En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Baltic Chain Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
19/08
Lahti
Lahti
168.6 km
Uitslag
Stand
1
Philipp Walsleben
BKCP-Powerplus
3u42'24"
2
Alo Jakin
op 10"
3
Martynas Maniusis
Doltcini - Flanders
op 13"
4
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
z.t
5
Ivan Savitskiy
Rusvelo
op 14"
6
Jan Marcus Faaglum Karlsson
z.t
7
Damian Walczak
BDC - Marcpol Team
z.t
8
Paavo Paajanen
Team Differdange - Losch
z.t
9
Zydrunas Savickas
op 17"
10
Vitalii Popkov
ISD Continental Team
z.t
11
Volodymyr Gomenyuk
Kolss Cycling Team
z.t
12
Mateusz Komar
BDC - Marcpol Team
z.t
13
Mario Dasko
Dukla Trencin Trek
op 20"
14
Lucas Liß
RNR Rad-Net Rose Team
op 23"
15
Martin Laas
op 24"
16
Christian Bertilsson
Team People4You - Unaas Cycling
op 27"
17
Emils Liepins
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
z.t
18
David van der Poel
BKCP-Powerplus
z.t
19
Maximilian Beyer
z.t
20
Eryk Laton
BDC - Marcpol Team
z.t
21
Marcel Meisen
BKCP-Powerplus
z.t
22
Anton Muzychkin
z.t
23
Maxim Pokidov
Itera-Katusha
z.t
24
Erik Baska
Dukla Trencin Trek
z.t
25
Christoph Schweizer
Synergy Baku Cycling Project
z.t
26
Kacper Gronkiewicz
BDC - Marcpol Team
z.t
27
Michael Vanthourenhout
BKCP-Powerplus
z.t
28
Connor McConvey
Synergy Baku Cycling Project
z.t
29
Henrik Evensen
Froy - Bianchi
z.t
30
Tural Isgandarov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
31
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
op 31"
32
Oleksandr Martynenko
ISD Continental Team
z.t
33
Indulis Bekmanis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
z.t
34
Anatoliy Pakhtusov
ISD Continental Team
z.t
35
Yuriy Agarkov
ISD Continental Team
z.t
36
Rene Mandri
z.t
37
Andris Smirnovs
Rietumu - Delfin
z.t
38
David De La Fuente Rasilla
Torku Sekerspor
z.t
39
Krister Raudsepp
z.t
40
Reinis Andrijanovs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
z.t
41
Kristjan Oolo
z.t
42
Sergiy Grechyn
Torku Sekerspor
z.t
43
Viktor Shmalko
Itera-Katusha
z.t
44
Marco Mathis
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
45
Kersten Thiele
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
46
Matej Jurco
Dukla Trencin Trek
z.t
47
Darijus Dzervus
Doltcini - Flanders
z.t
48
Paulius Siskevicius
z.t
49
Jens Adams
BKCP-Powerplus
z.t
50
Patrik Tybor
Dukla Trencin Trek
z.t
51
Andrey Sazanov
z.t
52
Niels Albert
BKCP-Powerplus
z.t
53
Mihkel Raim
Amore & Vita
z.t
54
Siarhei Papok
z.t
55
Tord Andre Sundhagen
Froy - Bianchi
z.t
56
Aleh Ahiyevich
z.t
57
Alexey Kurbatov
Helicopters
z.t
58
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
z.t
59
Aliaksandr Mytsko
z.t
60
Yuriy Metlushenko
Torku Sekerspor
z.t
61
Elias Angell Spikseth
Froy - Bianchi
z.t
62
Raman Tsishkou
z.t
63
Henrik Abom
z.t
64
Theo Reinhardt
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
65
Mykhaylo Radionov
Kolss Cycling Team
z.t
66
Siim Jalakas
z.t
67
Ivo Suur
z.t
68
Marius Bernatonis
Team 3M
z.t
69
Armands Becis
Rietumu - Delfin
z.t
70
Siim Erik Alamaa
z.t
71
Kristian Neemela
z.t
72
Mikhel Ronimois
z.t
73
Raman Ramanau
z.t
74
Oleksandr Grygorenko
Kolss Cycling Team
z.t
75
Anders Dahlberg
z.t
76
Nikita Kugaevskiy
Itera-Katusha
z.t
77
Andrey Mizurov
Torku Sekerspor
z.t
78
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
z.t
79
Branislau Samoilau
z.t
80
Mikhail Shemetau
z.t
81
Maksym Vasilyev
ISD Continental Team
z.t
82
Maros Kovac
Dukla Trencin Trek
z.t
83
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
84
Ihar Mytsko
z.t
85
Alexander Evtushenko
Rusvelo
z.t
86
Konrad Dabkowski
BDC - Marcpol Team
z.t
87
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
88
Joonas Jogi
z.t
89
Henning Bommel
RNR Rad-Net Rose Team
z.t
90
Silver Schultz
z.t
91
Risto Aaltio
z.t
92
Lubos Malovec
Dukla Trencin Trek
z.t
93
Halvord Tandrevold
Froy - Bianchi
z.t
94
Mikko Paajanen
z.t
95
Siarhei Safonau
z.t
96
Robert Pölder
Team People4You - Unaas Cycling
z.t
97
Igor Frolov
Itera-Katusha
z.t
98
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
z.t
99
Pavel Podoliak
z.t
100
Peeter Tarvis
Rietumu - Delfin
z.t
101
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
102
Andrei Sakalou
z.t
103
Johan Landstrom
z.t
104
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
z.t
105
Nikolay Zhurkin
Rusvelo
z.t
106
Kevin Lippe
z.t
107
Timmo Jeret
op 50"
108
Samuel Pökälä
z.t
109
Kirill Egorov
Itera-Katusha
z.t
110
Andriy Kulyk
Kolss Cycling Team
op 51"
111
Eivind Ekeli
Froy - Bianchi
z.t
112
Alexander Grigoriev
Helicopters
op 1'03"
113
Adrian Banaszek
BDC - Marcpol Team
op 1'18"
114
Bekir Baki Akirsan
Torku Sekerspor
op 2'06"
115
Endrik Puntso
op 2'14"
116
Rigo Räim
op 3'00"
117
Reijo Puhm
Rietumu - Delfin
z.t
118
Ilari Kahila
z.t
119
Carl Heinrich Pruun
op 6'54"
120
Artur Kovsh
Itera-Katusha
op 10'05"
2024
2023
2022
2021
2020
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst