En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Giro Mediterraneo Rosa
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
19/04
Frattamaggiore
Terzigno
106.6 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Giada Borghesi
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
2u54'27"
2
Lara Gillespie
UAE Development Team
z.t
3
Federica Venturelli
UAE Development Team
op 4"
4
Elisa Valtulini
BePink - Bongioanni
z.t
5
Asia Zontone
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
6
Eliška Kvasničková
Team Komugi - Grand Est
z.t
7
Beatrice Rossato
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
8
Federica Piergiovanni
UAE Development Team
z.t
9
Gaia Segato
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
10
Alessia Patuelli
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
z.t
11
Noemi Lucrezia Eremita
A.S.D. K2 Women Team
z.t
12
Natalia Krzeslak
z.t
13
Victoire Joncheray
Team Komugi - Grand Est
z.t
14
Anabel Yapura
Team Komugi - Grand Est
z.t
15
Giulia Giuliani
A.S.D. K2 Women Team
z.t
16
Allison Mrugal
Cynisca Cycling
z.t
17
Charlotte Clarke
op 12"
18
Rasa Leleivyte
Aromitalia 3T Vaiano
z.t
19
Hanna Tserah
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
z.t
20
Alessia Missiaggia
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
21
Gemma Sernissi
A.S.D. K2 Women Team
z.t
22
Carlotta Borello
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
z.t
23
Pauline Allin
Cynisca Cycling
z.t
24
Iris Monticolo
Top Girls Fassa Bortolo
op 16"
25
Jasmin Liechti
Wcc Team
z.t
26
Argiro Milaki
op 18"
27
Nika Bobnar
Wcc Team
op 23"
28
Sara Piffer
Team Mendelspeck Ge-Man
op 24"
29
Maryna Altukhova
z.t
30
Chloé Fourmigué
Cynisca Cycling
z.t
31
Francesca Baroni
Aromitalia 3T Vaiano
z.t
32
Carmela Cipriani
BePink - Bongioanni
z.t
33
Amelia Tyler
Alba Development Road Team
op 29"
34
Bota Batyrbekova
Astana Dewi Women Team
op 31"
35
Sharni Morley
op 32"
36
Hannah Kunz
UAE Development Team
op 36"
37
Nataliia Safroniuk
z.t
38
Francesca Pellegrini
UAE Development Team
op 38"
39
Eyeru Tesfoam Gebru
Team Komugi - Grand Est
op 41"
40
Fiona Mangan
Cynisca Cycling
op 45"
41
Inna Abaidullina
op 57"
42
Yuliia Pchelintseva
z.t
43
Tetiana Yashchenko
z.t
44
Chiara Reghini
Top Girls Fassa Bortolo
op 1'00"
45
Valeria Curnis
Isolmant - Premac - Vittoria
op 1'01"
46
Fariba Hashimi
Wcc Team
op 1'07"
47
Alice Papo
A.S.D. K2 Women Team
op 1'12"
48
Martina Testa
BePink - Bongioanni
op 1'14"
49
Giulia Vallotto
Team Mendelspeck Ge-Man
op 1'17"
50
Danielle Power Arianne Holland
Alba Development Road Team
op 1'24"
51
Giorgia Bariani
Top Girls Fassa Bortolo
op 1'42"
52
Irene Cagnazzo
BePink - Bongioanni
op 1'44"
53
Emilie Fortin
Cynisca Cycling
z.t
54
Alice Capasso
Team Mendelspeck Ge-Man
op 1'46"
55
Vittoria Ruffilli
A.S.D. K2 Women Team
op 2'12"
56
Alice Palazzi
Top Girls Fassa Bortolo
op 2'41"
57
Yulduz Hashimi
Wcc Team
op 3'11"
58
Daryna Nahuliak
op 8'26"
59
Karolina Kumiega
UAE Team ADQ
op 8'29"
60
Dziyana Lebedz
Wcc Team
z.t
61
Zuzanna Chylinska
z.t
62
Maryna Ivaniuk
z.t
63
Beth Morrow
Alba Development Road Team
z.t
64
Violetta Kazakova
Astana Dewi Women Team
op 8'34"
65
Yana Mialitsina
z.t
66
Kateryna Velychko
op 8'39"
67
Rebekka Pigolotti
A.S.D. K2 Women Team
z.t
68
Sara Mazzorana
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
69
Serena Brillante Romeo
Aromitalia 3T Vaiano
op 8'42"
70
Patrycja Lorkowska
z.t
71
Monika Wegrzyn
z.t
72
Prisca Savi
BePink - Bongioanni
op 8'47"
73
Ainhoa Moreno Ossowsky
Aromitalia 3T Vaiano
op 8'49"
74
Mia Hayden
op 8'51"
75
Sonia Rossetti
Isolmant - Premac - Vittoria
op 8'54"
76
Greta Richioud
Cynisca Cycling
op 8'56"
77
Faina Potapova
Astana Dewi Women Team
op 9'04"
78
Fabienne Buri
Team Komugi - Grand Est
op 9'38"
79
Diana Klimova
BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo
op 10'08"
80
Quinn Findlay
op 12'59"
81
Jaqueline Jimena Tamez Escamilla
z.t
82
Anna Kolyzhuk
Wcc Team
z.t
83
Alina Spirina
Astana Dewi Women Team
z.t
84
Karla Bell
z.t
85
Keira Bond
Alba Development Road Team
z.t
86
Valeriya Kononenko
z.t
87
Akpeiil Ossim
Astana Dewi Women Team
z.t
88
Daria Bilous
op 13'05"
89
Nika Mialitsina
z.t
90
Inez Cashman
z.t
91
Kinga Marek
op 13'08"
92
Valeria Leon Ordaz
z.t
93
Kateryna Naberezhna
z.t
94
Cybèle Schneider
BePink - Bongioanni
z.t
95
Vania Cardenas Magaña
op 13'15"
96
Agustina Reyes Perdomo
z.t
97
Ilaria Prevedello
Team Mendelspeck Ge-Man
z.t
98
Milena Del Sarto
Aromitalia 3T Vaiano
z.t
99
Romina Hinojosa Cruz
Boneshaker Project Presented By Roxo
op 13'19"
100
Maria Nava Hinojoza
op 13'22"
101
Emanuela Zanetti
Isolmant - Premac - Vittoria
op 13'28"
102
Alina Bohdan
op 13'30"
103
Eliza Rabazynska
z.t
104
Alessandra Joselin Bernal Izaguirre
op 13'47"
105
Maria Pia Chiatto
Team Mendelspeck Ge-Man
op 14'02"
106
Monia Garavaglia
op 14'44"
107
Olha Dehtiar
op 20'22"
108
Millie Skinner
Alba Development Road Team
op 20'34"
109
Anastasiya Plotsidym
op 24'27"
110
Diana Pedrosa
op 24'29"
111
Viktoriia Parkhomiuk
op 24'58"
112
Asia Ranucci
op 29'33"
113
Anita Poletti
Bcl Factory Team
op 35'37"
114
Amalia Langham
op 38'09"
115
Michela De Grandis
Team Mendelspeck Ge-Man
op 40'18"
Agustina Delia Priatna
Astana Dewi Women Team
DNF
Dharlia Haines
DNF
Alice Petrucci
DNF
Steph Hibburt
DNS
2024
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst