En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Sibiu Cycling Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
04/07
Sibiu
Sibiu
191,8 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Justin Paroz
Akros - Thömus
4u46'27"
2
Alexandr Smirnov
Lokosphinx
op 1'50"
3
Paolo Toto
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
op 1'51"
4
Nico Selenati
Akros - Thömus
z.t
5
Frantisek Sisr
Elkov - Author
z.t
6
Michal Paluta
CCC Development Team
z.t
7
Dominik Neumann
Elkov - Author
z.t
8
Jacopo Mosca
d'Amico - UM Tools
z.t
9
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
z.t
10
Michal Schlegel
Elkov - Author
op 1'54"
11
Eduard-Michael Grosu
Delko Marseille Provence KTM
op 1'57"
12
Oleksandr Prevar
z.t
13
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
14
Wilmar Molina Rico
z.t
15
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
16
Fabio Mazzucco
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
17
Mamyr Stash
Gazprom - Rusvelo
op 1'59"
18
János Pelikán
Pannon Cycling Team
z.t
19
Szymon Tracz
CCC Development Team
z.t
20
Timo Güller
Akros - Thömus
z.t
21
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
z.t
22
Filippo Zana
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
23
Josip Rumac
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
24
Erik Fetter
Pannon Cycling Team
op 2'00"
25
Piotr Pekala
CCC Development Team
z.t
26
Savva Novikov
Lokosphinx
z.t
27
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
28
Mattia Bais
Cycling Team Friuli
z.t
29
Alexander Vdovin
Lokosphinx
z.t
30
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
31
Yannis Voisard
Akros - Thömus
z.t
32
Niccolo' Salvietti
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
33
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
34
Attila Valter
CCC Development Team
z.t
35
Antoine Aebi
Akros - Thömus
z.t
36
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
op 2'01"
37
Emanuele Onesti
Giotti Victoria
z.t
38
Karel Hnik
Elkov - Author
z.t
39
Aljaz Jarc
Adria Mobil
z.t
40
Gorazd Per
Adria Mobil
z.t
41
Denis-Marian Vulcan
Giotti Victoria
z.t
42
Vitaliy Buts
Kyiv Capital Team
op 2'02"
43
Yehor Dementyev
z.t
44
Piotr Brozyna
CCC Development Team
z.t
45
Kacper Walkowiak
CCC Development Team
z.t
46
Daniel Arroyave Canas
Equipo Continental Orgullo Paisa
z.t
47
Oleksandr Golovash
z.t
48
Mel Van der Veekens
Monkey Town-à Bloc CT
op 2'03"
49
Ivan Martinelli
d'Amico - UM Tools
z.t
50
Michael Kukrle
Elkov - Author
z.t
51
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
z.t
52
Roman Kustadinchev
d'Amico - UM Tools
z.t
53
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
z.t
54
Austin Stephens
op 2'04"
55
Ziga Groselj
Adria Mobil
z.t
56
Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
57
Viktor Filutas
Pannon Cycling Team
z.t
58
Leonardo Bonifazio
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
59
Serghei Tvetcov
Floyd's Pro Cycling
op 2'05"
60
Alexander Amiri
z.t
61
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
op 2'06"
62
Kevin Rivera
Androni Giocattoli - Sidermec
op 2'07"
63
Joel Suter
Akros - Thömus
z.t
64
Emil Dima
Giotti Victoria
z.t
65
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
66
Bernat Font Mas
z.t
67
Andriy Vasylyuk
Kyiv Capital Team
z.t
68
Andras Szatmary
Cube - Csomor MTB Team
z.t
69
Daniel Crista
Giotti Victoria
z.t
70
Federico Burchio
d'Amico - UM Tools
z.t
71
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
z.t
72
Daniel Moricz
z.t
73
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
z.t
74
Matteo Pelucchi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
75
Evgeny Kobernyak
Gazprom - Rusvelo
op 4'19"
76
Davide Bais
Cycling Team Friuli
op 6'43"
77
Vladyslav Soltasiuk
Kyiv Capital Team
z.t
78
Lorant Balazsi
z.t
79
Mykyta Zubenko
Lviv Cycling Team
z.t
80
Franco Gabriel Orocito
d'Amico - UM Tools
z.t
81
Arseny Nikiforov
Lokosphinx
op 8'23"
82
Danilo Celano
Amore & Vita - Prodir
z.t
83
Isaiah Newkirk
z.t
84
Grant Ellwood
z.t
85
Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli
op 8'24"
86
Filippo Ferronato
z.t
87
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
op 9'27"
88
Rick Pluimers
Monkey Town-à Bloc CT
op 2'07"
89
Simone Sterbini
Giotti Victoria
op 12'09"
90
Andrea Meucci
Amore & Vita - Prodir
z.t
91
Angelo Raffaele
d'Amico - UM Tools
z.t
92
Jaime Alberto Restrepo Diosa
op 12'10"
93
Jon Bozic
Adria Mobil
z.t
94
Rubén Caseny Catala
Massi Vivo - Grupo Oresy
op 12'12"
95
Lars Loohuis
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
96
David Alexander Maidana Ortiz
Massi Vivo - Grupo Oresy
op 24'33"
97
Gustavo Adolfo Mino Baez
Massi Vivo - Grupo Oresy
z.t
98
Andras Forray
Pannon Cycling Team
z.t
Salman Altamimi
DNF
Dan-Mihai Babaita
DNF
Samuel Coronel Gonzalez
Massi Vivo - Grupo Oresy
DNF
Yukinori Hishinuma
Amore & Vita - Prodir
DNF
Carol-Eduard Novak
DNF
Marius-Cristian Petrache
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst