En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of South-Africa
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
23/02
Bloukrans Bridge
George
153 km
Uitslag
Stand
1
Davide Torosantucci
D'Angelo & Antenucci - Nippo
3u30'22"
2
Kevin Reza
Team Europcar
op 18"
3
Darren Lill
z.t
4
Johann Rabie
Team Bonitas
op 22"
5
Jean-Pierre Drucker
Veranda's Willems - Accent
z.t
6
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
z.t
7
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
z.t
8
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
z.t
9
Daryl Impey
MTN Qhubeka
z.t
10
William Dugan
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
11
Kristian House
Rapha Condor - Sharp
z.t
12
Perrig Quemeneur
Team Europcar
z.t
13
Christopher Jennings
Burgos 2016 - Castilla y Leon
z.t
14
Thomas Degand
Veranda's Willems - Accent
z.t
15
David George
z.t
16
Jacques Janse van Rensburg
Burgos 2016 - Castilla y Leon
z.t
17
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
z.t
18
Jonathan Tiernan-Locke
Rapha Condor - Sharp
op 25"
19
Scott Stewart
Team Type 1 - Sanofi Aventis
op 27"
20
Remco Broers
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
op 1'34"
21
Ian McLeod
z.t
22
Fabio Calabria
Team Type 1 - Sanofi Aventis
op 2'23"
23
Alexander Khatuntsev
z.t
24
Abdelati Saadoune
z.t
25
Estifanos Kebede Gebresilassie
z.t
26
Dariusz Batek
CCC Polsat Polkowice
z.t
27
Tsgabu Gebremaryam Grmay
z.t
28
Solomon Bitew Shiferaw
z.t
29
Adil Jelloul
z.t
30
Daniel Teklehaimanot Girmazion
z.t
31
Carl Pasio
z.t
32
Natnael Berhane
z.t
33
Kevin Evans
z.t
34
Neil McDonald
Team Bonitas
z.t
35
Nicholas White
z.t
36
Kevin Van Melsen
Veranda's Willems - Accent
z.t
37
Misgua Okbatsion
z.t
38
Herman Fouche
z.t
39
Richard Baxter
z.t
40
Waylon Woolcock
Team Bonitas
z.t
41
Mathias Belka
TT Raiko Argon 18
z.t
42
Gregory Habeaux
Veranda's Willems - Accent
z.t
43
Jacobus Venter
Veranda's Willems - Accent
z.t
44
Henry Frusto
D'Angelo & Antenucci - Nippo
z.t
45
Yohann Gène
Team Europcar
z.t
46
Tony Hurel
Team Europcar
z.t
47
Nico Schneider
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
z.t
48
James Lewis Perry
op 4'03"
49
Alexey Shmidt
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
50
Stefan Ihlenfeldt
op 4'33"
51
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
z.t
52
Gijs Strating
z.t
53
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
z.t
54
Christiaan Kriek
op 6'51"
55
Soufiane Haddi
z.t
56
Alexey Markov
op 6'52"
57
Alexander Serov
z.t
58
Clinton Barrow
op 9'39"
59
Johann van Zyl
z.t
60
Martijn Verschoor
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
61
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
z.t
62
Wouter Haan
z.t
63
Sven Van Den Houte
Veranda's Willems - Accent
z.t
64
Shaun Davel
z.t
65
Johannes Jakobus Kachelhoffer
Team Bonitas
z.t
66
David Belda Garcia
Burgos 2016 - Castilla y Leon
z.t
67
Diego Gallego Arnaiz
Burgos 2016 - Castilla y Leon
z.t
68
Rudy Lesschaeve
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
z.t
69
Martin Blaha
ASC Dukla Praha
z.t
70
Christoff Van Heerden
MTN Qhubeka
z.t
71
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
op 10'22"
72
Jeremy Maartens
z.t
73
Jay Robert Thomson
z.t
74
Ben Greenwood
Rapha Condor - Sharp
z.t
75
Pieter Seyffert
z.t
76
Zakkari Dempster
Rapha Condor - Sharp
op 16'34"
77
Dan Craven
Rapha Condor - Sharp
z.t
78
Jan Oelerich
TT Raiko Argon 18
z.t
79
Mouhssine Lahsaini
op 18'29"
80
David Maree
op 16'43"
81
David Charles Brown
TT Raiko Argon 18
op 18'29"
82
Hendrik Kruger
z.t
83
Shaun-Nick Bester
op 18'31"
84
Arran Brown
MTN Qhubeka
z.t
85
Jean Spies
z.t
86
Ryohei Komori
D'Angelo & Antenucci - Nippo
z.t
87
Lahcen Saber
z.t
88
Mariusz Witecki
CCC Polsat Polkowice
z.t
89
Tomasz Smoleñ
CCC Polsat Polkowice
z.t
90
Frank Dressler-Lehnhof
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
z.t
91
Sierd Steigenga
z.t
92
Dominik Ivo
TT Raiko Argon 18
z.t
93
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
z.t
94
Tyler Day
Team Bonitas
z.t
95
Malcolm Lange
Team Bonitas
z.t
96
Leon Burger
z.t
97
Masaaki Kikuchi
D'Angelo & Antenucci - Nippo
z.t
98
Bernardo Riccio
D'Angelo & Antenucci - Nippo
z.t
99
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
z.t
100
Vojtech Hacecky
ASC Dukla Praha
z.t
101
Louis Meintjes
z.t
102
Oscar Vicente Grau Jordá
Burgos 2016 - Castilla y Leon
z.t
103
Clint Hendricks
z.t
104
André Schulze
CCC Polsat Polkowice
op 22'58"
105
Jan Dostal
ASC Dukla Praha
z.t
106
Berden de Vries
z.t
107
Jos Pronk
z.t
108
Ivan Kovalev
z.t
109
Arne Hassink
TT Raiko Argon 18
z.t
110
Jan Deutschmann
TT Raiko Argon 18
z.t
111
Graham Briggs
Rapha Condor - Sharp
op 23'50"
112
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
z.t
113
Stefan Cohnen
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
op 24'21"
Kirill Yatsevich
DNF
Paul Van Zweel
DNF
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst