En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Giro Mediterraneo Rosa
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
21/04
Barletta
Barletta
122.3 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Lara Gillespie
UAE Development Team
3u15'54"
2
Karolina Kumiega
UAE Team ADQ
z.t
3
Akpeiil Ossim
Astana Dewi Women Team
z.t
4
Federica Venturelli
UAE Development Team
z.t
5
Nika Bobnar
Wcc Team
z.t
6
Dziyana Lebedz
Wcc Team
z.t
7
Emanuela Zanetti
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
8
Asia Zontone
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
9
Carmela Cipriani
BePink - Bongioanni
z.t
10
Jaqueline Jimena Tamez Escamilla
z.t
11
Giorgia Bariani
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
12
Giulia Giuliani
A.S.D. K2 Women Team
z.t
13
Bota Batyrbekova
Astana Dewi Women Team
z.t
14
Alessia Patuelli
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
z.t
15
Argiro Milaki
z.t
16
Natalia Krzeslak
z.t
17
Romina Hinojosa Cruz
Boneshaker Project Presented By Roxo
z.t
18
Pauline Allin
Cynisca Cycling
z.t
19
Alessia Missiaggia
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
20
Giulia Vallotto
Team Mendelspeck Ge-Man
z.t
21
Eliška Kvasničková
Team Komugi - Grand Est
z.t
22
Daryna Nahuliak
z.t
23
Gemma Sernissi
A.S.D. K2 Women Team
z.t
24
Martina Testa
BePink - Bongioanni
z.t
25
Greta Richioud
Cynisca Cycling
z.t
26
Francesca Baroni
Aromitalia 3T Vaiano
z.t
27
Federica Piergiovanni
UAE Development Team
z.t
28
Maryna Ivaniuk
z.t
29
Beth Morrow
Alba Development Road Team
z.t
30
Diana Klimova
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
z.t
31
Allison Mrugal
Cynisca Cycling
z.t
32
Jasmin Liechti
Wcc Team
z.t
33
Elisa Valtulini
BePink - Bongioanni
z.t
34
Iris Monticolo
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
35
Prisca Savi
BePink - Bongioanni
z.t
36
Victoire Joncheray
Team Komugi - Grand Est
z.t
37
Tetiana Yashchenko
z.t
38
Amelia Tyler
Alba Development Road Team
z.t
39
Zuzanna Chylinska
z.t
40
Yana Mialitsina
z.t
41
Eyeru Tesfoam Gebru
Team Komugi - Grand Est
z.t
42
Giada Borghesi
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
z.t
43
Gaia Segato
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
44
Noemi Lucrezia Eremita
A.S.D. K2 Women Team
z.t
45
Yulduz Hashimi
Wcc Team
z.t
46
Chloé Fourmigué
Cynisca Cycling
z.t
47
Maryna Altukhova
z.t
48
Sharni Morley
z.t
49
Fariba Hashimi
Wcc Team
z.t
50
Beatrice Rossato
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
51
Valeria Curnis
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
52
Charlotte Clarke
z.t
53
Anabel Yapura
Team Komugi - Grand Est
z.t
54
Hannah Kunz
UAE Development Team
z.t
55
Irene Cagnazzo
BePink - Bongioanni
z.t
56
Rebekka Pigolotti
A.S.D. K2 Women Team
z.t
57
Alice Papo
A.S.D. K2 Women Team
z.t
58
Francesca Pellegrini
UAE Development Team
z.t
59
Emilie Fortin
Cynisca Cycling
z.t
60
Chiara Reghini
Top Girls Fassa Bortolo
op 9"
61
Sara Mazzorana
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
62
Patrycja Lorkowska
op 32"
63
Kateryna Velychko
op 6'36"
64
Hanna Tserah
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
z.t
65
Yuliia Pchelintseva
z.t
66
Danielle Power Arianne Holland
Alba Development Road Team
op 6'38"
67
Sara Piffer
Team Mendelspeck Ge-Man
z.t
68
Keira Bond
Alba Development Road Team
z.t
69
Alice Capasso
Team Mendelspeck Ge-Man
op 6'40"
70
Agustina Reyes Perdomo
op 7'52"
71
Monika Wegrzyn
z.t
72
Valeria Leon Ordaz
z.t
73
Kateryna Naberezhna
z.t
74
Faina Potapova
Astana Dewi Women Team
z.t
75
Inez Cashman
z.t
76
Nataliia Safroniuk
z.t
77
Nika Mialitsina
op 7'54"
78
Fabienne Buri
Team Komugi - Grand Est
z.t
79
Quinn Findlay
z.t
80
Sonia Rossetti
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
81
Carlotta Borello
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
z.t
82
Rasa Leleivyte
Aromitalia 3T Vaiano
z.t
83
Serena Brillante Romeo
Aromitalia 3T Vaiano
z.t
84
Millie Skinner
Alba Development Road Team
op 13'10"
85
Eliza Rabazynska
z.t
86
Anna Kolyzhuk
Wcc Team
z.t
87
Alina Bohdan
z.t
88
Kinga Marek
z.t
89
Daria Bilous
z.t
90
Maria Pia Chiatto
Team Mendelspeck Ge-Man
z.t
91
Maria Nava Hinojoza
z.t
92
Olha Dehtiar
z.t
93
Diana Pedrosa
z.t
94
Karla Bell
z.t
95
Ilaria Prevedello
Team Mendelspeck Ge-Man
z.t
96
Valeriya Kononenko
z.t
97
Milena Del Sarto
Aromitalia 3T Vaiano
z.t
98
Anita Poletti
Bcl Factory Team
z.t
Vania Cardenas Magaña
DNF
Monia Garavaglia
DNF
Violetta Kazakova
Astana Dewi Women Team
DNF
Ainhoa Moreno Ossowsky
Aromitalia 3T Vaiano
DNF
Anastasiya Plotsidym
DNF
Vittoria Ruffilli
A.S.D. K2 Women Team
DNF
Inna Abaidullina
DNS
Fiona Mangan
Cynisca Cycling
DNS
Alice Palazzi
Top Girls Fassa Bortolo
DNS
2024
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst