En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Tour of Taihu Lake
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
07/11
Wujiang
Wujiang
114.1 km
Uitslag
Stand
1
Sébastien Jullien
China Jilun Cycling Team
2u27'08"
2
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
z.t
3
Ahmet Orken
Konya Torku Seker Spor
z.t
4
Leonid Krasnov
Rusvelo
z.t
5
Roman Maikin
Rusvelo
z.t
6
Yuriy Metlushenko
Konya Torku Seker Spor
z.t
7
Sebastian Körber
Nutrixxion Abus
z.t
8
Ho Ting Kwok
z.t
9
Anuar Manan
Champion System Pro Cycling Team
z.t
10
Alexander Serebryakov
Team Type 1
z.t
11
Hariff Salleh
Terengganu Cycling Team
z.t
12
Benjamin Sydlik
Nutrixxion Abus
z.t
13
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
z.t
14
Benedikt Kendler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
15
Alois Kankovsky
ASC Dukla Praha
z.t
16
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
17
Thomas Palmer
Drapac Cycling
z.t
18
Maksym Vasilyev
ISD - Lampre Continental
z.t
19
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
20
Samuel José Rodrigues Caldeira
Carmin - Prio
z.t
21
Tae Min Gong
RTS Racing Team
z.t
22
King Lok Cheung
z.t
23
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
z.t
24
Sun Jae Jang
RTS Racing Team
z.t
25
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
z.t
26
Bo Liu
Malak Cycling Team
z.t
27
Kin San Wu
Champion System Pro Cycling Team
z.t
28
Nur Amirul Fakhruddin Marzuki
Terengganu Cycling Team
z.t
29
Evgeny Kovalev
Rusvelo
z.t
30
Konstantin Volik
China 361° Cycling Team
z.t
31
Alejandro Manuel Marques Porto
Carmin - Prio
z.t
32
Heng Liu
China Jilun Cycling Team
z.t
33
Anatoliy Pakhtusov
ISD - Lampre Continental
z.t
34
Ying Hon Yeung
z.t
35
Chin-Lung Huang
RTS Racing Team
z.t
36
David McCann
RTS Racing Team
z.t
37
Diogo Nunes
Carmin - Prio
z.t
38
Lars Pria
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
39
Luis Felipe Albino Silva
Carmin - Prio
z.t
40
Bekir Baki Akirsan
Konya Torku Seker Spor
z.t
41
Ki Ho Choi
z.t
42
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
z.t
43
Mathieu Delaroziere
La Pomme Marseille
z.t
44
Yusup Abrekov
China 361° Cycling Team
z.t
45
Yan Dong Xing
Max Success Sports
z.t
46
Fu Xing
Hengxiang Cycling Team
z.t
47
Gleb Moiseev
China Jilun Cycling Team
z.t
48
Robbie Hucker
Drapac Cycling
z.t
49
Fuyu Li
Hengxiang Cycling Team
z.t
50
Burr Ho
z.t
51
Vadim Shaekhov
China 361° Cycling Team
z.t
52
Hossein Askari
Tabriz Petrochemical Team
z.t
53
Ruisong Zhang
Max Success Sports
z.t
54
Dmytro Volovod
ISD - Lampre Continental
z.t
55
Denys Karnulin
ISD - Lampre Continental
z.t
56
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
z.t
57
Alexander Khatuntsev
Rusvelo
z.t
58
Hui Zhang
Max Success Sports
z.t
59
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
z.t
60
Kamnabi Hossein Jahanbanian
Tabriz Petrochemical Team
z.t
61
Yuepeng Liu
Malak Cycling Team
z.t
62
Saeid Safarzadeh
Tabriz Petrochemical Team
z.t
63
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
z.t
64
En Huang
Max Success Sports
z.t
65
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
z.t
66
Martin Blaha
ASC Dukla Praha
z.t
67
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
z.t
68
Zhiqiang Duan
Malak Cycling Team
z.t
69
Ramin Maleki Mizan
Tabriz Petrochemical Team
z.t
70
Muhammet Atalay
Konya Torku Seker Spor
z.t
71
Ivan Kovalev
Rusvelo
z.t
72
Joey Rosskopf
Team Type 1
z.t
73
Volodymyr Dzhus
ISD - Lampre Continental
z.t
74
Chenglu Qin
Max Success Sports
z.t
75
Gang Xu
Champion System Pro Cycling Team
z.t
76
Kam-Po Wong
z.t
77
Muhamad Adiq Husainie Othman
Champion System Pro Cycling Team
z.t
78
William Walker
Drapac Cycling
z.t
79
Steven Garcin
China Jilun Cycling Team
z.t
80
Alireza Asgharzadeh
Tabriz Petrochemical Team
z.t
81
Anwar Azis Muhd Shaiful
Terengganu Cycling Team
z.t
82
Filipe Afonso Válter Pereira
Carmin - Prio
z.t
83
Frédéric Amorison
Landbouwkrediet - Euphony
z.t
84
Ricardo Mestre
Carmin - Prio
z.t
85
Sergiy Grechyn
Konya Torku Seker Spor
z.t
86
Fabio Calabria
Team Type 1
z.t
87
Vitalii Popkov
ISD - Lampre Continental
z.t
88
Douglas Repacholi
China Jilun Cycling Team
z.t
89
Muradjan Khalmuratov
China 361° Cycling Team
z.t
90
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
z.t
91
Ruslan Gryschenko
China Jilun Cycling Team
z.t
92
Behnam Khalilikhosroshahi
Tabriz Petrochemical Team
z.t
93
Stuart Shaw
Drapac Cycling
z.t
94
Peter Thompson
Drapac Cycling
z.t
95
Yilin Liu
Hengxiang Cycling Team
z.t
96
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
z.t
97
Joaquin Sobrino Martinez
SP Tableware Cycling Team
z.t
98
Mohd Nor Umardi Rosdi
Terengganu Cycling Team
op 44"
99
Christoph Schweizer
Nutrixxion Abus
op 52"
100
Mohd Zamri Saleh
Terengganu Cycling Team
op 1'02"
101
Pengda Jiao
Champion System Pro Cycling Team
op 1'05"
102
Vojtech Hacecky
ASC Dukla Praha
op 1'12"
103
David Lozano Riba
Team Type 1
op 3'37"
104
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
z.t
105
Michael Schweizer
Nutrixxion Abus
z.t
Xuanfu Wu
China 361° Cycling Team
DNS
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst