En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Ronde van Limburg
Uitslag
1
Wout Van Aert
Veranda's Willems - Crelan
4u44'40"
2
Dorian Godon
Cofidis
z.t
3
Gianni Vermeersch
Beobank - Corendon
z.t
4
Benjamin Thomas
Armee de Terre
z.t
5
Etienne van Empel
Roompot - Nederlandse Loterij
op 6"
6
Joeri Stallaert
Cibel-Cebon
op 13"
7
Lars van der Haar
Telenet Fidea Lions
z.t
8
Michael Van Staeyen
Cofidis
z.t
9
Steven Tronet
Armee de Terre
z.t
10
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
11
Luuc Bugter
Delta Cycling Rotterdam
z.t
12
Jasper de Laat
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
13
Dennis Bakker
Delta Cycling Rotterdam
z.t
14
Timothy Stevens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
15
Tim Merlier
Veranda's Willems - Crelan
z.t
16
Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
17
Kevin Lebreton
Armee de Terre
z.t
18
Wietse Bosmans
ERA - Circus
z.t
19
Lawrence Naesen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
20
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
21
Jarl Salomein
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
22
Christophe Laporte
Cofidis
z.t
23
Braam Merlier
Steylaerts - betFIRST
z.t
24
Maarten de Jonge
Monkey Town Continental Team
z.t
25
Jérôme Baugnies
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
26
Robby Cobbaert
Cibel-Cebon
z.t
27
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
28
Gianni Marchand
Cibel-Cebon
z.t
29
Louis Verhelst
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
30
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
31
Cedric Raymackers
Team Differdange - Losch
z.t
32
Yorben Van Tichelt
ERA - Circus
z.t
33
Dennis van der Horst
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
34
Joris Blokker
Monkey Town Continental Team
z.t
35
Wim Reynaerts
Cibel-Cebon
z.t
36
Michael Boros
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
z.t
37
Rob Ruijgh
Tarteletto - Isorex
z.t
38
Regan Gough
An Post Chain Reaction
z.t
39
Jerome Mainard
Armee de Terre
z.t
40
Tom Vermeer
Team Differdange - Losch
z.t
41
Jarno Gmelich
Metec - TKH p/b Mantel
z.t
42
Jelle Cant
ERA - Circus
z.t
43
Lindsay De Vylder
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
44
Kevin De Jonghe
Cibel-Cebon
op 23"
45
Quinten Hermans
Telenet Fidea Lions
op 26"
46
Toon Aerts
Telenet Fidea Lions
op 29"
47
Nicolas Cleppe
Telenet Fidea Lions
op 38"
48
Jim Aernouts
Telenet Fidea Lions
z.t
49
Laurens Sweeck
ERA - Circus
z.t
50
Kevyn Ista
WB Veranclassic Aquality Protect
op 1'04"
51
Daan Soete
Telenet Fidea Lions
z.t
52
Danilo Napolitano
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
53
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
54
Marcel Meisen
Beobank - Corendon
op 1'09"
55
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
op 1'24"
56
Merlijn Decoster
T.Palm Pole Continental Wallon
op 1'32"
57
Jacob Scott
An Post Chain Reaction
op 1'34"
58
Josh Teasdale
Team Differdange - Losch
z.t
59
Ivar Slik
Monkey Town Continental Team
z.t
60
Justin Timmermans
Baby - Dump Cycling Team
op 1'37"
61
David Boucher
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
op 1'39"
62
Ludovic Robeet
WB Veranclassic Aquality Protect
op 1'41"
63
Mitchell Mulhern
Delta Cycling Rotterdam
z.t
64
Adam Toupalik
Beobank - Corendon
z.t
65
Roy Jans
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
66
Dennis Coenen
Cibel-Cebon
op 1'45"
67
Jimmy Raibaud
Armee de Terre
z.t
68
Ruben Pols
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
69
Hugo Hofstetter
Cofidis
z.t
70
Guillaume Bonnafond
Cofidis
z.t
71
Olivier Pardini
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
72
Fabien Canal
Armee de Terre
op 1'48"
73
Michael Goolaerts
Veranda's Willems - Crelan
z.t
74
Corné Van Kessel
Telenet Fidea Lions
z.t
75
Stijn Caluwe
Beobank - Corendon
op 1'51"
76
Koos Jeroen Kers
Baby - Dump Cycling Team
op 1'53"
77
Mathieu van der Poel
Beobank - Corendon
z.t
78
Tom Meeusen
Beobank - Corendon
z.t
79
Raymond Kreder
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
80
Gertjan De Vos
Start Vaxes Cycling Team
op 3'23"
81
André Looij
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
82
Rens Tulner
Delta Cycling Rotterdam
z.t
83
Gosse van der Meer
Tarteletto - Isorex
op 4'35"
84
Andrew Leigh
Tarteletto - Isorex
z.t
85
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
op 4'41"
Thijs Aerts
Telenet Fidea Lions
DNF
Elyas Afewerki
Start Vaxes Cycling Team
DNF
Bryan Alaphilippe
Armee de Terre
DNF
Tim Ariesen
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Orluis Alberto Aular Sanabria
Start Vaxes Cycling Team
DNF
Gaetan Bille
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Jonas Bokeloh
An Post Chain Reaction
DNF
Jonathan Breyne
Tarteletto - Isorex
DNF
Auxence Buntinx
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Abe Celi
Baby - Dump Cycling Team
DNF
Alexander Cools
Cibel-Cebon
DNF
Rene Guillermo Corella Braun
Start Vaxes Cycling Team
DNF
Kenny Dehaes
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Guillaume Delvaux
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Yannick Detant
Monkey Town Continental Team
DNF
Tom Devriendt
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Brecht Dhaene
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
DNF
Antoine Didier
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Gerry Druyts
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
DNF
Bastien Duculty
Armee de Terre
DNF
Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Dan Gardner
An Post Chain Reaction
DNF
Alexander Geuens
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
DNF
Stan Godrie
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Guillaume Haag
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Robin Haubruge
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Adam Jamieson
An Post Chain Reaction
DNF
Merijn Korevaar
Baby - Dump Cycling Team
DNF
Stefan Kreder
Metec - TKH p/b Mantel
DNF
Rob Leemans
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
DNF
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
DNF
Cristopher Mansilla Almonacid
Start Vaxes Cycling Team
DNF
Mandel Marquez
Start Vaxes Cycling Team
DNF
Christophe Masson
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Jens Mouris
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Jelle Nieuwpoort
Metec - TKH p/b Mantel
DNF
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
DNF
Cristian David Pita
Start Vaxes Cycling Team
DNF
Jan Reynaerts
Cibel-Cebon
DNF
Florian Sénéchal
Cofidis
DNF
Gert Smets
ERA - Circus
DNF
Stijn Steels
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Robin Stenuit
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Diether Sweeck
ERA - Circus
DNF
Hendrik Sweeck
ERA - Circus
DNF
Harry Sweering
Baby - Dump Cycling Team
DNF
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
DNF
Remco Te Brake
Monkey Town Continental Team
DNF
Tom Thill
Team Differdange - Losch
DNF
Larry Valvasori
Team Differdange - Losch
DNF
Mel Van der Veekens
Monkey Town Continental Team
DNF
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
DNF
Massimo Vanderaerden
An Post Chain Reaction
DNF
Otto Vergaerde
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Kevin Verwaest
Tarteletto - Isorex
DNF
Jens Wallays
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Niels De Rooze
Tarteletto - Isorex
DNF
Matthias Van Aken
Start Vaxes Cycling Team
DNF
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
DNF
David van der Poel
Beobank - Corendon
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
1994
1993
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1896
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst