En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Normandie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
26/03
Darnétal
Forges-les-Eaux
169.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Alberto Dainese
SEG Racing Academy
7u52'35"
2
Nicolai Brochner
Riwal Readynez Cycling Team
op 6"
3
Stef Krul
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 10"
4
Miguel Bryon
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
op 12"
5
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
z.t
6
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
z.t
7
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
op 13"
8
Dylan Kowalski
op 14"
9
Daragh O'Mahony
z.t
10
Arvid de Kleijn
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 15"
11
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
z.t
12
Trond Hakon Trondsen
Team Coop
op 16"
13
Dylan Page
IAM Excelsior
z.t
14
Alois Kankovsky
Elkov - Author
z.t
15
Jannik Steimle
Team Vorarlberg Santic
z.t
16
Jarne Van De Paar
Lotto - Soudal U23
z.t
17
Frantisek Sisr
Elkov - Author
z.t
18
Tom Van Vuchelen
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
19
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
z.t
20
Alexandre Billon
z.t
21
Henrik Evensen
Joker BMI
z.t
22
Simon Guglielmi
Groupama - FDJ CT
z.t
23
Marten Kooistra
SEG Racing Academy
z.t
24
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
z.t
25
Olav Hjemsaeter
Team Coop
z.t
26
Maximilien Picoux
z.t
27
Ole Forfang
Joker BMI
z.t
28
Nicolas Garbet
z.t
29
Dennis van der Horst
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
30
Jonas Abrahamsen
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
31
Thomas Joseph
Tarteletto - Isorex
z.t
32
Florian Maitre
z.t
33
Connor Swift
Madison Genesis
z.t
34
Sonny Bridier
z.t
35
Daniel Bligaard
z.t
36
Théo Nonnez
Groupama - FDJ CT
z.t
37
Robert Kessler
Team Lotto - Kern Haus
z.t
38
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
39
Marijn van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
40
Brent Van Moer
Lotto - Soudal U23
z.t
41
Morgan Kneisky
Groupama - FDJ CT
z.t
42
Matis Louvel
z.t
43
Michael Carbel Svendgaard
Team Waoo
z.t
44
Fabian Lienhard
IAM Excelsior
z.t
45
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
46
Justin Oien
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
47
Jordan Levasseur
z.t
48
Fridtjof Roeinaas
Joker BMI
z.t
49
Louis Bendixen
Team Coop
z.t
50
Enzo Bernard
z.t
51
Martin Schäppi
IAM Excelsior
z.t
52
Tanner Putt
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
53
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg Santic
z.t
54
Rick Ottema
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
55
Michael Kukrle
Elkov - Author
z.t
56
Lars Oreel
Team Dauner | Akkon
z.t
57
Erik Nordsaeter Resell
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
58
Christian Scaroni
Groupama - FDJ CT
z.t
59
Andreas Hyldgaard Jeppesen
Team Waoo
z.t
60
Oivind Lukkedal
Joker BMI
z.t
61
Jan Barta
Elkov - Author
z.t
62
Jonas Aaen Jörgensen
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
63
Clément Davy
Groupama - FDJ CT
z.t
64
Marc Dörrie
Team Lotto - Kern Haus
z.t
65
Rasmus Guldhammer
Team Waoo
z.t
66
Clement Orceau
z.t
67
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
z.t
68
Michal Schlegel
Elkov - Author
z.t
69
Johan Jacobs
Lotto - Soudal U23
z.t
70
Julian Lino
z.t
71
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
z.t
72
Jeremy Cornu
z.t
73
Kevin Inkelaar
Groupama - FDJ CT
z.t
74
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Joker BMI
z.t
75
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
z.t
76
Torkil Veyhe
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
77
Clément Saint Martin
z.t
78
Morten Hulgaard
Team ColoQuick
z.t
79
Andreas Vangstad
Joker BMI
z.t
80
Matej Zahalka
Elkov - Author
z.t
81
Andzs Flaksis
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
82
Ward Vanhoof
Lotto - Soudal U23
z.t
83
Kim Magnusson
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
84
Romain Bacon
z.t
85
Benjamin Wolfe
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
86
Tobias Mørch Kongstad
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
87
Michael Cuming
Madison Genesis
z.t
88
Thomas Denis
z.t
89
Joey Walker
Madison Genesis
z.t
90
Anders Skaarseth
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
91
Thomas Champion
z.t
92
Brendan Rhim
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
93
Florian Vermeersch
Lotto - Soudal U23
z.t
94
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
op 32"
95
Luc Wirtgen
Wallonie-Bruxelles Development Team
op 36"
96
Jelle Donders
Team Dauner | Akkon
op 41"
97
Steffen Munk Christiansen
Team ColoQuick
z.t
98
Jordi Meeus
SEG Racing Academy
z.t
99
Christopher Piry
z.t
100
Steven Tronet
z.t
101
Jean Lou Watrelot
z.t
102
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
z.t
103
Christian Moberg Jörgensen
Team ColoQuick
z.t
104
David Riviere
z.t
105
Julien Van den Brande
Tarteletto - Isorex
z.t
106
Richard Handley
Madison Genesis
z.t
107
Erick Rowsell
Madison Genesis
z.t
108
Maël Boivin
z.t
109
Thomas Joly
z.t
110
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
op 1'04"
111
Johan Langballe
Team Waoo
op 1'12"
112
Joris Vincent
op 1'51"
113
Quentin Guex
IAM Excelsior
z.t
114
Tom Paquot
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
115
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
z.t
116
Tobias Knaup
Team Lotto - Kern Haus
z.t
117
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
z.t
118
Jonathan McEvoy
Madison Genesis
z.t
119
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
op 3'46"
120
Samuele Zoccarato
IAM Excelsior
z.t
121
Lars Saugstad
Uno - X Norwegian Development Team
op 4'12"
122
Rasmus Bøgh Wallin
Riwal Readynez Cycling Team
op 4'14"
123
Daan Hoole
SEG Racing Academy
z.t
124
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
op 4'29"
125
Yannis Yssaad
z.t
126
Arne De Groote
Tarteletto - Isorex
z.t
127
Dominik Bauer
Team Dauner | Akkon
z.t
128
Quentin Guicheteau
z.t
129
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
z.t
130
Sylvain Moniquet
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
131
Quentin Venner
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
132
Julien Guay
z.t
133
Andre Sotberg
Team Coop
z.t
134
Elias Van Breussegem
Tarteletto - Isorex
z.t
135
Johan Price-Pejtersen
Team ColoQuick
z.t
136
Simon Pellaud
IAM Excelsior
op 5'41"
137
Dorian Lübbers
Team Lotto - Kern Haus
op 7'16"
138
Stein-Erik Eriksen
z.t
139
Silas Clemmensen
Team Waoo
z.t
140
Kristian Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
141
Philipp Mamos
Team Dauner | Akkon
op 7'59"
142
Barnabas Peak
SEG Racing Academy
op 8'02"
143
Antoine Devanne
op 10'49"
144
Gaëtan Lemoine
op 15'30"
145
Kristian Aasvold
Team Coop
op 17'44"
146
Martin Mortensen
Team Waoo
op 19'43"
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst