En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Czech Cycling Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
09/07
Sternberk
Sumperk
198 km
Uitslag
Stand
1
Dariusz Baranowski
5u13'41"
2
Stanislav Kozubek
PSK Whirlpool - Author
z.t
3
Jiri Hudecek
PSK Whirlpool - Author
op 28"
4
Klaas Vantornout
Sunweb - Revor
op 1'57"
5
Patrick Schelling
Price Your Bike
z.t
6
Klemen Stimulak
Radenska
z.t
7
Jesper Hansen
Team Energi Fyn
z.t
8
Kevin Pauwels
Sunweb - Revor
op 2'17"
9
Damian Walczak
z.t
10
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Plussbank Cervélo
z.t
11
Elias Schmäh
Price Your Bike
op 2'45"
12
Timofey Kritskiy
Itera-Katusha
z.t
13
Bram Nolten
z.t
14
Mark Dzamastagic
Sava
z.t
15
Matej Jurco
Dukla Trencin Merida
z.t
16
Andzs Flaksis
op 2'49"
17
Dan Craven
Rapha Condor - Sharp
z.t
18
Rob Peeters
Telenet - Fidea
z.t
19
Paul Voss
Endura Racing
z.t
20
Jiri Polnický
Sunweb - Revor
z.t
21
Brian Megens
Cyclingteam Jo Piels
z.t
22
Dmitry Ignatyev
Itera-Katusha
z.t
23
Marcel Aregger
Price Your Bike
z.t
24
Frantisek Rabon
Team HTC - Highroad
op 3'00"
25
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
z.t
26
Jim Aernouts
Sunweb - Revor
z.t
27
Bernhard Oberholzer
Price Your Bike
z.t
28
Mathieu Chiocca
z.t
29
Joeri Adams
Telenet - Fidea
z.t
30
Dariusz Rudnicki
z.t
31
Rasmus Sterebo
Team Energi Fyn
z.t
32
Jan Polanc
Radenska
z.t
33
Anthony Buhler
z.t
34
Pavel Kochetkov
Itera-Katusha
z.t
35
Daan de Groot
z.t
36
Martin Mahdar
Dukla Trencin Merida
z.t
37
Indulis Bekmanis
z.t
38
Petr Bencik
PSK Whirlpool - Author
z.t
39
Mark Schreurs
z.t
40
Vinnie Braet
Sunweb - Revor
z.t
41
Pim de Beer
Cyclingteam Jo Piels
z.t
42
Janis Dakteris
z.t
43
Fredrik Strand Galta
z.t
44
Fabian Thiel
Thüringer Energie Team
z.t
45
Felix Dehmel
LKT Team Brandenburg
z.t
46
Sergei Rudaskov
Itera-Katusha
z.t
47
Christer Jensen
Joker Merida
z.t
48
Luka Mezgec
Sava
z.t
49
Petr Vakoc
ASC Dukla Praha
z.t
50
Tomas Buchacek
PSK Whirlpool - Author
z.t
51
Jaka Bostner
Radenska
z.t
52
Ondrej Vobora
z.t
53
Karel Hnik
Telenet - Fidea
z.t
54
Maros Kovac
Dukla Trencin Merida
z.t
55
Sten Sarv
z.t
56
Roman Bronis
AC Sparta Praha
z.t
57
Andreas Keuser
Team Worldofbike.gr
z.t
58
Sergej Fuchs
Nutrixxion Sparkasse
z.t
59
Eirik Kasa Jarlseth
Ringeriks - Kraft
z.t
60
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
op 3'13"
61
Micki van Empel
Telenet - Fidea
op 3'53"
62
Marcin Sapa
op 8'21"
63
Mickaël Jeannin
z.t
64
Arnaud Grand
Telenet - Fidea
op 11'06"
65
Samuel Horstmann
Price Your Bike
z.t
66
Wojciech Ziólkowski
z.t
67
Jure Zrimsek
Sava
z.t
68
Joël Eglin
Price Your Bike
z.t
69
Daniel Henggeler
Price Your Bike
z.t
70
Tomas Bouteille
z.t
71
Kenny Van Der Schueren
Team Worldofbike.gr
z.t
72
Jack Anderson
Endura Racing
z.t
73
Maarten de Jonge
Endura Racing
z.t
74
David Dvorsky
PSK Whirlpool - Author
z.t
75
Maurits Lammertink
Cyclingteam Jo Piels
z.t
76
Tijmen Eising
Sunweb - Revor
z.t
77
Stefan van Winden
Cyclingteam Jo Piels
z.t
78
Jeffrey Wiersma
z.t
79
Iker Camaño Ortuzar
Endura Racing
z.t
80
Christian Grazian
op 12'21"
81
Yovcho Yovchev
z.t
82
Bastian Bürgel
Thüringer Energie Team
z.t
83
Martin Grashev
z.t
84
Joshua Lucas Prete
PSK Whirlpool - Author
op 12'51"
85
Zakkari Dempster
Rapha Condor - Sharp
op 16'02"
86
Idan Shapira
z.t
87
Edward Clancy
Rapha Condor - Sharp
z.t
88
Jure Berk
Radenska
z.t
89
Boris Zimine
z.t
90
Tomas Radolf
z.t
91
Ladislav Fabisovsky
AC Sparta Praha
z.t
92
Nejc Bester
Sava
z.t
93
Frans Leonard Mustaparta
Ringeriks - Kraft
z.t
94
Andris Vosekalns
Apha Baltic - Unitymarathons.com
z.t
95
Armands Becis
z.t
96
Daniel Vejmelka
z.t
97
Glenn Vandemaele
Team Worldofbike.gr
z.t
98
Michel Koch
LKT Team Brandenburg
z.t
99
Mattia Rossi
z.t
100
Matúš Macák
z.t
101
Simon Nuber
Thüringer Energie Team
z.t
102
Shahar Goren
z.t
103
Andris Smirnovs
z.t
104
Tomas Okrouhlicky
AC Sparta Praha
z.t
105
Andrea Magrin
z.t
106
Marco Fusaz
z.t
107
Robert Radosz
z.t
108
Jan Sipeky
Dukla Trencin Merida
z.t
109
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
z.t
110
Michael Weicht
LKT Team Brandenburg
z.t
111
Mateusz Komar
z.t
112
Matej Vysna
Dukla Trencin Merida
z.t
113
Jim van den Berg
z.t
114
Alexandre Blain
Endura Racing
z.t
115
Kevin Predatsch
Thüringer Energie Team
z.t
116
Stefan Koychev Histrov
z.t
117
Vladimir Kerkez
Sava
op 18'16"
118
Casey Munro
Rapha Condor - Sharp
op 22'01"
119
Nik Burjek
Sava
z.t
120
Tim Mikelj
Sava
z.t
121
Blaz Klemencic
Radenska
z.t
122
Andrew Tennant
Rapha Condor - Sharp
z.t
123
Filip Taragel
z.t
124
Jonathan Tiernan-Locke
Rapha Condor - Sharp
z.t
125
Michal Kesl
z.t
126
Jakub Svoboda
z.t
127
Arnaud Jouffroy
Telenet - Fidea
z.t
128
Sven Erik Bystrøm
z.t
129
Erwin Broers
z.t
130
Robert Jenko
Radenska
z.t
131
Tomas Danacik
PSK Whirlpool - Author
z.t
132
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
z.t
133
Adrian Gjolberg
Joker Merida
z.t
134
Tobias Barkschat
LKT Team Brandenburg
z.t
135
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
z.t
136
Tino Meier
LKT Team Brandenburg
z.t
137
Kristian Haugaard Jensen
Team Energi Fyn
z.t
138
Ian Wilkinson
Endura Racing
op 32'11"
139
Evan Oliphant
Endura Racing
z.t
Nicola Avoledo
DNF
Martin Blaha
ASC Dukla Praha
DNF
Pierre Bonnet
DNF
Daniel Eliad
DNF
Johannes Heider
LKT Team Brandenburg
DNF
Tomas Hruby
AC Sparta Praha
DNF
Martin Hunal
AC Sparta Praha
DNF
Dominik Hynek
DNF
Jan Klabouch
DNF
Michal Kolar
DNF
Dmitriy Kosyakov
Itera-Katusha
DNF
Rostislav Krotky
AC Sparta Praha
DNF
Tim Merlier
Sunweb - Revor
DNF
Michal Mracek
DNF
Morten Ollegaard
Team Energi Fyn
DNF
Alexandr Prishpetnyy
Itera-Katusha
DNF
Andrej Rajsp
Radenska
DNF
Martin Slotta
DNF
Alexander Smyth
DNF
Emiljano Stojku
DNF
Daniel Vesely
DNF
Martin Wachs
DNF
Mike Willam
Thüringer Energie Team
DNF
Sierk-Jan de Haan
Cyclingteam Jo Piels
DNF
Gregory De Mulder
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst