re Uz-Technord
z.t
19
Eduard-Michael Grosu
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
20
Aaron Van Der Beken
Bingoal WB
z.t
21
Adam Toupalik
Elkov - Kasper
z.t
22
Noah Hobbs
Groupama - FDJ CT
z.t
23
Baptiste Vadic
z.t
24
Tomás António Morgado
Hagens Berman Axeon
z.t
25
Johannes Kulset
Uno-X Dare Development Team
z.t
26
Rémi Capron
z.t
27
Nicky van der Lijke
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
28
Kaden Luke Hopkins
z.t
29
Jan Christen
Hagens Berman Axeon
z.t
30
Milan Kadlec
Development Team DSM - Firmenich
z.t
31
Antony Chamerat Dumont
z.t
32
Alec Segaert
Lotto Dstny
z.t
33
Alan Boileau
z.t
34
Michael Boros
Elkov - Kasper
z.t
35
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
z.t
36
Edo Goldstein
Team Ecoflo Chronos
z.t
37
Marcin Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
38
Clément Braz Afonso
z.t
39
Hannes Wilksch
Tudor Pro Cycling Team U23
z.t
40
Robin Donze
Tudor Pro Cycling Team U23
z.t
41
Leander Van Hautegem
Soudal - Quick Step Devo Team
z.t
42
Julien Jamot
z.t
43
Gil Gelders
Soudal - Quick Step Devo Team
z.t
44
Thijs de Lange
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
45
Axel Källberg
Development Team DSM - Firmenich
z.t
46
Mathias Bregnhoj
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
47
Jago Willems
Lotto Dstny Development Team
z.t
48
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
z.t
49
Antoine Debons
z.t
50
Jaap Roelen
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
51
Rens Tulner
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
52
Morten Aalling Nørtoft
Jumbo-Visma Development Team
z.t
53
Moritz Kärsten
Development Team DSM - Firmenich
z.t
54
Brieuc Rolland
Groupama - FDJ CT
z.t
55
Lars Craps
Soudal - Quick Step Devo Team
z.t
56
William Junior Lecerf
Soudal - Quick Step Devo Team
z.t
57
Jan Barta
Elkov - Kasper
z.t
58
Anton Albrecht
P & S Benotti
z.t
59
Liam Johnston
Trinity Racing
z.t
60
Rodrigues Gonçalo Tavares
Hagens Berman Axeon
z.t
61
Tomasz Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
62
Dominik Röber
P & S Benotti
z.t
63
Killian Theot
z.t
64
Magnus Brynsrud
Uno-X Dare Development Team
z.t
65
Maxime Richard
z.t
66
Simon Dalby
Uno-X Dare Development Team
z.t
67
Darren van Bekkum
Jumbo-Visma Development Team
z.t
68
Michael Kukrle
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
69
Luca Vergallito
Alpecin-Deceuninck Development Team
z.t
70
Alexy Faure Prost
Circus-Re Uz-Technord
z.t
71
Enzo Leijnse
Development Team DSM - Firmenich
z.t
72
Mathys Rondel
Tudor Pro Cycling Team U23
z.t
73
Luke Lamperti
Trinity Racing
z.t
74
Alex Bogna
Alpecin-Deceuninck Development Team
op 37"
75
Jens Verbrugghe
Groupama - FDJ CT
op 45"
76
Dario Igor Belletta
Jumbo-Visma Development Team
z.t
77
Pietro Mattio
Jumbo-Visma Development Team
z.t
78
Jordan Habets
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
79
Benjamin Marais
z.t
80
Jannis Peter
P & S Benotti
z.t
81
Huub Artz
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
82
David Joshua Golliker
Groupama - FDJ CT
z.t
83
Oliver Rees
Trinity Racing
z.t
84
Michiel Lambrecht
Bingoal Wb Devo Team
z.t
85
Alessio Cialone
z.t
86
Matteo Zurlo
z.t
87
Hugo Thirotel
z.t
88
Lenaic Langella
Team Ecoflo Chronos
z.t
89
Obie Vidts
Circus-Re Uz-Technord
z.t
90
Matisse Julien
Team Ecoflo Chronos
z.t
91
Maciej Paterski
Voster Ats Team
z.t
92
Adrien Boichis
Trinity Racing
z.t
93
Jakub Murias
Voster Ats Team
z.t
94
Bart Hordijk
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
95
Lucas Jacques
Bingoal Wb Devo Team
z.t
96
Jeppe Aaskov Pallesen
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
97
Maxence Place
Hagens Berman Axeon
z.t
98
Tomás Obdrzalek
Elkov - Kasper
z.t
99
Léandre Huck
z.t
100
Kylian Senicourt
z.t
101
David van der Poel
Alpecin-Deceuninck Development Team
z.t
102
Louis Coqueret
Team Ecoflo Chronos
op 1'21"
103
Artur Sowinski
Voster Ats Team
z.t
104
Jelle Declerck
Lotto Dstny Development Team
op 1'26"
105
Kasper Saver
op 1'32"
106
Matthias Reutimann
Team Felbermayr Simplon Wels
op 1'34"
107
Michael Garrison
Hagens Berman Axeon
z.t
108
Corentin Dejardin
z.t
109
Baptiste Troja
z.t
110
Eliote Ponchon
z.t
111
Carl-Frederik Bévort
Uno-X Dare Development Team
z.t
112
Jonas Walton
Team Ecoflo Chronos
z.t
113
Louka Lesueur
Podiocom CX
op 1'51"
114
Lorenz Van De Wynkele
Lotto Dstny Development Team
op 2'05"
115
Colby Simmons
Jumbo-Visma Development Team
z.t
116
Piotr Brozyna
Voster Ats Team
z.t
117
Joost Brinkman
Development Team DSM - Firmenich
op 2'17"
118
Nick Bangert
P & S Benotti
op 2'22"
119
Jarno Grixa
P & S Benotti
op 2'24"
120
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
121
Benjamin Eckerstorfer
Soudal - Quick Step Devo Team
op 3'43"
122
Zachary Walker
z.t
123
Elouan Marchand
z.t
124
Tim Rex
Circus-Re Uz-Technord
z.t
125
Simon Pellaud
Tudor Pro Cycling Team
z.t
126
Jakob Schmidt
P & S Benotti
z.t
127
Norbert Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
128
Truls Nordhagen
Uno-X Dare Development Team
z.t
129
Mateusz Kostanski
Voster Ats Team
z.t
130
Mateusz Grabis
Voster Ats Team
z.t
131
Jeremy Lecroq
z.t
132
Emanuel Zangerle
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
133
Kevin Pezzo Rosola
General Store - Essegibi - F.Lli Curia
z.t
134
Nicola Marcerou
z.t
135
Tommaso Nencini
z.t
136
Robin Juel Skivild
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
137
Martin Solhaug Hansen
Uno-X Dare Development Team
z.t
138
Alberto Bruttomesso
Cycling Team Friuli Asd
z.t
139
Noah Detalle
Bingoal Wb Devo Team
z.t
140
Charel Meyers
z.t
141
Timothé Gabriel
TEAM CX TPM
z.t
142
Joseph Pidcock
Trinity Racing
z.t
143
Callum Thornley
Trinity Racing
z.t
144
Daniel Federspiel
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
145
Adam Stachowiak
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
146
Mattia Pinazzi
z.t
147
Felix Ritzinger
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
148
Nicolas Rivard
Team Ecoflo Chronos
z.t
149
Simon Dehairs
Alpecin-Deceuninck Development Team
op 4'15"
150
Théo Lowie
Bingoal Wb Devo Team
z.t
151
Kasper Viberg Søgaard
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
152
Hugo Wertz
Bingoal Wb Devo Team
op 4'26"
153
Alexis Gougeard
z.t
154
Manuel Oioli
Q36.5 Continental Cycling Team
op 5'50"
155
Isaac Peatfield
op 7'37"
156
Dylan George
Groupama - FDJ CT
z.t
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst