En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Istarsko Proljece-Istrian Spring Trophy
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
10/03
Vrsar
Vrsar
1.5 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Matevz Govekar
Tirol KTM Cycling Team
1'49"
2
Alex Baudin
Swiss Racing Academy
op 1"
3
Robin Froidevaux
Swiss Racing Academy
z.t
4
Petr Kelemen
Swiss Racing Academy
z.t
5
Daniel Auer
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
6
Jan Sommer
z.t
7
Axandre Van Petegem
Jumbo-Visma Development Team
z.t
8
Tomas Barta
ATT Investments
op 2"
9
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
10
Sean Flynn
Swiss Racing Academy
z.t
11
Fabio Christen
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
12
Darren van Bekkum
Jumbo-Visma Development Team
op 3"
13
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
z.t
14
Yannis Voisard
Swiss Racing Academy
z.t
15
Tobias Nolde
P & S Benotti
z.t
16
Aloïs Charrin
Swiss Racing Academy
z.t
17
Moritz Kretschy
Rad-Net Rose Team
z.t
18
Maks Cvjeticanin
Cycling Team Kranj
z.t
19
Nelson Andres Soto Martinez
Colombia Tierra de Atletas GW Shimano
op 4"
20
Anže Skok
Ljubljana Gusto Santic
z.t
21
Dario Lillo
Deschacht - Hens - Maes
z.t
22
Liam Bertazzo
Maloja Pushbikers
z.t
23
Tilen Finkst
Adria Mobil
z.t
24
Jaka Primozic
Hrinkow Advarics
z.t
25
Ivan Romeo Abad
Hagens Berman Axeon
z.t
26
Patryk Stosz
Voster Ats Team
z.t
27
Tim Wollenberg
Maloja Pushbikers
op 5"
28
Michal Schuran
ATT Investments
z.t
29
Bartosz Rudyk
Santic-Wibatech
z.t
30
Linus Kvist
Motala Aif Serneke Allebike
z.t
31
Tom Lindner
P & S Benotti
z.t
32
Matic Zumer
z.t
33
David Per
Adria Mobil
z.t
34
Julian Borresch
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
35
Archie Ryan
Jumbo-Visma Development Team
z.t
36
Colby Simmons
Jumbo-Visma Development Team
z.t
37
Maciej Paterski
Voster Ats Team
z.t
38
Jan Kaspar
ATT Investments
z.t
39
Philip Weber
Maloja Pushbikers
z.t
40
Dries De Pooter
Hagens Berman Axeon
op 6"
41
Patrick Haller
Santic-Wibatech
z.t
42
Oliver Wulff Frederiksen
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
43
Szymon Tracz
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
44
Viktor Filutas
Adria Mobil
z.t
45
Mihael Stajnar
z.t
46
Johannes Staune-Mittet
Jumbo-Visma Development Team
z.t
47
Max-David Briese
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
48
Martin Marcellusi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
49
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
z.t
50
Mathias Flückiger
Thömus Maxon
z.t
51
Gianmarco Garofoli
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
52
Toby Perry
Hagens Berman Axeon
op 7"
53
Michel Aschenbrenner
P & S Benotti
z.t
54
Juan Carlos Lopez
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
55
German Dario Gomez Becerra
Colombia Tierra de Atletas GW Shimano
z.t
56
Darren Rafferty
Hagens Berman Axeon
z.t
57
Matthew Riccitello
Hagens Berman Axeon
z.t
58
Finn Roumen
z.t
59
Davide Toneatti
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
60
Harold Martin Lopez Granizo
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
61
Sven Redmann
Rad-Net Rose Team
z.t
62
Eduard-Michael Grosu
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
63
Alessio Martinelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
64
Trym Bjørner Westgaard Holther
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
65
Tom Mai
z.t
66
Yeisson Ferney Casallas Rincon
Colombia Tierra de Atletas GW Shimano
z.t
67
Enrico Battaglin
Bardiani CSF Faizane'
z.t
68
Dylan Hopkins
Ljubljana Gusto Santic
z.t
69
Michael Garrison
Hagens Berman Axeon
z.t
70
Maxime Lhomme
z.t
71
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
op 8"
72
Sebastian Mora Vedri
Manuela Fundacion
z.t
73
Ursin Spescha
z.t
74
Santiago Mesa Pietralunga
Manuela Fundacion
z.t
75
Felix Ritzinger
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
76
Jelte Krijnsen
z.t
77
Nik Cemazar
Adria Mobil
z.t
78
Jakub Murias
Voster Ats Team
z.t
79
Edvin Lovidius
Motala Aif Serneke Allebike
z.t
80
Filippo Tagliani
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
81
Alexander Gratzer
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
82
Antonio Barac
Meridiana Kamen Team
z.t
83
Felix Engelhardt
Tirol KTM Cycling Team
z.t
84
Luka Ziherl
Cycling Team Kranj
z.t
85
Ziga Jerman
Ljubljana Gusto Santic
z.t
86
Jack Burke
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
87
Daniel Sporysch
ATT Investments
z.t
88
Bas Van Belle
op 9"
89
Bram Leerkes
z.t
90
Daniel Turek
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
91
Gal Glivar
Adria Mobil
z.t
92
Jernej Hribar
Ljubljana Gusto Santic
z.t
93
Isaac Canton Serrano
Manuela Fundacion
z.t
94
Welay Berhe
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
95
Marko Pavlic
z.t
96
Leon Heinemann
Rad-Net Rose Team
z.t
97
Marvin Hammerschmid
Hrinkow Advarics
z.t
98
Franklin Chacon
Manuela Fundacion
z.t
99
Alessandro Pinarello
Bardiani CSF Faizane'
z.t
100
Florian Kierner
Team Felbermayr Simplon Wels
op 10"
101
Szymon Rekita
Voster Ats Team
z.t
102
Immanuel Stark
P & S Benotti
z.t
103
Mario Gamper
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
104
Philipp Gebhardt
Rad-Net Rose Team
z.t
105
Luke Wilk
P & S Benotti
z.t
106
Matthias Mangertseder
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
107
Giulio Pellizzari
Bardiani CSF Faizane'
z.t
108
Joan Marti Bennassar Rossello
Manuela Fundacion
z.t
109
Célestin Wattelle
Team Novo Nordisk Development
z.t
110
Florian Lipowitz
Tirol KTM Cycling Team
z.t
111
Corey Davis
Maloja Pushbikers
z.t
112
Moritz Czasa
z.t
113
Jaka Vovk
Cycling Team Kranj
z.t
114
Luka Turkulov
Cycling Team Kranj
z.t
115
Timon Loderer
Hrinkow Advarics
z.t
116
Logan Mclain
Tirol KTM Cycling Team
z.t
117
Jonas Rapp
Hrinkow Advarics
z.t
118
Enrico Zanoncello
Bardiani CSF Faizane'
op 11"
119
Nicolas Vinokurov
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
120
Martí Vigo Del Arco
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
121
Philipp Hofbauer
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
122
Stefan Brandlmeier
Santic-Wibatech
z.t
123
Fabian Schormaier
Santic-Wibatech
z.t
124
Yugi Tsuda
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
125
Brandon Alejandro Rojas Vega
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
126
Vedad Karic
Meridiana Kamen Team
z.t
127
Johannes Adamietz
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
128
Lukas Vernersson
Motala Aif Serneke Allebike
z.t
129
Pirmin Benz
Rad-Net Rose Team
z.t
130
Ethan Villaneda
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
131
Martin Messner
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
132
Michal Rotter
ATT Investments
z.t
133
Evan Russell
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
134
Niek Voogt
z.t
135
Arthur Lennè
z.t
136
Karel Vacek
Tirol KTM Cycling Team
z.t
137
Marco Friedrich
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
138
Manuel Bosch
Hrinkow Advarics
op 12"
139
Rainer Kepplinger
Hrinkow Advarics
z.t
140
Niels Frigge
z.t
141
Niklas Jagerstal
Motala Aif Serneke Allebike
z.t
142
Kvasina Filip
Meridiana Kamen Team
z.t
143
Pawel Cieslik
Voster Ats Team
z.t
144
Toni Franz
z.t
145
Teo Pecnik
Ljubljana Gusto Santic
z.t
146
Bela Wawro
op 13"
147
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
z.t
148
Sacha Bietry
Team Novo Nordisk Development
z.t
149
Edgar Andres Pinzon Villalba
Colombia Tierra de Atletas GW Shimano
z.t
150
Robin Rautzenberg
z.t
151
Louis Evans
Team Novo Nordisk Development
z.t
152
Pawel SzÓstka
Santic-Wibatech
z.t
153
Daniel Jimenez Martinez
Manuela Fundacion
z.t
154
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
z.t
155
Tjalle De Bruin
op 14"
156
Gregor Matija Cerne
Meridiana Kamen Team
z.t
157
Rafael Steven Pineda Pineda
Colombia Tierra de Atletas GW Shimano
z.t
158
Alexandre Vinokurov
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
159
Jakub Havrlant
ATT Investments
z.t
160
Elia Carta
op 15"
161
Vid Jeromel
Cycling Team Kranj
z.t
162
Eric Lutter
P & S Benotti
z.t
163
Hugo Lennartsson
Motala Aif Serneke Allebike
op 16"
164
Žiga Božič
z.t
165
Matija Lojen
op 17"
166
Doriand Percrule
Team Novo Nordisk Development
z.t
167
Matteo Bertrand
Meridiana Kamen Team
op 18"
168
Jacopo Colladon
Team Novo Nordisk Development
op 19"
169
Abner Santiago Umba Lopez
Drone Hopper - Androni Giocattoli
op 21"
170
Szymon Krawczyk
Voster Ats Team
op 23"
171
Tijmen Graat
Jumbo-Visma Development Team
z.t
172
Jacob Ahlsson
Motala Aif Serneke Allebike
op 35"
173
Enej Mertelj
Cycling Team Kranj
op 51"
Lars Heiniger
DNS
Silas Köch
Saris Rouvy Sauerland Team
DNS
Lennart Voege
Saris Rouvy Sauerland Team
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst