En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Normandie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
29/03
Alencon
Bagnoles de l'Orne
172 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Barnabas Peak
SEG Racing Academy
3u54'29"
2
Alberto Dainese
SEG Racing Academy
op 3"
3
Frantisek Sisr
Elkov - Author
z.t
4
Dylan Kowalski
z.t
5
Arvid de Kleijn
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
6
Simon Guglielmi
Groupama - FDJ CT
z.t
7
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
z.t
8
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
z.t
9
Miguel Bryon
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
10
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
11
Christian Scaroni
Groupama - FDJ CT
z.t
12
Trond Hakon Trondsen
Team Coop
z.t
13
Alois Kankovsky
Elkov - Author
z.t
14
Daragh O'Mahony
z.t
15
Enzo Bernard
z.t
16
Maximilien Picoux
z.t
17
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
z.t
18
Dylan Page
IAM Excelsior
z.t
19
Sonny Bridier
z.t
20
Ward Vanhoof
Lotto - Soudal U23
z.t
21
Fabian Lienhard
IAM Excelsior
z.t
22
Johan Jacobs
Lotto - Soudal U23
z.t
23
Florian Maitre
z.t
24
Connor Swift
Madison Genesis
z.t
25
Thomas Joseph
Tarteletto - Isorex
z.t
26
Ole Forfang
Joker BMI
z.t
27
Théo Nonnez
Groupama - FDJ CT
z.t
28
Joris Vincent
z.t
29
Tanner Putt
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
30
Marijn van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
31
Michael Carbel Svendgaard
Team Waoo
z.t
32
Anders Skaarseth
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
33
Morgan Kneisky
Groupama - FDJ CT
z.t
34
Tobias Mørch Kongstad
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
35
Jonas Abrahamsen
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
36
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
z.t
37
Florian Vermeersch
Lotto - Soudal U23
z.t
38
Stef Krul
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
39
Jean Lou Watrelot
z.t
40
Tom Van Vuchelen
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
41
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
z.t
42
Daniel Bligaard
z.t
43
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg Santic
z.t
44
Alexandre Billon
z.t
45
Oivind Lukkedal
Joker BMI
z.t
46
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
z.t
47
Jeremy Cornu
z.t
48
Yannis Yssaad
z.t
49
Christopher Piry
z.t
50
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
z.t
51
Andreas Hyldgaard Jeppesen
Team Waoo
z.t
52
Michal Schlegel
Elkov - Author
z.t
53
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
z.t
54
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Joker BMI
z.t
55
Steffen Munk Christiansen
Team ColoQuick
z.t
56
Sylvain Moniquet
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
57
Clément Davy
Groupama - FDJ CT
z.t
58
Michael Cuming
Madison Genesis
z.t
59
Kim Magnusson
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
60
Jonas Aaen Jörgensen
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
61
Stein-Erik Eriksen
z.t
62
Marten Kooistra
SEG Racing Academy
z.t
63
Jan Barta
Elkov - Author
z.t
64
Erik Nordsaeter Resell
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
65
Lars Oreel
Team Dauner | Akkon
z.t
66
Martin Schäppi
IAM Excelsior
z.t
67
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
z.t
68
Clément Saint Martin
z.t
69
Simon Pellaud
IAM Excelsior
z.t
70
Tobias Knaup
Team Lotto - Kern Haus
z.t
71
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
z.t
72
Dorian Lübbers
Team Lotto - Kern Haus
z.t
73
Matis Louvel
z.t
74
Torkil Veyhe
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
75
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
76
Julian Lino
z.t
77
Silas Clemmensen
Team Waoo
z.t
78
Quentin Venner
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
79
Thomas Champion
z.t
80
Benjamin Wolfe
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
81
David Riviere
z.t
82
Julien Van den Brande
Tarteletto - Isorex
z.t
83
Nicolas Garbet
z.t
84
Matej Zahalka
Elkov - Author
z.t
85
Romain Bacon
z.t
86
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
z.t
87
Thomas Denis
z.t
88
Joey Walker
Madison Genesis
z.t
89
Marc Dörrie
Team Lotto - Kern Haus
z.t
90
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
z.t
91
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
z.t
92
Antoine Devanne
z.t
93
Andre Sotberg
Team Coop
z.t
94
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
z.t
95
Jannik Steimle
Team Vorarlberg Santic
z.t
96
Andzs Flaksis
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
97
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
98
Michael Kukrle
Elkov - Author
z.t
99
Quentin Guex
IAM Excelsior
z.t
100
Martin Mortensen
Team Waoo
z.t
101
Brendan Rhim
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
102
Jordi Meeus
SEG Racing Academy
z.t
103
Jelle Donders
Team Dauner | Akkon
op 24"
104
Philipp Mamos
Team Dauner | Akkon
op 27"
105
Brent Van Moer
Lotto - Soudal U23
op 40"
106
Samuele Zoccarato
IAM Excelsior
z.t
107
Tom Paquot
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
108
Jarne Van De Paar
Lotto - Soudal U23
z.t
109
Dominik Bauer
Team Dauner | Akkon
z.t
110
Steven Tronet
z.t
111
Robert Kessler
Team Lotto - Kern Haus
z.t
112
Gaëtan Lemoine
z.t
113
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
z.t
114
Daan Hoole
SEG Racing Academy
z.t
115
Jordan Levasseur
z.t
116
Julien Guay
z.t
117
Elias Van Breussegem
Tarteletto - Isorex
op 1'25"
118
Kevin Inkelaar
Groupama - FDJ CT
op 1'37"
119
Johan Langballe
Team Waoo
z.t
120
Maël Boivin
op 1'39"
121
Clement Orceau
z.t
122
Erick Rowsell
Madison Genesis
op 2'38"
123
Justin Oien
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
124
Lars Saugstad
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
125
Christian Moberg Jörgensen
Team ColoQuick
z.t
126
Fridtjof Roeinaas
Joker BMI
op 3'59"
127
Henrik Evensen
Joker BMI
op 4'32"
128
Johan Price-Pejtersen
Team ColoQuick
z.t
129
Quentin Guicheteau
op 4'35"
130
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
op 5'13"
131
Thomas Joly
z.t
132
Jonathan McEvoy
Madison Genesis
op 5'51"
133
Andreas Vangstad
Joker BMI
op 8'48"
134
Kristian Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
op 8'51"
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst