En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Pologne
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
04/08
Tychy
Cieszyn
177.9 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Mirco Lorenzetto
Lampre - Farnese Vini
4u07'36"
2
Grega Bole
Lampre - Farnese Vini
z.t
3
Alessandro Ballan
BMC Racing Team
z.t
4
Simon Geschke
Skil - Shimano
z.t
5
Sergey Lagutin
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
6
Michael Albasini
Team HTC - Columbia
z.t
7
Mathew Hayman
Sky Professional Cycling Team
z.t
8
Martin Pedersen (1)
Footon - Servetto
z.t
9
Pablo Lastras Garcia
Caisse d'Epargne
z.t
10
Marek Rutkiewicz
Mroz Active Jet
z.t
11
Manuele Mori
Lampre - Farnese Vini
z.t
12
Daryl Impey
Team RadioShack
z.t
13
Roy Sentjens
Team Milram
z.t
14
Dennis van Winden
Rabobank
z.t
15
Daniel Martin
Garmin - Transitions
z.t
16
Staf Scheirlinckx
Omega Pharma - Lotto
z.t
17
Paul Voss
Team Milram
z.t
18
Mauro Santambrogio
BMC Racing Team
z.t
19
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
20
Vladimir Gusev
Team Katusha
z.t
22
Gerben Löwik
Omega Pharma - Lotto
op 4"
23
Yoann Offredo
FDJ
z.t
24
Peter Kennaugh
Sky Professional Cycling Team
z.t
25
Jacek Morajko
Mroz Active Jet
z.t
26
Sylwester Szmyd
Liquigas - Doimo
z.t
27
Bauke Mollema
Rabobank
z.t
28
Markus Fothen
Team Milram
z.t
29
Tomasz Marczynski
CCC Polsat Polkowice
z.t
30
Diego Ulissi
Lampre - Farnese Vini
z.t
31
Thomas Peterson
Garmin - Transitions
z.t
32
Christian Meier
Garmin - Transitions
z.t
33
Vasili Kiryienka
Caisse d'Epargne
z.t
34
Tiago José Pinto Machado
Team RadioShack
z.t
35
Jussi Veikkanen
FDJ
z.t
36
Lars Petter Nordhaug
Sky Professional Cycling Team
z.t
37
Gabriel Rasch
Cervélo Test Team
z.t
38
Joost Posthuma
Rabobank
z.t
39
Assan Bazayev
Astana
z.t
40
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
z.t
41
Giampaolo Cheula
Footon - Servetto
z.t
42
Thomas Danielson
Garmin - Transitions
z.t
43
Egor Silin
Team Katusha
z.t
44
Beñat Intxausti Elorriaga
Euskaltel - Euskadi
z.t
45
Matteo Carrara
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
46
Fumiyuki Beppu
Team RadioShack
z.t
47
Marzio Bruseghin
Caisse d'Epargne
z.t
48
Peter Stetina
Garmin - Transitions
z.t
49
Kenny Dehaes
Omega Pharma - Lotto
z.t
50
Xabier Zandio Echaide
Caisse d'Epargne
z.t
51
Jean-Christophe Peraud
Omega Pharma - Lotto
z.t
52
Kjell Carlström
Sky Professional Cycling Team
z.t
53
Alberto Losada Alguacil
Caisse d'Epargne
z.t
54
Craig Lewis
Team HTC - Columbia
z.t
55
Ben Hermans
Team RadioShack
z.t
56
Aitor Galdos Alonso
Euskaltel - Euskadi
op 31"
57
Jaroslaw Marycz
Team Saxo Bank
z.t
58
Mitchell Docker
Skil - Shimano
z.t
59
Andrey Amador Bikkazakova
Caisse d'Epargne
z.t
60
Nikolay Trusov
Team Katusha
z.t
61
Martin Reimer
Cervélo Test Team
z.t
62
Mateusz Taciak
Mroz Active Jet
z.t
63
Ivan Rovny
Team RadioShack
z.t
64
Alexander Kristoff
BMC Racing Team
z.t
65
Maciej Bodnar
Liquigas - Doimo
z.t
66
Davide Appollonio
Cervélo Test Team
z.t
67
Rick Flens
Rabobank
z.t
68
Frank Høj
Team Saxo Bank
z.t
69
Markus Eichler
Team Milram
z.t
70
Dario Cataldo
Quick Step
z.t
71
Ian Stannard
Sky Professional Cycling Team
z.t
72
Albert Timmer
Skil - Shimano
z.t
73
Miguel Minguez Ayala
Euskaltel - Euskadi
z.t
74
Mariusz Witecki
Mroz Active Jet
z.t
75
Dominik Nerz
Team Milram
z.t
76
Thomas Vedel Kvist
Quick Step
z.t
77
Michal Golas
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
78
Matthias Brandle
Footon - Servetto
z.t
79
Francis Mourey
FDJ
z.t
80
Angel Madrazo Ruiz
Caisse d'Epargne
z.t
81
Nikita Eskov
Team Katusha
z.t
82
Johnny Hoogerland
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
83
Frédéric Guesdon
FDJ
z.t
84
Markus Eibegger
Footon - Servetto
z.t
85
Maciej Paterski
Liquigas - Doimo
z.t
86
Bartlomiej Matysiak
CCC Polsat Polkowice
z.t
87
Marco Corti
Footon - Servetto
z.t
88
Murilo Antonio Fischer
Garmin - Transitions
z.t
89
Dmitriy Fofonov
Astana
z.t
90
Blazej Janiaczyk
Mroz Active Jet
z.t
91
Allan Davis
Astana
z.t
92
Jonas Ljungblad
Omega Pharma - Lotto
z.t
93
Matthew Wilson
Garmin - Transitions
op 43"
94
Michiel Elijzen
Omega Pharma - Lotto
op 45"
95
Tom Leezer
Rabobank
op 53"
96
Stijn Devolder
Quick Step
op 58"
97
Dominic Klemme
Team Saxo Bank
z.t
98
Stijn Vandenbergh
Team Katusha
op 1'07"
99
Florian Stalder
BMC Racing Team
op 1'08"
100
Davide Malacarne
Quick Step
op 2'48"
101
Joaquin Novoa Mendez
Cervélo Test Team
op 3'00"
102
Tom Stubbe
Omega Pharma - Lotto
op 3'16"
103
Marco Marcato
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 4'01"
105
Ermanno Capelli
Footon - Servetto
op 4'53"
106
Dominique Cornu
Skil - Shimano
op 5'30"
107
Marcin Sapa
Lampre - Farnese Vini
op 6'08"
108
Daniele Bennati
Liquigas - Doimo
op 6'50"
109
Danilo Wyss
BMC Racing Team
z.t
110
Lucas Sebastian Haedo
Team Saxo Bank
op 6'51"
111
Roy Curvers
Skil - Shimano
z.t
112
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank
z.t
113
Vitaliy Buts
Lampre - Farnese Vini
z.t
114
Javier Francisco Aramendia Lorente
Euskaltel - Euskadi
z.t
115
Nicolas Jonathan Castroviejo
Euskaltel - Euskadi
z.t
116
Christopher Butler
BMC Racing Team
z.t
117
Mirko Selvaggi
Astana
z.t
118
Björn Leukemans
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
119
Gorka Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
z.t
120
Jorge Azanza Soto
Euskaltel - Euskadi
z.t
121
Edward King
Cervélo Test Team
op 7'23"
122
Xavier Tondo Volpini
Cervélo Test Team
z.t
123
Rene Mandri
Ag2r - La Mondiale
op 9'23"
124
Andrei Kunitski
Quick Step
op 9'39"
125
Branislau Samoilau
Quick Step
z.t
126
Oscar Pereiro Sio
Astana
z.t
127
Marco Velo
Quick Step
z.t
128
Yauheni Hutarovich
FDJ
z.t
129
Maxim Gourov
Astana
z.t
130
Marcel Sieberg
Team HTC - Columbia
z.t
131
Vicente Reynes Mimo
Team HTC - Columbia
z.t
132
Andrey Zeits
Astana
z.t
133
Wouter Weylandt
Quick Step
z.t
134
Sébastien Rosseler
Team RadioShack
z.t
135
Mathieu Drujon
Caisse d'Epargne
z.t
136
Martin Velits
Team HTC - Columbia
z.t
137
Bjorn Selander
Team RadioShack
z.t
138
David Vitoria
Footon - Servetto
z.t
139
Frantisek Rabon
Team HTC - Columbia
z.t
140
Yuriy Krivtsov
Ag2r - La Mondiale
z.t
141
Laszlo Bodrogi
Team Katusha
z.t
142
Gatis Smukulis
Ag2r - La Mondiale
z.t
143
Gregory Henderson
Sky Professional Cycling Team
z.t
144
Arnaud Gérard
FDJ
z.t
145
Sébastien Hinault
Ag2r - La Mondiale
z.t
146
Matteo Bono
Lampre - Farnese Vini
z.t
147
Danilo Napolitano
Team Katusha
z.t
148
Alexander Efimkin
Ag2r - La Mondiale
z.t
149
Simon Zahner
BMC Racing Team
z.t
150
Robert Förster
Team Milram
z.t
151
Sébastien Chavanel
FDJ
z.t
152
Dominik Roels
Team Milram
z.t
153
Tom Veelers
Skil - Shimano
z.t
154
Tom Stamsnijder
Rabobank
z.t
155
Daniel Sesma
Euskaltel - Euskadi
z.t
156
Lukasz Bodnar
CCC Polsat Polkowice
z.t
157
Alessandro Vanotti
Liquigas - Doimo
z.t
158
Jacopo Guarnieri
Liquigas - Doimo
z.t
159
Steve Houanard
Skil - Shimano
z.t
160
Tomas Vaitkus
Team RadioShack
z.t
161
Ben Swift
Sky Professional Cycling Team
z.t
162
Christopher Sutton
Sky Professional Cycling Team
z.t
163
Björn Schröder
Team Milram
z.t
164
André Greipel
Team HTC - Columbia
z.t
165
Peter Sagan
Liquigas - Doimo
z.t
166
Robert Wagner
Skil - Shimano
z.t
167
Alberto Ongarato
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
168
Borut Bozic
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
169
Dominique Rollin
Cervélo Test Team
z.t
170
Cameron Meyer
Garmin - Transitions
z.t
171
Alexsandr Dyachenko
Astana
z.t
172
Juan José Haedo
Team Saxo Bank
op 9'48"
173
Anders Lund
Team Saxo Bank
z.t
174
Fabio Sabatini
Liquigas - Doimo
op 12'23"
175
Jos van Emden
Rabobank
z.t
176
Graeme Brown
Rabobank
z.t
177
Angelo Furlan
Lampre - Farnese Vini
z.t
178
Michele Merlo
Footon - Servetto
z.t
179
Mikhaylo Khalilov
Team Katusha
z.t
180
João Correia
z.t
Anthony Ravard
Ag2r - La Mondiale
DNF
Michael Schär
BMC Racing Team
DNF
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Roy Sentjens
Team Milram
DSQ
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst