En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Primus Classic Impanis - Van Petegem
Uitslag
1
Sean De Bie
Lotto - Soudal
4u31'14"
2
Dimitri Claeys
Verandas Willems Cycling Team
op 1"
3
Floris Gerts
BMC Racing Team
z.t
4
Danny van Poppel
Trek Factory Racing
z.t
5
Jean-Pierre Drucker
BMC Racing Team
z.t
6
Roy Jans
Wanty - Groupe Gobert
z.t
7
Mike Teunissen
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
8
Raymond Kreder
Roompot Oranje Peloton
z.t
9
Thomas Boudat
Team Europcar
z.t
10
Olivier Pardini
Verandas Willems Cycling Team
z.t
11
Dennis Vanendert
Lotto - Soudal
z.t
12
Roy Curvers
Team Giant - Alpecin
z.t
13
Pim Ligthart
Lotto - Soudal
z.t
14
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
z.t
15
Edward Theuns
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
16
Benoît Jarrier
Bretagne - Séché Environnement
z.t
17
Sander Cordeel
Vastgoedservice - Golden Palace
z.t
18
Tim De Troyer
Wanty - Groupe Gobert
z.t
19
Daniel Schorn
Bora - Argon 18
z.t
20
Michal Golas
Etixx - Quick Step
z.t
21
Antwan Tolhoek
Tinkoff - Saxo
z.t
22
Gaetan Bille
Verandas Willems Cycling Team
z.t
23
Alessandro De Marchi
BMC Racing Team
z.t
24
Martin Velits
Etixx - Quick Step
z.t
25
Christoph Pfingsten
Bora - Argon 18
z.t
26
Timo Roosen
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
27
Arnaud Gérard
Bretagne - Séché Environnement
z.t
28
Koen de Kort
Team Giant - Alpecin
z.t
29
Gijs Van Hoecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
30
Evgeny Petrov
Tinkoff - Saxo
z.t
31
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
z.t
32
Brian van Goethem
Roompot Oranje Peloton
z.t
33
Gianluca Brambilla
Etixx - Quick Step
z.t
34
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
35
Sébastien Delfosse
Wallonie Bruxelles
op 10"
36
Bram Tankink
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
37
Twan Castelijns
TEAMLottoNL - Jumbo
op 11"
38
Jesper Asselman
Roompot Oranje Peloton
z.t
39
David De La Cruz Melgarejo
Etixx - Quick Step
z.t
40
Florian Vachon
Bretagne - Séché Environnement
z.t
41
Andreas Schillinger
Bora - Argon 18
z.t
42
Kilian Frankiny
BMC Racing Team
z.t
43
Frederik Veuchelen
Wanty - Groupe Gobert
z.t
44
Damiano Caruso
BMC Racing Team
op 18"
45
Björn Leukemans
Wanty - Groupe Gobert
op 22"
46
Warren Barguil
Team Giant - Alpecin
op 46"
47
Alexandre Pichot
Team Europcar
op 2'13"
48
Thomas Voeckler
Team Europcar
z.t
49
Adrian Kurek
CCC Sprandi Polkowice
op 3'00"
50
Bartlomiej Matysiak
CCC Sprandi Polkowice
z.t
51
Tomasz Kiendys
CCC Sprandi Polkowice
z.t
52
Patryk Stosz
CCC Sprandi Polkowice
z.t
53
Valentin Madouas
Bretagne - Séché Environnement
z.t
54
Christophe Premont
Verandas Willems Cycling Team
z.t
55
Stef Van Zummeren
Verandas Willems Cycling Team
z.t
56
Guillaume Haag
T.Palm - Pôle Continental Wallon
z.t
57
Alberto Nardin
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
58
Gerry Druyts
Vastgoedservice - Golden Palace
z.t
59
Tiziano Dall'Antonia
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
60
Alexander Geuens
Lotto - Soudal U23
z.t
61
Fabio Sabatini
Etixx - Quick Step
z.t
62
Koen Bouwman
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
63
Christophe Laborie
Bretagne - Séché Environnement
z.t
64
Bert De Backer
Team Giant - Alpecin
z.t
65
Nicolas Mertz
T.Palm - Pôle Continental Wallon
z.t
66
Moreno Hofland
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
67
Martijn Keizer
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
68
Grzegorz Stepniak
CCC Sprandi Polkowice
z.t
69
Lukasz Wisniowski
Etixx - Quick Step
z.t
70
Eugenio Alafaci
Trek Factory Racing
z.t
71
Romain Guillemois
Team Europcar
z.t
72
Bruno Pires
Tinkoff - Saxo
z.t
73
Yauheni Hutarovich
Bretagne - Séché Environnement
z.t
74
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
75
Berden de Vries
Roompot Oranje Peloton
op 3'04"
76
Kevin Van Melsen
Wanty - Groupe Gobert
z.t
77
Dennis Coenen
Vastgoedservice - Golden Palace
z.t
78
Wesley Kreder
Roompot Oranje Peloton
z.t
79
Huub Duyn
Roompot Oranje Peloton
z.t
80
Stig Broeckx
Lotto - Soudal
z.t
81
Rob Ruijgh
Vastgoedservice - Golden Palace
z.t
82
Kenny Dehaes
Lotto - Soudal
z.t
83
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
z.t
84
Julien Morice
Team Europcar
z.t
85
Jérôme Baugnies
Wanty - Groupe Gobert
z.t
86
Laurent Didier
Trek Factory Racing
z.t
87
Lionel Taminiaux
Color Code - Aquality Protect
z.t
88
Frederik Backaert
Wanty - Groupe Gobert
z.t
89
Michal Kolar
Tinkoff - Saxo
z.t
90
Bert Van Lerberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
91
Matteo Tosatto
Tinkoff - Saxo
z.t
92
Amaury Capiot
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
93
Nikolay Trusov
Tinkoff - Saxo
z.t
94
Claudio Catania
T.Palm - Pôle Continental Wallon
z.t
95
Vincent Jérôme
Team Europcar
z.t
96
Sander Armée
Lotto - Soudal
z.t
97
Michael Schär
BMC Racing Team
z.t
98
Jaroslaw Marycz
CCC Sprandi Polkowice
z.t
99
Rick Zabel
BMC Racing Team
z.t
100
Michael Schwarzmann
Bora - Argon 18
z.t
101
Sander Helven
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
102
Zakkari Dempster
Bora - Argon 18
z.t
103
Boy van Poppel
Trek Factory Racing
z.t
104
Ludwig De Winter
Wallonie Bruxelles
z.t
105
Michael Morkov
Tinkoff - Saxo
z.t
106
Olivier Chevalier
Wallonie Bruxelles
z.t
107
Antoine Demoitie
Wallonie Bruxelles
z.t
108
Vegard Breen
Lotto - Soudal
z.t
109
Shane Archbold
Bora - Argon 18
z.t
Tom Armstrong
T.Palm - Pôle Continental Wallon
DNF
Marco Bandiera
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Massimiliano Barbero Piantino
DNF
Eduard Alexander Beltran Suarez
Tinkoff - Saxo
DNF
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Kevin Callebaut
Wanty - Groupe Gobert
DNF
Joeri Calleeuw
Verandas Willems Cycling Team
DNF
Maxime Cam
Bretagne - Séché Environnement
DNF
Francesco Chicchi
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Florent Delfosse
Color Code - Aquality Protect
DNF
Jimmy Duquennoy
Color Code - Aquality Protect
DNF
Caleb Fairly
Team Giant - Alpecin
DNF
Rick Flens
TEAMLottoNL - Jumbo
DNF
Gregory Habeaux
Wallonie Bruxelles
DNF
Carter Jones
Team Giant - Alpecin
DNF
Julien Kaise
Color Code - Aquality Protect
DNF
Tim Kerkhof
Roompot Oranje Peloton
DNF
Eryk Laton
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Sam Lennertz
Vastgoedservice - Golden Palace
DNF
Fredrik Ludvigsson
Team Giant - Alpecin
DNF
Yannick Martinez
Team Europcar
DNF
Daniel McLay
Bretagne - Séché Environnement
DNF
Gianni Meersman
Etixx - Quick Step
DNF
Frantisek Padour
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Jeff Peelaers
T.Palm - Pôle Continental Wallon
DNF
Loic Pestiaux
Wallonie Bruxelles
DNF
Thomas Petit
DNF
Maximilien Picoux
Color Code - Aquality Protect
DNF
Julien Stassen
Wallonie Bruxelles
DNF
Timothy Stevens
Vastgoedservice - Golden Palace
DNF
Mateusz Taciak
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Jordi Van Dingenen
Vastgoedservice - Golden Palace
DNF
Kristof Vandewalle
Trek Factory Racing
DNF
Ian Vansumere
T.Palm - Pôle Continental Wallon
DNF
Maxime Vekeman
T.Palm - Pôle Continental Wallon
DNF
Otto Vergaerde
Topsport Vlaanderen - Baloise
DNF
Mattia Viel
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Loic Vliegen
BMC Racing Team
DNF
Max Walscheid
Team Giant - Alpecin
DNF
Emiel Wastyn
Verandas Willems Cycling Team
DNF
Calvin Watson
Trek Factory Racing
DNF
Dries De Bondt
Verandas Willems Cycling Team
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst