En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Course de la Paix U23
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
01/06
Jesenik
Rymarov
133 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Samuele Battistella
3u21'06"
2
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
op 6"
3
Jonas Vingegaard
Team Coloquick
op 12"
4
Rasmus Tiller
Joker Icopal
op 25"
5
Rasmus Byriel Iversen
op 27"
6
Ethan Hayter
z.t
7
Ivo Emanuel Oliveira Alves
Hagens Berman Axeon
op 29"
8
Nils Eekhoff
Development Team Sunweb
op 30"
9
Rui Filipe Oliveira Alves
Hagens Berman Axeon
op 31"
10
Kevin Geniets
z.t
11
Syver Westgaard Waersted
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
12
Alessandro Fedeli
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 32"
13
Marc Hirschi
Development Team Sunweb
z.t
14
Tom Wirtgen
AGO - Aqua Service
z.t
15
Jake Stewart
z.t
16
Tadej Pogacar
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
17
Johannes Schinnagel
Tirol Cycling Team
z.t
18
Kamil Malecki
CCC Sprandi Polkowice
op 33"
19
Marceli Boguslawski
Wibatech Merx 7R
z.t
20
Gage Hecht
Aevolo
z.t
21
Julian Mertens
Lotto - Soudal U23
op 34"
22
Fabio Mazzucco
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
z.t
23
Alan Riou
z.t
24
Alex Hoehn
Aevolo
z.t
25
Edward Anderson
Hagens Berman Axeon
z.t
26
Florian Stork
Development Team Sunweb
z.t
27
Reto Müller
op 35"
28
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
z.t
29
Sergei Rostovtsev
z.t
30
Simon Guglielmi
z.t
31
Marijn van den Berg
Delta Cycling Rotterdam
z.t
32
Gustav Basson
z.t
33
Izidor Penko
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
34
Torjus Sleen
UNO - X Norwegian Development Team
op 36"
35
Jakub Otruba
Elkov - Author
z.t
36
Roman Lehky
z.t
37
Aurelien Paret-Peintre
z.t
38
Mattia Bais
z.t
39
Florian Gamper
Tirol Cycling Team
z.t
40
Jan Rajchart
Elkov - Author
z.t
41
David Gonzalez Lopez
z.t
42
Mikkel Bjerg
Hagens Berman Axeon
z.t
43
Dimitri Bussard
z.t
44
Andreas Leknessund
UNO - X Norwegian Development Team
op 37"
45
Joab Schneiter
z.t
46
Matús Stocek
z.t
47
Xuban Perez
Vito / Feirense / Blackjack
z.t
48
Marlon Gaillard
z.t
49
Gino Mäder
z.t
50
Mario Gamper
Tirol Cycling Team
op 38"
51
Felix Gall
Development Team Sunweb
z.t
52
Michel Piccot
Biesse Carrera Gavardo
z.t
53
Thimo Willems
Belgium
z.t
54
Jonas Gregaard Wilsly
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
55
Jakub Murias
z.t
56
Sylvain Moniquet
AGO - Aqua Service
z.t
57
Grigoriy Shtein
Astana City
z.t
58
Xavier Canellas Sanchez
z.t
59
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
z.t
60
Colin Heiderscheid
Team Dauner D&DQ Akkon
op 39"
61
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
z.t
62
Vadim Pronskiy
Astana City
z.t
63
Fabien Rondeau
z.t
64
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
z.t
65
Masaki Yamamoto
Kinan Cycling Team
z.t
66
Moran Vermeulen
Tirol Cycling Team
z.t
67
Daniil Marukhin
Astana City
z.t
68
Jesper Schultz
Team Virtu Cycling
z.t
69
Olzhas Bayembayev
Astana City
z.t
70
Dylan Bouwmans
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
71
Viktor Verschaeve
z.t
72
Dinmukhammed Ulysbayev
Astana City
z.t
73
Rafael Gonçalo Leaça
La.Aluminios
op 40"
74
Georg Zimmermann
Tirol Cycling Team
z.t
75
Gerd Fidler
My Bike Stevens
z.t
76
Martin Lavric
op 41"
77
Kenny Molly
AGO - Aqua Service
z.t
78
Stanislav Konyaev
z.t
79
Masahiro Ishigami
z.t
80
Luc Wirtgen
Leopard Pro Cycling
op 42"
81
Matej Stibingr
Team Dukla Praha
z.t
82
Johannes Adamietz
Tirol Cycling Team
z.t
83
Nikita Martynov
z.t
84
Mikkel Froelich Honoré
Team Virtu Cycling
z.t
85
Gonçalo Carvalho
Miranda - Mortague
z.t
86
Tiago Antunes
z.t
87
Gordian Banzer
Akros - Renfer Sa
op 43"
88
Marcel Neuhauser
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
89
Jan Tschernoster
Heizomat Rad-Net.de
z.t
90
Pavel Gruber
z.t
91
Petr Rikunov
z.t
92
Yuriy Natarov
Astana City
op 44"
93
Larry Valvasori
Team Differdange - Losch
z.t
94
Andrea Innocenti
z.t
95
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Team Euskadi
op 45"
96
Jeremy Bellicaud
z.t
97
De Sousa Venceslau Fernandes
Liberty Seguros / Carglass
z.t
98
Devin Shortt
z.t
99
Dmitrii Markov
op 46"
100
Cristian Mota Perez
z.t
101
Martin Vlcak
Dukla Banska Bystrica
z.t
102
Keisuke Nakamura
op 47"
103
Eduard Rodes
z.t
104
Piotr Pekala
op 48"
105
Valerii Fatkullin
z.t
106
Maikel Zijlaard
Hagens Berman Axeon
op 1'02"
107
Conor Schunk
Ccb Foundation - Sicleri
op 1'05"
108
Cole Davis
Hagens Berman Axeon
op 1'22"
109
Alfred Wright
op 2'48"
110
Iver Skaarseth
UNO - X Norwegian Development Team
op 2'55"
111
Aljaz Prah
Ljubljana Gusto Xaurum
op 2'58"
112
Takahiro Koyama
op 3'03"
113
Maxime Weyrich
op 3'06"
114
Dawid Migas
op 3'54"
115
Matthew Bostock
op 5'51"
116
Ryan Harris
op 5'59"
117
Ziga Jerman
Ljubljana Gusto Xaurum
op 6'07"
118
Mitchell Eliot
op 6'09"
119
Andrew Edwards
op 6'10"
120
Ziga Horvat
Adria Mobil
op 6'11"
121
Jiri Petrus
op 6'13"
122
Freek Van Rossem
z.t
123
Kotaro Ono
op 6'14"
124
Adrian Babic
op 7'05"
125
Joseph Nally
op 8'33"
126
Ayumu Watanabe
op 11'36"
127
Patrik Podolak
op 16'13"
128
Filip Vanco
op 16'14"
2018
2016
2015
2014
2013
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst