En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Sazka Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
04/08
Unicov
Prostejov
196.2 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Rune Herregodts
Sport Vlaanderen - Baloise
4u24'00"
2
Johan Meens
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
3
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
z.t
4
Jan Kaspar
ATT Investments
z.t
5
Alexander Tarlton
Team Lotto - Kern Haus
op 3"
6
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
op 22"
7
Tim Van Dijke
Jumbo - Visma
z.t
8
Pavel Bittner
Team DSM
op 23"
9
Arvid de Kleijn
Human Powered Health
z.t
10
Jonas Koch
Bora - HansGrohe
z.t
11
Eduard-Michael Grosu
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
12
Barnabas Peak
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
13
Jenno Berckmoes
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
14
Tomas Kopecky
A Bloc CT
z.t
15
Théo Delacroix
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
16
Alex Colman
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
17
Martin Marcellusi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
18
Tord Gudmestad
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
19
Tomas Barta
ATT Investments
z.t
20
Vito Braet
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
21
Rick Pluimers
Jumbo-Visma Development Team
z.t
22
Nickolas Zukowsky
Human Powered Health
z.t
23
Ruben Apers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
24
Antti-Jussi Juntunen
A Bloc CT
z.t
25
Damien Howson
Team BikeExchange - Jayco
z.t
26
Kristijan Koren
Adria Mobil
z.t
27
Jiri Petrus
ATT Investments
z.t
28
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
z.t
29
Andrii Ponomar
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
30
David Per
Adria Mobil
z.t
31
Florian Lipowitz
Bora - HansGrohe
z.t
32
Lukas Kubis
Dukla Banska Bystrica
z.t
33
Johannes Staune-Mittet
Jumbo-Visma Development Team
z.t
34
Jan Barta
Elkov - Kasper
z.t
35
Loe Van Belle
Jumbo-Visma Development Team
z.t
36
Kevin Colleoni
Team BikeExchange - Jayco
z.t
37
Ben Zwiehoff
Bora - HansGrohe
z.t
38
Filip Reha
Elkov - Kasper
z.t
39
Anton Palzer
Bora - HansGrohe
z.t
40
Tim Naberman
Team DSM
z.t
41
Gal Glivar
Adria Mobil
z.t
42
Luca Covili
Bardiani CSF Faizane'
z.t
43
Callum Macleod
A Bloc CT
z.t
44
Maciej Paterski
Voster Ats Team
z.t
45
Eduardo Sepulveda
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
46
Miká Heming
ATT Investments
z.t
47
Matús Stocek
ATT Investments
z.t
48
Kenny Molly
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
49
Tobias Lund Andresen
Development Team DSM
z.t
50
Luca Rastelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
51
Jan Maas
Team BikeExchange - Jayco
z.t
52
Michael Boros
Elkov - Kasper
z.t
53
Julian Mertens
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
54
Domenico Pozzovivo
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
55
Lukas Ruegg
Team Vorarlberg
z.t
56
Lorenzo Rota
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
57
Archie Ryan
Jumbo-Visma Development Team
z.t
58
Henok Mulubrhan
Bardiani CSF Faizane'
z.t
59
Anders Halland Johannessen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
60
Roland Thalmann
Team Vorarlberg
z.t
61
Jacob Hindsgaul Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
62
Abner Santiago Umba Lopez
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
63
Attilio Viviani
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
64
Anthon Charmig
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
65
Marco Tizza
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
66
Enrico Battaglin
Bardiani CSF Faizane'
z.t
67
Alexis Guerin
Team Vorarlberg
z.t
68
Tilen Finkst
Adria Mobil
z.t
69
Filippo Zana
Bardiani CSF Faizane'
z.t
70
Rein Taaramae
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
71
Luca Chirico
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
72
Daniel Turek
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
73
Lukas Meiler
Team Vorarlberg
z.t
74
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg
z.t
75
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
z.t
76
Jan Hirt
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
77
Kamiel Bonneu
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
78
Jack Burke
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
79
Karel Camrda
ATT Investments
z.t
80
Jakob Geßner
Team Lotto - Kern Haus
z.t
81
Mathijs Paasschens
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
82
Daniel Munoz Giraldo
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
83
Frederik Wandahl
Bora - HansGrohe
z.t
84
Luc Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
85
Omar El Gouzi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
86
Simone Petilli
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
87
Christian Maximilian Koch
Team Lotto - Kern Haus
z.t
88
Max Poole
Development Team DSM
z.t
89
Tanel Kangert
Team BikeExchange - Jayco
z.t
90
Riccardo Zoidl
Team Vorarlberg
z.t
91
Lorenzo Milesi
Development Team DSM
z.t
92
Michal Schuran
ATT Investments
z.t
93
Jakub Otruba
Elkov - Kasper
z.t
94
Martin Bugge Urianstad
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
95
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
z.t
96
Oscar Onley
Development Team DSM
z.t
97
Ide Schelling
Bora - HansGrohe
op 41"
98
Per Strand Hagenes
Jumbo-Visma Development Team
op 51"
99
Chad Haga
Human Powered Health
z.t
100
Alexander Evans
Maloja Pushbikers
op 3'44"
101
William Blume Levy
Uno-X Pro Cycling Team
op 4'09"
102
Colin Joyce
Human Powered Health
op 4'10"
103
Josef Dirnbauer
Team Felbermayr Simplon Wels
op 4'11"
104
Jesus David Pena Jimenez
Team BikeExchange - Jayco
z.t
105
Stijn Appel
A Bloc CT
z.t
106
Meindert Weulink
A Bloc CT
z.t
107
Mike Schuch
A Bloc CT
z.t
108
Samuel Tuka
Dukla Banska Bystrica
z.t
109
Ole Theiler
Team Lotto - Kern Haus
z.t
110
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
z.t
111
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
z.t
112
Tsgabu Gebremaryam Grmay
Team BikeExchange - Jayco
z.t
113
Szymon Rekita
Voster Ats Team
z.t
114
Pawel Cieslik
Voster Ats Team
z.t
115
Tomás Obdrzalek
Elkov - Kasper
z.t
116
Artur Sowinski
Voster Ats Team
z.t
117
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
z.t
118
Iver Skaarseth
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
119
Mario Gamper
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
120
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
z.t
121
Aljaz Colnar
Adria Mobil
z.t
122
Moran Vermeulen
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
123
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
z.t
124
Bostjan Murn
Adria Mobil
z.t
125
Remy Mertz
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
126
Lars Boven
Jumbo-Visma Development Team
z.t
127
Matthew Gibson
Human Powered Health
op 5'49"
128
Daniel Bichlmann
Maloja Pushbikers
z.t
129
Florian Kierner
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
130
Damian Papierski
Voster Ats Team
z.t
131
Max Benz-kuch
Maloja Pushbikers
z.t
132
Moritz Kärsten
Development Team DSM
z.t
133
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
134
Marcel Meisen
Team Lotto - Kern Haus
op 7'25"
135
Samuel Kovac
Dukla Banska Bystrica
op 7'27"
136
Matthias Reutimann
Team Vorarlberg
z.t
137
Cameron Meyer
Team BikeExchange - Jayco
op 7'29"
138
Pavol Rovder
Dukla Banska Bystrica
z.t
139
Mateusz Kostanski
Voster Ats Team
z.t
140
Florian Gamper
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
141
Paul Double
Human Powered Health
z.t
142
Juan Diego Alba Bolivar
Drone Hopper - Androni Giocattoli
op 7'32"
143
Pawel SzÓstka
Santic-Wibatech
z.t
144
Tyler Stites
Human Powered Health
op 7'34"
145
Patrick Haller
Santic-Wibatech
z.t
146
Michael Peter
Santic-Wibatech
z.t
147
Bartlomiej Proc
Santic-Wibatech
op 9'57"
148
David Kasko
Dukla Banska Bystrica
op 10'01"
149
Lukás Sokolik
Dukla Banska Bystrica
op 13'47"
150
Laurin Von Stetten
Maloja Pushbikers
op 14'37"
Jonas Sonnleitner
Santic-Wibatech
DNF
Tim Wollenberg
Santic-Wibatech
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst