En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Sibiu Cycling Tour
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3a
Rit 3b
12/07
Sibiu
Balea Lac
142.8 km
Uitslag
Stand
1
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
3u50'23"
2
Frederik Wilmann
Christina Watches - Onfone
op 4"
3
Matija Kvasina
Team Gourmetfein Simplon
op 24"
4
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
op 30"
5
Constantino Zaballa Gutierrez
Christina Watches - Onfone
op 42"
6
Stefan Schumacher
Christina Watches - Onfone
op 49"
7
Niels Vandyck
Verandas Willems
op 55"
8
Lukas Pöstlberger
Team Gourmetfein Simplon
z.t
9
Victor De La Parte Gonzalez
SP Tableware
z.t
10
Nikolay Mihaylov
CCC Polsat Polkowice
op 1'07"
11
Peter Kusztor
Utensilnord Ora24.eu
op 1'18"
12
Anatoliy Pakhtusov
ISD Continental Team
op 1'22"
13
Matteo Di Serafino
Androni Giocattoli
op 1'33"
14
César Bihel
Team Differdange - Losch
op 1'48"
15
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
op 1'55"
16
Oleksandr Sheydyk
ISD Continental Team
op 2'14"
17
Denys Kostyuk
Kolss Cycling Team
op 2'25"
18
Sergio Carrasco Garcia
Tusnad Cycling Team
op 2'44"
19
Adrian Nitu
op 2'52"
20
Markus Eibegger
Team Gourmetfein Simplon
op 3'11"
21
Matej Jurco
Dukla Trencin Trek
op 3'18"
22
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
op 4'07"
23
Paavo Paajanen
Team Differdange - Losch
op 4'30"
24
Jean-Albert Carnevali
Verandas Willems
op 4'38"
25
Dennis Paulus
Team Gourmetfein Simplon
z.t
26
Vitalii Popkov
ISD Continental Team
op 4'49"
27
Alexandr Braico
Tusnad Cycling Team
op 5'37"
28
Dmytro Krivtsov
ISD Continental Team
op 5'51"
29
Sebastian Deckert
LKT Team Brandenburg
op 6'08"
30
Sebastian Schönberger
Team Gourmetfein Simplon
op 6'19"
31
Esad Hasanovic
z.t
32
Salvador Guardiola Tora
Team Differdange - Losch
op 7'51"
33
Milo Borisavljevic
z.t
34
Andriy Khripta
Kolss Cycling Team
op 7'58"
35
Petrus van Dijk
SP Tableware
op 8'20"
36
Daniele Aldegheri
Christina Watches - Onfone
z.t
37
Oleg Berdos
Tusnad Cycling Team
z.t
38
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
op 8'28"
39
Bartosz Zajac
TC Chrobry Lasocki Glogow
op 8'36"
40
Christian Helmig
Team Differdange - Losch
op 8'51"
41
Abel Kenyeres
Utensilnord Ora24.eu
op 9'12"
42
Adam Kozusnik
op 9'35"
43
Periklis Ilias
SP Tableware
op 9'46"
44
Francisco Jose Pacheco Torres
Christina Watches - Onfone
op 11'11"
45
Zolt Der
Utensilnord Ora24.eu
op 11'16"
46
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
z.t
47
Oleksandr Kvachuk
Kolss Cycling Team
z.t
48
Matej Marin
Team Gourmetfein Simplon
z.t
49
Maros Kovac
Dukla Trencin Trek
z.t
50
Nicolae Tanovitchii
Tusnad Cycling Team
op 11'39"
51
Elias Angell Spikseth
Froy - Bianchi
op 11'42"
52
Sergio Ferrari
Verandas Willems
op 12'12"
53
Sigurd Nesset
Froy - Bianchi
op 12'18"
54
Nicolae Tintea
op 12'22"
55
Petr Hudecek
z.t
56
Valentin Plesea
op 13'45"
57
Konrad Zatorski
TC Chrobry Lasocki Glogow
op 14'07"
58
Tobias Knaup
LKT Team Brandenburg
op 14'16"
59
Stefan Stefanovic
z.t
60
Jacek Morajko
CCC Polsat Polkowice
op 15'08"
61
Krisztián Lovassy
Utensilnord Ora24.eu
op 15'52"
62
Martin Mahdar
Dukla Trencin Trek
op 16'02"
63
Patrik Tybor
Dukla Trencin Trek
z.t
64
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
op 16'34"
65
Adrian Kurek
CCC Polsat Polkowice
z.t
66
Adam Majorek
TC Chrobry Lasocki Glogow
z.t
67
Georgios Karatzios
SP Tableware
z.t
68
Floris Smeyers
Verandas Willems
z.t
69
Jérémy Burton
Verandas Willems
z.t
70
Christopher Deguelle
Verandas Willems
z.t
71
Roman Bronis
Dukla Trencin Trek
z.t
72
Rida Cador
Utensilnord Ora24.eu
z.t
73
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
z.t
74
Damian Fornalski
TC Chrobry Lasocki Glogow
z.t
75
Carol-Eduard Novak
Tusnad Cycling Team
op 16'48"
76
Milan Zalesky
op 17'25"
77
Tord Andre Sundhagen
Froy - Bianchi
z.t
78
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
op 18'36"
79
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
z.t
80
Alessandro Malaguti
Androni Giocattoli
z.t
81
Matej Vysna
Dukla Trencin Trek
z.t
82
Giairo Ermeti
Androni Giocattoli
op 18'44"
83
Neofytos Sakellaridis Mangouras
SP Tableware
op 18'59"
84
Jonathan Herrmann
LKT Team Brandenburg
op 19'22"
85
Eivind Ekeli
Froy - Bianchi
op 19'59"
86
Ivan Stevic
Tusnad Cycling Team
z.t
87
Yuriy Agarkov
ISD Continental Team
z.t
88
Maksym Vasilyev
ISD Continental Team
z.t
89
Ondrej Micek
z.t
90
Joaquin Sobrino Martinez
SP Tableware
z.t
91
Olivier Pardini
Verandas Willems
z.t
92
Vasileios Simantirakis
SP Tableware
z.t
93
Martin Pedersen (1)
Christina Watches - Onfone
z.t
94
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
z.t
95
Jimmi Sorensen
Christina Watches - Onfone
z.t
96
Jovan Zekavica
op 20'27"
97
Bogdan-Adrian Coman
op 20'54"
98
Halvord Tandrevold
Froy - Bianchi
op 20'56"
99
Sergiu Cioban
Tusnad Cycling Team
op 22'00"
100
Volodymyr Zagorodniy
Kolss Cycling Team
z.t
101
Miroslav Marek
op 23'50"
102
Gabor Kasa
op 24'26"
103
Péter Palotai
Utensilnord Ora24.eu
z.t
104
Tamas Csicsaky
op 24'47"
105
Juriy Vasyliv
LKT Team Brandenburg
op 25'23"
106
Piotr Skrzeszewski
TC Chrobry Lasocki Glogow
op 26'29"
107
Jakub Pytka
TC Chrobry Lasocki Glogow
z.t
108
Gediminas Kaupas
Team Differdange - Losch
op 26'54"
109
Janis Dakteris
Team Differdange - Losch
z.t
110
Ionut-Adrian Sdraila
op 27'04"
111
Norbert Krakowiak
TC Chrobry Lasocki Glogow
op 27'47"
112
Mattia Gavazzi
Androni Giocattoli
op 29'15"
113
Daniel Crista
op 30'12"
114
Marko Danilovic
z.t
115
Nikola Kozomara
z.t
116
Michael Kukrle
op 33'06"
Róbert Gavenda
Dukla Trencin Trek
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst